برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
سلام دوستان. منم امروز نامه اعزامم امده نوشته پایگاه هوایی شهید خضرایی. در صورتی که من برگه اموزش تکمیلی و همه مدارکو تحویل **** دادم گفتن فوق دیپلم برق نمیخوان اما نیروی مازاد میگرنم. تو خود **** هم اشنا داشتم. حالا امروز رفتم **** شهرمون گفتن اون کسی که نیرو جذب میکنه مرخصیه فردا بیا. سربازا گفتن مورد داشتیم کد خورده اما پارتی داشته **** مازاد جذبش کرده. کسی اطلاعی داره که من میتونم توی این چند روزی که باقی مونده تا برج 8 کاری کنم که **** جذب بشم؟

shamekhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان. منم امروز نامه اعزامم امده نوشته پایگاه هوایی شهید خضرایی. در صورتی که من برگه اموزش تکمیلی و همه مدارکو تحویل **** دادم گفتن فوق دیپلم برق نمیخوان اما نیروی مازاد میگرنم. تو خود **** هم اشنا داشتم. حالا امروز رفتم **** شهرمون گفتن اون کسی که نیرو جذب میکنه مرخصیه فردا بیا. سربازا گفتن مورد داشتیم کد خورده اما پارتی داشته **** مازاد جذبش کرده. کسی اطلاعی داره که من میتونم توی این چند روزی که باقی مونده تا برج 8 کاری کنم که **** جذب بشم؟
نه داداش بیخودی نرو دیگه تمومه . مگه بری تاخیر در خدمت بزنی تا ۲ ماه دیگه اشناتون یه کاری کنه

ir9075

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به همه دوستان گل سربازان وطن!!
من امروز برگه اعزامم اومد اعزام اولم 8.1 خضرایی بود ولی الان افتادم نیروی دریای پادگان آموزشی سیرجان!!یکی دوستانم هم همه محل آموزشیش عوض شد پس احتمال اینکه جای قبلی بیوفتید کم هست با این وضعیت ارتش!
ماکه از هوا اومدیم به دریا:general210:دوستان کسی اگه افتاد سیرجان خبر بده اشنا شیم با هم;)

masnavi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من امروز برگه اعزامم اومد اعزام اولم 8.1 خضرایی بود ولی الان افتادم نیروی دریای پادگان آموزشی سیرجان!!یکی دوستانم هم همه محل آموزشیش عوض شد پس احتمال اینکه جای قبلی بیوفتید کم هست با این وضعیت ارتش!
ماکه از هوا اومدیم به دریا:general210:دوستان کسی اگه افتاد سیرجان خبر بده اشنا شیم با هم;)
داداش تغییر پادگان منجر به لغو امریه هم میتونه بشه ؟

ir9075

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببخشید دوستان اعزام قبلیم 6.1 ود الان 8.1 هست:)

masnavi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشید دوستان اعزام قبلیم 6.1 ود الان 8.1 هست:)
من امریه دارم و مسئول امریه اون سازمان بهم گفت امریه های سازمان شهید خضرایی میوفتن برای آموزشی.
بعد بهم گفت اگر برگه اعزامت اومد و دیدی شهید خضرایی نیست سریع به من زنگ بزن چون اشکالی رخ داده.
حالا می خوام بدونم من که اعزامم 10/1 هست، شهید خضرایی نیرو نمیگیره دیگه ؟
ممکنه بجای مازاد خوردن کد محل آموزشی رو تغییر بدن ؟

ir9075

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من امریه دارم و مسئول امریه اون سازمان بهم گفت امریه های سازمان شهید خضرایی میوفتن برای آموزشی.
بعد بهم گفت اگر برگه اعزامت اومد و دیدی شهید خضرایی نیست سریع به من زنگ بزن چون اشکالی رخ داده.
حالا می خوام بدونم من که اعزامم 10/1 هست، شهید خضرایی نیرو نمیگیره دیگه ؟
ممکنه بجای مازاد خوردن کد محل آموزشی رو تغییر بدن ؟
عرض کردم در رابطه با امریه ها چیزی نمیدونم ولی شایعه شده که تا اخر امسال نیرو هوایی کلا نیرو نمیگیره

ir9075

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان کسی هست که اعزام قبلیش خضرایی بوده باشه الانم باز همین خضرایی یا حداقل نیروی هوایی باشه؟!

پویا-دانش

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
بنده مدرکم لیسانس هست.
اگر فردا صبح برم پلیس+10 و درخواست اعزام کنم؛ اعزامم میوفته برج 10 یا 12؟

Behzad b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان کسی هست که اعزام قبلیش خضرایی بوده باشه الانم باز همین خضرایی یا حداقل نیروی هوایی باشه؟!
من 1\6 خضرایی بودم،که افتادم 3\8 بازم خضرایی، البته من امریه هستم

masnavi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من 1\6 خضرایی بودم،که افتادم 3\8 بازم خضرایی، البته من امریه هستم
داداش امریه ت باطل نشد با این دو ماه تعویق ؟
دوستان میگن شهید خضرایی سرباز نمیگیره تا آخر سال، خوشحالم که ظاهراً شایعه ای بیشتر نبوده.
مارو بی خبر نذار اگه خبر خاصی شد. من اعزام 10/1 شهید خضرایی هستم و بی نهایت بابت این قضیه فکرم مشغوله.
دمت گرم.

Behzad b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
داداش امریه ت باطل نشد با این دو ماه تعویق ؟
دوستان میگن شهید خضرایی سرباز نمیگیره تا آخر سال، خوشحالم که ظاهراً شایعه ای بیشتر نبوده.
مارو بی خبر نذار اگه خبر خاصی شد. من اعزام 10/1 شهید خضرایی هستم و بی نهایت بابت این قضیه فکرم مشغوله.
دمت گرم.
من بااداره تماس گرفتم و برگه تمدید اعزاممو براشون فرستادم.الان که برگه اعزام اومده،ولی دفه قبلم برگه اعزام اومدولی چنروز بعد اعزام عقب افتاد،هیچی معلوم نیست،اگه پذیرش بشم تو پادگان میام پست میزارم اینجا

mohamadrrrrr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

mohamadrrrrr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام , من از اول زمان اعزامم 8/1 بود و چند روز قبل هم برام نامه اومد که همون آبان افتادم خضرایی , یعنی طیِ چند روزِ آینده قراره اتفاق خاصی بیفته و تمدید بشیم ما ؟

masnavi2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام , من از اول زمان اعزامم 8/1 بود و چند روز قبل هم برام نامه اومد که همون آبان افتادم خضرایی , یعنی طیِ چند روزِ آینده قراره اتفاق خاصی بیفته و تمدید بشیم ما ؟
دوره های قبل یعنی اعزام تیر و شهریور، برای یک سری از دوستان مثل بچه هایی که شهید خضرایی افتادن حدود 5 روز قبل اعزام اس ام اس میاد که اعزامشون 2 ماه به تاخیر افتاده.
همه امیدواریم این دور چنین اتفاقی نیفته.

بالا