برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
از این به بعد در تاپیک ها بخصوص منچستر یونایتد و کل کل موردی ببینم بدون اینکه چه برخوردی با من میکنن حذفش میکنم.
چرا بخصوص منچستر یونایتد مهرداد خان؟ اینکه طرف گفته چون منچستری هستی و به نفع منچستری ها عمل می کنی , با تحت فشار قرار دادن منچستری ها می خوایی عکسشو بهش ثابت کنی؟ پست قبلی منم که حذف کردی
منچستری جماعت هر حرفی نسبت به ایشون زدن جنبه ی واکنش داشته زمانهایی بوده که این آقا قبل از شروع بازی و بعدش (در صورت باخت) منچسترو ترول می کردن دیگه نمیشه که همه دست به سینه بشینیم و شاهد اظهار فضلش باشیم
نمونش اینجا
http://forum.persiantools.com/threads/کل-کل-از-نوع-جهانی.193028/page-812#post-11314869
یه کاربری آمار بازی منچستر - تاتنهام رو گذاشته ایشون جلدی پریده و ..... خودتون بخونید توی همون سطر اول چی نوشته
از خلقیاتشه که بپره به تیمهای مقابل و این محدود به منچستر نیست اگه اخیرا بحثش با ما اینقدر پر رنگ شده بخاطر اینه که عکس العمل نشون دادیم اینکه مرتبط میگه پنالدو یا اتوبوس و کسی جوابشو نمیده قرار نیست که این قضیه در مورد منچستر هم صدق کنه , بد عادت میشه اینجور
دفعه ی قبل هم که تاپیک کل برای یه مدت قفل شد در متن درگیری ها همین آقا بودن البته با تیمی غیر از منچستر
بعد اصلا چرا این شخص باید منچستری بودن شما رو به رخ بکشن؟مگر غیر از اینه کسی که همکار انجمن ورزشی میشه در هر صورت طرفدار یه تیمی باید باشه؟ جز اینه که می خواد با پیش کشیدن این موضوع ازش به عنوان یه اهرم فشار علیه منچستری ها استفاده کنه؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
@mehrdad201
تحویل بگیرید مهرداد خان بدون شرح! بعد از این همه حرف زدن و توضیحات "دقیقا" زیر پست آخر شما میاد و از همچین اصطلاحاتی استفاده می کنه

12.jpg

بعد جالب اینکه پای یه بنده خدا که طرفدار چلسی هستن "احسان" و یه مدتیه پستی نداده و اصلا ربطی به این بحث نداشته رو می کشه وسط چرا؟ چون تنش می خاره واسه همچین بحثهایی
در سطح خودش هم جواب بدی رنگ عوض می کنه و چهره ی معصوم به خودش می گیره مثلا میشه آدم خوبه ی داستان

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بجای بستن تاپیک یوزر های بی ادب رو بن کنید، اخطار بدید. مطمئن باشین کنترل میشه
مثلا طرف تو تاپیک خودشون به تیم های دیگه توهین میکنه بقیه هم جریح میشن و تو این تاپیک خون و خون بازی اتفاق میوفته. تو این مورد به لیورپولی ها حق میدم خداییش.
یه مورد سراغ دارم خیلی توهین میکنه، بخواین در ازای نیم کیلو خیار قلمی میفروشمش :D:general506:
الان درگیری بین یه لیورپولی ها و یه منچستریه ست، چرا بخاطر 2 نفر بقیه از تاپیک محروم بشن؟ خب 2 نفرو محروم کنید :D
حالا خوبه مثل رئال و بارسا پشت سر هم سی ال رو نبردند وگرنه این تاپیک چه میشد :)

این تاپیک کل کل های خونین و با نمک زیادی رو بخودش دیده
کل کل تیم های انگلیسی عمرا به کل کل بارسا و رئال برسه
کلی کل کل کردیم، من بودم، بچه های بارسایی بودند، رئالی ها بودند. گفتیم کل کل کردیم تموم شد
چندتا از باجنبه های رئالی هم که خداییش آدم از خوندن پست هاشون لذت میبرد هم جواب ما رو میدادن و شَر و شوری تو این تاپیک بر پا بود. نمونه ش amir usa، bahramwarior و .....

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
وااای فرگیشون هم که نگران پیوستن کلوپو به لیورپوله!!!:)نگران نباش فرگی جون،ون خال مگه مرده!؟:D:general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
1.JPG
:D:D:D:general304::general304::general304:
ترجمه میخواد یا نه؟؟؟؟
البته شاید منظورش این بوده که برای کلوپ نگران هستش!!!:D
تشکر از مدیران محترم که پستهای مارو پاک میکنن و توهین هارو نگه میدارن...:general705::general705::general705:

