برگزیده های پرشین تولز

حرفه ای ها بیایند سفارش ساخت وب سایت حرفه ای+سیستم همکاری در فروش +خرید و فروش و...

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
با سلام و عرض ادب و احترام
ما ترکیبی از امکانات فروشگاه ایسام و 5040 و دی جی کالا و ... را میخواهیم البته با ایده های جدید که به برنامه نویس خواهیم گفت
کسانی که توانایی انجام چنین پروژه ای را دارند پیام بدهند و قیمت و نمونه کار برامون ارسال کنند ما دنبال یه تیم قدرمت مند یا یک شخص بسیار حرفه ای هستیم که توان انجام چنین پروژه را داشته باشد که بتواند این پروژه ما را انجام بدهد و پشتیبانی هم کند.
در صورتی که به توافق برسیم قرار داد محضری نوشته خواهد شد.
میخواهیم امکانات این سایت ها را در قالب یه سیستم کلی برامون جمع آوری شود البته نه همه موارد بلکه بهترین امکانات را و اون های ها منسوخ شده را حذف کنیم و با ایده های جدید که داریم در این سیستم اجرا بشود که در ادامه به برنامه نویس عرض خواهیم کرد.
ما سیستمی میخواهیم که یک فروشگاه حرفه ای باشد 2- سیستم همکاری در فروش داشته باشد یعنی بتوانند بازار یاب ها هم ثبت نام کنند و فروشگاه داشته باشند 3- مردم بتوانند خرید و فروش داشته باشند مثل ایسام
یک سیستم جداگانه هم مثل سایت های تخفیف گروهی مثل گلدتگ و نت برگ هم میخواهیم البته با امکانات و ایده های بهتر خودمان
کسانی که مایل به همکاری هستند بسم الله
برای شرکت در این پروژه فقط تا پایان این ماه فرصت دارید بعد از این تاریخ به افرادی که وارد مذاکره شدیم داده خواهد شد

Last edited:

hno

Registered User
لایک‌ها
61
باسلام و خسته نباشید
ما 6 سال است در ضمینه طراحی سایت و برانمه نویسی فعالیت داریم . کلیه سیستم ها به صورت کاملا دست نویس بدون استفاده از هیچ Cms اماده برنامه نویسی میشود .
توضیحات تکمیلی و نمونه کارها پخ شد

با تشکر

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
باسلام و خسته نباشید
ما 6 سال است در ضمینه طراحی سایت و برانمه نویسی فعالیت داریم . کلیه سیستم ها به صورت کاملا دست نویس بدون استفاده از هیچ Cms اماده برنامه نویسی میشود .
توضیحات تکمیلی و نمونه کارها پخ شد

با تشکر
با سلام چیزی ارسال نشده است دوست عزیز

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
تو این جا کسی نیست که کار بلد باشه :):D نبود بعد میگن کار نیست :p اینم یه پروژه عالی برای کار

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
تو این جا کسی نیست که کار بلد باشه :):D نبود بعد میگن کار نیست :p اینم یه پروژه عالی برای کار
درود،
دوست گرامی شما 5 6 تا سایت مطرح رو میخواهید براتون روی یک پروژه پیاده سازی کنیم و خب هر کدوم از اینها به تنهایی یک تیم میطلبه و با آشنایی کمی که با دیجی کالا دارم میدونم که فقط چند برنامه نویس برای بخش توسعه و کدش دارن کار میکنن به صورت استخدامی!!!
مورد دیگه هم اینه که برای همچین کاری باید بودجه بالایی داشته باشید و درکنارش زمان قرارداد بلند مدت باشه و معمولا قراردادی که رسمی و مکتوب شده باشه دوباره اشاره میکنم بودجه بالایی میطلبه که شما اشاره ای نکردید بهش
توی این انجمن افراد کاربلدی هستن که خیلی هاشون با سایتهای لاتین کار میکنن و شاید سفارشات ایرانی رو در حد نمیدونن :general711:
متاسفانه کارفرماهای ما(اشاره به ایران) همه امکانات و قابلیت ها رو یه جا میخوان با سرمایه خیلی کم و عجله زیاد
بنده میتونم کار کدتون رو دست بگیرم ولی اول اینکه چون تخصص من کد هسته و طراحی دیتابیس و امنیت هست تو بخش ظاهری باید یه گرافیست داشته باشید اگر گرافیک کار آماده باشه میتونم یه تنه تمامی موارد رو پیاده کنم البته با توجه به پیشنهاد بودجه و زمان و شرایط و ...
میتونید جزئیات رو پ.خ کنید یا به آیدی یاهو : iranhps پی ام بدید.
پیروز باشید.

