برگزیده های پرشین تولز

پذیرش ساخت و تولید بازی های اندروید***درآمد میلیونی خود را آغاز کنید***ساخت بازی های اندروید

mon0877

Registered User
لایک‌ها
29
با سلام

پروژه های بازی سازی خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان با بهترین کیفیت تحویل داده شود
فرصت سفارش به علت محدودیت وقت کم هست فعلا یک سفارش گرفته میشود​
توضیحاتی دباره ی درآمد از بازی ها:
بازی های ایرانی در کافه بازار درآمد قابل توجهی دارن
راهای کسب درآمد از بازی ها در کافه بازار:
1.انتشار بازی پولی
2.انتشار بازی با تبلیغات ویدیویی
3. انتشار بازی با تبلیغات بنری
4. انتشار بازی با پرداخت درون برنامه ای
درآمد:
روش یک روشه خوبی هست برای بازی هایی که ایده ی خوبی دارند و درآمدشون فقط از کافه بازار بالای 18-20 میلیون هست مانند بازی حریم یا گذرگاه یا 41148:2
روش دو و سه را میتونید در بازی های رایگان گذاشت یا دوتاش باهم یا فقط یکیش این نوع هم درآمد بالایی داره ما به شما شرکتی معرفی میکنیم که بابت هر نمایش داده شدن ویدیو بهتون مبلغ 22 تومان میده که این مبلغ وقتی تعداد بازدید زیاد باشه درآمد قابل توجه ای میشه
مانند بازی ساخت ما به نام مستر دیوونه که به تازگی منتشر شده و در روز 10 هزار تومان درآمد داره و هر روز بیشتر میشود. و حالا شما میتوانیید تبلیغات بنری(عدد) هم اضافه کنید و درآمد قابل توجه ای کسب کنید.
یعنی در هر صورت وقتی بازی در بازار منتشر میکنید حتما درآمد خواهد داشت و درآمد به ایده شما بستگی داره

قیمت:
قیمت ساخت بازی طبق بازی شما متغییر است و از 100 هزار تومان شروع میشود

اگر قصد دارید یک بازی اختصاصی و پر درآمد داشته باشید ایده خودتون به ما بگید تا شروع به ساخت بازی کنیم
تیم بازی سازی ما گرافیک و برنامه نویسی با کیفیت بالا و تولید بازی طبق معیار های بازار باری شما انجام میدهد

نمونه کار ها در کافه بازار:
https://cafebazaar.ir/app/gpars.mrdivoone/?l=fa
https://cafebazaar.ir/app/not.yet.specifiedrtre/?l=fa
آدرس ما: http://www.gpars.rozblog.com

طریقه سفارش:
پیام خصوصی بفرستید ، ایده بازی کامل توضیح بدید اگر بازی همانند هست ادرس دانلودشو ذکر کنید اگر گرافیک خودتون میدید ذکر کنید
میزان بوجتون ذکر کنید(زیر 100 هزار تومان نباشه لطفا)
و توجه داشته باشید که فعلا فقط بازی های ساده سفارش گرفته میشه بازی های که ساختش طول بکشه پذیرفته نمیشه.

چند بازی پلت فرم و اول شخص گرافیک و ايدش اماده شده اماده ی بازی سازیش هست مطمئنن درامد خوبی خواهند داشت این ها رو فعلا فقط میفروشیم و فعلا ايده ي جديد پذيرفته نميشه.
قيمت اين چند بازي هر كدوم بالاي 500 تومان هست.
فقط برای این که پول زودتر دستمون بیاد ميفروشيم.
برای اطلاعات بیشتر و قیمت پ.خ بدید

Last edited:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
یه برنامه هست یه چیزی بین app و game که باید با سرور که من باشم در ارتباط باشه و دایما اطلاعات رو اپدیت کنم ضمن اینکه پرداخت درون برنامه ای هم داره طوری که یوزر ممکنه در یک روز بخواد چندین بار حسابش رو شارژ کنه . این دو موردی که من گفتم کار رو سخت میکنه و هزینه زیاد سر دستم میذاره ؟

mon0877

Registered User
لایک‌ها
29
یه برنامه هست یه چیزی بین app و game که باید با سرور که من باشم در ارتباط باشه و دایما اطلاعات رو اپدیت کنم ضمن اینکه پرداخت درون برنامه ای هم داره طوری که یوزر ممکنه در یک روز بخواد چندین بار حسابش رو شارژ کنه . این دو موردی که من گفتم کار رو سخت میکنه و هزینه زیاد سر دستم میذاره ؟
بله این نوع پروژه به علت وقت گیر بودن فعلا انجام نمیدیم

omidbox

Registered User
لایک‌ها
46
سلام اقا من ایده خاصی ندارم یک ایده خودتون یک بازی زیبا و دارمد زا برام درست کنید
پولشو چقدر میشه
بازی پر طرفداری باشه همه سنین باهاش جور در بیان

mon0877

Registered User
لایک‌ها
29
سلام اقا من ایده خاصی ندارم یک ایده خودتون یک بازی زیبا و دارمد زا برام درست کنید
پولشو چقدر میشه
بازی پر طرفداری باشه همه سنین باهاش جور در بیان

با سلام
پ.خ شد

saeid.bs=badbakht

Registered User
لایک‌ها
246
سلام بازي تا ١٥٠ت چي ميتونيد بسازيد؟

pardisan1364

Registered User
لایک‌ها
46
دوست عزیز یه ایده بازی با درامد بالا برام میتونی بسازی من ایده ندارم
پولش چقدر میشه؟

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
دوست عزیز یک بازی خوب ایده بدید و پیاده سازی کنید چقد میشه؟

پ خ کنید ممنون میشم

Hrithik

Registered User
لایک‌ها
119
دوستان چرا اینقدر ساده هستید

هدف از ایجاد این تاپیک فقط و فقط استفاده از ایده های شماست

یعنی شما باورتون میشه کسی که بازی درست میکنه با اندکی پول کلی وقت بزاره و بازی رو درست کنه بعد درآمدش برای شما باشه ؟!!!!

mon0877

Registered User
لایک‌ها
29

یعنی شما باورتون میشه کسی که بازی درست میکنه با اندکی پول کلی وقت بزاره و بازی رو درست کنه بعد درآمدش برای شما باشه ؟!!!!
دوسته عزيز فعلا ايده ي جديد طراحي نميكنيم و در تاپيك هم گفتيم يك بازي پلت فرم و يك بازي اول شخص با گرافيكه اماده هست اين دو بازي ميفروشيم
ما پوله ساخته بازيمونو ميگيريم ، درست نيست راجبه تاپيك اينجوري حرف بزنيد كاش كمي تحقيق ميكرديد و بعد حرف ميزديد.

topbacklink

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

نه زود قضاوت کردن کار خوبی نیست !

بالا