برگزیده های پرشین تولز

ایا این سایت مزایده ای معتبره ؟؟؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
کلا هر گونه سایت مزایده غیر قانونی است و هر لحظه امکان فیلتر شدن این سایت وجود دارد
و نماد اعتماد این سایت به عنوان سایت فروشگاهی گرفته شده است
-
بعد میشه یکی توضیح بده روش کسب درامد این سایت از کجا هست؟؟
چون داره با یک روش جدید کار میکنه!!! که عملا سودی نداره :general705:
؟؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
نحوه انشای توضیحات سایت در حد یک بچه مدرسه ای بیشتر نیست....
اما اینجای سایت خیلی جالبه:

5. من از شرکت توی مزایده های سراتو منصرف شدم، وجه باقی مونده توی حساب کاربری من چی میشه؟

در ابتدا ما دوست داریم بدونیم این اتفاق به چه دلیلی افتاده و اگر کاری از دستمون بر میاد برای شما انجام بدیم، اگر همچنان به انتخاب خودتون یقین دارید، شما باید در اول تا سوم هر ماه به شرط اینکه مبلغی بیشتر از پنج هزار تومان داخل پنل کاربری خودتون دارید، درخواست بازگشت وجه رو برای ما ارسال کنید و شماره حساب خودتون رو برای ما اعلام کنید. ما از تاریخ چهارم هر ماه، حداکثر ظرف سه روز کاری یعنی تا هفتم هر ماه درخواست شمارو انجام میدیم.
توجه کنید وجوه تضمین مزایده هایی که به اتمام نرسیدند، مسدود می باشد و امکان بازگشت ان وجود ندارد، ( البته می توانید در ماه اینده مجددا برای مبالغ ازاد شده درخواست برگشت ارسال نمایید.)

شما تصور کن سایت روزی 10 تا مزایده برگزار میکنه که 9 نفر میان میگن آقا من منصرف شدم... پولشون رو یک ماه آینده میتونند پس بگیرن...
این کار خودش یک جور کلاهبرداریه یعنی شما نمیتونی بی دلیل پول یک نفر رو نگه داری - از عنوان جریمه هم نخواسته استفاده کنه و مثلا زرنگه - و ماه بعد بهش بدی.
از اونجا که پشتوانه قوی ای هم پشت این جور سایت نیست حداقل از نظر کلامی رسمی هم نیست واقعا کار اشتباهیه این جور سایتها کار کردن.
مواردی هم که توی مزایده هاش هست یا شارژه با 2000 تومن که میفروشه 1000 تومن که خودش شک برانگیزه و میخواد مشتری جذب کنه... اما کدوم آدم عاقلیه که ندونه چطور 1000 تومن از جیب میده؟؟؟

من تاییدش نمیکنم.. نه عملکردش نه ساختار و توضیحاتش نه قانونی بودن کارش.
موارد مشابه خارجی ش هم کلاهبردار هستند و توی Comment ها مشتریان شاکی تا دلت بخواد زیاد دارن.

کلاً حراجی بفرم معکوس که پول پیش سایت باقی میمونه مشکل داره.

Last edited:

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
بنظرم اگر در اینجور سایتها خود مدیر شرکت نکنه و مبلغ مزایده رو بالا نبره ضرر سنگینی میکنه!
شاید هم اشنا داره گوشی یا کالاها رو با قیمت پایین میاره و با نرخ روز بازار میزاره برای مزایده اینجوری اگر با مبلغی پایین تر هم مزایده به اتمام برسه سود خودش رو کرده

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
کسی اسکریپت سایت مزایده رو داره یه پیشنهاد جالب براش دارم؟

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
الکساشم که خوبه
یعنی چی اول پول رو بریزی بعد که برنده نشدی برگشت بخوره به حسابت :eek::eek::eek:

اینجور سایتا قشنگ یادمه چند سال پیش مثل قارچ اومده بودن بالا نمیدونم چیشد گم و گور شدن

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
من خودم سایت مزایده داشتم جزو اولین سایتها هم بودم
واقعا هم هر کسی برنده میشد کالا رو بهش میدادم حتی اگر ضرر میکردم
کسی هم ناراضی بود پولش رو بهش بر میگردوندم البته اگر سودم رو از اون مزایده میکردم
و اون سایت بیدفا که اینقدر هم معروف هست و کارش به اخبار کشید و تهمت کلاه برداری بهش زدن
داشت درست کار میکرد ولی چون داشت تبدیل به یک غول درامدزا میشد زیرابش رو زدن
و با اینکه همه مراجع تقلید این سایتهای مزایده رو تایید کردن و روش درامد زاییش رو درست دونستن
ولی پلیس فتا همه رو بست
اینقدر هم جدی هستن که اگر سایت مزایده بزنی دو روزه شناسایی میشی و نامه اخطاریه و احضاریه میاد براتون !!! ( قدرت رو داشته باشید که اگر بخوان جلو سایتها رو بگیرند و شناسایی بکنند چقدر قوی هستند...!!!)

shahram maleki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول از همه از این که این تاپیک قدیمی را بالا آوردم عذرخواهی می کنم.

بله. سراتو یک وب سایت کلاهبرداری آنلاین هست که از حس طمع مردم برای خرید ارزان تر به نفع خودش استفاده می کند. این سایت اوایل فعالیتش چون سود خوبی داشت، مبالغ افرادی که در مزایده برنده نمی شدند را پس از گذشت 10 تا 15 روز به حسابشان برگشت می داد. امـــــــا.....
حالا اگر شما در مزایده برنده نشوید و مبلغ شما در بانک حسابتان رقم بالایی مثل یک یا یک ونیم میلیون تومان باشد، امید به برگشت آن تا ماهها وجود ندارد و معلوم نخواهد شد که چه زمانی مبلغ به شما برمی گردد.

عین این اتفاق برای من رخ داد و هنوز اون مبلغ کلانی که در حسابم شارژ کرده بودم را بهم نداده. هر چقدر ایمیل و پیامک و ... می فرستم انگار که نه انگار.
اگر این ماجرا چند ماه ادامه پیدا کنه، به دادسرا شکایت می کنم تا پلیس فتا هاست و دامنه و جواز و نماد اعتماد اون سایت را باطل کنه.

امیدوارم افرادی که این پست را می خوانند حس طمع خرید ارزان از وب سایت سراتو به سراغشان نیاید. من که تا اینجا پولم را این همه مدت دادم به اون نامرد (احمد سلطانی 28 ساله) ولی امیدی به بازگشت پول نیست. احتمالأ ماجرا به شکایت کشیده میشه.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
بالا