برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

files

Registered User
لایک‌ها
210
ایراد از فایلتونه
من حداقل روزی 30 گیگ با فایلگیر دانلود میکنم ولی حتی یه بار هم انطور نبوده
البته بگما ایراد فایلگیر اینه که بعضی وقتا دانلود گروهیش وسط لیست قفل میکنه و وقتی از ادامه لیستو میزنی واسه دانلود میبینی که اولیشو دو بار گرفته یعنی در حقیقت فایلو گذاشته تو لیست دانلودش ولی چون صفحشو رفرش نکرده آدم فکر میکنه ممکنه نگرفته باشدش
در کل سرویس خوبی داره و امیدوارم کیفیتشو پایین نیاره

امروز 3 بار 3تا فایل 1.5گیگ رو مستقیم و دانلود کردم.. هر سه بار زمان اکسترکت کردن پیام خطا میده
چ وضعشه آخه!!! پولش ک چیزی نیست ولی خیلی وقتمو گرفت !!!!!!!!!!!!!!!!!
مشاهده پیوست 883542

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
امروز 3 بار 3تا فایل 1.5گیگ رو مستقیم و دانلود کردم.. هر سه بار زمان اکسترکت کردن پیام خطا میده
چ وضعشه آخه!!! پولش ک چیزی نیست ولی خیلی وقتمو گرفت !!!!!!!!!!!!!!!!!
مشاهده پیوست 883542
لینک مستقیم شده شما این هست درسته؟
http://fs2.filegir.com/en3jam/[HamNam 2015.11.25 00:46:20]_COD-G920IDVU3DOK6-20151123114946.zip
این رو من الان دانلودش کردم و کاملا سالم هست و به درستی اکسترکت شد، حجم فایل استخراج شده هم 3.38 گیگ هست.
مطمئنا فایل موردنظر توسط دانلود منیجر شما بد دانلود شده، فایلی که در پنلتون وجود داره کاملا سالم هست.

wghy684.png

ak 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فایل صوتی و تصویر رو ترکیب نمیکنه ! بعد از دانلود میبینم صدا نداره !

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
از طریق سایت ارسال کردم فقط اون نبود چنتا ویدیوی دیگه هم اینطور شد
فایلتون رو دانلود کردم، مشکلی نداره و صدادار پخش میشه.
حتما کدک های نصب شده در کامپیوترتون کامل نیست، کافی هست کدک k-lite رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید:
http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=11
می بایست بعد از نصب این مجموعه کدک مشکلتون برطرف بشه.
با سپاس

ak 47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فایلتون رو دانلود کردم، مشکلی نداره و صدادار پخش میشه.
حتما کدک های نصب شده در کامپیوترتون کامل نیست، کافی هست کدک k-lite رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید:
http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=11
می بایست بعد از نصب این مجموعه کدک مشکلتون برطرف بشه.
با سپاس
ممنون مشکلم حل شد مثل اینکه مشکل از پلیر بوده !

files

Registered User
لایک‌ها
210
دیروز و امروز مشکلی برای سایتتون و دانلود از اون پیش اومده و دان هست
البته از ساعت حدود 3.5 نصف شب تا صبح
دیشب اول فکر کردم از آی اس پی ممکنه باشه و شاید محدود کردن سایت شما در دانلود شبانه
امشب باز دیدم تا حدود 3.5 خوب بود
رفتم و با وی پی اس آمریکای خودم تست زدم و دیدم با اون هم همینطوره و مطمئن شدم سایتتون مشکل داره
پینگ هم نه به vps و نه با اینترنت ایران نمیده
مثل اینه که سایتو واسه تغییرات برده باشید پایین
فایلها هم دانلود نمیشند
واسه ما که میخایم از دانلود شبانه استفاده کنیم خیلی آزار دهندست
لطفا اگه ممکنه سریع درستش کنید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
دیروز و امروز مشکلی برای سایتتون و دانلود از اون پیش اومده و دان هست
البته از ساعت حدود 3.5 نصف شب تا صبح
دیشب اول فکر کردم از آی اس پی ممکنه باشه و شاید محدود کردن سایت شما در دانلود شبانه
امشب باز دیدم تا حدود 3.5 خوب بود
رفتم و با وی پی اس آمریکای خودم تست زدم و دیدم با اون هم همینطوره و مطمئن شدم سایتتون مشکل داره
پینگ هم نه به vps و نه با اینترنت ایران نمیده
مثل اینه که سایتو واسه تغییرات برده باشید پایین
فایلها هم دانلود نمیشند
واسه ما که میخایم از دانلود شبانه استفاده کنیم خیلی آزار دهندست
لطفا اگه ممکنه سریع درستش کنید
سلام
بله در دو شب اخیر در یک بازه زمانی مشخص مشکلی از سمت فایل گیر بوده که در لینک زیر دقیقا در موردش توضیح دادم، لطفا ببینید:
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=585860&p=8748212&viewfull=1#post8748212
با سپاس

