برگزیده های پرشین تولز

++++ فروش آبجکتیو لنز مخصوص عکاسی ماکرو ++++

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
گرامی...
من یه لنز و تبدیل میخوام برای نیکون......منتها این لنز و تبدیل میتونه ماکرو بگیره مثل اونچه در پست 1 گذاشتید؟
یا اینکار با وسیله دیگه یا انجام شده؟
جوای این سوالها رو میدادید فکر کنم از ابتدا خیلی دوستان سوالات ذهنیشون حل میشد و مزاحمتون نمیشدن.
سلام تک فروشی ندارم دیگه مشکل مالیم حل شد ... پک به صورت کامل به قیمت قبلی فروخته میشه ...
با این لنزها میشه گرفت بستگی به عکاسش داره که بتون این چنین عکسی بگیره یا خیر ... شما با هیچ لنز ماکرویی تو دنیا نمیتونید چنین عکسهایی بگیرید مگر لنزهای سفارش که در مستند ها استفاده میشه ...
در ضمن دوست عزیز .. عزیزانی سوال پرسیدن که این چطوری به دوربین متصل میشه !!! عکس گذاشتم توضیح دادم اصلا نگاه نمیکنند یک سری افراد دارند دوربین بنده رو میبینند که چطوری متصل شده باز میپرسن .. عکسهارو فقط جوگیر و ذوغ زده میشن و سریع من میخوام بعد به غیبت کبرا میرن ...
سوالی بود در خدمتم ...

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
آخرین قیمت مقدورتون رو بفرمایید بنده مجموعه رو بردارم
اگه امکانش هست یه لینک هم بذارید از سازنده من کمی اطلاعات کسب کنم.
سپاس

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

Last edited:

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
آخرین قیمت مقدورتون رو بفرمایید بنده مجموعه رو بردارم
اگه امکانش هست یه لینک هم بذارید از سازنده من کمی اطلاعات کسب کنم.
سپاس

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
خواهش میکنم گرامی خدمتت پ.خ شد ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
دوستان عزیز تعویض هم میکنم با هر موردی مربوط به دوربین عکاسی ... ترجیحا (نیکون) ...

heydar11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
طبق عکس هاتون از دوتا تبدیل استفاده میشه برای اتصال به دوربین درسته؟
مگه مونت این لنزا چنده؟
دوستان این عکس ها که میبینید با استفاده از تکنیک focus stacking گرفته شده که بعید میدونم با این لنزها باشه

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
سلام
مگه مونت این لنزا چنده؟
دوستان این عکس ها که میبینید با استفاده از تکنیک focus stacking گرفته شده که بعید میدونم با این لنزها باشه
سلام.
بله.
مونت این لنزها پیدا نمیشه که قیمتش معلوم باشه عزیز نت هست یه سرچ کوچیک کافیه ...
شما یک بار هم عکاسی ماکرو کرده باشید میدونید نیاز به ریل فوکوس ماکرو دارید و با این لنزها هم جواب میده ریل ... باز هم نت هست یه سرچ کافیه ببینید این عکسهارو با چی گرفتن ... بعد یک سوال چه لنزی میتونه این عکسهارو بگیره ؟؟ بریم بخیرم !! قبل از نظر یک سرچ کافیه .. یک دور همین تاپیک ر میخوندیت تمامی جوابهاتون توش بود ...
همچنان موجود است ... خریدار واقعی سوال بپرسند به خدا کلافه شدم از سوالات تکراری ...

heydar11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
بله.
مونت این لنزها پیدا نمیشه که قیمتش معلوم باشه عزیز نت هست یه سرچ کوچیک کافیه ...
شما یک بار هم عکاسی ماکرو کرده باشید میدونید نیاز به ریل فوکوس ماکرو دارید و با این لنزها هم جواب میده ریل ... باز هم نت هست یه سرچ کافیه ببینید این عکسهارو با چی گرفتن ... بعد یک سوال چه لنزی میتونه این عکسهارو بگیره ؟؟ بریم بخیرم !! قبل از نظر یک سرچ کافیه .. یک دور همین تاپیک ر میخوندیت تمامی جوابهاتون توش بود ...
همچنان موجود است ... خریدار واقعی سوال بپرسند به خدا کلافه شدم از سوالات تکراری ...

