برگزیده های پرشین تولز

بحث و گفتگو پیرامون خدمات بانکی

ntfm2000

Registered User
لایک‌ها
33
من فقط با اینترنت بانکش کار میکنم
همون هزینه دستگاه رمزیاب فقط هستش دیگه
البته من بانکهایی که با یکبار رمز کار میکنن خوشم میاد چه مثل ملت *712# چه مثل صادرات و غیره
چون امنیتشم بیشتره
میشه درباره دستگاه رمز یاب یه توضیج بدی ؟
چقده ؟ و چه امکاناتی داره ؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
دستگاه رمزیاب یه دستگاهی هست که به صورت تصادفی بر اسا برنامه ای که داخلش هست هر بار که میخوای وارد اینترنت بانک بشی یه رمز جدید میده بهت که وارد اینترنت بانک بشی و هم اینکه برای انتقال هم باید مجدد وارد دستگاه بشی و کدی که بانک میده رو وارد رمزیاب بکنی و یه رمز جدید بهت میده برای انتقال وجه

قیمتش برای بانک صادرات 35 تومنه ملی 60 تومن و ملت هم که با گوشی *712# بگیری 5 تومنه

کلا برای ورود به اینترنت بانک بدون رمز ثابت و رمز متغییر برای امنیت

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
دستگاه رمزیاب یه دستگاهی هست که به صورت تصادفی بر اسا برنامه ای که داخلش هست هر بار که میخوای وارد اینترنت بانک بشی یه رمز جدید میده بهت که وارد اینترنت بانک بشی و هم اینکه برای انتقال هم باید مجدد وارد دستگاه بشی و کدی که بانک میده رو وارد رمزیاب بکنی و یه رمز جدید بهت میده برای انتقال وجه
این وسیله دیگه از رده خارج شده؛ وقتی گوشی موبایل و تلفن همراه همین کار رو انجام میده , چه لزومی که از این دستگاه استفاده بشه ؛ فقط یک هزینه اضافی برای مشتری و درآمد برای بانک است
نمونش
بانک ملی رعد ملی #717*
بانک ملت #712*

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
امکان مشاهده نام صاحب حساب در سامانه محاسبه شبا
بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، قابلیت جدید امکان نمایش نام و نام خانوادگی صاحب حساب در سامانه محاسبه شماره شبا افزوده شد.
در حال حاظر چند بانک این قابلیت فعال کردند و بزودی در تمام بانکها اجرایی میشه

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
سلام
کمک
قبض موبایل یه نفر دیگرو بطور اشتباهی پرداخت کردم.135000 تومن. فکر می کردم قبض من 13500 تومن شده.میشه پولو برگردوند؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
نه نمیشه
باید شماره همون طرف رو پیدا کنی و زنگ بزنی ماجرا رو بگی

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
نه نمیشه
باید شماره همون طرف رو پیدا کنی و زنگ بزنی ماجرا رو بگی

پول با واسطه بانک ملت و از حساب بانک ملی برداشته شده . برم بانک ملی می تونه شماره قبض یا شماره تلفن طرفو پیدا کنه ؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
دریافت موجودی با کدهای USSD قطع می‌شود

شرکت شبکه پرداخت کارتی (شاپرک) در پی توصیه بانک مرکزی، محدودیت‌هایی را درمورد خدمات پرداخت روی موبایل به شرکت‌های پی اس پی ابلاغ کرد:
این محدودیت ها به شرح زیر است:
۱- از تاریخ ۱۵ مهر سال جاری هرگونه تراکنش خرید از درگاه موبایل ممنوع خواهد بود.
۲- سقف تراکنش‌های پرداخت قبض و خرید شارژ در بستر USSD از تاریخ فوق روزانه ۲۰۰ هزار تومان است.
۳- تراکنش مانده‌گیری از طریق کلیه درگاه‌هایی که نیاز به استفاده از کارت ندارند، خصوصا تراکنش‌های موبایلی به طور کامل ممنوع است.
http://way2pay.ir/دریافت-موجودی-با-کدهای-ussd/

22reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
دوستان سیستم رعد ملی (ussd) بانک ملی چند روزه برا من کار نمیکنه و ظاهرا باید دوباره ثبت نام کرد که درخواست کسر مبلغ میکنه آیا این مبلغ برای یک دفعه کسر میشه یا هر بار که موجودی بگیریم باز هم کسر میکنه ؟
سلام
کسی از دوستان پاسخ سوال بنده رو نمیدونه ؟

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
سلام
اومدم از طریق اینترنت قسط وام مهراقتصاد واریز کردم ولی بازم میرم داخل پنل حساب میزنه دوقسط بدهکاری داری؟ مگه سیستمشون آنلاین نیست؟

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
حواله الکترونيکي موسسه اعتباری ثامن روانه بازار شد( برداشت پول بدون کارت از خود پرداز)