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
اگه یه فایل ناقص دانلود بشه باید چیکار کنیم؟
3.JPG

mati.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من حدود 4 سال هست که روزانه از سایت شما استفاده میکنم ، حدود یک ماه هست که سرعت سایت کم شده . البته شما در این مورد گفتین که مربوط به ارائه کننده اینترنت هست .
ولی من با قاطعیت میتونم بگم که مشکل از طرف سایت هست نه کاربران .
من از پیشگامان و مخابرات و صبانت سرویس دارم . چندین بار با این سرویسها امتحان کردم . سرعت دانلود از فایل گیر با دانلود منیجر حدود 190 تا 220 هست ولی سرعت دانلود از سایتهای دیگه تا 600 هم میرسه .
این که با یک سرویس تا ماه گذشته به راحتی تا حدود 550 دانلود کنی و الان نتونی و این مشکل با دو سرویس دیگه هم اتفاق بیوفته ، بعیده که بشه گفت مشکل از اینترنت کاربر هست .
باز هم در مجموع اگر مشکل سرعتتون رو حل کنید همچنان میتونین جزو لیچر های اول ایرانی باشید .
یا علی

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سلام
دوست من وقتی فایل گیر توی وی پی اس سرعت دانلود 50 مگابایت بر ثانیه و بالاتر رو میده دیگه چه مشکلی از سمت ما هست.
لطفا لینک زیر رو تست کنید ببنید سرعتتون با این چقدر هست:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
واقعا این برای من سوال شده. بعد از یکی دو ساعت از دانلودم که می گذره یهو سرعت افت می کنه. برای شروع داشتم با 3 مگ دانلود ی کردم. الآن یهو سرعت افت کرد و بیشتر از 200 کیلو !!! سرعت بالا نمی ره. در صورتی که اگر دانلود رو قطع کنم و لینک های p30دانلود رو مثلا بذارم برای دانلود, در همون لحظه با همون 3 مگ دانلود میکنه..
کسی این مشکل رو نداره؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
واقعا این برای من سوال شده. بعد از یکی دو ساعت از دانلودم که می گذره یهو سرعت افت می کنه. برای شروع داشتم با 3 مگ دانلود ی کردم. الآن یهو سرعت افت کرد و بیشتر از 200 کیلو !!! سرعت بالا نمی ره. در صورتی که اگر دانلود رو قطع کنم و لینک های p30دانلود رو مثلا بذارم برای دانلود, در همون لحظه با همون 3 مگ دانلود میکنه..
کسی این مشکل رو نداره؟
خب در اون لحظه بجای اینکه لینکی از پی سی دانلود رو بذارید و تست کنید، این لینک رو تست کنید:
که علتش رو هم در پست بالا گفتم چرا باید همین لینک رو تست کنیدف اینکه لینکی از پی سی دانلود که سرورش داخل ایران هست رو تست کنید هیچ کمکی نمی کنه، اینترنت شما اگر مشکلی نداشته باشه باید با این لینکی دادم سرعتش درست باشه.

mati.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز
من به شخصه به اندازه شما به سرور ها و مسائل مربوط به اونها واقف نیستم .
فقط وقتی میبینم از سایت های رایگان میتونم با سرعتی دو برابر سایت شما دانلود کنم و از طرفی این مشکل از حدود یک ماهه گذشته به وجود اومده کمی باورش سخت میشه .
این حق طبیعی هر مشتری هست که نسبت به کمیت و کیفیت خدمات شما از شما توضیح بخواد .
من عکس از دانلود منیجرم رو براتون گذاشتم که از یک سایت دانلود فیلم هست نه سایتهایی مانند soft98 , p30world و امثالهم . به ساعت سیستم توجه کنید . لینک ها پشت سر هم چک شده .

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    175.6 KB · نمایش ها: 3
  • 2.jpg
    2.jpg
    247.9 KB · نمایش ها: 3
  • 3.jpg
    3.jpg
    157.2 KB · نمایش ها: 3
  • 4.jpg
    4.jpg
    174.5 KB · نمایش ها: 3

