برگزیده های پرشین تولز

نیازمند دو نویسنده برای یک کار بسیار ساده بدون متن

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
نیاز به دو پست گذار دارم با کار ساده.
دریافت عکس تغییر سایز آپلود، تگ گذاری، چند کلمه مشخصات... تمام.
شیوه کار ساده و به صورت تکرار می باشد. تقریبا می توانید هر ساعت 15-20 پست به سادگی بگذارید. کار وقت کمی می گیره و می تونید به عنوان کار دوم و یا حتی سوم آن را در نظر بگیرید.

اولویت با دوستانی که قیمت کمتر بگن و با وردپرس آشنا باشن (آشنا نباشید هم آموزش تصویری کار ارسال میشه) تا پایان روز جمعه 24 با کمترین پیشنهاد شروع به همکاری می کنیم.
در حال حاضر حدود 200 پست منتظر ارسال هستند.

شیوه کار
تنها کاری که باید بکنید یه سری اسم بهتون داده می شه به عنوان مثال بازی Assassins creed. کار شما اینه که 5 تا عکس از گوگل سرچ کنید براش و سایزشون تغییر بدید (برنامه تغییر ساز چندین عکس به صورت همزمان بهتون داده میشه) عکس ها رو توی پست بذارید. تنها مشخصاتی هم که باید وارد کنید به این صورت خواهند بود.

تعداد دیسک: 3 DVD
قیمت: 25000

قیمت و تعداد DVD هم در همان لیست اسامی مشخص شده، نیاز نیست سرچ کنید.
باقی کارها هم که اگر کار پست گذاری انجام داده باشید زدن تیک بخش بندی (گیم-اکشن-پازل و...) و تگ گذاری که باز نیاز به سرچ ندارید و دسته بندی مشخص شده و تگ هم همینطور.

روزانه حدود 10 کار بهتون داده می شه که بیشتر از نیم ساعت تا 40 دقه وقتتون نمی گیره. کار کاملا تناوبی هست و ممکن چند هفته اصلا پستی نباشه و یک هفته بیش از 200 کار. البته کارها نیازی به عجله ندارند و می تونید به ازای هر 20 پست تا 48 ساعت هم وقت داشته باشید.

Last edited:

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بنده هم میتونم در خدمتت باشم. قیمت مد تظرت رو پ.خ کن لطفا

ebiii

Registered User
لایک‌ها
56
بنده 2 سال هست نویسندگی برای سایت های تازه تآسیس تا رتبه 2 و 3 و 5 انجام می دهم و نمونه کار موجود هست و همچنان همکاری دارم در تمامی زمینه ها و با سیستم محتواهای وردپرس و جومیلا و نیوک تسلط کامل دارم و همچنین تسلط به seo مطالب .............

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
پست اول به روز شد و مجددا به دنبال نویسنده هستیم.

در خدمتم قیمت مد نظرتون ارسال کنید شروع کنیم

هستم قیمت مورد نظرتون چقدره

بنده هم میتونم در خدمتت باشم. قیمت مد تظرت رو پ.خ کن لطفا

اگر هنوز نیاز دارید بنده هم درخدمتم

بنده 2 سال هست نویسندگی برای سایت های تازه تآسیس تا رتبه 2 و 3 و 5 انجام می دهم و نمونه کار موجود هست و همچنان همکاری دارم در تمامی زمینه ها و با سیستم محتواهای وردپرس و جومیلا و نیوک تسلط کامل دارم و همچنین تسلط به seo مطالب .............

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
قیمت مد نظرتون رو ارسال کنید لطفا

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
قیمت مد نظرتون رو ارسال کنید لطفا
کمترین قیمتی که دوستان پیشنهاد بدن. البته حاضرم کمی بیشتر پرداخت کنم ولی با یک شخص دایمی کار کنم. پس لطفا حتما نوع و میزان کار در پست اول بخونید و پیشنهادتون بدید.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
کمترین قیمتی که دوستان پیشنهاد بدن. البته حاضرم کمی بیشتر پرداخت کنم ولی با یک شخص دایمی کار کنم. پس لطفا حتما نوع و میزان کار در پست اول بخونید و پیشنهادتون بدید.
در فرمایش شما کمترین قیمتی که دوستان پیشنهاد بدن درست، اما به نظرم شما همون قیمت رو تو پست اول اضافه کنید حالا کمی بیشتر یا کمتر ، تا تاپیکتون هدفمند تر بشه.
بنده هم براتون قیمت پیشنهادی خودم رو ارسال کردم

mbsmbhs

Registered User
لایک‌ها
147
تا الان پیشنهاد همه دوستان همون 200 تومان بوده و احتمالا با همین قیمت همکاری خواهیم کرد. البته مهم ترین نکته همکاری طولانی مدت هست.

بالا