برگزیده های پرشین تولز

شکایت

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
سلام ببخشید پولم تو بانک گذاشتم حالا پولم نیست فک میکنم کارمند بانک برداشته

به کی بگم تا پیگیر باشه به ریس بانک بگم پیگیری میکنه؟؟

و شکایتم را تو شعبه به کی بگم تا برسی کنه؟؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
اگه منظورتون اینه که از خسابتون برداشته یه گردش حساب بگیر ببین اصلا برداشت اتفاق افتاده؟کارمند هم بخواد برداره باید تراکنس برداشت از حساب شما رو انجام بده و این تراکنش در سیستم ثبت میشه و در ضمن در قبال این برداشت وجه باید اصل فیش پرداختی با امضای صاحب حساب رو داشته باشه.. بنابراین به این سادگی کارمند بانک نمیتونه حساب مردم رو خالی کنه.

اما اگه منظورتون اینه که پول نقد گذاشتید رو باجه کارمنده هپولی کرده باید درخواست بدید دوربین ها چک بشه که شاید رییس یامک قبول کنه شایدم بگه دستور قضایی لازمه

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
شاید همین دزدای اینترنتی حسابتو خالی کردن
اول برو شعبه ات پیگیری کن

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
امضا را جعل کرده
فیش پرداختی هم پیشش هست .
ریس بانک به غیر از دوربین کار دیگه ای نمیکنه؟؟

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
سلام ببخشید پولم تو بانک گذاشتم حالا پولم نیست فک میکنم کارمند بانک برداشته

به کی بگم تا پیگیر باشه به ریس بانک بگم پیگیری میکنه؟؟

و شکایتم را تو شعبه به کی بگم تا برسی کنه؟؟
سلام
دوست عزیز ابتدا پیشنهاد میکنم خونسردی خودتو حفظ کنی که برای خودت مشکلی درست نکنی

ببین کارمندی بانک برای خیلی ها آرزو هست و معمولا کارمندای بانک از شغلشون راضی هستن. کار بانک خیلی حساسیتش بالاست و تقلب و دزدی زود برملا میشه
پس کارمندا برای عدد و رقم های کم نمیان خودشون رو بیکار و سابقه دار کنن.... همینطوری دارن تند و تند وام و ... میگیرن که به من و تو نمیدن. مگر یه عدد بزرگی درمیون باشه و طرف بزنه به جیب و بره کانادا ....

خلاصه خوب فکراتو بکن و قضیه رو مرورکن ببین دقیقا چه اتفاقی برای پول افتاده؟؟؟
امضا را جعل کرده
فیش پرداختی هم پیشش هست .
ریس بانک به غیر از دوربین کار دیگه ای نمیکنه؟؟
مگه بقالیه که امضا جعل کرده؟؟؟
اون فیش توسط کارشناس رسمی یا پلیس برای اثر انگشت و خط شناسی و امضا بررسی میشه. انقدرها هم که فکر می کنید خرتوخر نیست

به نظرم شما یکبار همه چیز رو مرورکن. شاید خودت پول برداشتی و یادت نیست؟!!؟ اگر مطمئنی که خودت نقشی نداشتی، برو با رئیس بانک صحبت کن. بگو این پول از حساب من کم شده و من برداشت نکردم (به کارمند بانک اتهامی وارد نکن. اصلا هیچی در موردشون نگو)
اگر رئیس بانک جدی گرفت و کار رو دنبال کرد که هیچ. راههای زیادی برای پیگیری داره و یکیش دوربینه. وگرنه باید بری دادسرا شکایت کنی.... این جرمی نیست که بشه به این راحتی ها پیچوند

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
یه زن دایی دارم که شوهرش که میشه دایی بنده فوت کرده و این بنده خدا هر ماه میره حقوقش رو میگیره.هر ماهم که میاد خونه میگه کارمند بانک از حسابم پول برداشته.دادم پولامو بشمره از پولام کم کرد.البته زا این بنده خدا سنی گذشه.ولی داستان شما واقعا جالبه علی اقا چند روز قبل که این تاپیک http://forum.persiantools.com/threads/بانک-و-کارت-ملی.743298/page-2 الان که از حسابت برداشت کردن اونم عدلی کارمند بانک.شما یا مارو ساده گیر اوردی یا خودت دچار مشکل اسکیزوفرنی هستی اینو کاملا جدی بگیر .شما فکر میکنی همه دزد هستن و قرار سرت رو کلاه بزارن(https://fa.wikipedia.org/wiki/اسکیزوفرنی)یه نگاهم به اینجا بنداز شاید به دردت خورد.

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
یه زن دایی دارم که شوهرش که میشه دایی بنده فوت کرده و این بنده خدا هر ماه میره حقوقش رو میگیره.هر ماهم که میاد خونه میگه کارمند بانک از حسابم پول برداشته.دادم پولامو بشمره از پولام کم کرد.البته زا این بنده خدا سنی گذشه.ولی داستان شما واقعا جالبه علی اقا چند روز قبل که این تاپیک http://forum.persiantools.com/threads/بانک-و-کارت-ملی.743298/page-2 الان که از حسابت برداشت کردن اونم عدلی کارمند بانک.شما یا مارو ساده گیر اوردی یا خودت دچار مشکل اسکیزوفرنی هستی اینو کاملا جدی بگیر .شما فکر میکنی همه دزد هستن و قرار سرت رو کلاه بزارن(https://fa.wikipedia.org/wiki/اسکیزوفرنی)یه نگاهم به اینجا بنداز شاید به دردت خورد.
سلام دوست عزیز، ابتدا عرض کنم خداوند دایی شما رو رحمت کنه و حرفای شما کاملا تایید میشن.
احتمالا ایشون حساب یه نفرو خالی کردن یا می خوان خالیش کنن و بندازن گردن کارمند بانک.