Last edited:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
نه نیازی نیست،میدونیم دکترای این کاری...: ))
سایتهای به این بزرگی هم اندازه سر سوزن هیچی نمیفهمن،عاجز از یه ترجمه ساده که ایشون میتونن و اونا نه!!!(الان فوری سوتیهاشونو به رخ میکشه،شما یه سایت با این اندازه بزن کلش سوتی باشه هم قبوله!!!:general304:;))
http://www.varzesh3.com/news/1273736/فرگوسن-پیوستن-کلوپ-به-لیورپول-نگرانم-کرده!
http://www.tarafdari.com/خبر/400162/فرگوسن-از-حضور-کلوپ-در-لیورپول-نگرانم
(حرف راست رو هم تو شوخی میگن!!!)
چرا با شما وقتمو تلف میکنم آخه!؟شما اصلا نگران نباشین،کلوپ هم اومده که لیورپول سقوط کنه،شمام اونقدر قدرت دارین که با این بادها نلرزین،همو میبینیم،وسلام...:)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
:general304::general304::general304::general304::general304::D:D:D:D:D
http://www.goal.com/en/news/8/main/...on-worried-about-liverpools-klopp-appointment
نمردیم و منبع معتبر رو هم دیدیم!!!!!:D
البته این سایت ورزش3 هم کسی رو داره که براش ترجمه کنه مطلبهای گل رو:
1.JPG
نمیدونم چرا هر بحث میکنم با لیورپولیها، فکر میکنم که دارم با یه سری جوون به سن نوجونی نرسیده بحث میکنم...:D

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
مگه کسی با فرگیتون شوخی داره،از شدت فشار مجبور شده یه جوری حرفشو بزنه...(تازه همه جا هم نگفتن به شوخی گفته!هر چند فرقی ام نمیکنه،حتی ب شوخی دیگه بدتر...)
نه باو اینا که در مقابل شخصی مثل تو منبع حساب نمیشن،معتبر تویی،خاص تویی،فوق العاده تویی،مسلط به تموم زبان های دنیا تویی،بهترین مربی،آنالیزور و منتقد فوتبال تویی،همه چی تویی،منم تازه دبستان ثبت نامم کردن،حالا برو خوش باش،آفرین...:)
فقط زیاد نخند که میخندی یه جای دیگه،به وقتش...

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
37r3tvozxa5xj8osy55w.jpg

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بازی ارسنال - بایرن یاد حرف سرهنگ افتادم: این به آن , آن به این که چه ...؟؟!!! :D
یعنی ارسنال تمام این پاسکاریها و مالکیت توپ رو برا بایرن تبدیل به کشک کرد :general601::general304:

• Like
Reactions: usl

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یعنی واقعا یه بچه مهد کودکی میذاشتن بهتر از داور بازی رئال اداره میکرد!
عین بچه ها گند زد به بازی! چه حرصی میخورن طرفدارای سلتا الان!

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
در جدولی که مشاهده می کنید، امتیاز آورترین تیم های کشور انگلستان از شروع سال 2015 آورده شده است. آرسنال با میانگین 2/18 امتیاز در هر بازی، تا بدین جا امتیازآورترین تیم انگلیسی سال 2015 بوده است. گفتنیست این جدول شامل تمام تیم های انگلیسی می شود و محدود به لیگ برتر نیست.
xb6ws6q8bk79wk58swiv.jpg

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
مشکل چلسی به نظرتون چی هست که این فصل اینطوری نتیجه گرفته،حقیقتش اول فصل من با مربیگری مورینیو و بازیکنایی که چلسی داشت فک میکردم این فصل هم قهرمان لیگ برتر هستن،با این وضع اگه جزو 4 تای اول بشن باشن کلاشون رو بندازن هوا،دلیلش افت بازیکنا بوده؟یا مقصر "مو" هست؟

@SPECIAL ONE

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
@Abbath جانِ عزیز و دوست داشتنی,
وارد جزئیالت نمیشم و خلاصه مینویسم. از نظر من در حال حاضر چلسی علیرغم اینکه نتایج خوبی نگرفت داره خوب بازی میکنه. در مورد بین 4تا بودنش که گفتی از نظر من همون قضیه دیر و زود داشتن و سوخت و سوز نداشتن هست.
حالا اینکه نظر من درست هست یا غلط با گذر زمان مشخص میشه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اولین رویارویی اقای خاص و اقای معمولی

تا دقیقه ۸۳ لیورپول ۳ به ۱ از چلسی تو زمین چلسی جلو افتاده

ایا مورینیو در چلسی میمونه یا نه. باید صبر کرد و دید

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Last edited:
  • Like
Reactions: usl

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
آقای معمولی نسخه ی آقای مثلآ خاص رو پیچید...:)
دفاع اتوبوسی هم نتونست جلومون وایسته...:general206:
بعد مساوی با سوتون خیلی ناراحت شدم ولی الان خوشحالم که اون بازی رو نبردیم تا اولین برد کلوپو اینطوری رقم بخوره،چســــــــــــــــــــبید...:D
جناب کاستا هم طبق معمول زورش به مارتین و ممدو نمیرسید و خوی ...ش رو نشون میداد...:general210:
جالبترین صحنه بازی هم نرفتن مو به رختکن بود،منتظر بود گل قشنگ کوتی رو ببینه و بره...:general304:

بالا