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
درود،
دوست گرامی شما 5 6 تا سایت مطرح رو میخواهید براتون روی یک پروژه پیاده سازی کنیم و خب هر کدوم از اینها به تنهایی یک تیم میطلبه و با آشنایی کمی که با دیجی کالا دارم میدونم که فقط چند برنامه نویس برای بخش توسعه و کدش دارن کار میکنن به صورت استخدامی!!!
مورد دیگه هم اینه که برای همچین کاری باید بودجه بالایی داشته باشید و درکنارش زمان قرارداد بلند مدت باشه و معمولا قراردادی که رسمی و مکتوب شده باشه دوباره اشاره میکنم بودجه بالایی میطلبه که شما اشاره ای نکردید بهش
توی این انجمن افراد کاربلدی هستن که خیلی هاشون با سایتهای لاتین کار میکنن و شاید سفارشات ایرانی رو در حد نمیدونن :general711:
متاسفانه کارفرماهای ما(اشاره به ایران) همه امکانات و قابلیت ها رو یه جا میخوان با سرمایه خیلی کم و عجله زیاد
بنده میتونم کار کدتون رو دست بگیرم ولی اول اینکه چون تخصص من کد هسته و طراحی دیتابیس و امنیت هست تو بخش ظاهری باید یه گرافیست داشته باشید اگر گرافیک کار آماده باشه میتونم یه تنه تمامی موارد رو پیاده کنم البته با توجه به پیشنهاد بودجه و زمان و شرایط و ...
پیروز باشید.
با سلام و عرض ادب و احترام و خسته نباشید بله در تاپیک عرض کردم که این پروژه نیازمند یک تیم قدرت مند است .از لحاظ مالی مشکلی ندارم . و این پروژه میخواهیم برای سایت
http://bazaromde.com انجام بشود به همین دلیل رو این سایت فعلا کاره خاصی انجام نشده است .اگر کسی توانایی انجامه این کار را دارد نمونه کار ارسال کند
ما در این پروژه بسیار سخت گیر هستیم و به همین دلیل با چندین شرکت هم وارد مذاکره شدیم که در حال بررسی هستیم و فقط و فقط با افرادی وارد مذاکره میشویم که قیمت مناسب و حرفه ای باشند . و در جریان هم هستیم که این پروژه چه قدر زمان میبرد .ما همه امکانات این سایت هارا نمیخواهیم ترکیبی از بهترین امکانات این سایت را میخواهیم و آن هایی که به درد ما نمیخورد را حدف کردیم و داخل یک دفترچه این موارد را روی کاغذ آوردیم که به برنامه نویس خواهیم داد .
من فقط برام یه سوال پیش آمده البته منظورم شما یا شخص خاصی نیستید به همین دلیل قصد جسارت به کسی را ندارم و برایم یک سوال هست پس خواهشمند است کسی به دل نگیرد همه میگن که میتوانیم انجام بدهیم اما تا میگیم نمونه کار میگن نداریم یا اگر هم داشته باشند بسیار ضعیف هست و این جا یک سوال پیش میاد ؟خوب چرا این افراد برای خودشان چنین سایت هایی را راه اندازی نمیکنند که خودشان بشوند دی جی کالا و ... و پول در بیاورند اونم میلیاردی .تهیه کردن جنس که کاری ندارند .اگر بلد هستند چرا برای خودشان دست بالا نمیزنند که یک کار آفرینی هم برای خودشان باشد.مشکل چی هست میشه یکی به ما بگه .آیا اون جوابی که همه میگند درسته ؟ وقتی هم بهشون میگیم که اگر نمونه کار ندارید یا اعتبار و ... هم ندارید حدقل برای خودتان شروع به نوشتن کنید!جالب اینجاست تا میگم ناراحت هم میشن و میگن مگه بیکاریم و هزار یک حرف میزنند .خوب آقای محترم باید از یک جایی شروع بشود شما خودت چه جوری اعتماد میکنی و توقع هم داری دیگران بهت اعتماد کنند ؟ این برام یه سوال هست :)

حالا برسیم به صحبت های شما دوست عزیز یعنی الان برنامه نویس های ما برای خارجی ها دارند کار انجام میدهند ؟اگر دارند اینکار را میکنند باید براشون دست زد چون این خودش کاره بزرگی هست و قابل احترام هستند.
خواهشمند است هزینه و ... را برای ما ارسال کنید بعد شما تهران هستید ؟

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
درود،
پیروز باشید.
من فعلا دسترسی به یاهو ندارم دوست عزیز شما یه سایت فرض کنید یه سایت مثل گدتگ یا نت برگ با یک سری امکانات جدید تر از صفر تا صد چند ؟ تا برسیم به بقیه موارد

Last edited:

