برگزیده های پرشین تولز

راهنمای کامل خرید ویدئو پروژکتور

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام . ببخشید من فقط عضو این سایت شدم تا از شما بتونم سوال کنم. در مورد benq1070 چون از تکنولوژی dlp استفاده کرده میگن چشم را خسته میکنه و برای چشم ضرر داره و حالت رنگین کمانی داره و بهتره از 3lcd استفاده کرد آیا درسته ؟

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک پروژکتور 3lcd مناسب برای سینمای خانگی 1920*1080 میشه معرفی کنید مقرون به صرفه

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. وقت بخیر. لطفا یه مدل دستگاه بهم معرفی کند که قابلیت نمایش در روز باکیفیت بالا را داشته باشه. برای انداختن تصویر روی شیشه های هوشمند میخواستم. لطفا یه پرده نمایش خوب که تصویر در پشت ان معلوم باشه رابرام معرفی کنید.ممنون میشم اگه حدود قیمت برام بگین
شرمنده من دقیقا متوجه نشدم برای چه استفاده ای ویدئو پروژکتورو احتیاج دارین. حدود هزینه ای هم که مد نظرتونه بگین بهتر میشه راهنمایی کرد.

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .آیا ویدیو پروژکتورهای جیبی برای تماشای فیلم در خانه مناسب هستند .
سوال دیگه اینکه بازار ویدیوپروژکتور کجاست

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ویدیو پروژکتور های جیبی مشکلی که دارند اینه که شدت روشناییشون خیلی به نسبت ویدیو پروژکتورای معمولی پایینه که این به این معناست که برای نمایش باید محیط تا حدودی تاریک باشه ضمن اینکه چون اکثرا از تکنولوژی led استفاده می کنند قیمتشون هم بالاست
حالا اگه یه ویدیو پروژکتور جیبی دارین بله میتونین باهاش فیلمم ببینین ولی اگه قصد دارین یه ویدیو پروژکتور برا فیلم تهیه کنین قطعا با همون هزینه جیبی مدل بسیار بالاتری رو از پروژکتور معمولی میتونین بگیرین که کیفیت بالاتری داشته باشه

برا سوال دومتون اینکه فروشندگان اصلی ویدیو پروژکتور اکثرا شرکت های تخصصی هستند که به واسطه شرکت بودن معمولا مانند مغازه های دیگه صوتی تصویری در یه جای خاص متمرکز نیستن اگه مدلای مختلف دستگاه ها رو سرچ کنین اغلب نام این شرکت ها در نتایج اول نمایش داده میشه البته نه لزوما همشون

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ویدیو پروژکتور جیبی تا یک و نیم میلیون چه مدلی را پیشنهاد میکنند آیا asus s1 خوبه و تو ایران هست . با تشکر فراوان

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. این دوتا لینکی که میفرستم رو یه بررسی کنین
http://www.schoolkala.ir/محصول/ProductId/313/Product/ویدئو-پروژکتور-جیبی-آیپتک-AIPTEK-A100W
http://www.schoolkala.ir/محصول/ProductId/298/Product/ویدئو-پروژکتور-ویویتک-Vivitek-Qumi-Q5

دومی یه کم قیمتش از مبلغی که گفتین بالاتره ولی کیفیتشو من خودم تست کردم واقعا عالیه
ASUS رو من جایی موجود ندیدم

Mohammadrajabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
برای یک کلاس درس اموزش نرم افزار نیاز به خرید پروژکتور تا یک میلیون تومان دارم
شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنیدّشخصا سونی رو دوس دارم
اما تخصصی در این زمینه ندارم

