برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه نکته بدی که به وجود اومده و امیدوارم فقط من اینجوری باشم و بقیه نه اینه که واقعاً دیدن بازی های تیم لذتی نداره!
من که اصن حوصلم نمیاد بشینم بازیای تیمو ببینم! و این خودش اوج فاجعس دیگه!
درسته نتایجو دنبال میکنم و همه اخبارو حواسم هست، ولی انقد بد بازی میکنه این تیم با این مربی اصلاً جذابیتی نداره برام بشینم بازیا رو ببینم!
شاید باورتون نشه وقتی آرسنال اونجوری تو 20 دقیقه تیمو از هم پاشید تو اوج ناراحتی دلم خنک شد!
که بر عکس بازی کند و بی روح یونایتد ون حال که فس فس فس فقط توپو اینور اونور میکنن با یه بازی فوق العاده روون و سریع و پاسای هدف دار (برعکس ما) فوتبال یاد ون حال دادن!
دقیقا منم همینطورم اصلان. بازی های تیم مویس رو با اینکه نتایج افتضاح بود ولی بازم میشستم میدیدم ولی الان اصلا حوصله این تیمو ندارم! تیم اصالت انگلیسی خودشو از دست داده به نظرم
تحمل یه همچین دلقکای گیی هم واقعا سخته! یادش بخیر دیوید مدل موشو عوض می کرد رئیس پدرشو در میاورد اما الان این جوجه فنچ تو طول هفته هر غلطی دلش بخواد میکنه اخرم مطمئنه جاش تو ترکیب به کس دیگه ای داده نمیشه

12003969_1074150075958328_3894067929637975258_n.jpg

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یه نکته بدی که به وجود اومده و امیدوارم فقط من اینجوری باشم و بقیه نه اینه که واقعاً دیدن بازی های تیم لذتی نداره!
من که اصن حوصلم نمیاد بشینم بازیای تیمو ببینم! و این خودش اوج فاجعس دیگه!
درسته نتایجو دنبال میکنم و همه اخبارو حواسم هست، ولی انقد بد بازی میکنه این تیم با این مربی اصلاً جذابیتی نداره برام بشینم بازیا رو ببینم!
شاید باورتون نشه وقتی آرسنال اونجوری تو 20 دقیقه تیمو از هم پاشید تو اوج ناراحتی دلم خنک شد!
که بر عکس بازی کند و بی روح یونایتد ون حال که فس فس فس فقط توپو اینور اونور میکنن با یه بازی فوق العاده روون و سریع و پاسای هدف دار (برعکس ما) فوتبال یاد ون حال دادن!

دقیقا منم همینطورم اصلان. بازی های تیم مویس رو با اینکه نتایج افتضاح بود ولی بازم میشستم میدیدم ولی الان اصلا حوصله این تیمو ندارم! تیم اصالت انگلیسی خودشو از دست داده به نظرم
تحمل یه همچین دلقکای گیی هم واقعا سخته! یادش بخیر دیوید مدل موشو عوض می کرد رئیس پدرشو در میاورد اما الان این جوجه فنچ تو طول هفته هر غلطی دلش بخواد میکنه اخرم مطمئنه جاش تو ترکیب به کس دیگه ای داده نمیشه

مشاهده پیوست 867288
منم دقیقا وضعیت شما رو دارم! خیلی وقته که بازیهای منچستر حتی اگه با برد هم همراه باشه ذره ای اون حس و حال دوران فرگوسن رو نداره
انگار یه سبک فوتبالی رو از ناکجا آباد آوردن با زور می خوان به تیم تحمیل کنن که اونم پس می زنه
فقط دارم بخاطر اسم منچستر و خاطرات گذشته بازیهاش رو می بینم! بدون هیچ گونه جذبه و لذتی
امیدوار وقتی که تیمو میدن دست گیگزی (البته اگه بدن) وضعیت تغییر کنه