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
دوست عزیز من نمیخواهم 6 تا سایت داخله یک سایت باشد منظورمان امکانات هست نه همه جزییات سایت من چند وقت زمان گذاشتم و بهترین امکانات این سایت هارا روی متن آوردم و آن هایی که به دردم میخورد را میخواهم در قالبه یه سیستم انجام بشود و اون هایی که مد نظره من نیست حذف بشود و با ایده های بهتر به طراح بگوییم اگر قرار باشد کپی برداری باشد اون سیستم که دیگه ارزش ندارد. امکانات این سایت را دیدیم و میخواهیم اون امکاناتی که مد نظر ما هست تو این سیستم باشد و بقیه حذف بشود مثلا شما سایت دی جی کارا نگاه کنید فقط فعلا قالب را .بعد ایسام را هم نگاه کنید منو ابزار ایسام سمت راست مانیتور هست اما دیجی کالا بالا هست ما منو ابزار را مثل ایسام میخواهیم و مثل دی جی کالا را نمیخواهیم بعد اسلایدر اول صحفه مثل دیجی کالا نه ایسام و 5040
http://uupload.ir/files/ll0w_2.jpg
http://uupload.ir/files/eheg_1.jpg
تا بقیه

pouyacms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.
در زیر میتوانید نمونه نصب شده مشابه دیجی کالا که توسط ما راه اندازی شده است را مشاهده نمایید:
http://www.abardad.ir
جهت خواندن ریز امکانات مورد این پرتال حرفه ای به آدرس زیر بروید:
http://www.webpouya.com/digikala-shop.html

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام.
در زیر میتوانید نمونه نصب شده مشابه دیجی کالا که توسط ما راه اندازی شده است را مشاهده نمایید:
http://www.abardad.ir
جهت خواندن ریز امکانات مورد این پرتال حرفه ای به آدرس زیر بروید:
http://www.webpouya.com/digikala-shop.html
دوست عزیز ما دنبال برنامه نویس اختصاصی هستیم نه نمونه کار آماده و کار کپی برداری شده یا ...

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
ببخشید، اگه نظم تاپیک بهم نمیخوره، میخوام پاسخ پرسش های شما رو بدم، هر چند خطاب به من نبوده:
من فقط برام یه سوال پیش آمده البته منظورم شما یا شخص خاصی نیستید به همین دلیل قصد جسارت به کسی را ندارم و برایم یک سوال هست پس خواهشمند است کسی به دل نگیرد... و این جا یک سوال پیش میاد ؟خوب چرا این افراد برای خودشان چنین سایت هایی را راه اندازی نمیکنند که خودشان بشوند دی جی کالا و ... و پول در بیاورند اونم میلیاردی
برای اینکه این ایده از نظر شما درآمدزا است و از نظر بعضی ها نه تنها درآمدزا نیست بلکه با توجه به ریسک بالای آن احتمال ضرر هم وجود دارد!
مورد بعد کار برنامه نویس، کدنویسی است و اگه وارد حوزه کاری متفاوتی بشه دیگه از کار اصلیش که کدنویسی است دور می مونه.

تهیه کردن جنس که کاری ندارند.
بله، چون شما (با توجه به نام کاربری) احتمالاً در عمده فروشی تخصص دارید، از نظر شما تهیه جنس کاری نداره ولی از نظر ما تهیه جنس خیلی مشکله. نیاز به انبار بزرگ داره، نیاز به چند پرسنل برای انبارداری، حسابداری، حمل و نقل و بسته بندی و... داره. اگه بخواید جنس فرد دیگه ای هم بفروشید، اصلاً کار جالبی نیست و مشکلات زیادی در عمل اتفاق می افته.

مشکل چی هست میشه یکی به ما بگه. وقتی هم بهشون میگیم که اگر نمونه کار ندارید یا اعتبار و ... هم ندارید حدقل برای خودتان شروع به نوشتن کنید!جالب اینجاست تا میگم ناراحت هم میشن این برام یه سوال هست :
ببینید فرضاً شما در کار عمده فروشی هستید. مثلاً از نظر من (که تخصصی در عمده فروشی هم ندارم) عمده فروشی مواد شوینده سود زیادی داره. بعدش اگه من به شما (که فرضاً در عمده فروشی تخصص دارید) بگم که آقا شما هر کاری داری رو رها کن و برای خودت هم شده بیا روی عمده فروشی مواد شوینده کار کن! اونوقت شما چه واکنشی نشون میدی!؟

-----

در مورد پروژه شما، که در تاپیک زیر هم نوشتید کسی پیدا نمیشه و... آیا شما بودجه حداقل 10~8 میلیون برای کدنویسی + 2~3 میلیون برای گرافیک + ماهیانه 350هزار تومان برای سرور + ماهیانه 800هزار تومان برای پشتیبانی کدنویسی سایت و آپدیت کدها در نظر گرفتید یا خیر؟ (البته این قیمتها که گفتم برای مثال بود و دقیق محاسبه نشده و انجام پروژه شما حتماً باید به صورت تیمی و عقد قرارداد انجام بشه)
http://forum.persiantools.com/threads/طراحی-افزونه-های-وردپرس.732038/page-2

Last edited:

