برگزیده های پرشین تولز

مشکل در برنامه نوسی با ایکلیپس !!!! کمکککک

icepack38

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
من هروقت یه پروژه توو ایکلیپس میسازم پوشه src خالیه
چرا ؟
باید چیکار کنم ؟
با نرم افزار ایکلیپس کار میکنم

icepack38

Registered User
لایک‌ها
51
چه چیز هایی و به چه نسخه ای باید آپدیت کنم ؟
آموزش های کدنویسی که من دارم همه مال نسخه ۲.۳.۳ آندروید هست الان نسخه ها رفته بالاتر. باید چیکارکنم ؟
لطفا راهنماییم کنید
شاید با این روش مشکلت حل شد :
از منوی Help گزینه Install new software رو بزن ، مواردی رو که لازم داری اپدیت کن ..
رفرنس : http://stackoverflow.com/questions/15302100/my-src-folder-in-eclipse-is-empty-cannot-code-apps

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
من خودم تو جاوا مبتدی ام ، اما فکر می کنم مشکل حادی از لحاظ نسخه ها پیش نمیاد ، چون معمولا دستورات نسخه پایین تر تو نسخه بالاتر اجرا میشن
ولی بر عکس این حالت نه ، اگر هم مشکلی باشه نهایتا با جایگزینی دستور مشکل برطرف میشه ، البته عقل حکم از بهترین و به روزترین مرجع یادگیری
استفاده کنیم ، از بین منابع فارسی من توضیحات سایت کلیدستان رو می پسندم ، واقعا جواب خیلی از سوالات رو میشه اونجا پیدا کرد ..
در مورد اپدیت نرم افزار هم ، کمی با منوها کلنجار بری خودت پیداش می کنی چطوری و چی رو اپدیت کنی چون با اکلیپس کار نمی کنم نمی تونم با عکس راهنمایی ات کنم ، ولی اگر مشکلت حل نشد بگو نصبش کنم ان شالله به کمک هم مشکل اتو برطرف می کنیم ، پیشنهاد می کنم تو فروم برنامه نویس هم مشکلت رو مطرح کنی و همچنین توی ارشیو اون سایت جست و جو کنی .

Tenkei

Registered User
لایک‌ها
40
اگه با اکلیپس کار می کنی برو از اینجا پلاگین ها و اس دی کی های مورد نظر رو بگیر:
http://developer.android.com/sdk/installing/installing-adt.html

ولی به عنوان کسی که هم با اکلیپس کار کرده هم با اندروید استدیو بهت توصیه می کنم بیشتر وقتت رو روی اندروید استدیو بزاری و بیشتر از سه ماه با اکلیپس ور نری..
فعلا نگران نسخه های بالاتر نباش فقط حتما سورسی که می خوانی سعی کن فرگمنت محور باشه تا اکتیویتی محور که بعدا خیلی بهت کمک می کنه.

بالا