برگزیده های پرشین تولز

یادگیری برنامه نویسی اندروید

Divarr

Registered User
لایک‌ها
54
سلام دوستان.
من خیلی به اندروید علاقه دارم و دوست دارم برنامه نویسی اندروید رو یاد بگیرم.میخام از صفر شروع کنم. بنظرتون میتونم با این بسته های آموزشی یاد بگیرم؟ میتونید یه بسته آموزشی جامع و خوب بهم معرفی کنید؟ روزی چقد باید وقت بذارم؟ تو چه مدت میتونم کامل یاد بگیرم ؟
ممنون.

Tenkei

Registered User
لایک‌ها
40
اگه می تونی انگلیسی بخونی شدیدا بهت توصیه می کنم بجای این پکیج های فارسی چند تا سورس معروف انگلیسی مثل BigNerdRanch رو بخونی که خیلی تو وقتت صرفه جویی میشه.
بهتری دوستانتم StacKOverFlow و Developer.Android اند.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
داداش شما باید یه مقداری با جاوا آشنا بشی پیشنهاد میکنم از آموزش سایت سکان آکادمی استفاده کنی برای شروع خوبه بعد خواستی پیشرفته تر یاد بگیری از کتاب انگلیسی زبون استفاده کن
برای آندروید هم خود گوگل دولوپر منبع خوبی هست

dosantosdp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
برای آموزش برنامه نویسی اندروید سطح متوسط رو به بالا
به وبلاگ آموزش برنامه نویسی اندروید سر بزنید
روزانه مطالب مفید و تجربیات جدید در زمینه برنامه نویسی اندروید رو با دوستان به اشتراک می گذاریم
و با افتخار پاسخگوی سوالات دوستان در زمینه برنامه نویسی اندروید هستیم

amirhosein71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز شما می تونید برای شروع از مقالات آموزش اندرویدو فیلم آموزش رایگان اندرویداستفاده کنید شما برای اینکه در زمینه android فعالیت کنید باید زبان برنامه نویسی java کار کرده باشید من قبلا زبان java کار کردم اول از کتاب ها آموزش javaو مقالات آموزش جاوااستفاده کردم و سپس اندروید شروع کردم ولی زمان زیادی لازم است تا کل اون ها رو کامل آموزش ببینی چند تا از دوستام آموزشگاه آموزش androidمیرن و گفتن سطح اون حرفه ای است من هم می خواهم برم اون آموزشگاه تا update شم لینک تو پست گذاشتم تا از هر کدوم که دوست دارید استفاده کنید
documentation_android_logo.jpg

بالا