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
برنامه نویس خوب و با تجربه که مدت زیادی کار کرده باشه کانال های خودش رو برای انجام پروژه های درست و حسابی داره و توی فوروم دنبال کار نمیگرده ... عموما سطح پروژه هایی که در اینجا درخواست میشه پایینه و ارزش وقت گزاشتن رو نداره , در نتیجه دوستان تازه کار تر بیشتر به این قسمت برای انجام کار سر میزنن ( جواب سوالتون که گفتید چرا نمونه کار ندارن ! )
البته دوستان حرفه ای تری هم هستن که بابت کنجکاوی سرکی میکشن به اینجا ولی اونا هم سرسری نگاه میکنن و رد میشن و جدی نمیگیرن

در کل میخام بگم که مشکل از جاییه که انتخاب کردین ... پارس کدرز و پونیشا بهتر از اینجا هستن بیشتر ترکیبی از برنامه نویس های سطح پایین و متوسط هستن اونجا ... البته کسانی هم هستن که کارشون خیلی خوب باشه اگه قیمت پایه مناسب بزنید میونید نظرشون رو جلب کنید

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
ببخشید، اگه نظم تاپیک بهم نمیخوره، میخوام پاسخ پرسش های شما رو بدم، هر چند خطاب به من نبوده:

برای اینکه این ایده از نظر شما درآمدزا است و از نظر بعضی ها نه تنها درآمدزا نیست بلکه با توجه به ریسک بالای آن احتمال ضرر هم وجود دارد!
مورد بعد کار برنامه نویس، کدنویسی است و اگه وارد حوزه کاری متفاوتی بشه دیگه از کار اصلیش که کدنویسی است دور می مونه.

بله، چون شما (با توجه به نام کاربری) احتمالاً در عمده فروشی تخصص دارید، از نظر شما تهیه جنس کاری نداره ولی از نظر ما تهیه جنس خیلی مشکله. نیاز به انبار بزرگ داره، نیاز به چند پرسنل برای انبارداری، حسابداری، حمل و نقل و بسته بندی و... داره. اگه بخواید جنس فرد دیگه ای هم بفروشید، اصلاً کار جالبی نیست و مشکلات زیادی در عمل اتفاق می افته.

ببینید فرضاً شما در کار عمده فروشی هستید. مثلاً از نظر من (که تخصصی در عمده فروشی هم ندارم) عمده فروشی مواد شوینده سود زیادی داره. بعدش اگه من به شما (که فرضاً در عمده فروشی تخصص دارید) بگم که آقا شما هر کاری داری رو رها کن و برای خودت هم شده بیا روی عمده فروشی مواد شوینده کار کن! اونوقت شما چه واکنشی نشون میدی!؟

