برگزیده های پرشین تولز

از کجا بفهمم که پنالتی شدم یا نه؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
به ورفای گوگل وبمستر دستری ندارم یعنی نمیتونم کد های قالب را ویرایش کنم تا ورفای بشم د نتیجه به گزارشات دسترسی ندارم. از کجا بفهمم که پنالتی شدم یا نه بون استفاده از گوگل وبمستر؟!

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
اسم سایت رو توی گوگل بدین صورت سرچ کن
site:yoursitename.com
اگه نشونی ازت نبود که اسپم شدی
اگه مقدارش خیلی کم بود یعنی پنالتی
اگه مشکلی نداشت که شانس با شماست

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
به ورفای گوگل وبمستر دستری ندارم یعنی نمیتونم کد های قالب را ویرایش کنم تا ورفای بشم د نتیجه به گزارشات دسترسی ندارم. از کجا بفهمم که پنالتی شدم یا نه بون استفاده از گوگل وبمستر؟!
پنالتی چیزی نیست که تشخیصش راحت باشه و سطح های مختلفی داره.خیلی هم به اون سایت ها اعتماد نکنید.نهایتش بتونن این رو تشخیص بدن که تو sand box هستید یا نه.تو گوگل یک سرچی بزنید درباره پنالتی گوگل.کلمه شاید هم که اون میگه، بیشتر یک اصطلاحه که تو زبون انگلیسی، یک جور بله نرم هست.حتی اگر اینها رو هم کنار بذارید، و حتی اگه اون سایت بگه حتما پنالتی شدید، باز هم قابل اعتماد نیست.هیچ کس از بیرون نمی تونه با یه چک کردن ابزاری و کدی، بفهمه سایت شما پنالتی شده.پنالتی هم به معنای حذف ایندکس ها نیست همیشه.اکثر پنالتی های گوگل بی سر و صداست.نه اخطاری در وب مستر تولز نه حذف ایندکس نه ... .
https://seorooz.net/google-penalize-recovery/

اسم سایت رو توی گوگل بدین صورت سرچ کن
site:yoursitename.com
اگه نشونی ازت نبود که اسپم شدی
اگه مقدارش خیلی کم بود یعنی پنالتی
اگه مشکلی نداشت که شانس با شماست
متاسفانه این تصور رایج وجود داره که پنالتی رو برابر با دی ایندکس شدن یا کم شدن ایندکس ها می دونن.تنها درجه های بالای پنالتی منجر به حذف همه با بخشی از ایندکس ها میشه.اصل پنالتی به معنای کاهش شدید رتبه هست بدون هیچ حذف ایندکسی.

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
کسی نمونه سایتی رو میشناسه که پنالتی شده باشه؟
من خودم یه سایت اسپمر داشتم که گوگل اسپم کرد و هر چی ایندکس داشت به کل حذف کرد
ولی تا حالا پنالتی ندیدم سایتی ندیدم که پنالتی بشه فقط در حد شعار بوده
اگه نمونه عملی کسی سراغ داره ادرس بده بریم چک کنیم ببینم چجوریه

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
کسی نمونه سایتی رو میشناسه که پنالتی شده باشه؟
من خودم یه سایت اسپمر داشتم که گوگل اسپم کرد و هر چی ایندکس داشت به کل حذف کرد
ولی تا حالا پنالتی ندیدم سایتی ندیدم که پنالتی بشه فقط در حد شعار بوده
اگه نمونه عملی کسی سراغ داره ادرس بده بریم چک کنیم ببینم چجوریه
البته پنالتی هم دقیقا به این معنا نیست تو نتایج جستجو حذف بشیم. همین که بر فرض مثال از رتبه 1 بیایم رتبه 4 این خودش یه نوع پنالتی شدنه! در واقع هر وقت گوگل جایگاه شما رو به جایگاه یه سایت دیگه ترجیح داد این خودش میتونه نوعی پنالتی باشه! که اکثر اوقات هم به صورت مخفیانه و نا محسوس انجام میده و اطلاعیه ای تو وب مستر تولز نشون نمیده

یه سایت هست که مربوط به همین کاره ولی میگه شاید!! شاید نمیخوام یه جواب قطعی میخوام

هیچ سایت یا پایگاهی وجود نداره که بتونه این موضوع رو تشخیص بده! اگر وجود داشته باشه به این معنی هست که به الگوریتم های گوگل دسترسی مستقیم داره که امری نشدنی هست...
برای نمونه هم شما میتونید تو این سایت ها آدرسی رو که اصلا وجود نداره و تا بحال ساخته نشده رو وارد کنید و میبینید که نوشته این آدرس پنالتی شده :eek::eek:

myindustry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
از آنجا که پنالتی به معنی حذف کامل از نتایج گوگل نیست، پس این که در گوگل صفحات ایندکس شده از سایت ما وجود داشته باشه، کفایت نمی کنه.
بنابراین هم سایتی که دوستمون در پاسخ اول معرفی کردند کمک می کنه و بند نیست این که من هم معرفی می کنم، چک کنید:

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
از آنجا که پنالتی به معنی حذف کامل از نتایج گوگل نیست، پس این که در گوگل صفحات ایندکس شده از سایت ما وجود داشته باشه، کفایت نمی کنه.
بنابراین هم سایتی که دوستمون در پاسخ اول معرفی کردند کمک می کنه و بند نیست این که من هم معرفی می کنم، چک کنید:
من هم با شما موافقم

بالا