برگزیده های پرشین تولز

فروش mp4 پلیر انرژی سیستم 8 گیگ با بازوبند ورزشی

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
mp4 پلیر فوق سبک با بازوبند ورزشی و 8 گیگ حافظه ی داخلی مدل Energy Sistem Energy MP4 Sport 8GB 2508
قیمت:گیره پشتی شکسته .هندزفری هم مفقود شده.علت قیمت پایین هم همینه وگرنه به این قیمت محاله بدم. قیمت:
فقط 80 تومن مفت.با تمام وسایل جانبیش چون خودم اکبند خریدم از اول دست خودم بوده منم به تمیز نگداری وسایلم حساسم.با اکبند هیچ فرقی نداره.برین بازار ببینین پلیرهای اشغال چینی که به گرد پای این نمیرسن درجه ی 3 بالای 120 تومنه.
ضبط صدا-رادیو ضبط صدای رادیو-بازوبند ورزشی-8 گیگ حافظه ی داخلی که شما رو بی نیاز از خرید رم اضافه میکنه-وزن فقط 16 گرم!!-کیف مخصوص و شیک اورجینال خود دستگاه-صفحه نمایش TFT-اینچ 1.5-قابلیت نمایش مت-پورت یو اسبی-کابل USB 2.0 برای شارژ و اتصال به کامپیوتر (PC)- سیدی های همراه دستگاه-کتابچه راهنمای کاربر-تمام وسایل اورجینال خود دستگاه هستند چون خودم اکبند خریدمش.مناسب هم برای گوش دادن به اهنگ و هم برای تمرین زبان های خارجی.

این پلیر فوق العاده تمیز هست و استفاده ی چندانی نشد شاید بگم باورتون نشه 5 بارم شارژ نشده چون اینو برا تمرین زبان چینی برای کار تو یه کارخونه تو شهرمون که زیر نظر چینیاست خریده بودم که باهاش لیسینینگ زبان گوش بدم که کنسل شد و نرفتم اون کارخونه به همین خاطر همینجوری مونده تو کمدم اکبند که میگم واقعا سالم و تمیزه .از قوطی کبریت هم کوچیکتره منتها گیره پشتیش شکسته که البته ربطی به خود دستگاه نداره البته من همیشه میزاشتم تو جیبم و اصلا از گیرش استفاده نمیکردم بعلاوه اینکه هندزفریش مفقود شده.همه ی وسایلشم روشه جعبش سیدیاش کارتنش کابل یو اسبیش که مستقیم به کیس میخوره .کیف مخصوصش بازوبند ورزشیش که حرف نداره میتونید وصل کنید به بازوتون موقع ورزش کردن.من جتی اون گیره ی شکستشم به همراهش براتون میفرستم(تو عکس بالای دستگاه پلیر عکسش هست.) شاید بتونین خودتون لحیم کاری کنین درستش کنین هرچند لازم نیست راحت تو جیب جا میگیره چون از قوطی کبریت هم کوچیکتره.این قیمت پایین هم فقط چون هندزفریش نیست و گیرش شکسته میدم وگرنه با نو هیچ فرقی با اکبندش نداره.از اولم دست خودم بوده چون نه فروشنده ام نه دلال استفاده ی شخصی میکردم.منم مصرف کننده هستم مثل شما.

یک پخش کننده موسیقی به شدت سبک، این نخستین چیزی است که به آن فکر می‌کنید. انرژی سیستم پخش کننده ورزشی خود را بسیار کوچک طراحی کرده است تا به راحتی در کف دست جا شود، هرچند که ممکن است کار کردن با همه دکمه‌ها ساده نباشد. اما با استفاده از بازوبند قرار گرفته در بسته بندی می‌توانید آن را به بازوی خود متصل کنید و مشغول تحرک شوید. در بسته بندی این محصول به جز بازوبندی که مناسب ورزشکاران است هدفون همیشگی انرژی سیستم وجود دارد که به همراه کابل USB نیازهای روزانه شما را برآورده می‌کنند.
پخش کننده ای با حافظه داخلی هشت گیگابایت که برای ذخیره حدود دو هزار موسیقی کافی است و شما می‌توانید جزئیات مختلف را در صفحه 1.5 اینچی آن ببینید. اگر از موسیقی خسته شدید می‌توانید به رادیو گوش فرا دهید. به جز این‌ها امکان ضبط صدا نیز برای شما فراهم است.رای کسانی که میخواهند هم موزیک گوش کنند هم مخصوصا علاقه به یادگیری زبان خارجی دارند هم میخواهند صدای خودشون در مکالمه زبان برای تلفظ صحیح کلمات ضبط کنند فوق العاده هست. ظرفیت مناسب هشت گیگ - کوچک اندازه یک قوطی کبریت- دارای بازو بند که میتوان در زیر پیراهن اونو بست و در محل کار یا در هر جای دیگه ای به مکالمه زبان گوش کرد بدون اینکه دیده شود ضمنا دارای رادیو هم هست

P_20151114_020137.jpg P_20151111_120631.jpg P_20151114_020428.jpg P_20151114_020538.jpg P_20151111_121016.jpg P_20151114_020310.jpg

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
یه کوچولو جای تخفیف برای خریدار واقعی داره.

بالا