-----

در مورد پروژه شما، که در تاپیک زیر هم نوشتید کسی پیدا نمیشه و... آیا شما بودجه حداقل 10~8 میلیون برای کدنویسی + 2~3 میلیون برای گرافیک + ماهیانه 350هزار تومان برای سرور + ماهیانه 800هزار تومان برای پشتیبانی کدنویسی سایت و آپدیت کدها در نظر گرفتید یا خیر؟ (البته این قیمتها که گفتم برای مثال بود و دقیق محاسبه نشده و انجام پروژه شما حتماً باید به صورت تیمی و عقد قرارداد انجام بشه)
سلام هموطن گرامی .از آشنایی با شما بزرگوار خوشحال شدم و ممنون از این که پیام دادید و این که راحت باشید تو تاپیک مال خودتان هست ما مثله بقیه نیستیم با دوست و دشمن دوست هستیم :)
حرف شما درست هست ولی خوب تو هر کاری باید ایده داشت تا موفق بود این پروژه ما مثل ایسام هست دقیقا همان مشکلاتی که آقای سام مدن پور داشت و تو مصاحبه هاش بیان کرد ما هم همان مشکلات را داریم با خیلی از شرکت ها هم صحبت کردیم یا توانایی انجامش را ندارند یا قیمت های خیلی خیلی بالا میدهند که معقولانه نیست اگر بود بله حاضر به هزینه کردن بودیم ولی متعصفانه احتمال هم دارد آخر اون چیزی که میخواهیم در نیاید و ما هم وقت و برای شکایت و ... هم نداریم چون داریم زمان را از دست میدهیم به همین دلیل دنبال اشخاصی هستیم که بتوانند بدون دردسر این پروژه را انجام بدهند چون نکات بسیار ریز زیادی دارد که بسیار مهم هست و یا نهایت میگن اسکریپت کامل سایت 5040 را تحویل بگیرد و پشتیبانی هم دارد ولی با اون امکاناتی که ما میخواهیم زمین تا آسمان فرق میکند هرچند سیستم خوبی هست ولی خوب اگر میخواهیم هزینه کنیم چرا چیزی که خودمان ایده هایش را داریم برای اون هزینه نکنیم و اختصاصی هم باشد
من یه شخصی را میشناسم تو همین انجمن و عضو بچه های انجمن هست و فرد معروفی هم هست چه تو انجمن و چه در بیرون هزینه های بسیار زیادی کرده اما آن برنامه نویس نتونست براش اون چیزی که میخواد را انجام بده که تا الان اینطوری که بوده و خیلی هم ناراحت بود که به ما عکس طراحی سایت و ... را ارسال کرد با اون هزینه ای که کرده بود واقعا رضایت کننده نبود که ما تا جایی که میتوانستیم ایده به این عزیز دادیم برنامه نویس حتی رنگ آمیزی ساده قالب را هم رعایت نکردید + فونت ها .که این ها ساده ترینش بود و به بقیه مشکلاتش کاری نداریم
ما تو کاره عینک و.... هستیم واردات هم داریم و ادعایی هم نداریم و میخواهیم تو فضای مجازی خیلی بیش تر از این ها کار کنیم چون توانایی انجامش را داریم و از خودمان هم تعریف نمی کنیم و در دوران کودکی هم با وجود این که نیاز مالی نداشتیم تو بازار تهران کار کردیم چه تو حجره دوست و آشنا و افراد غربیه شاگردی و کارگری و هر کار دیگری انجام دادیم که کار را بلد بشیم و عیب هم نمیدانم چون بهترین دوران زندگی مان بود و باعث شد با خیلی افراد اشنا بشیم با وارد کننده ها تو هر شغلی . الان هم میدانم کی تو کاره واردات چی هست مثلا پارچه ساعت و ... کی تو کاره واردات لوازم آرایشی و بهداشتی و قطعات خودرو و چوب و .... هست به همین دلیل چون افراد دست اول را میشناسیم میتوانیم زیره قیمت فروشگاه ها جنس تهیه کنیم و به مصرف کننده بدیم حتی بایک جایزه اضافه تر خدمات بهتر و .... و تو عینک و محصولات شاپینگ چنین قدرتی که داریم مخصوصا عینک که با هر خرید یک عدد یک عدد دیگر رایگان جایزه بدیم یا حتی دوتا و .... بستگی به سیاست کاریمان دارد چون خودمان وارد میکنیم و به همان کیفیتی که مغازه ها یا مراکز فروش دارند میفروشند ما هم میدیم و حتی بالاتر از کیفیت دیگر وارد کننده .و بار ها و بار ها براساس اعتبارمان و بدون دادن هیچ گونه چک و سفته و پولی با افرادی کار کردیم و میکنیم جنس گرفتیم و سه ماه بعد و .... باهاشون حساب کردیم فقط به واسطه اعتبارمان چه از بازار تهران چه تولیدی ها و کسانی که دفتر تو هفت تیر و .... داشتند جنس گرفتیم و باهاشون کار کردیم این سایت که میخواهیم هم ما روش کارکنیم تنها سایت ما نبوده است و بنا به دلایلی هم نمیتوانیم بازگو کنیم چون رقیب داریم
ما چند سال پیش فقط 50 هزار تا عینک ری بن جایزه دادیم که هم حضوری و هم اینترنتی و هیچ کسی هم ناراضی نبود و فقط 25 هزار تا از طریق پست و سیستم پستی مثله مثل پارس پیک و فرستنده ارسال کردیم و نقدی هم داشتیم http://uupload.ir/files/7c2b_1.jpg
حالا میخواهیم با ایده های بهتر کار کنیم

Last edited:

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316

-----

از لحاظ مالی و سرمایه مشکلی نداریم فقط و فقط مشکل ما این هست که اون شرکت یا شخصی که میخواهد این کار ما را انجام بدهد توانایی انجام این کار را دارد یا وسط راه مثل اون دوستمان با مشکل مواجه میشویم ما میخواهیم هزینه کنیم که دچار مشکل های پشتیبانی و امنیت نشینم.سرور اختصاصی از ده سال پیش داشتیم الان هم داریم مشکل سرور و ... نداریم
با چند تا شرکت و اشخاص وارد مذاکره شدیم که یکی از آن ها حامد پردازش هست کسی که ایرانسل و 5040 و همراه اول را برنامه نویسی کرده است. حالا تو این مدت زمانی که داریم تا پایان این ماه با کسانی که میشناسیم وارد مذاکره میشویم و با هر کسی که به توافق برسیم قرارداد میبندیم
ما اعتقاد داریم هر کاری باید از یه جایی شروع بشود و آگاهانه ریسک هم میکنیم چون میدانیم که ارزشش را دارد و بار اولمان هم نبوده. کسانی که فکر میکنند توانایی انجام پروژه ما را دارند نمونه کار ارسال کنند استقبال میکنیم و خوشحال هم میشویم با یک فرد متعهد و صادق و درستکار و حرفه ای برای این پروژه وارد مذاکره بشویم حالا میخواد شخص خاصی باشد یا شرکت