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
منم دقیقا وضعیت شما رو دارم! خیلی وقته که بازیهای منچستر حتی اگه با برد هم همراه باشه ذره ای اون حس و حال دوران فرگوسن رو نداره
انگار یه سبک فوتبالی رو از ناکجا آباد آوردن با زور می خوان به تیم تحمیل کنن که اونم پس می زنه
فقط دارم بخاطر اسم منچستر و خاطرات گذشته بازیهاش رو می بینم! بدون هیچ گونه جذبه و لذتی
امیدوار وقتی که تیمو میدن دست گیگزی (البته اگه بدن) وضعیت تغییر کنه
وقتی برای اولین بار تیمو میدن دست یه مربی غیر بریتیش همین میشه. ادم احساس میکنه این تیم دیگه اصالت قبلشو نداره. بعد سر مت بازبی چند تا مربی اومدن و رفتن تا رئیس اومد. امیدوارم بعد فن خال گیگزی اون رئیسی بشه که هممون ارزوشو داریم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
گفتید فرگوسن ولی به قول افشین حتی تو دوره مویس هم با اینکه 90% اعصاب خوردی بود از اون سانترها و ... ولی بازی هائی داشتیم که لذت بخش بود دیدنشون!
5 تایی که تو اروپا با لورکوزن زدیم، کام بک 3-0 مون تو دور برگشت جلو المپیاکو تو الدترافرد، چند تا بازی پر گل دیگه!
ولی این تیم هیچ بازی ئی مقتدرانه (نه با تملک، با حمله های کوبنده در طول 90 دقیقه) و با تشنگی واسه در هم کوبیدن حریف ندیدم بازی کنه تا حالا!
با اومدن کلاپ به لیورپول هم احتمال خیلی زیاد یه مدعی جدید هم اضافه میشه و آقای ون حال باید نگران باشه اگه فصل بعد هم مربی یونایتد باشه (گاد فوربید :D)

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
مهدی جان نوشته حرف‌های سنگین بسه. اتفاقا مهدی جان فکر می‌کنم چیزی که این‌جا رو این‌قدر جذاب کرده که آرسنالی‌ها، مادریدی‌ها یا بارسایی‌ها هم میان اینجا و خیلی با علاقه پیگیر نوشته‌های ما هستند، همین صحبت‌های جذاب و متین و فنی هست. وگرنه هی از همدیگه تعریف کردن یا به‌به گفتن و تبریک، چه لطفی داره؟

اصلان نوشته چقدر طولانی می‌نویسید، بهش نوید میدم که بعد از این جواب، یک آخرین نوشتهء طولانی خواهم داشت. بعدش دیگه همون تبریک و ماچ و لینک:).

