برگزیده های پرشین تولز

خرید گوشی تا 800 تومن.

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام تا 800 تومن میخوام گوشی بگیرم لطف کنید راهنمایی کنید

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
آك يا كاركرده؟
چه سيستم عاملى داشته باشه؟
دوربين جلو واستون مهمه؟ دوربين پشت در چه حد؟ فيلمبردارى 4k مهمه يا نه؟
صفحه نمايش حداكثر و حداقل چند اينچ باشه؟
برند مهمه؟
Otg ساپورت كنه؟
جنس بدنه ؟
باطرى دربياد يا نه؟
دوسيم كارت يا تك سيم باشه؟
ممورى بخوره يا نه؟
رم چند باشه؟

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
آك يا كاركرده؟
برند مهمه؟
Otg ساپورت كنه؟
جنس بدنه ؟
باطرى دربياد يا نه؟
ممورى بخوره يا نه؟
رم چند باشه؟
سلام ابتدا آک اما اگر گوشی کار کرده خوب هم تو این رنج پیدا بشه مشکلی ندارم.آندروید قطعا باشه.
دوربین جلو اهمیت خیلی زیادی نداره.اما دوربین پشت قابل استفاده هست میخوام رضایت بخش باشه.
از 5 اینچ کمتر نباشه و از 6 اینچ هم بیشتر نباشه.
برند روش تاکید ندارم میخوام کارای داشته باشه واقعا.چون این روزها میبینیم برندها فقط پول اسم میگیرن و باید گوشی ضعیفی بخری ازشون.
otg هم داشته باشه خوبه.
جنس بدنه هم هر چی مقاوم تر بهتر.
دو سیم کارت باشه بهتره واسم.
مموری هم خب قائدتا اگر حافظ کم باشه نیاز میشه.
رم هم حداقل 2 باشه

و در کل میخوام یه گوشی با کارایی بالا و خوش دست.از نظر گرافیک و سی پی یو و صفحه نمایش بهترین باشه تو رنج قیمت خودش

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
آك يا كاركرده؟
برند مهمه؟
Otg ساپورت كنه؟
جنس بدنه ؟
باطرى دربياد يا نه؟
ممورى بخوره يا نه؟
رم چند باشه؟
چی شد جواب ندادین

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
موارد زير رو چك كنيد. كه گوشى هاى كاملى در رنج قيمت خود هستند البته براى بعضى بايد بودجه تون رو كمى افزايش بدين يا دست دو گير بيارين
١. سامسونگ گلكسى s4 دور بر ٩٠٠ تومن البته دست دوش دور بر ٧٠٠ هست و بعضى مدل هاش 4g ساپورت نمى كنه
٢. ال جي g2 دور بر ٨٥٠ يا كمتر
٣. سونى z1. دور بر ٨٥٠
٤. گوشى هاى دست دو هم مى تونيد lg g3 ، samasung s5 و note 3 دور بر ٩٠٠
گير بياريد
5. سامسونگ نوت ٢ هم دور بر ٨٠٠ مى تونيد پيدا كنيد آكش رو
٦. مى تونيد به برند هواوى نگاهى بندازيد مانند honor 4c يا honor 4x يا p 7 البته بنده خودم از هواوى خوشم نمياد به نظر من جنسش شانسى هست كه خوب در بياد البته اين نظر شخصى هست
٧. سامسونگ a5 هم دور بر ٧٠٠ ولى otg ساپورت نمى كنه
٨. Lg g3 stylus يا g3 mini هم دوربر ٨٠٠
٩. Samsung s5 mini هم دوربر ٨٠٠

از شماره ٦ به اين ور هيچ كدوم otg ساپورت نمى كنن

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
راستى سامسونگ مدل j5 و J7 هم خوبن مشخصاتشون چك كنيد

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
ممنونم از راهنماییتون.
با توجه به پیشنهادات دوستان دیگه.مطالبی رو عرض کنم خدمتتون.

یه سری از دوستان آنر 6 هواوی رو پیشنهاد میکنن که ارزش خرید بالایی داره نسبت به مشخصاتش.مخصوصا از دو گوشی j5 & j7 مشخصاتش بهتره تو اکثر موارد.البته قیمتش تا حدود 900 هم میرسه که البته خب 850 یا کمتر هم قابل تهیه هست.
یا یکی از دوستان پیشنهاد میکرد که هواوی اسند میت 7 رو دستدومگیر بیارم و خب گوشی خوبی هم هست

یا اینکه یه عده جی 3 و جی 2 پیشنهاد میکنن، یا z2 سونی

اگر خواستم دست دوم بگیرم و تمیز گیرم اومد به نظرتون بین این اسند میت 7 و ال جی های جی3 و جی2 . زد2 سونی شماکدوم رو بیشتر پیشنهاد میکنید.

