برگزیده های پرشین تولز

زبان رو میخوام شروع کنم

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
سلام دوستان من 14 سالمه پایه نهم هستم
به غیر از کتابهای درسیم میخوام بخونم ...علاقه دارم
چه کتابهایی خوبه ؟
چه سریال هایی؟

morihakim

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان و همراهان عزیز
صادقانه این موضوع رو در نظر داشته باشید که مهمتر از منابع یادگیری زبان(که مثل ریگ بیابان ریخته است) راه و روش درست و اصولی است که در یک یادگیری صحیح و اصولی نقش بازی میکند، چه بسیار زبان آموزانی که در مسیر یادگیری به دلیل نا آگاهی از راه و روش مناسب و آسان یادگیری زبان انگیزه ارزشمندشان را از دست داده اند و از رسیدن به موفقیت وا مانده اند.
اگر یادگیری شما از راه اشتباه و جنگیدن و درگیری با پروسه یادگیری باشد، در نهایت میشود همین که الان در کشور ما بعد از گذراندن سالها دروس زبان در مدرسه و دانشگاه متاسفانه اکثر تحصیلکرده های ما هم حتی در حد قابل قبولی انگلیسی؛ زبان علم؛ زبان اول ارتباط با دنیا را؛ نمیدانند.
خواهشمندیم، قبل از هر اقدامی، قبل از هر حرکتی در یادگیری زبان حتما این فایلهای صوتی که در ادامه معرفی میکنیم را به دقت گوش دهید.
.
در این فایلهای صوتی
خیلی از سوالات و ابهام های مربوط به یادگیری زبان را که در ذهن خیلی از زبان آموزان به وجود می آید؛ به فارسی توضیح داده ایم و بیان کرده ایم.
گوش دادن دقیق به این فایلهای صوتی دیدگاه شما را بهبود خواهد بخشيد و در جهت درست سوق خواهد داد.
لیست اين فایلهای صوتی در آدرس زیر
فایلهای صوتی انگلیسی مثل آب خوردن و پاسخ به ابهام ها و سوالات زبان آموزان در یادگیری زبان - انگلیسی مثل آب خوردن

midco

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
43
سلام
یادگرفتن یک زبان یک کاره ساده و الکی نیست اما متاسفانه در کشور ما سودجویان برای گرم کردن بازار خود اقدام به راه اندای کلاس ها و انتشار کتاب و فیلم آموزشی و .... تحت عنوان ظرف یک ماه انگلیسی را کامل یاد بگیرید و .... نتیجه این هم میشه صحبت کردن هموطنان به زبان انگلیسی تهرانی :))
زبان باید طی یک پروسه منظم و دقیق و کامل آموخته بشه برای این کار به نظر بنده شما میتونید از کتاب های نیو پرید که دارای یک دوره آموزشی هستن استفاده کنید دایره لغات عملی تون رو بالا ببرید - حفظ کردن لغت بدون اینکه بدونید کاربرد درستش چیه به هیچ دردی نمیخوره
فقط به دنبال راه میان رو نباشید که هیچ کاری بدون زحمت میسر نیست

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
به نظر من زیان هر کشوری رو باید مثل زبت مادری یاد بگیری

یعنی ببین تو اول صحبت کردن رو یاد میگیری بعد قواعد و... انگلیسی هم همینه اول سعی کن مکالمه رو یاد بگیری بعد برو دنیال قواعد و نوشتار

morihakim

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
یادگرفتن یک زبان یک کاره ساده و الکی نیست اما متاسفانه در کشور ما سودجویان برای گرم کردن بازار خود اقدام به راه اندای کلاس ها و انتشار کتاب و فیلم آموزشی و .... تحت عنوان ظرف یک ماه انگلیسی را کامل یاد بگیرید و .... نتیجه این هم میشه صحبت کردن هموطنان به زبان انگلیسی تهرانی :))
زبان باید طی یک پروسه منظم و دقیق و کامل آموخته بشه برای این کار به نظر بنده شما میتونید از کتاب های نیو پرید که دارای یک دوره آموزشی هستن استفاده کنید دایره لغات عملی تون رو بالا ببرید - حفظ کردن لغت بدون اینکه بدونید کاربرد درستش چیه به هیچ دردی نمیخوره
فقط به دنبال راه میان رو نباشید که هیچ کاری بدون زحمت میسر نیست
/
دقیقا" همینطوره که میفرمایید.
و البته نباید از راه و روش اصولی و علمی یادگیری هم غافل شد.
سپاس

بالا