میلادعزیز زحمت کشیدی و در جوابم کلی نوشتی ببخشید که جوابی ندادم. فرصت فرصت فرصت. اگرچه (متاسفانه) احساس می‌کنم که نگاه ما به وقایع (که می‌تونه فوتبالی هم نباشه) دو جنس کاملا متفاوت داره، و به همین دلیل شاید نتونیم همدیگه رو متقاعد کنیم، و این لجبازی نیست. اما من این رو بیش‌تر برای ثبت در تاریخ می‌نویسم چرا که برخی ایرادات تو رو می‌خونند ولی جواب من رو کمتر شنیده‌اند. به همین دلیل امیدوارم بتونم حرفم رو اون‌قدر روشن بزنم که مجبور به بازتوضیح نشم.
شاید با گذاشتن فن خال روی نیمکت بعنوان مترسک و هنر رونالدو و مسی تیم نتیجه بگیره، که باز هم مطمئن هستم که مسی و رونالدو رو هم نابود میکنه این بشر
اگر مسی خوب بازی بکنه، فنخال کاری نکرده و هنر خودشه اما اگر نتونه خوب بازی کنه، تقصیر فنخاله. این همون شیوهء "ز هر طرف که شود..." هستش. حالا ما مسی و رونالدو نداریم، جاش مینویسیم "تیم" که شامل همین منطق میشه. این که درست نیست.
همه دارن میگن که فن خال هیچ کاری برای این تیم نکرده و عرضه انجام کاری رو هم نداره
این "همه"، یعنی کی؟ چند تا سایت هواداری یا کامنت‌هایی که این‌طرف و اون‌طرف نوشته می‌شه، چنین جامعهء آماری رو نمیسازه. تازه مطمئنا توی اون‌جا هم نخاله‌هایی مثل من و معین (;)) هستند که جزو اون همه نیستند. شامل سر الکس هم نمیشه. البته من سوادی ندارم (این شکسته‌نفسی نیست) اما این که بگیم فرگوسن هم چون انسانه داره اشتباه میکنه، یعنی فرگوسن هم تا وقتی درست میگه که با من هم‌نظر باشه. این روش درستی نیست.
نتایج ضعیف و اعتراض و حرفهای روزنامه ها و طرفداران باعث شد که ترکیب تیم عوض بشه
من تکلیفم روشن نیست که بالاخره فنخال یک آدم روانی و لجوجه یا آدم ترسویی که حرف روزنامه‌ها باعث بشه از موضع خودش کوتاه بیاد. به زعم اظهارنظرهای قبلی، برای فنخال هیچ اهمیتی نداره که آینده تیم چی می‌شه و اون می‌خواد پولی به جیب بزنه و بره سراغ بازنشستگیش و به ریش ما بخنده. خوب به لجبازیش ادامه می‌داد که اخراج بشه، زودتر هم پول را به بدن، و بدن را به استراحت میزد.
داستان نویس خوبی میشی علی جان اگه ترشی نخوری
تو وبلاگم داستان و شعر نمی‌نویسم اما دوست داشتی یک سر بیا. فکر کنم برخی نوشته‌هام برات جالب باشه. ترشی هم، چشم :D
فقط صحنه های گل رو نگاه نکنی یا هایلایت های گل رو، در غیر اینصورت شرمندتم
اول اینکه چرا ا‌ین‌قدر داد میزنی؟ (بولد می‌نویسی) یک آقا فرزین داریم که هر چی میگذره بیشتر تو دلم جا میگیره، اون هم دیگه از داد زدن دست برداشت.
دوم من تا این‌جا بیش‌تر از نصف بازی‌ها رو دیدم. اما نکته اینه که حتی اگر هیچ بازی رو هم نبینم، اساس صحبتم (نوشتهء آخر) اشاره به نکات دیگه‌ای داره. در ادامه توضح میدم.
حرکت از جناحین؟ دوستان اگه دیدن تو 2 سال اخیر به من هم یاد آوری کنن.
والنسیا و یانگ تو پیست تارتان که نمی‌دوند. پیستون‌های ما هستند که حرکاتشون معمولا و بخصوص از راست به سانتر منجر میشه. بقیه تیم هم به جلو حرکت می‌کنند تا از موقعیت استفاده کنند. من به این میگم حرکت از جناحین. حالا اگر خوب انجامش ندند، حرف دیگه‌ای هست.
حتی طرفدارهای بارسا و بایرن اومدن تو همین کلوب گفتن که تیمشون رو نابود کرده
صغری خانم همسایه بالایی‌تون هم گفته میلاد به دختر من نظر داره وگرنه اینقدر ادکلن خوش بو واسه چی میزنه؟:cool:
آخه اینم شد حرف؟ حرفهای بی‌پایه زدن دو تا و نصفی آدم که نمیشه ملاک. من توضیح این داستان (پوکوندن) رو هم در پایان خواهم نوشت.
خرید دارمین و اشنیدرلین، میتونن خریدهای خوبی باشن، ولی کی بود که اینارو ندونه؟
ای بابا. حالا کار خوبی هم که کرده، بازم هنری نکرده؟ بالاخره این آدم اگر شعور نداره، چطوری میشه از این خریدهای خوب هم بکنه؟
اعتقاد نداری که شواینی و اشنیدرلین و دارمین بازیکنهایی بودن که فن خال به تیم اورده؟
پس کی آوردشون؟ تماشاگرها فشار آوردن؟ روزنامه‌ها مجبورش کردن. خودش نمی‌خواست‌شون ولی مجبور شده؟ من بالاخره نفهمیدم کسی که هم خره هم لجباز، چطور میشه با همهء خریتش بازیکن‌هایی به این خوبی رو بگیره. آدم لجباز که زیر بار حرف دیگران نمیره.