تا به حال براي همه شما پيش آمده است، که بدون پول و کارت هاي بانکي در خيابان هاي شهر گير افتاده باشيد. عصبانيت و استيصال يکي از شايع ترين نشانه ها در اين شرايط است، اما ديگر نگران نباشيد. خدمت نوين موسسه ثامن مشکل شما را حل خواهد کرد.
حال کافي است با يکي از اطرافيان خود که در اين موسسه حساب دارند، تماس بگيريد واز آنها بخواهيد، پاي دستگاه خود پرداز ثامن بروند و با ورود به منوي ساير خدمات درعابربانک هاي اين موسسه و انتخاب خريد حواله الکترونيکي در اين منو مبلغ مورد درخواست شما تا حداکثر سقف ۵ ميليون ريال را وارد و در انتها به صفحه ورود رمز، منتقل و با وارد کردن يک رمز ۶ رقمي و تائيد اطلاعات، حواله را خريداري کنند.
حتي اين امکان براي خريدار حواله در نظر گرفته شده که با انتخاب گزينه ارسال حواله به ديگران و وارد کردن، شماره تلفن همراه شخص مورد نظردر اين بخش، اطلاعات حواله از طريق موسسه به صورت مستقيم و با پيامک به شما ارسال و يا بعد از تاييد اطلاعات، رسيد حواله را خود شخص خريدار، دريافت و اطلاعات مورد نظر را براي شما پيامک کند.
شما هم مي توانيد با مراجعه به يکي از خوپردازهاي موسسه ثامن و با انتخاب منوي حواله الکترونيکي در صفحه اول خود پردازهاي اين موسسه و وارد کردن شماره و رمزحواله، مبلغ مورد نظر را دريافت کنيد.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
درخواست کسر مبلغ میکنه آیا این مبلغ برای یک دفعه کسر میشه یا هر بار که موجودی بگیریم
سلام
کسی از دوستان پاسخ سوال بنده رو نمیدونه ؟
اگه منظورتون کارمزد و هزینه 120 تومان برای موجودی گرفتن است ؛ که هربا موجودی بگیرید کسر میشه

سلام
اومدم از طریق اینترنت قسط وام مهراقتصاد واریز کردم ولی بازم میرم داخل پنل حساب میزنه دوقسط بدهکاری داری؟ مگه سیستمشون آنلاین نیست؟
کامنت سایت زیر به شما کمک میکنه
http://way2pay.ir/پرداخت-اینترنتی-اقساط-تسهیلات-بانک-مه/

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
آقا ما میخوایم سود مکه رو برداشت کنیم دفترچه هم نداده بود بانک ملی چندسال پیش. تا الان نزدیک 700 تومن سودشه بانک زنگ میزنم میگه سودشو نمیدیم مگه اینکه کلا کنسل کنی بابا این زورگوییه !!! همه جا مگه سودشو نمیدن که ملی نده؟

Trickett

Registered User
لایک‌ها
815
آقا ما میخوایم سود مکه رو برداشت کنیم دفترچه هم نداده بود بانک ملی چندسال پیش. تا الان نزدیک 700 تومن سودشه بانک زنگ میزنم میگه سودشو نمیدیم مگه اینکه کلا کنسل کنی بابا این زورگوییه !!! همه جا مگه سودشو نمیدن که ملی نده؟
ملت از طریق اینترنت بانک میشه سود اون حساب رو برداشت کرد و به حساب دیگه انتقال داد احتمالا ملی هم اینطور باشه، از طریق اینترنت بانک امتحان کن.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
1-جهت انجام خدمات مالی و حساب جاری و اینترنتی و کارت ،کدوم بانک رو پیشنهاد میدین؟
2-از نظر دریافت وام،کدوم بانک راحت تر و بهتر وام میده؟
ممنون

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
کسی که جواب من رو نداد
حداقل بگین کدوم بانک بدون داشتن معرف از مشتری بانک،به مشاغلی مثل پزشکان چک میده؟

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
در مورد خدمات اینترنتی ملت رو پیشنهاد میدم
در مورد دسته چک هم تمام بانک ها با داشتن معرف دسته چک میدن

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
در مورد خدمات اینترنتی ملت رو پیشنهاد میدم
در مورد دسته چک هم تمام بانک ها با داشتن معرف دسته چک میدن
خیلی ممنون
ملت تعریفشو شنیدم،اما میگن کارمزد کم میکنه،اینطور نیست؟
غیر ملت چی؟
من مسکن دارم،مسخره هست،بهم دو تا کارت داده و نتونسته این دو تا رو بهم متصل کنه
من معرف ندارم،اما میتونم از **** پزشکی تاییدیه بیارم،کدوم بانک این کار رو میکنه؟

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
من هم ملت و صادرات و پاسارگاد و ملی و تجارت رو دارم
امکانات ملت فوق العاده هست خودم هم ملت دارم و عالی هستش
کارمزد هم فقط برای رمزیاب هست که به خاطر خودتون هست که 5 تومن سالانه هست و هم اینکه انتقال وجه بین حساب ها ملت 25 تومن هستش

دسته چک هم واقعا نمیدونم

بالا