برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
لینکها هیچکدوم توضیحات درباره مشکل سایت نداره فقط با آویرا این مشکل هست کاسپر و بقیه آلرت نمیدن
فعلا می تونید بصورت دستی لینک اون صفحه رو آنبلاک بکنید توی آویرا، من باز بررسی می کنم ببینم اشکال از کجاست، اما برای این صفحه خیلی وقت هست که هیچ تغییری توی سورسش ندادیم.

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
محسن جان سلام
آقا خیلی خیلی ممنونم ازتون برای پیگیری سریعتون در مورد بازسازی فایلهای ناقص
یه سوال هم دارم.
امکان این هست که وقتی فایلی ناقص دانلود میشه به سرور شما و من به خاطر کمبود وقت مجدد اونو دانلود میکنم و موفقیت امیز هم میشه، بهتون اطلاع بدم و حجم کم شده برای فایل ناقص به اکانتم برگرده ؟
ممنونم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
محسن جان سلام
آقا خیلی خیلی ممنونم ازتون برای پیگیری سریعتون در مورد بازسازی فایلهای ناقص
یه سوال هم دارم.
امکان این هست که وقتی فایلی ناقص دانلود میشه به سرور شما و من به خاطر کمبود وقت مجدد اونو دانلود میکنم و موفقیت امیز هم میشه، بهتون اطلاع بدم و حجم کم شده برای فایل ناقص به اکانتم برگرده ؟
ممنونم
سلام
خواهش می کنم.
بله این کار ور هم می تونید بکنید، ولی فایل ناقص اولی رو از پنلتون حذف نکنید، موقعی که به ما اطلاع میدین ما براتون حذفش می کنیم و حجم کاملش رو به اکانتتون بر می گردونیم.
با سپاس

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
سلام
خواهش می کنم.
بله این کار ور هم می تونید بکنید، ولی فایل ناقص اولی رو از پنلتون حذف نکنید، موقعی که به ما اطلاع میدین ما براتون حذفش می کنیم و حجم کاملش رو به اکانتتون بر می گردونیم.
با سپاس
سپاس ویژه
البته این موردی رو که سوال کردم برای فایلهای حجیم بود.
برای خورده فایلها نپرسیدم.
ولی در کل خیلی لطف میکنین.

و یه سوال دیگه هم دارم.
سایت real debrid که همکار خارجی شما است هفته پیش پیام داده که از این به بعد تورنت رو هم لیچ میکنه.
آیا این امکان برای شما هم هست یا در آینده اضافه خواهین کرد ؟
ممنونم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سپاس ویژه
البته این موردی رو که سوال کردم برای فایلهای حجیم بود.
برای خورده فایلها نپرسیدم.
ولی در کل خیلی لطف میکنین.

و یه سوال دیگه هم دارم.
سایت real debrid که همکار خارجی شما است هفته پیش پیام داده که از این به بعد تورنت رو هم لیچ میکنه.
آیا این امکان برای شما هم هست یا در آینده اضافه خواهین کرد ؟
ممنونم
سلام
والله ساپورت تورنت نیاز به ساز و کار بسیار متفاوت و جداگانه ای داره که زیر ساخت های نرم افزاریش رو در اختیار نداریم فعلا.
اما خب در فکرش هستیم.
با سپاس

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام چجوری اسامی فایلهام رو همزمان و با هم تغییر بدم؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام چجوری اسامی فایلهام رو همزمان و با هم تغییر بدم؟
سلام
فایلهای موردنظرتون رو در قسمت فایل منیجر تیک بزنید و ابزار تغییر نام فایل رو انتخاب کنید.
با سپاس

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام
فایلهای موردنظرتون رو در قسمت فایل منیجر تیک بزنید و ابزار تغییر نام فایل رو انتخاب کنید.
با سپاس
اینکارو انجام میدم همه فایلهام میاد و باید واسه هر کدوم یه اسم بزارم همزمان تغییر نمیکنن