انتظار ندارم حرف‌هام قانعت بکنه و نمی‌کنه. تو باید اون چیزی رو که آرزو داری همین الان ببینی. خوب نمیشه. این جواب‌های من برای ثبت در تاریخ بود:p. حالا در نوشتهء آخرم، حرف نهایی را در خصوص وحشت از آینده و اهمیت فنخال می‌نویسم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سرم به شدت درد میکنه علی جان، میخوام زود پاسخ بدم به چیزهایی که ازم پرسیدی، ولی واقعا سرم درد میکنه...
بزار تگ نکنم و خودت بخونی، متوجه میشی که جواب کدوم قسمت هستش:
اول: چشم من هم مفید و مختصر مینویسم...:general711::general705::general705:
دوم: نظر لطفته، اینجا برای اظهار نظر هستش دیگه...;)
سوم: اینکه اسم مسی و رونالدو اوردم، بحث این بود که وقتی ستاره نداره تیم، باید تاکتیک خیلی خوبی داشته باشه که حتی کوچکترین تاکتیکی نداره، اینکه بازیکنی بد بازی کنه، در بازیش مشخص میشه، مثلا اگه رونی موقعیت گل خراب کنه یا پاس اشتباه بده یا توپ رو لو بده، این میشه بازی فردی ضعیف، ولی وقتی یه بازیکن تو 90 دقیقه معلوم نیست کجاست و یا توپی که بهش میرسه رو نمیدونه چکار کنه(در تیم ما تنها کار، فقط پاس رو به عقب هستش) و یا نهایت کار تیم رسوندن توپ به ماتا یا دیپای هستش که اون بخواد یه هنری به خرج بده، به این میگن بی برنامگی و بی تاکتیکی...
چهارم: "همه" جامعه آماری زیادی هستش که تو همین کلوب هم کم نیستن، اگه آمار بگیری، تعداد زیادی میشن... اختیار داری عزیز، شما سرور مایی، نخاله چیه...:general601:
پنجم: خوب از لجبازی که تکلیفش به اندازه کافی روشن هستش، احتیاج نیست که لیست بکنم که؟؟؟ از ریوالدو بگم تا والدز و دخیا و روخو و هررا و ... تا ترکیب 2-5-3 مسخرش که با اینکه تمام دنیا زور زدن و بهش گفتن که این ترکیب تو منچستر و انگلیس جواب نمیده، ولی باز هم تا وقتی سرش به شدت به سنگ نخورد(تقریبا میانه فصل پیش) دست از این ترکیب برنداشت، توجه کن که گفتم سرش به سنگ خورد، این بشر همه جا جار زده که میخواد 3تا جام قهرمانی با 3 تیم مختلف تو 3 لیگ رو بگیره، پس بعید میدونم به فکر اخراج شدن باشه...
ششم: جدی؟ لینک بده بیایم اونجا ادامه بدیم!!!!!:p:D
هفتم: ای آقا، من اصلا همچین اخلاقی ندارم، اگه بولد مینویسم، منظورم این هستش که این قسمت مهم هستش...