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
زیاد در گیر این تاپیک ها نشوید ...
از قدیم گفتند سنگ بزرگ نشانه نزدن است .
زیاد دیدم که طرف مشابه دی جی کالا سایت می خواسته و چون خیلی مصمم بوده نهایت اپن کارت نصب کرده و لذت برده :D( اگر هم مصمم نبوده که یک وبلاگ فروشگاهی در سیستم های همکاری در فروش ثبت کرده و لذت 2 چندان برده )
سلام دوست عزیز
دیجی کالا و ... از فضا نیامدند آن ها هم انسان هستند و این دلیل نمیشود که بگیم کسی چون کاری را شروع کرده است به همین دلیل نمیشود کاری را انجام داد !
اگر کسی میخواهد مثل کسی یا شخصی باشد خوب معلوم هست که شکست میخورد و محکوم به شکست خواهد بود ایده گرفتن خوب هست ولی کپی برداری کردن = با شکست هست
دیگه 10 میلیون یا 300 و چهار صد میلیون و حتی یک میلیارد تو این ممکلت پولی نیست که کسی بخواد بترسه.برای هر کاری باید هزینه کرد و این هزینه هم نیست سرمایه هست
ما امکانات این چند سایت را مطالعه کردیم و میخواهیم امکانات عالی این سایت ها + ایده های خودمان در قالب یک سایت کامل و حرفه ای انجام بشود اگر میخواستیم کپی برداری کنیم بله حرف شما درست بود اما پروژه ما مثل بقیه نیست و ما جز افرادی هستیم که از قبل از دی جی کالا و ایسام ... وارد اینترنت شدیم و جز کسانی بودیم که پست و ... کار میکردیم حالا به دلایل و مسائل از این قافله عقب ماندیم اما میشود دوباره به اهدافی که داریم برسیم.این که بیاییم و بگیم حالا این سایت ها آمده اند و قدرت مند دارند کار میکنن و ما نمیتوانیم اصلا درست نیست چون هر کاری سختی مخصوص به خودش را دارد و اگر کسی هم میخواهد موفق باشد باید سر نترس داشته باشد آگاهانه ریسک کند چون اگر این کارهارا انجام ندهد شکست خواهد خورد.
باید دید هدف طرف چی هست ما کسی را میشناسیم که تا بیست ساله پیش کارگر بود و پادویی این و آن را انجام میداد الان همان شخص شده دومین و بزرگترین وارد کننده چوب در ایران هست و به واسطه ارتباطی که با این فرد داشتم تو مشهد چند پارت چوب فروختم و پورسانتمان را گرفتیم که از روسیه و چین چوب وارد میکرد قبلا هم آزبست و قعطات ماشین و صد برابر برابر هم بیشتر از سایت هم سرمایه دارد و چنین اشخاصی تو ایران زیاد هستند حالا اگر این شخص میخواست بشیند و آه ناله کند که چرا من باید کارگری کنم ایمان داشته باشید که الان معتاد شده بود و به جایی تو این مملکت نمیرسید. باید دید هدف افراد از کاری که شروع میکنند چی هست هدف ما ارزان فروشی هست یا دوتا الی سه تا جنس دادن به قیمت یک محصول با امکانات و خدمات رایگان
فکر نمیکنم که کسی از این ایده ناراحت باشد کاری را که داریم بیرون انجام میدهیم و عمده فروشی میکنیم را میخواهیم تو فضای مجازی هم آن را اجرا کنیم آیا این ایده بدی هست
ما به اندازه خودمان سرمایه داریم و از همه مهتر اعتبار و اگر هم لازم باشد سرمایه داران و کسانی را که وارد این کار میکنیم و تو هر خانواده هم افراد میلیاردی وجود دارند که دنبال شخصی هستند که درست کار باشد که سرمایه گذاری کنند.یه کارگر یا کارمند و ... تا آخره عمرش کارگر یا کارمند خواهد بود مگر این که خودش بخواهد زندگی اش را تغییر بدهد و هر کاری هم نشد ندارد اگر وارد کاری شدید و ترسیدید مطمئن باشید شکست خواهید خورد. این تجربیاتی بود که ما تو این چند دهه تجربه کردیم.موفق و پیروز باشید

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
برنامه نویس خوب و با تجربه که مدت زیادی کار کرده باشه کانال های خودش رو برای انجام پروژه های درست و حسابی داره و توی فوروم دنبال کار نمیگرده ... عموما سطح پروژه هایی که در اینجا درخواست میشه پایینه و ارزش وقت گزاشتن رو نداره , در نتیجه دوستان تازه کار تر بیشتر به این قسمت برای انجام کار سر میزنن ( جواب سوالتون که گفتید چرا نمونه کار ندارن ! )
البته دوستان حرفه ای تری هم هستن که بابت کنجکاوی سرکی میکشن به اینجا ولی اونا هم سرسری نگاه میکنن و رد میشن و جدی نمیگیرن