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
با سلام خدمت شما
خیلی خیلی ممنونم برابت رسیدگی به بخش پشتیبانی در سریعترین زمان ممکن.
بینهایت سپاس

flashfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
من نیاز به دسترسی به لیست تمام فایل هایی دارم که تا حالا از طریق سایت شما مستقیم کرده ام
چرا این قابلیت در قسمت حساب کاربری وجود ندارد؟
گاهی من نیاز دارم یک فایل قدیمی را دوباره مستقیم کنم و دسترسی به لینک منبع ندارم.
احتمال زیاد لاگ یا رکورد فایل هایی که مستقیم می شوند در سیستم شما موجود است
این مشکل اصلی من با سایت شماست.
نگه داشتن تاریخجه یا هیستوری حجمی رو اشغال نمی کنه ولی قابلیت خیلی مهمی هست
با تشکر از سایت خوبتون

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
من نیاز به دسترسی به لیست تمام فایل هایی دارم که تا حالا از طریق سایت شما مستقیم کرده ام
چرا این قابلیت در قسمت حساب کاربری وجود ندارد؟
گاهی من نیاز دارم یک فایل قدیمی را دوباره مستقیم کنم و دسترسی به لینک منبع ندارم.
احتمال زیاد لاگ یا رکورد فایل هایی که مستقیم می شوند در سیستم شما موجود است
این مشکل اصلی من با سایت شماست.
نگه داشتن تاریخجه یا هیستوری حجمی رو اشغال نمی کنه ولی قابلیت خیلی مهمی هست
با تشکر از سایت خوبتون
سلام
به غیر از قسمت فایل منیجر اکانتتون که فایلهای فعال موجود در اکانتتون رو نشون میده و مربوط به 15 روز اخیر هست، می تونم اطلاعات تمام درخواست های 30 روز اخیر شما رو در اختیارتون قرار بدم، چون توی دیتابیس فایل گیر فقط اطلاعات درخواست های 30 روز اخیر کاربران نگهداری میشه و اطلاعات ماقبل تر از اون خودبخود حذف میشه، حالا اگر این اطلاعات رو نیاز دارین بهم اطلاع بدین براتون از دیتابیس استخراج کنم و در اختیارتون بذارم.
با سپاس

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
سلام
این هاست رو نمیتونید اظافه کنید؟
کد:
http://www.doraupload.com

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
این هاست رو نمیتونید اظافه کنید؟
کد:
http://www.doraupload.com
سلام
این سایت doraupload.com رو بررسی کردم.
بصورت فری سرویس بسیار محدودی ارائه میده، یعنی کلا در طول یک روز فقط اجازه دانلود یک گیگ میده، علاوه بر اون سرعت انتقال فایل رو هم در حد 100 کیلوبایت محدود کرده، همچنین برای دانلود هر لینک باید کد کپچا رو وارد کرد، که با این شرایط فایده نداره ساپورتش بصورت فری.
بصورت پریمیوم هم که هنوز سایتش در حدی نیست که ارزش داشته باشه برای خرید اکانتش هزینه کنیم.
اما شما الان هم می تونید با یک روشی لینکهای این سایت رو به فایل گیر منتقل کنید، به این صورت که لینک موردنظر خودتون رو در مرورگر خودتون باز کنید و از طریق قسمت فری دانلود اقدام کنید که بعد از وارد کردن کد کپچا فایل رو می تونید دانلود کنید، در اینجا شما اون لینک نهایی که می خواد توسط مرورگر یا دانلودمنیجرتون دانلود بشه رو می تونید بردارید و بدین به فایل گیر تا دریافت بشه.
با سپاس

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
سلام.
از بعضی سایت ها سرعت دانلودتون خییییلی کم میشه
مخصوصا مواقعی که:
یک) دو سه بار پشت سر هم از سایتی دانلود میکنم
دو) زمانی که مثلا 15 تا لینک از یه سایت میزارم تو قسمت دانلود گروهی طوری که با ایترنت ذغالی خودم دانلود کنم سریع تر دانلود میکنه تا سرور شما!!!!