هشتم: ببین علی جان سگ دو زدن والنسیا و یانگ تا بتونن برسن به نزدیک محوطه و یه سانتر دست و پا شکسته بکنن که به زور به محوطه برسه و دفاع ها به راحتی ردش کنن رو نمیگن حرکت از جناحین(به این میگن فوتبال علی اصغری)، حالا باز خوبه والنسیا سگ دو رو میتونه بزنه بخاطر سرعت بالاش و گرنه که سمت چپ بعداز مصدومیت شاو، کلا تعطیل هستش، دیپای زورچپونی، یانگ اصلا نمیتونه رد بشه، دارمین هم سمت راست اصلا نتونسته نه سانتر کنه و نه از دفاع مستقیمش رد بشه، چرا؟؟؟ بخاطر اینکه از همون اول موقع خریدش هم گفتم که دارمین بازیکن تهاجمی نیست... اما در مورد حرکت از جناحین، حوصله توضیح ندارم به خدا(سرم درد میکنه) ولی همین قدر بگم که هافبک کناری کارش چی هستش؟؟؟ باقالی که نیست؟؟ میاد کنار وینگ بک و باهاش یه یک دو یا با مهاجم یا وینگر حرکت ترکیبی انجام میدن و باعث میشن که بازیکن کناری راحت بدون مشکل در کنار زمین صاحب توپ بشه تا بتونه یه سانتر مفید بکنه روی دروازه، همچین چیزی تو این 2 سال اصلا اتفاق نیوفتاده... خوب اگه نمیتونن درست انجام بدن، دلیلش چی هستش؟؟؟ پاشون مشکل داره یا مربی بلد نیست باهاشون کار کنه؟؟؟
نهم: من بازی های بارسا و کارایی که این آقا با بارسا کرد رو کاملا در جریانش بودم و دیدم، احتیاج به گفتن کس دیگه ای هم نبود، در مورد بایرن هم به اندازه کافی مشخص هستش و در جریان هستیم دیگه...
دهم: شعور یه چیز هستش و فشاری که روی اون اومد توسط رسانه ها و اطرافیان تیم واسه خرید بازیکن یه چیز دیگه، یادم میاد که لج انداخت که ما مدافع نمیخوایم، الان وضعیت دفاع های تیم بسیار عالی و مشخص هستش، گفت که مهاجم نمیخوایم، که حتی چندین مصاحبه هم ازش هست که خبرنگارها ازش پرسیدن که بدون مهاجم چکار میخواید بکنید که طبق روال جدیدش، عصبی میشه و از کنفرانس یا میره بیرون یا میپره به خبرنگار، که بعداز اون همه لجبازی، مارسیال رو خریدیم در لحظه آخر نقل و انتقالات o_O تکلیف مارو مشخص نمیکنه این کاراش؟ لجبازی تا لحظه ای که سرش به شدت به سنگ میخوره!!!!
دارمین قبل از ما به بارسا و بایرن و حتی رئال لینک شده بود، که بارسا خرید نتونست بکنه و قرارداد آلوز رو تمدید کردن و حتی اون دفاع راستی که قرضی به سویا داده بودن رو برگردوندن، بایرن داگلاس رو خرید، رئال هم دانیلو رو خرید، در حقیقت ما گزینه سوم رو خریدیم!!!!!!
قضیه اشنیدرلین رو هم از معین جان بپرس:D، شواینی هم که تکلیفش مشخص هستش، کمتر کسی هستش که ندونه ما 4-3 سال هستش که شواینی رو میخوایم، حتی در زمان رئیس هم میخواستیمش ولی بایرن نمیفروختش، منظورم این هستش که 100 درصد اطرافیان تیم و طرفدارها مشکلات تیم رو میدونستن، ولی هیچ کاری در قبال رفعشون انجام نمیشد تو چند سال گذشته(به مرحمت وودی و گلیزرها)، حتی بحث خریدها در لحظات آخر نقل و انتقالات یه جورایی رو اعصاب هستش..
ببخشید اصلان چان...:confused::confused::confused:

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان یه سوال؟ اسپویلر وجود داره تو پست بالا؟
واسه خود من که حتی مطلبی که تو اسپویلر گذاشتم، مشخص نیست!!!!
وقتی برای اولین بار تیمو میدن دست یه مربی غیر بریتیش همین میشه. ادم احساس میکنه این تیم دیگه اصالت قبلشو نداره. بعد سر مت بازبی چند تا مربی اومدن و رفتن تا رئیس اومد. امیدوارم بعد فن خال گیگزی اون رئیسی بشه که هممون ارزوشو داریم
افشین جان من یکی فکر میکنم برخلاف بقیه، اصلا دوست ندارم که گیگز مربی بعدی یونایتد باشه، چون تجربش رو نداره و یکی از اسطوره های باشگاه هستش، موفق نشدنش باعث خراب شدنش هم میشه...
فعلا هیچ گزینه دیگه ای وجود نداره، میگن که پپ گواردیولا هم با سیتی به توافقات اولیه رسیده(برای دهمین بار هستش که این اخبار بیرون میاد!!)

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بدترین چیزی که موندن ون حال داره اینه که دوباره میشه مث دوره مویس که بعد اخراجش هیچ مربی خوبی بی تیم نبود وقتی دوره ون حال هم تموم شه هیچ کی نیست :|
کلوپ که رفت لیورپول
گواردیولا هم بره سیتی
مو هم که هر چقد بد باشه الان تیمش جزو بهترین هاست و تو چلسیه!
مطمئناً سرمربی شدن گیگزی تو این شرایط به قمار خیلی شدیده!
کی میمونه اون موقع اصن؟ :D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوستان یه سوال؟ اسپویلر وجود داره تو پست بالا؟
واسه خود من که حتی مطلبی که تو اسپویلر گذاشتم، مشخص نیست!!!!

افشین جان من یکی فکر میکنم برخلاف بقیه، اصلا دوست ندارم که گیگز مربی بعدی یونایتد باشه، چون تجربش رو نداره و یکی از اسطوره های باشگاه هستش، موفق نشدنش باعث خراب شدنش هم میشه...
فعلا هیچ گزینه دیگه ای وجود نداره، میگن که پپ گواردیولا هم با سیتی به توافقات اولیه رسیده(برای دهمین بار هستش که این اخبار بیرون میاد!!)

ولی به نظرم گیگز مثل گواردیولا موفق میشه میلاد. ببین حالا جدا از بحث فنی همه توی باشگاه قبولش دارن(مدیریت , طرفدارا و بازیکنا) این خیلی مهمه
اگر گواردیولا هم بره سیتی خیلی خیلی کارمون سخت میشه

کارلتو کجاست الان؟ اونم یکی از مربی هایی هست که رئیس همیشه ازش تعریف میکنه و خیلی قبولش داره. با لیگ برتر هم اشنایی داره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ولی به نظرم گیگز مثل گواردیولا موفق میشه میلاد. ببین حالا جدا از بحث فنی همه توی باشگاه قبولش دارن(مدیریت , طرفدارا و بازیکنا) این خیلی مهمه
اگر گواردیولا هم بره سیتی خیلی خیلی کارمون سخت میشه