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
دوست عزیز
من به شخصه به اندازه شما به سرور ها و مسائل مربوط به اونها واقف نیستم .
فقط وقتی میبینم از سایت های رایگان میتونم با سرعتی دو برابر سایت شما دانلود کنم و از طرفی این مشکل از حدود یک ماهه گذشته به وجود اومده کمی باورش سخت میشه .
این حق طبیعی هر مشتری هست که نسبت به کمیت و کیفیت خدمات شما از شما توضیح بخواد .
من عکس از دانلود منیجرم رو براتون گذاشتم که از یک سایت دانلود فیلم هست نه سایتهایی مانند soft98 , p30world و امثالهم . به ساعت سیستم توجه کنید . لینک ها پشت سر هم چک شده .
خب ببینید این عکس هایی که شما گذاشتید مشخص می کنه مشکل همونی هست که عرض کردم.
توی عکس اولی که از سایت دانلود فیلم داره با سرعت نزدیک 800 کیلوبایت بر ثانیه دانلود انجام میشه توسط دانلود منیجرتون، سرور این سایت یک سروری در داخل ایران در دیتاسنتر شاتل هست، آدرس سرورش ariamovie.jahanupload.com هست و آیپی سرورش هم 94.182.128.164 هست، خب شما برای دانلود از سرور این سایت در واقع دارید از شبکه داخلی اینترانت ایران استفاده می کنید که سرویس دهنده اینترنت شما سرعت خوبی در اخیتارتون میذاره برای دسترسی به شبکه داخلی ایران، ولی لینک های فایل گیر و لیزوب رو که سروشون در دیتاسنتر لیزوب در آلمان هست، دارید هر دو رو با سرعت حدود 300 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می کنید، این سرعت واقعی اینترنت جهانی شما هست.
توی عکس شماره دو هم که کاملا مشخص کرده شما خودتون هم سرویس دهنده اینترنتتون شرکت شاتل هست، و اون سایت اسپیدتست ظاهرا شما رو که در استان خراسان سکونت دارید، سرعتتون رو نسبت به دیتاسنتر مرکزی شاتل در تهران سنجیده که باز هم این تست سرعت شما مربوط شده به شبکه داخلی اینترنت ایران. می بینید که پینگ بسیار بسیار پاین 35 میلی ثانیه رو هم بهتون نشون میده.

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خب در اون لحظه بجای اینکه لینکی از پی سی دانلود رو بذارید و تست کنید، این لینک رو تست کنید:
که علتش رو هم در پست بالا گفتم چرا باید همین لینک رو تست کنیدف اینکه لینکی از پی سی دانلود که سرورش داخل ایران هست رو تست کنید هیچ کمکی نمی کنه، اینترنت شما اگر مشکلی نداشته باشه باید با این لینکی دادم سرعتش درست باشه.
من با تمام این توضیحات قانع نشدم. چون اولا من p30download رو مثال عرض کردم و از سایت دیگه ای که سرور خارج از کشور داره هم به راحتی دانلود می شه. مثلا ویدئوهای سایت udemy از خود سایتش. مگر اینکه سرور udemy توی ایران باشه !! دوما افت سرعت بعد مدت زمانی، سرعت یهو افت می کنه. به هر حال برای نگه داشتن مشتری باید فکر کنید. من دانلودم زیاده و نیاز به سایتی با کارآیی بالا هستم. نه اینکه برای دانلود 20 گیگ یه صبح تا ظهر منتظر بمونم.
من فکر می کنم محدودیتی روی دانلودها قرار داده شده باشه.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
ببینید من بی دلیل لینک تست دیتاسنتر لیزوب رو بهتون ندادم، اینکه شما با توضیحاتم قانع نشدید من باید الان براتون کلا ساختار شبکه جهانی اینترنت رو بیام توضیح بدم، شما با همه دیتاسنترهای دنیا سرعت اینترنتتون خوب باشه، اما اگر با دیتاسنتر لیزوب سرعتتون بد باشه، این بر می گرده به اشکالی از سمت سرویس دهنده اینترنتتون، وقتی سرویس دهنده اینترنتتون نمی تونه با سرعت خوب به دیتاسنتر لیزوب وصل بشه، پس برای اتصال فایل گیر هم که جزئی از دیتاسنتر لیزوب هست نتیجه مشخص هست که چی خواهد بود.
برای همین هست که لینک لیزوب بهتون دادم تا تست کنید.
ضمن اینکه من خودم الان دو شب اخیر تا صبح حضور دارم و در حال کنترل لحظه به لحظه هستم، با اطمینان تو این دو شب هیچ کندی از سمت فایل گیر وجود نداشته.
ضمنا تست دیگه ای که می تونید بکنید این هست که لینک خودتون در فایل گیر رو برین داخل یک وی پی اس پر سرعت دانلودش کنید، می بینید که در هر زمان سرعت دانلود 50 مگابایت بر ثانیه و بالاتر هست.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.شرمنده با توجه به بحثاي بالا من درست متوجه نشدم.چرا تا يك هفته پيش سرعت دانلود از فايل گير براي من 140 kb بوده ولي به از دو روز گذشته رو پنجاه كيلو بايت هستش.اين از طرف شاتل يا زيرساخت مخابرات يا شما؟

بالا