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.
از بعضی سایت ها سرعت دانلودتون خییییلی کم میشه
مخصوصا مواقعی که:
یک) دو سه بار پشت سر هم از سایتی دانلود میکنم
دو) زمانی که مثلا 15 تا لینک از یه سایت میزارم تو قسمت دانلود گروهی طوری که با ایترنت ذغالی خودم دانلود کنم سریع تر دانلود میکنه تا سرور شما!!!!
سلام
کلا در مورد سرعت مستقیم شدن: سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل (به ازای تک کانکشن) بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک سایت رو مستقیم کنید، یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.
برای مستقیم کردن لینکهایی که می بینید سرعت انتقالشون پایین هست، خیلی خیلی بهتر هست که از دانلود تکی استفاده کنید بجای دانلود گروهی، توضیحات زیر رو هم بخونید کمک می کنه:
در دانلود تکی، شما وقتی لینک رو به سیستم دادید و به محض اینکه نوار انتقال فایل ظاهر شد، دیگه لزومی به برقرار بودن ارتباط اینترنت شما و باز بودن صفحه مرورگرتون نیست، سرور کار خودش رو انجام میده و لینک مستقیم خواهد شد.
اما در قسمت دانلود گروهی اینطور نیست، توی دانلود گروهی لینکها یکی پس از دیگری مستقیم میشن، لینکها رو هم مرورگر شما خودش بصورت خودکار برای سایت ارسال می کنه، برای همین می بایست پنجره مرورگر باز باشه و اینترنتتون هم متصل باشه تا مرورگر شما وضعیت منتقل شدن فایلها رو به صورت زنده دریافت کنه، وقتی یک لینک کامل مستقیم شد مرورگرتون مطلع بشه و لینک بعدی رو برای سایت ارسال کنه.
بنابراین در دانلود گروهی، اگر وسط کار اینترنتتون قطع بشه یا صفحه مرورگر رو خودتون ببنیدن، لینکها فقط تا جایی مستقیم میشن که در لحظه بسته شدن مرورگر در حال مستقیم شدن بود، فقط همون لینک کامل میشه و لینکهای بعدی دیگه مستقیم نمیشن، به نوعی یک نوع کنسل کردن و انصراف از مستقیم سازی بقیه لینکها محسوب میشه.
پس اگر شما قصد داشته باشید لینکها هر چه سریعتر مستقیم بشن، می تونید بجای استفاده از دانلود گروهی از دانلود تکی استفاده کنید،
چند تب باز کنید توی هر تب یک لینک بذارید و به محض اینکه نوار انتقال فایل برای مستقیم شدن اون لینک ظاهر شد می تونید اون تب رو ببینید و با تب های جدید و لینکهای جدید این کار رو ادامه بدین، اینطوری لینکهای زیادی رو می تونید بذارید همزمان مستقیم بشن و خیلی سریعتر کارتون راه می افته، محدودیتی هم نداره.
با سپاس

files

Registered User
لایک‌ها
210
قبلن سایت filecloud.io را ساپورت میکردید ولی الان به ظاهر این مورد در فایلگیر دچار مشکل هست و دانلود انجام نمیشه لطفا پیگیری بفرمایید
مورد دیگه این هست که شب ها از 1 یا 2 به بعد سایتتون به سختی باز میشه و وقتی هم که باز میشه دانلود گروهی قطع و وصل میشه البته دانلود های قبلی که در حال دانلودند بدون مشکل در همان زمان و بدون افت سرعت انجام میشند و فقط مشکل در وب سایت هست (با دو اینترنت متفاوت شاتل و مبین نت هم در همان زمان تست شده - در همان زمان دانلود از سایتهای رقیب شما که فکر میکنم مایل به ذکر نام نیستید بدون مشکل بوده - این مورد رو بیش از یک ماهی میشه که دارم)