کارلتو کجاست الان؟ اونم یکی از مربی هایی هست که رئیس همیشه ازش تعریف میکنه و خیلی قبولش داره. با لیگ برتر هم اشنایی داره
کاملا موافقم، ولی نبود تجربه و دستیار یه مربی بزرگ نبودن، خیلی تاثیر میزاره، خود گواردیولا هم از تیمهای پایه بارسا شروع کرد، مربیگری تو تیم بزرگی مثل منچستر خیلی سخت تر از اونی هستش که فکر کنی افشین جان...
راستش با کارلتو اصلا حال نمیکنم، تو انگلیس هم جواب نداد اصلا، ولی با گاس هیدینگ بیشتر حال میکنم، بازی که جلسی میکرد در زمان هیدینگ، حرف نداشت...
کلا مربی بزرگ که به درد منچستر بخوره خیلی خیلی کم پیدا میشه و اونهایی هم که هستن به دلیل انتخابهای نادرست از دست دادیم تا الان...
خدا آخر عاقبت این تیم و باشگاه رو بخیر کنه...
راستش من با مربیگری گیگز، نویل و سولسشیایر بعنوان دستیار بیشتر موافقم...
سولسشیایر کجاست؟ یه مدت مربی تیم های پایه بود و بعد فکر میکنم رفت اسکاتلند، اسکولز هم داره دوره مربیگری میره ظاهرا، میتونه دستیار باشه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آگوئرو مصدوم شده به بازی با ما نمی رسه قضیه ی 6 تا و اینا منتفیه دیگه بریم واسه برد
ظاهرا خوش شانس هم هستیم!!!!:D:D:D چون سیلوا هم به این مصدومین اضافه شد...:general703::general703::general703::general707::general707::general707:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
کاملا موافقم، ولی نبود تجربه و دستیار یه مربی بزرگ نبودن، خیلی تاثیر میزاره، خود گواردیولا هم از تیمهای پایه بارسا شروع کرد، مربیگری تو تیم بزرگی مثل منچستر خیلی سخت تر از اونی هستش که فکر کنی افشین جان...
راستش با کارلتو اصلا حال نمیکنم، تو انگلیس هم جواب نداد اصلا، ولی با گاس هیدینگ بیشتر حال میکنم، بازی که جلسی میکرد در زمان هیدینگ، حرف نداشت...
کلا مربی بزرگ که به درد منچستر بخوره خیلی خیلی کم پیدا میشه و اونهایی هم که هستن به دلیل انتخابهای نادرست از دست دادیم تا الان...
خدا آخر عاقبت این تیم و باشگاه رو بخیر کنه...
راستش من با مربیگری گیگز، نویل و سولسشیایر بعنوان دستیار بیشتر موافقم...
سولسشیایر کجاست؟ یه مدت مربی تیم های پایه بود و بعد فکر میکنم رفت اسکاتلند، اسکولز هم داره دوره مربیگری میره ظاهرا، میتونه دستیار باشه...

گیگز یه اشتباهی کرد برادر اونم اینه که زودتر بازنشسته نشد تا دستیار خود رئیس بشه
ولی کارلتو خوبه میلاد چلسی مشکلش مدیریتشه نه مربیاش .از اون قبیل تیمان که مربی زیاد ازادی عمل نداره

شرمنده ولی اون ترکیبی که گفتی فاجعس:D گیگز اگر قراره سرمربی بشه باید رنه رو به عنوان دستیارش انتخاب کنه . اوله هم که رفت کشورش و چند بار قهرمان لیگشون شد یه مدتم سرمربی کاردیف بود اگر اشتباه نکنم . عمرا بیاد دستیار گیگزی بشه
گواردیولا بهترین گزینه واسه ما هست ولی همون احمقی که فن خالو اورد یونایتد مطمئنا نمیذاره جایگاه این طرف به خطر بیوفته

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گیگز یه اشتباهی کرد برادر اونم اینه که زودتر بازنشسته نشد تا دستیار خود رئیس بشه
ولی کارلتو خوبه میلاد چلسی مشکلش مدیریتشه نه مربیاش .از اون قبیل تیمان که مربی زیاد ازادی عمل نداره