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راستى سامسونگ مدل j5 و J7 هم خوبن مشخصاتشون چك كنيد
سلام
ممنونم از راهنماییتون.
با توجه به پیشنهادات دوستان دیگه.مطالبی رو عرض کنم خدمتتون.

یه سری از دوستان آنر 6 هواوی رو پیشنهاد میکنن که ارزش خرید بالایی داره نسبت به مشخصاتش.مخصوصا از دو گوشی j5 & j7 مشخصاتش بهتره تو اکثر موارد.البته قیمتش تا حدود 900 هم میرسه که البته خب 850 یا کمتر هم قابل تهیه هست.
یا یکی از دوستان پیشنهاد میکرد که هواوی اسند میت 7 رو دستدومگیر بیارم و خب گوشی خوبی هم هست

یا اینکه یه عده جی 3 و جی 2 پیشنهاد میکنن، یا z2 سونی

اگر خواستم دست دوم بگیرم و تمیز گیرم اومد به نظرتون بین این اسند میت 7 و ال جی های جی3 و جی2 . زد2 سونی شماکدوم رو بیشتر پیشنهاد میکنید.

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
دست دو اگر خواستيد بگيريد g3 ٣٢گيگ رو پيشنهاد مى كنم چون جز پرچمدار ها هست و يه مدتى واسش آپديت مى آد در ضمن رمش ٣ گيگ هست و فيلمبردارى 4k داره
سامسونگ اس5 هم عاليه
در اولويت آخر z2 رو در نظر بگيريد چون باطرى در نمى آد اگه مشكلى داشته باشه واستون دردسر مى شه يا اگه گوشى هنگ كنه تو اين يكى گوشى ها راحت باطرى رو جدا مى كنيم ولى در اين !!! البته مى گن يه جايى داره كه با فرو كردن سنجاق مى شه ريست كرد مطمن نيستم منم شنيدم
به نظر من سراغ هواوى نريد چون هيچ يك از گو شى هاش فيلمبردارى 4k نداره در ضمن خريد. و فروشش هم سخته الان اگه يهسامسونگ يا ال جى يا سونى دست دو باشه راحت خريد و فروش مى شه اين رو هم در نظر داشته باشين هيچ ارزونى بى دليل نيست آپديت نرم افزارى هواوى ديرتر و گاهى اوقات اصلا نداره

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
بهتره خودتون گوشى رو از نزديك ببينيد و باهاش كار كنيد سليقه ها متفاوته
در ضمن سونى z2 وزنش نسبت به g3 و g2 بيشتره

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سايت هاى زير رو چك كنيد

Digikala
Gsmarena.com
بررسى هاى عالى دارن

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سايت هاى زير رو چك كنيد

Digikala
Gsmarena.com
بررسى هاى عالى دارن
ممنون از راهنماییتون.پس بیشتر جی تری رو مد نظشر دارین شما. از سامسونگ که کلا خوشم نمیاد.

اگر جی تری 3 تمیز گیرمربیاد خوبه.فقط اینطور که خوندم جی تری و ی 2 تفاوت آنچنانی نکرن حاا به نظرتون ارزشخرید با کدومه؟

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
دوست عزیز باتری های گوشیایی که جدا نمیشند ، مثه زد 2 از جنس فوق العاده ای برخوردارن و نسبت به باتری های قابل تعویض خیلی دیرتر خراب میشن
اگرم گوشی هنگ کرد بسته به نوع گوشی میتونید گوشی رو ریست کنین و این حرف که میگن اگه هنگ کرد چجوری باتری رو در بیاریم یه صحبت مضحکه ! مگه تنها راه رفع هنگ در آوردن باتریه ؟!
من خودم لومیا 1520 دارم که باتریش غیر قابل تعویضه ولی اگرم هنگ کرد (که تا حالا ندیدم بکنه) میتونید با فشردن دو کلید پاور و کم کردن ولوم گوشی رو ریست کنین..
و اگه دقت کرده باشین تو پرچمدار الان اکثرا باتری غیر قابل تعویض میزنن مثه اس 6 سامسونگ!
و نکته اخرم اینکه باتری غیر قابل تعویض اصطلاحا غیر قابل تعویض توسط فرد تلقی میشه وگرنه اگرم فرضا باتری مشکلی پیدا کرد میتونین به تعمیر کار مراجعه کنین برای تعویض باتری.

