برگزیده های پرشین تولز

یکدفعه به فکر فرو رفتن و حواس پرتی با فراموشی

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
سلام خدمت عزیزان
من از بچگی این مشکل رو داشتم مثلا دارم با دوستم قدم میزنم باهام حرف میزنه یکدفعه انگار پرت میشم توی یه دنیای دیگه به هیچ عنوان هیچی نمیشنوم کاملا به فکر فرو میرم مثلا راجب هرچیزی اکثر اوقاتم خیال پردازی
یا یه کاری بهم میدن فراموش میکنم خیلی از اسامی رو یادم میره ک خیلی باهاشون در ارتباط هستم خیلی وقتا اسم معلم هام توی مدرسه رو یادم میرفت حتی اخرای سال ک از بچه ها میپرسیدم
وقتی تنهام هستم یکدفعه میرم توی فکر
الانم ک سربازم وقت امار میبینی یه دفعه 50 تا از شماره اماری من رد شده ولی من اصن نشنیدم هیچی رو خداروشکر ارشدیم خودشون حضور میزنن
یه مشکل دیگم دارم اینه مثلا فکرام سریع تاثیر میذارن روم مثلا یه فکر خننده دار میکنم خندم میگیره و میخندم ک اطرافیان متوجه میشن
کم کم داره اذیتم میکنه چیکار کنم؟
من چون سربازم نمیتونم انلاین باشم شاید تا هفته یا دو هفته ی دیگه بتونم بیام سر بزنم ممنون میشم نظراتتون رو بگید

happpy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
آیا شما سابقه افراط در خویش ارضایی دارید؟

happpy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
پاک شود اشتباه شد...

happpy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
پاک شود اشتباه شد....

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
من فکر میکنم این مشکل ژنتیکی باشه
احتمالا پدر یا مادر شما هم باید اینطوری باشند
اگه اینطوریه حتما برید پیش یه روانشناس یا روانپزشک

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
آیا شما سابقه افراط در خویش ارضایی دارید؟
خوشبختانه به هیچ عنوان ....

من فکر میکنم این مشکل ژنتیکی باشه
احتمالا پدر یا مادر شما هم باید اینطوری باشند
اگه اینطوریه حتما برید پیش یه روانشناس یا روانپزشک
نه اینطور نیست.پدرم جدیدا خیلی کم یه سری چیزهارو فراموش میکنه ک نسبت ب سنش ب نظر من عادی هست

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
منم دقیقا همین مشکلات و نشانه های شما رو دارم. اسم مشکل شما و من بیش فعالیت کمبود توجه adad هستش. اینترنت بزنی نشانه ها و عوارض و درمان لینک زیاده. البته بهم ویژگی های مثبت هم زیاد داره بیش فعالی مثل خلاقیت احساساتی بودن مهربان فعالیت زیاد و..... خیلی از دانشمندان و مخترعان هم adad داشتند. خاستی بیشتر در موردش صحبت میکنیم

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
منم دقیقا همین مشکلات و نشانه های شما رو دارم. اسم مشکل شما و من بیش فعالیت کمبود توجه adad هستش. اینترنت بزنی نشانه ها و عوارض و درمان لینک زیاده. البته بهم ویژگی های مثبت هم زیاد داره بیش فعالی مثل خلاقیت احساساتی بودن مهربان فعالیت زیاد و..... خیلی از دانشمندان و مخترعان هم adad داشتند. خاستی بیشتر در موردش صحبت میکنیم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110

البته ADHD صحیح هست

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من چون سربازم نمیتونم انلاین باشم شاید تا هفته یا دو هفته ی دیگه بتونم بیام سر بزنم ممنون میشم نظراتتون رو بگید
از سربازی فرار کن بگو حواسم پرت شد به یه دنیا دیگه رفتم :) اونوقت یه چی یه جایی میچپونن که حواس پرتی رو کلن فراموش کنی!

واسه معافی اقدام کن

hamidra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
منم همین مشکلو دارم.اصلا یکی از دلایلی ک نتونستم کنکور موفق شم این بود:(

بالا