شرمنده ولی اون ترکیبی که گفتی فاجعس:D گیگز اگر قراره سرمربی بشه باید رنه رو به عنوان دستیارش انتخاب کنه . اوله هم که رفت کشورش و چند بار قهرمان لیگشون شد یه مدتم سرمربی کاردیف بود اگر اشتباه نکنم . عمرا بیاد دستیار گیگزی بشه
گواردیولا بهترین گزینه واسه ما هست ولی همون احمقی که فن خالو اورد یونایتد مطمئنا نمیذاره جایگاه این طرف به خطر بیوفته
چه میشه کرد؟ چاره چیه افشین جون؟
انتخابهای نادرست ادامه داره...
پپ هم اعلام کرده که با سیتی قراردادی نبسته، بیشتر فکر میکنم منظورش به مدیرای یونایتد بوده، به قول گل، گزینه هاش رو باز میخواد بزاره، خود این آدم دلش میخواد مربی یونایتد بشه، آرزوشه، چندین بار هم اعلام کرده، ولی این روندی که داره دنبال میشه، بعید میدونم اتفاق بیوفته...
خوب ظاهرا هم مشخص شد که روخو رو چرا نمیخواد، قرار هستش یه هلندی رو بیاره به جاش، در حقیقت جایگزین شاو هم میشه، برونو مارتینز ایندی، حالا من بازیش رو ندیدم، ولی مدافع چپ پورتو هستش، میگن که ژانویه قراره با روخو عوض بشه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اخبار مصدومیت برای ما هم هستش، میگن که شواینی مصدوم هستش که بازی های انتخابی یورو رو برای آلمان از دست داده، همچنین رونی، روخو که میگن مصدومیت همسترینگ داره، ولی برام جای تعجب داره چند هفته پیش بازی کرد؟؟؟؟!!!!o_Oo_Oo_O
2056722_heroa.jpg

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اخبار مصدومیت برای ما هم هستش، میگن که شواینی مصدوم هستش که بازی های انتخابی یورو رو برای آلمان از دست داده، همچنین رونی، روخو که میگن مصدومیت همسترینگ داره، ولی برام جای تعجب داره چند هفته پیش بازی کرد؟؟؟؟!!!!o_Oo_Oo_O
مشاهده پیوست 867908
شواینی میرسه یه مصدومیت جرئیه که لو بهش استراحت داده
رونی بود و نبودش مگه فرقی هم داره؟ اقا فعلا درگیر مستندی هست که دارن راجبش میسازن!!!
جونز کجاست ؟

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
در حال حاظر که هلندیهای تیم گند زدن اضافه کردن یه هلندی دیگه واقعا عالیه .ممفیس دیپای قرار بود مشکل مار و تو خط حمله حل کنه اگه دوستان عزیز یادشون باشه هروقت گفتن حمله ندارید فن خال گفت ممفیس. تا این لحضه تو لیگ چیزی از این بازیکن دیده نشده بیشتر از فوتبال هم عکسهای اینستا و ... داره این عزیز دل دادن شماره 7 به این هم که دیگه عالی بود

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با پیر شدن بازیکنایی مثل روبن و اسنایدر و فن پرسی هلند رو به افول رفته نسل جدید بازیکناشون که همه باد هوان
یه مشت بازیکن پنجل که الان با تیم ملی شون حتی برای صعود به یورو هم به مشکل خوردن یعنی هنوز معلوم نیست بتونن سوم گروهشون بشن و برن به پلی آف اونوقت بیان کمک حال منچستر بشن؟؟ گاس هیدینک هم نتونست واسه اینا کاری کنه
کلا دور این نسل هلندی ها رو باید خط کشید از اینا فن پرسی و نیستلروی و امثالش بیرون نمیاد
در مورد ممفیس حتی خود گیگزی هم در مورد نوع زندگیش بهش هشدار داده
کلا نمی دونم مشکل این سیاهها و دورگه ها چیه که اکثرشون (نه همه) تفکر حرفه ای فوتبال ندارن و بیشتر دنبال حواشی و عشق و حال و خوشگذرونی هستن اینم انگار اوضاعش در خارج از زمین تفاوت چندانی با بالوتلی و استرلینگ و امثالش نداره

بالا