در کل میخام بگم که مشکل از جاییه که انتخاب کردین ... پارس کدرز و پونیشا بهتر از اینجا هستن بیشتر ترکیبی از برنامه نویس های سطح پایین و متوسط هستن اونجا ... البته کسانی هم هستن که کارشون خیلی خوب باشه اگه قیمت پایه مناسب بزنید میونید نظرشون رو جلب کنید
سلام ممنون از پیامتان بله با چند نفر تو خوده همین تهران حضوری وارد مذاکره شدیم مثل حامد پردازش و یه چند تای دیگه که و کار بلد و معروف هم بودند ما گفتیم تا این یک ماه که سر آن ها که خلوت تر بشود با کسانی دیگر وارد مذاکره بشویم شاید بهتر و از لحاظ اقتصادی معقولانه تر باشد و ممنون از این که لطف کردید و اطلاعات دادید با تشکر از شما

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
از لحاظ مالی و سرمایه مشکلی نداریم فقط و فقط مشکل ما این هست که اون شرکت یا شخصی که میخواهد این کار ما را انجام بدهد توانایی انجام این کار را دارد یا وسط راه مثل اون دوستمان با مشکل مواجه میشویم ما میخواهیم هزینه کنیم که دچار مشکل های پشتیبانی و امنیت نشینم.سرور اختصاصی از ده سال پیش داشتیم الان هم داریم مشکل سرور و ... نداریم
در مورد اینکه گفتید ممکنه هزینه کنید ولی نتیجه دلخواه رو بدست نیارید، کاملاً حق باشماست و نگرانی شما قابل درک.

پیشنهاد من:
1- حتماً از طریق مذاکره حضوری کار رو تحویل بدید. با توجه به ابعاد پروژه شما و هزینه بالای آن پیشنهاد نمیشه از روشها غیرحضوری استفاده کنید.
2- حتماً پروژه رو فازبندی کنید. (هر چه فازهای پروژه بیشتر باشه بهتره) و حتی اگه بتونید برای هر فاز یک قرارداد جداگانه بنویسید(!) بهتره. اینجوری هر جای کار خراب شد، میتونید پروژه رو به شرکت دیگری بسپارید.
3- سعی بشه پروژه به صورت متن-باز بهتون تحویل داده بشه و همچنین از فریم ورک در کدنویسی استفاده بشه تا اگه خواستید پروژه به شخص دیگری بدید، طرف جدید متوجه بشه که برنامه نویس قبلی چیکار کرده.

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
در مورد اینکه گفتید ممکنه هزینه کنید ولی نتیجه دلخواه رو بدست نیارید، کاملاً حق باشماست و نگرانی شما قابل درک.

پیشنهاد من:
1- حتماً از طریق مذاکره حضوری کار رو تحویل بدید. با توجه به ابعاد پروژه شما و هزینه بالای آن پیشنهاد نمیشه از روشها غیرحضوری استفاده کنید.
2- حتماً پروژه رو فازبندی کنید. (هر چه فازهای پروژه بیشتر باشه بهتره) و حتی اگه بتونید برای هر فاز یک قرارداد جداگانه بنویسید(!) بهتره. اینجوری هر جای کار خراب شد، میتونید پروژه رو به شرکت دیگری بسپارید.
3- سعی بشه پروژه به صورت متن-باز بهتون تحویل داده بشه و همچنین از فریم ورک در کدنویسی استفاده بشه تا اگه خواستید پروژه به شخص دیگری بدید، طرف جدید متوجه بشه که برنامه نویس قبلی چیکار کرده.
ممنون از پیشنهادتون :)این پروژه نکات بسیار ریزی دارد که حتما باید حضوری مذاکره کنیم و %100 هم باید از افراد حرفه ای مشاوره بگیریم چون در آینده دچار مشکل میشوم اگر مشورت نکنیم. و طبق فرمایش دوستان هم نباید عجله کنیم و طبق فرمایش شما فاز بندی هم کردیم و تو این سه هفته پیش ساعت های که کاری نداشتم این نکات ریز را داخل یه دفتر چه 100 برگی نوشته ام که یادم نرود و فعلا 20 صحفه از این نکات ریز را توانسته ام بنویسم که چی میخواهیم فکر کنم یه کتاب 300 صحفه ای بشود:):p:D
ما هم خودمان تو این فکر هستیم که فاز بندی شده این پروژه را جلو ببریم و همه را یک جا انجام ندهیم تا ایراد ها و ضعف ها و قوت های این پروژه مشخص بشود که هم برای برنامه نویس بهتر باشد و با آرامش کار را انجام بدهد و ما خودمان وقت و زمان بیشتر برای فکر کردن داشته باشیم
متن باز که %100 یه اسم جالبی هم داشت که یادم رفته
حالا ما تا یک ماه فرصت داریم این نکات ریز را به صورت جدی بررسی کنیم و مشورت کنیم تا دیگه آزمون و خطا مثل پادینا سیستم نداشته باشیم .دوستانم میگن تا یک سال همه ریز و نکات را بررسی کنم و بنویسیم و بعد از یک سال که همه نکات را بررسی کردم فاز بندی یا مرحله ای کار را به برنامه نویس php بدهیم و وارد مذاکره بشوم و میگن عجله نکنم.
شاید خیلی از دوستان فکر کنند ما میخواهیم کپی پرداری از سایتی کنیم در صورتی که ما فقط امکانات اون سایت ها را با یک ایده بهتر میخواهیم در قالب یک سایت ایجاد کنیم چون میدانیم کپی برداری آخرش شکست خواهد بود درصورتی که ما فقط ایده و تجربیات موفق دیگران را میخواهیم با ایده های خودمان یک جا جمع کنیم هرچند سخت است ولی میشود و دیگر خیالت راحت هست که یک سیستم کامل دارید مثلا گلدتگ یه چیزه جالب داره که زده مهلت خرید /تعداد فروش اون محصول/ بعد تخفیف مثلا 10 درصدی یا 60 و 80 درصدی داره که اینم عکس هست
http://uupload.ir/files/8afd_1234.jpg حالا ما یه ایده هم میخواهیم بزاریم در کنارش مثلا آیکون ارسال رایگان هم روش بخوره که مشتری بیشتر رغبت برای خرید داشته باشه و با سود کم فروش زیاد داشته باشیم با همان قیمتی که اون سایت ها دارند اون محصول را ارائه میدند و منظورمان این نبود که کل سایت گلدتگ و یا هر سایتی را بخواهیم کپی برداری کنیم چون با این کار بر اساس تجربه مخالف هستیم.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
در مجموع به نظر میاد اگه بتونید ایده تون رو عملی کنید، پروژه جالبی در بیاد.