شما درست میفرمایید . با این لنزها و ریل فوکوس ماکرو میشه این عکس ها رو گرفت . منظورم این بود که این عکس هایی که شما گذاشتین با این لنزها نگرفتن. با سرچ یکی از این عکس هایی که گذاشتین میشه راحت فهمید که از کجا کپی شده.
یکی از تبدیلاتون M42 هس که تو بازار راحت پیدا میشه حدودا ۴۰ تومن اون یکی هم فکر کنم تبدیل T2 باشه که سخت گیر میاد که با یخورده خلاقیت میشه ساختش.
موفق باشی با این اخلاقت

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
شما درست میفرمایید . با این لنزها و ریل فوکوس ماکرو میشه این عکس ها رو گرفت . منظورم این بود که این عکس هایی که شما گذاشتین با این لنزها نگرفتن. با سرچ یکی از این عکس هایی که گذاشتین میشه راحت فهمید که از کجا کپی شده.
یکی از تبدیلاتون M42 هس که تو بازار راحت پیدا میشه حدودا ۴۰ تومن اون یکی هم فکر کنم تبدیل T2 باشه که سخت گیر میاد که با یخورده خلاقیت میشه ساختش.
موفق باشی با این اخلاقت
اسم عکاس زیرش نوشته شده همون سرچ کن میبینی با چی این عکسارو گرفته زیاد سخت نیست ... بعد شما لنزش رو به من بگید برای معلومات عمومیم میخوام که با چی میشه این عکسارو گرفت !!! از انگل با 18-55 ریورس حتما عکس گرفته نه ؟؟؟ یه سرچ کنی عکس میکروسکوپ دست سازش هم میبینی دیگه بعد از چند سال عکاسی میدونم چی بنویسم برای فروش جنس ... داخل تاپیک عکاسی یه سر بزنید نمونه عکسهایی که دوستان گرفتن رو ببینید متوجه میشید با چی گرفتن این عکسهارو ... خیلی ها تا بحال اسم این لنزهارو نشنیدن تاپیک منو میبینن 2تا عکس از لنزها میبینن همه میشن کارشناس ...دقیقا شما نفر 60 بودی که این سوالات تکراری رو پرسیدید ... آفرین به شمای خلاق و خوش اخلاق ... خریدار نیستید وقت خودتون و بنده رو نگیرید ... موفق باشید ...

Last edited:

royal.trex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام قربان . میشه قیمت رو بفرستید لطفا البته اگه هنوز موجود هست.
قیمت پک و مدل هاش و کلا همه اطلاعاتش لطفا
ممنونم

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
سلام
مگه مونت این لنزا چنده؟
با اجازه از استارتر محترم
دوست عزیز عکسهایی با این کیفیت رو قطعا نمیشه با تکنیک های معمول عکاسی ماکرو و با لنزهای معمولی گرفت مگر از لنزهای گرانقیمت و با کیفیت ماکرو استفاده کنید یا از روشی که با تعداد اپتیک های عدسی کم به بیشترین بزرگنمایی برسید که این ابجکتیوها دقیقا همین کار رو میکنند. مساله اینه که در روشهایی مثل لنز معکوس تعداد عدسی که برای بزرگنمایی سوژه درگیر هستند زیاد هست از ریل هم استفاده کنید مثل عقب و جلو کردن یه ذره بین با شیشه الوده میمونه خصوصا اگر از لنزی مصل 55-18 استفاده کنید که به خاطر کیفیت نسبتا پایین عدسیهاش شارپنس عکسها رو پایین میاره ، از سه پایه و بهترین وسایل نورپردازی هم که استفاده کنید ، تکنیک فوکوس استکینگ هم انجام بدید نهایتا به جایی میرسید که علی رغم بهترین فوکوس روی سوژه ، بهترین نورپردازی و بهترین تنظیمات سرعت و .... باز هم کیفیت عکسها اونطور که باید راضی کننده نیست و با کوچکترین کراپ از عکس شاهد افت شدید کیفیت عکسها هستید،در ضمن عمق میدان بسیار زیاد و عذاب اوری دارید که 90 درصد سوژه رو فلور میکنه .دیاف رو ببندید باز عکسهاتو شدیدا تاریک و پر از نویز میشن یا بعضی از عکس ها رو حتما باید با فرمت Raw بگیرید تا بعدا با ادیت بتونید عکس رو ترمیم کنید و تا حدودی خلاء شارپنس پایین رو جبران کنید.با لنزهای ماکروی گرانقیمت شاید بتونید عکسهایی با این کیفیت رو ثبت کنید اما بعید میدونم برای کسی منطقی و به صرفه باشه که چنین لنزهایی با این قیمت رو بخره. این ابجکتیوها از نظر شارپنس نسبت به لنزهای ماکرو تفاوت چندانی ندارند ، از لحاظ قیمت هم در مقایسه با لنزهای ماکرو واقعا ارزشمند هستند چون اینطوری یک لنز ماکرو با کیفیت رو با قیمت بسیار پایین و با کیفیت مشابه میخرید. تبدیل اون هم که واقعا جای تشکر داره که ایشون زحمت کشیدند و تبدیل اماده رو برای فروش گزاشتند و کار رو برای علاقه مندان به عکاسی ماکرو واقعا راحت کردند. اگر بخواید تبدیل رو درست کنید دردسر زیاد و امکان کثیف شدن شدید سنسور در اثر افتادن چسب و ضایعات پلاستیک موقع عکاسی وجود داره.این نظر بنده بود . امیدوارم بودجه ردیف بشه شخصا ازشون خریداری کنم

