برگزیده های پرشین تولز

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
بنظرم برای شناخت بهتر بجای استفاده از کلمه سئو کار از واژه متخصص بهینه سازی استفاده کنیم قشنگتر است و می تونه گویای فعالیت این عزیزان باشه
اما در مورد سوال شما برای اینکار شما از ریدایرکت 301 استفاده کنید اما یک نکته بسیار کلیدی اینجا وجود داره که پیشنهاد می کنم دقت کنید:
هر گونه تعغیر اینچنینی منجر به افزایش شدید خزش و فعالیت میکرو ربات ها یا به اصطلاح بچه های" هوش نویس" رباتک های گوگل می شه نتیجه این خزش بررسی زیر و بم و گوشه کنار های سایت شما حتی قسمت های که از طریق فایل ربات مسدود کردید است خود اینکار اولین پرچم پنالتی رو بالا میبره چه هدف فنی منطقی داشته باشی یا خیر بنابراین سایت به قرنطینه میره تا بررسی های کامل صورت بگیره و اگر روال کار از دید گوگل طبیعی و منطقی بود سایت از قرنطینه درومده و گواهی سلامت صادر می شه توصیه میکنم قبل از هر گونه تعغییر اول تمامی جنبه های گوناگون سایت خودتون رو اعم از مطلب بک لینک استراکچر رو به دقت بررسی کرده و کلیه موارد مشکوک رو برطرف کنید تا شانس اعمال الگریتم پنالتی به حداقل برسه

MaLaS

Registered User
لایک‌ها
82
درود
بنظرم برای شناخت بهتر بجای استفاده از کلمه سئو کار از واژه متخصص بهینه سازی استفاده کنیم قشنگتر است و می تونه گویای فعالیت این عزیزان باشه
اما در مورد سوال شما برای اینکار شما از ریدایرکت 301 استفاده کنید اما یک نکته بسیار کلیدی اینجا وجود داره که پیشنهاد می کنم دقت کنید:
هر گونه تعغیر اینچنینی منجر به افزایش شدید خزش و فعالیت میکرو ربات ها یا به اصطلاح بچه های" هوش نویس" رباتک های گوگل می شه نتیجه این خزش بررسی زیر و بم و گوشه کنار های سایت شما حتی قسمت های که از طریق فایل ربات مسدود کردید است خود اینکار اولین پرچم پنالتی رو بالا میبره چه هدف فنی منطقی داشته باشی یا خیر بنابراین سایت به قرنطینه میره تا بررسی های کامل صورت بگیره و اگر روال کار از دید گوگل طبیعی و منطقی بود سایت از قرنطینه درومده و گواهی سلامت صادر می شه توصیه میکنم قبل از هر گونه تعغییر اول تمامی جنبه های گوناگون سایت خودتون رو اعم از مطلب بک لینک استراکچر رو به دقت بررسی کرده و کلیه موارد مشکوک رو برطرف کنید تا شانس اعمال الگریتم پنالتی به حداقل برسه

با تشکر از شما بخاطر توضیحات کاملتون.
خودتون یا شخص مورد اعتمادی رو میشناسید که بتونم باهاشون هم برای بهینه سازی و هم برای این تغییر باهاشون قرارداد ببندم؟

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
سلام دوستان
یه سئو کار می خوام دلیل افت بازدیدواسم پیدا کنه
خواهشا افرادی که از سئو فقط اسپم کردن لینکو بلدن پیغام ندن مشکلم حاده
ممنونم دوستان

e-gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان:
من یه وب سایت گل فروشی آنلاین دارم باید چیکار کنم تو سرچ گوگل رتبه خوب بگیره بیاد بالا یه چیزایی در مورد بهینه سازی سایت میدونم ولی اگر بیشتر کمکم کنید ممنون میشم.
تو زمینه دوربین مدار بسته یه سایت طراحی کرده بودم که اون تو سرچ گوگل خوب رتبه تونستم بگیرم حالا نمیدونم بخاطر تفاوت قالب این دوتا سایت هست یا نه؟

myindustry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام
تیم ما این کار را انجام می دهد. شما می توانید سایت و مشکل را گزارش دهید، اگر بتوانیم مساله را حل کنیم، طرح پیشنهادی را خدمتتان ارسال می کنیم. در صورت تمایل می توانید پ خ کنید.

BarsamTech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوستان
یه سئو کار می خوام دلیل افت بازدیدواسم پیدا کنه
خواهشا افرادی که از سئو فقط اسپم کردن لینکو بلدن پیغام ندن مشکلم حاده
ممنونم دوستان
آدرس و توضیحات رو ارسال کنید.

iranseotech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

myindustry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام دوستان برای سایت گل فروشی به نظرتون روی چه کلمه کلیدی کار کنم بهتره.خرید گل یا گل فروشی از کجا باید فهمید کدوم کلمه بیشتر سرچ میشه.ممنون میشم کمکم کنید
از گوگل ترندز استفاده کنید... پاسخ سوال شما را می دهد

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
از گوگل ترندز استفاده کنید... پاسخ سوال شما را می دهد
گوگل ترندز فقط میزان رشد جستجو را نمایش میدهد. بهترین ابزار برای آنالیز Search Volume کیورد Keyword Planner هست.

m_ah19

Registered User
لایک‌ها
23
نیازمند سئو کار کلاه سفید برای افزایش رنک چند وب سایت ، قیمت منصفانه ، نمونه کار ، تضمیین کیفیت
لطفا در خصوصی پ خ کنید

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان یه سایت نرم افزاری داریم که چندین ارور توی وبمستر تولزش داره و مطالبشم درس حسابی ایندکس نمیشه!
نیاز به یه سئو کار داریم که این سری مشکلاتمونو حل کنه لطفا پ خ بدید واسه هزینه و باقی موارد...

بالا