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
دوستان یه نفری 2 میلیار انتقال داد به حسابم انوقت بعد چند روز اومد گفت بی زحمت پولم را پس بده ، منم رفتم انتقال بدم دیدم کارمند بانک میگه تو حسابت 300 هزار تومن پول هست تازه از پول خودمم کم کرده این که دیگه دچار توهم نیست که، الکی قضاوت نکنید!!
حالا دوستان تو خود شعبه دایره حقوقی و رسیدگی به شکایات داره درست میگم؟؟؟
اونجا بهتر بررسی میکنند درسته؟؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
چیزی که شما میفرمایید محال ممکنه
امکان نداره کارمند بانک بتونه ۲ میلیارد تومن پول رو بدون هیچ ردی غیب بکنه.
شما فکر میکنی یه تراکنش بانکی.فقط در شعبه ثبت میشه؟برای اینکه بتونن همچین کاری بکنن کارمند بانک و رئیس شعبه و رئیس کل بانک مربوطه و بانک مرکزی و حتی قوه قضاییه و اطلاعات باید دست به یکی کنن
تراکنش های ثبت شده و آرشیو شده قابلیت پاک شدن ندارن،مگر با همکاری همه این ها،اون هم به زحمت زیاد که دو میلیارد ازششو نداره،سهم هر نفر ۱۰۰ تومنم نمیشه
یعنی شما اینقدر مهم و شناخته شده ای که این همه هماهنگی برای دزدی از شما انجام بشه

ضمنا کسی که به شما این مبلغ قابل توجه رو داده و خود شما که این دریافتش کردین مطمئنا سند رد و بدل کردن این پول رو نگه داری کردین....۲ میلیارده،۲ تومن که نیست

پول های گنده تر از این داره جابجا میشه،پول های بیشتر از مبلغی که شما قصد سرمایه گذاریشو داری داره سپرده گذاری میشه.........پس اینقدر سوال نپرس و شک نداشته باش......ببر همون بانک ملی که میخوای سرمایه گذاری کن،حتی هر بانک دولتی یا خصوصی دیگه هم ببری بازم قابل اطمینانه
پول شما،عددی نیست که یک شعبه بخواد خودش رو به دردسر بیاندازه
همه ما از جوانی و خیلی ها از کودکی حساب داشتن و اینقدر شک و ترس نداریم
واقعا اگه اینقدر استرس و ترس داری و نمیتونی اطمینان کنی،نیاز به مداخله روانشناس و روانپزشک داری

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Last edited:

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
ما یه بار از یکی از این موسسه ها میخاستیم وام بگیریم .. رفتیم تشکیل پرونده و اینا دادیم ضامن ها رو هم آوردیم و همه کارا رو اوکی کردیم...بعد چند روز رییس شعبه تماس گرفت گفت چک ندادید!!!!!:general710:پروندتون ناقصه و چک رو بردارید و بیاین...روز بعد رفتیم اونجا و گفتیم جناب رییس ما همین چند روز پیش چک رو دودستی تقدیم خودتون کردیم یعنی چی حالا میگی چک نیست؟؟!!گفت چک نیست و از این حرفا...
رفتیم بازرسی همون موسسه و شکایت ثبت کردیم....
بعد از چند روز دیدیم رییس شعبه تماس گرفته و با یه لحن خیلی خشگل و ناز میگه وام واریز شده به حسابتون بنده زنگ زدم اطلاع بدم، قربانت فدات بوس بوس...!!!!
آمارش رو که درآوردم فهمیدم بازرسی رفته بوده دوربین های مداربسته اون شعبه رو چک کرده بوده و متوجه شده بودن که ما چک رو دادیم ولی سهل انگاری از کارمندای اون موسسه بوده و چک رو گم کردن....
کلا هر بانکی ، یه بازرسی داره که مستقل عمل میکنه...

Last edited:

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
یه سوال ؟
به نظر شما کسی که دو میلیادشو هپلی هپو کردن میاد تو پی تی تاپیک میزنه یا میره دادگاه شکایت میکنه ؟
داده دستتون .

us12

Registered User
لایک‌ها
410
توهم ...
به شخصه شخصی را دیدم که 1000 تومن ش را گم کرده ( بچه نه ! فرد بالغ ) کل خیابونی را که اومده چند بار وجب به وجب نگاه کرده بلکه بتونه پول را پیدا کنه ....
حالا 2 میلیارد پولت نیست اومدی ....

از اینکه باعث میشوید نصف شبی لبخند روی لبان ما بشینه ، تشکر میکنم :)

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
بعد از یه روز سخت خستگیمون در رفت این داستان خنده دار رو دیدم :)
شده یکی از شعب بانک 50 میلیون پول طرف رو بالا کشیدن و دوربین ها هم 5 دقیقه قبلش خاموش شدن به علت تعمیرات و این صحبت ها .... در نهایت پول به صورت ناشناس برمیگرده ولی 2 میلیارد ؟ اصلا بگو ریال :) تاپیک ؟؟؟ خیلی جالب بود

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
44898144857748139042_14417131137260702.jpg

بالا