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
با اجازه از استارتر محترم
دوست عزیز عکسهایی با این کیفیت رو قطعا نمیشه با تکنیک های معمول عکاسی ماکرو و با لنزهای معمولی گرفت مگر از لنزهای گرانقیمت و با کیفیت ماکرو استفاده کنید یا از روشی که با تعداد اپتیک های عدسی کم به بیشترین بزرگنمایی برسید که این ابجکتیوها دقیقا همین کار رو میکنند. مساله اینه که در روشهایی مثل لنز معکوس تعداد عدسی که برای بزرگنمایی سوژه درگیر هستند زیاد هست از ریل هم استفاده کنید مثل عقب و جلو کردن یه ذره بین با شیشه الوده میمونه خصوصا اگر از لنزی مصل 55-18 استفاده کنید که به خاطر کیفیت نسبتا پایین عدسیهاش شارپنس عکسها رو پایین میاره ، از سه پایه و بهترین وسایل نورپردازی هم که استفاده کنید ، تکنیک فوکوس استکینگ هم انجام بدید نهایتا به جایی میرسید که علی رغم بهترین فوکوس روی سوژه ، بهترین نورپردازی و بهترین تنظیمات سرعت و .... باز هم کیفیت عکسها اونطور که باید راضی کننده نیست و با کوچکترین کراپ از عکس شاهد افت شدید کیفیت عکسها هستید،در ضمن عمق میدان بسیار زیاد و عذاب اوری دارید که 90 درصد سوژه رو فلور میکنه .دیاف رو ببندید باز عکسهاتو شدیدا تاریک و پر از نویز میشن یا بعضی از عکس ها رو حتما باید با فرمت Raw بگیرید تا بعدا با ادیت بتونید عکس رو ترمیم کنید و تا حدودی خلاء شارپنس پایین رو جبران کنید.با لنزهای ماکروی گرانقیمت شاید بتونید عکسهایی با این کیفیت رو ثبت کنید اما بعید میدونم برای کسی منطقی و به صرفه باشه که چنین لنزهایی با این قیمت رو بخره. این ابجکتیوها از نظر شارپنس نسبت به لنزهای ماکرو تفاوت چندانی ندارند ، از لحاظ قیمت هم در مقایسه با لنزهای ماکرو واقعا ارزشمند هستند چون اینطوری یک لنز ماکرو با کیفیت رو با قیمت بسیار پایین و با کیفیت مشابه میخرید. تبدیل اون هم که واقعا جای تشکر داره که ایشون زحمت کشیدند و تبدیل اماده رو برای فروش گزاشتند و کار رو برای علاقه مندان به عکاسی ماکرو واقعا راحت کردند. اگر بخواید تبدیل رو درست کنید دردسر زیاد و امکان کثیف شدن شدید سنسور در اثر افتادن چسب و ضایعات پلاستیک موقع عکاسی وجود داره.این نظر بنده بود . امیدوارم بودجه ردیف بشه شخصا ازشون خریداری کنم
مرسی از راهنمایی کاملت ... قابل دار نیست :):):):)

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
قیمت جدید و آخر ( کل پک 4 عدد لنز به همراه هر دو تبدیل (کانن و نیکون)) 800 تومن ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
دوستان پول نیازم قیمت پیشنهادی .... قیمتی مد نظرتونه بدیت ...

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
کل پک خارج از تاپیک فروخته شد ... ختم تاپیک ...

sudmand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
ابجکتیو موجود نمیکنید ؟

بالا