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
برای یک کلاس درس اموزش نرم افزار نیاز به خرید پروژکتور تا یک میلیون تومان دارم
شما چه مدلی رو پیشنهاد میکنیدّشخصا سونی رو دوس دارم
اما تخصصی در این زمینه ندارم
سلام. شرمنده با تاخیر جواب میدم.
ویدئو پروژکتور های سونی دارای کیفیت بسیار خوبی هستند ولی یه مقدار قیمتشون نسبت به سایر مدل ها بالاتره . الان اگه بخواین پایین ترین مدل سونی موجود در بازار که dx102 هست رو بخواین تهیه کنین باید 1290 هزینه کنین (برای قیمت روز روی لینک زیر کلیک کنین
SONY VPL-DX102) اما من با توجه به هزینه ای که میخواین بکنین این دو مدل رو بهتون پیشنهاد میکنم Benq MS504 و Acer x113PH

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
معرفی دو ویدئو پروژکتور جدید و مقرون به صرفه بازار
RICOH PJ S2240
این دستگاه در حقیقت ارزان ترین ویدئو پروژکتور موجود در بازار است. کیفیت تصویر آن با Optoma 445 برابری می کند. دارای رزولوشن SVGA و شدت روشنایی 3000 انسی لومن می باشد.

RICOH PJ X2240
این یکی مدل XGA دستگاه بالایی می باشد. قیمت آن نسبت به سایر دستگاه های با رزولوشن XGA بسیار کمتر بوده ضمنا شدت روشنایی این دستگاه نیز 3000 انسی لومن می باشد.
(با توجه به نوسانات قیمت برای اطلاع از قیمت روز می تونین روی هر کردم از لینکها کلیک کنین)

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید در توضیحات پروژکتور lg ph300 نوشته digital tv tuner یعنی اینکه گیرنده دیجیتال تلویزیون داره?

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببخشید در توضیحات پروژکتور lg ph300 نوشته digital tv tuner یعنی اینکه گیرنده دیجیتال تلویزیون داره?
سلام
نه منظورش اینه که شما میتونین از طریق پورت usb ویدئو پروژکتور گیرنده دیجیتال رو بهش وصل کنین

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خیلی ممنون که به سوالاتم جواب میدهید واقعا شرمنده . در مورد lg ph300 در پشت دستگاه جای فیش آنتن داره اون مربوط به چیه ? برای اتصال از طریق پورت usb یعنی همین گیرنده دیجیتال usb مخصوص کامپیوتر رو منظورتون هست

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Lg ph300 قیمتش حدود یک میلیون و هفتصد است به نظر شما ارزش خرید داره

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
Lg ph300 قیمتش حدود یک میلیون و هفتصد است به نظر شما ارزش خرید داره
راستش من این مدلو از نزدیک ندیدم. LG هم تا الان خیلی تو بازار ویدئو پروژکتور حضور نداشته که کیفیت محصولاشو دیده باشم. من خودم باشم اگه بخوام جیبی بگیرم 200 تومن دیگه روش میذارم و VIVITEK QUMI رو میگیرم. ولی بازم انتخاب با خودتونه.

86878

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشید در سایت projectorcentral یه قسمت برای محاسبه فاصله پروژکتور از پرده نمایش داره که مثلا Epson x18 رو تقریبا 7 متر میزنه حالا اگر فاصله کمتر باشه مثلا 4 متر آیا کیفیت تصویر پایین میاد یا فقط ابعاد تصویر کوچک میشه؟با تشکر

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام ببخشید در سایت projectorcentral یه قسمت برای محاسبه فاصله پروژکتور از پرده نمایش داره که مثلا Epson x18 رو تقریبا 7 متر میزنه حالا اگر فاصله کمتر باشه مثلا 4 متر آیا کیفیت تصویر پایین میاد یا فقط ابعاد تصویر کوچک میشه؟با تشکر
سلام
برای محاسبه فاصله و اندازه تصویر پروژکتورهای اپسون از لینک زیر هم می توانید استفاده کنید
محاسبه فاصله ویدئو پروژکتور از پرده نمایش

برای سوالی که پرسیدین پاسخ منفیه، یعنی کیفیت پایین نمیاد فقط نزدیک تر بیاین تصویر کوچک تر میشه

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
امکانش هست پروژکتوری عالی برای تماشای فیلم در منزل معرفی کنید با بودجه ای بین ۲ الی ۵ تومن؟

بالا