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
راجبه گوشی هم جی تری گوشی خوبیه ولی به این نکته هم توجه کنین که نسبت به زد تو باتری ضعیف تری داره و ممکنه اذیتتون کنه .
حالا بستگی داره به خودتون که باتری چقد براتون مهمه..
خودم به شخصه زد 2 رو ترجیح میدم ..

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راجبه گوشی هم جی تری گوشی خوبیه ولی به این نکته هم توجه کنین که نسبت به زد تو باتری ضعیف تری داره و ممکنه اذیتتون کنه .
حالا بستگی داره به خودتون که باتری چقد براتون مهمه..
خودم به شخصه زد 2 رو ترجیح میدم ..

اگر اشتباه ننم از نظر سخت افزاری جی 3 مشخصات بهتری داشت.شما نظرتون چیه؟

hesam_wb

Registered User
لایک‌ها
515
باتری های گوشیایی که جدا نمیشند ، مثه زد 2 از جنس فوق العاده ای برخوردارن و نسبت به باتری های قابل تعویض خیلی دیرتر خراب میشن
جسارتا این حرف ریشه علمی نداره و با حقیقت فاصله زیاد داره.
باتری های غیرقابل تعویض جنس ترکیبی لیتیم پلیمر دارند و باتریهای قابل تعویض لیتیم یون.
ترکیب دوقطبی اصلی این مدلها لیتیم هستش که توی دوتاش یکیه و اما تفاوت توی پلیمر موجوده که پلیمر باعث سبکتر شدن نازکتر شدن و انعطاف پذیری بیشتر میشوند که سبکتر شدن گوشی و نازکتر شدن اونها دقیقا هدفی هستش که استفاده کننده ها از این باتری دنبالش هستند.

موفق باشید.

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
باتری های غیرقابل تعویض جنس ترکیبی لیتیم پلیمر دارند و باتریهای قابل تعویض لیتیم یون.
ترکیب دوقطبی اصلی این مدلها لیتیم هستش که توی دوتاش یکیه و اما تفاوت توی پلیمر موجوده که پلیمر باعث سبکتر شدن نازکتر شدن و انعطاف پذیری بیشتر میشوند که سبکتر شدن گوشی و نازکتر شدن اونها دقیقا هدفی هستش که استفاده کننده ها از این باتری دنبالش هستند.

موفق باشید.
ممنون از راهنماییتون.پس با این جحاب گوشیهایی که باتری ثابت دارن رو با خیال راحت میشه خرید

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
اگر اشتباه ننم از نظر سخت افزاری جی 3 مشخصات بهتری داشت.شما نظرتون چیه؟
درسته قویتره ولی زد تو هم اسنپ هشتصدو یک داره میکم بستگی به خودت داره برای من که خیلی اهل بازی سنگین نیستم، زد تو هم برام کافیه، چون باتری کمتریم مصرف میکنه ، و اینکه الان دیگه بین این گوشیا هنگ خیلی کم دیده میشه هنگ ماله گوشیایه قدیمی و اندروید پایین بود ، الان بیشتر لگ،دیده میشه اونم بعد از مدتی شاید!
حااالا خودتون ببینید کدوم اولویت واستون مهم تره

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درسته قویتره ولی زد تو هم اسنپ هشتصدو یک داره میکم بستگی به خودت داره برای من که خیلی اهل بازی سنگین نیستم، زد تو هم برام کافیه، چون باتری کمتریم مصرف میکنه ، و اینکه الان دیگه بین این گوشیا هنگ خیلی کم دیده میشه هنگ ماله گوشیایه قدیمی و اندروید پایین بود ، الان بیشتر لگ،دیده میشه اونم بعد از مدتی شاید!
حااالا خودتون ببینید کدوم اولویت واستون مهم تره
ممنون
باطری جی 3 چطوره؟خوب کار میکنه یا نه؟

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214

موفق باشید.
داداش شرمنده ولی حرفت کاملا اشتباهه جسارتا!
یه سرچ ساده تو نت بکن، باتری گوشی من که غیر قابل تعویضم هست ، لیتیم یون هست!
مطمئن باش باتری های غیر قابل تعویض بسیار جنس بهتری از باتری های قابل تعویض داره اینو هم تجربم بم ثابت کرده، هم عاقلانه تره !
بهر حال من جای دوستمون بودم اولویتم این نوع باتری ها بود، بازم خودش یه سرچی تو نت بکنه بهتره.

بالا