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
در مجموع به نظر میاد اگه بتونید ایده تون رو عملی کنید، پروژه جالبی در بیاد.
بله عملی که حتما میشود چون هیچ کاری نشد ندارد با هزینه معقول+ایده و اندکی صبر سیستم خوبی در میاد و هر کاری افراد خاص خودش را میخواهد تو ایران هم افراد حرفه ای خدا را شکر تو این زمینه کم نداریم و از لحاظ قیمت هم به توافق میرسیم بیشتر برنامه نویس ها چون در گیر چند پروژه هستند و سرشان شلوغ هست به همین دلیل وقت فقط برای یک پروژه نمیتوانند بزارند حق هم میدهیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم فاز بندی جلو بریم که 6 ماه الی یک ساله پروژه کامل بشود و هر فازی را در مدت یک الی دو ماهه انجام بدهند خیلی بهتر است مثلا اول قالب را طراحی کنند بعد وارد نکات مدیریتی پشت سیستم مثل نظرات و دیدگاه ها .روش های خرید آنلاین .پستی .پیک و هزار یک نکات ریز دیگه. اینطوری هم برنامه نویس با آرامش کار هر قسمت را خوب تحویل میدهد
به این نتیجه رسیدیم که اسکریپ اختصاصی +سیستم همکاری در فروش + تخفیف گروهی این سه تا داخل یک سیستم باشد و دیگه خرید و فروش بهش اضافه نشود چون کار سنگین میشه و نمیشه سایت را جمع کرد به همین دلیل خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم جدا نوشته بشود خیلی بهتر هست که 4 تا 12 تومان قیمت دادند که حالا این سیستم اولویت دوم ما هست
اولویت اول ما اسکریپت اختصاصی+سیستم همکاری در فروش + تخفیف گروهی هست و فقط و فقط از سیستم تخفیف گروهی فقط همین آبشنش را که زده است مهلت خرید /تعداد فروش/تخفیف 10 تا 85 درصد با یه چند تا ایده دیگه که روش میزاریم را میخواهیم و همه امکانات سایش را نمیخواهیم چون تو اکسریپت فروشگاهی + سیستم همکاری در فروش تمام امکانات اون سایت ها داخل این ها هست. 5040 کل سیستمش را 4 میلیون کامل میفروشه و پشتیبانی هم داره و میشه باز بهش امکانات دیگه اضافه کرد اما من بیشتر از قالبش خوشم نیامد و میشه هزینه هم کرد قالبش را تغییرات جزئی داد اما اگر قرار باشد هزینه کنیم چرا اختصاصی نوشته نشود که فردا به چند نفر دیگه فروخته نشود. اونجوری چون هر سایتی را باز میکنی میبینی که شبیه سایت شما همه دارند.میخواستم این سیستم را هم بدیم پادینا سیستم راه اندازی کند مثل دفعه قبل اما دیدیم انتظارات ما را شاید نتوانند کامل جلب کنند.
این سیستم خیلی پیچیده هم نیست که بگیم کاره سختی هست اسکریپ فروشگاهی و سیستم همکاری در فروش را که خیلی ها طراحی کردند مثل 5040 حامد پردازش آقای ساعتی و پادینا سیستم ما فقط میخواهیم یک آبش دیگه مثل تخفیف هم بهش اضافه بشه که خودمان فعال یا غیر فعالش کنیم در مواقعی که لازم باشد.

بالا