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
قبلن سایت filecloud.io را ساپورت میکردید ولی الان به ظاهر این مورد در فایلگیر دچار مشکل هست و دانلود انجام نمیشه لطفا پیگیری بفرمایید
مورد دیگه این هست که شب ها از 1 یا 2 به بعد سایتتون به سختی باز میشه و وقتی هم که باز میشه دانلود گروهی قطع و وصل میشه البته دانلود های قبلی که در حال دانلودند بدون مشکل در همان زمان و بدون افت سرعت انجام میشند و فقط مشکل در وب سایت هست (با دو اینترنت متفاوت شاتل و مبین نت هم در همان زمان تست شده - در همان زمان دانلود از سایتهای رقیب شما که فکر میکنم مایل به ذکر نام نیستید بدون مشکل بوده - این مورد رو بیش از یک ماهی میشه که دارم)
سلام
سایت filecloud.io رو بله اتفاقا همین دیروز از ساپورت خارج کردیم.
سایت کاملا بیخودی هست، قبلا با همین آدرسش ازش اکانت داشتیم که چند وقت پیش سایتش رو انگار تعطیل کرد و به آدرس ezfile.ch تغییر داد که کلا یک سایت متفاوتی بود، ولی آدرس filecloud.io به ezfile.ch منتقل میشد، ما هم در سایت جدیدش ثبت نام کردیم و اکانت پریمیومش رو هم خریدیم، تا اینکه دیروز بطور اتفاقی متوجه شدم سایت ezfile.ch دیگه وجود نداره و حالا منتقل میشه به آدرس filecloud.io اینبار اکانت قبلی مون در ezfile.ch اینجا در filecloud.io هم هست، اما پریمیومش از بین رفته و تبدیل به اکانت فری شده، جالب این هست که توی این سایت الان دیگه امکان خرید اکانت پریمیوم هم فعلا که وجود نداره، رو این حساب جفت این سایت ها رو از ساپورت خارج کردیم. چاره دیگه ای هم نبود.
در مورد کند باز شدن سایت برای شما در ساعات نیمه شب، ولی کیفیت خوب سرعت دانلود، این دو با هم تناقض دارند، من بررسی می کنم ببینم اشکالی از طرف سایت وجود داره یا نه، اما چنین چیزی به این شکل تا حالا گزارش نشده.
با سپاس

e-gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ممنون سایت خیلی خوبی دارید.من هم در زمینه دوربین مداربسته چندین سایت راه اندازی کردم امیدوارم روزی به موفقیت سایت شما برسم

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
سلام
سایت filecloud.io رو بله اتفاقا همین دیروز از ساپورت خارج کردیم.
سایت کاملا بیخودی هست، قبلا با همین آدرسش ازش اکانت داشتیم که چند وقت پیش سایتش رو انگار تعطیل کرد و به آدرس ezfile.ch تغییر داد که کلا یک سایت متفاوتی بود، ولی آدرس filecloud.io به ezfile.ch منتقل میشد، ما هم در سایت جدیدش ثبت نام کردیم و اکانت پریمیومش رو هم خریدیم، تا اینکه دیروز بطور اتفاقی متوجه شدم سایت ezfile.ch دیگه وجود نداره و حالا منتقل میشه به آدرس filecloud.io اینبار اکانت قبلی مون در ezfile.ch اینجا در filecloud.io هم هست، اما پریمیومش از بین رفته و تبدیل به اکانت فری شده، جالب این هست که توی این سایت الان دیگه امکان خرید اکانت پریمیوم هم فعلا که وجود نداره، رو این حساب جفت این سایت ها رو از ساپورت خارج کردیم. چاره دیگه ای هم نبود.
در مورد کند باز شدن سایت برای شما در ساعات نیمه شب، ولی کیفیت خوب سرعت دانلود، این دو با هم تناقض دارند، من بررسی می کنم ببینم اشکالی از طرف سایت وجود داره یا نه، اما چنین چیزی به این شکل تا حالا گزارش نشده.
با سپاس
اپلود بوی رو نمیخواین به لیست اضافه کنین؟

بالا