برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
اگر دقت کنید به پست های بنده در طول این چند سالی که اینجا یا انجمن دیگری که عضو هستم
نوشته ای از من پیدا نخواهید کرد که با کاربری بابت موضوعی بحث یا اصطلاحا به قول خودمون کل کل کرده باشم
اما چون شما محترمانه پیام و پست دادید و نظرتون رو عنوان کردید
من هم محترمانه سعی کردم که پاسخ جنابعالی رو بنویسم

در پاسخ به فرمایش شما باید بگم که اینکه شما یا هر کاربر محترم دیگه ای بخواد از این انجمن و خدماتش استفاده کنه یا نکنه
کاملا مختار هست
حالا میخواد 1 کالا در طول یک سال برای فروش عرض کنه
یا به قول شما 1000 کالا در یک روز
اما سوابق نشون میده چه قبلا و چه همین حالا کاربران زیادی ( با فروش بالا ) از این انجمن استفاده کردن و در حال فعالیت هستن

ضمنا یک قسمت دیگه از همین قوانین عکس از کالا ( به جهت تسهیل و تسریع در امر فروش وضع شده) میگه که برای کاربرانی که کالای های متعدد و مختلف با تعداد بالا برای فروش دارن نیاز نیست که از تک تک کالا ها با نام کاربری عکس بگیرن
میتونن چند کالا از یک نوع مخصول یا همه اون ها رو در کنار هم قرار بدن و با همون شرایط ( نام کاربری و ... ) عکس بگیرن و ضمیمه کنن #2 (بند 2 و تبصره مربوط به اون )

اینی هم که شما میفرمایید یه زمانی تعداد تاپیک ها بالا بود و یک دقیقه بعد میرفت صفحه بعدی باید خدمتتون عرض کنم
که اینکه تعداد تاپیک ها ( از نظر شما) نسبت به قبل کاهش پیدا کرده به خاطر قوانین نیست
باید یادآوری کنم که در این چند سال اخیر به خاطر شرایط اقتصادی کلا آمار خرید و فروش کالا پایین اومده
اونی که ( مثلا ) یک گوشی داره سعی میکنه همون رو نگه داره و نفروشه ( ناپیک فروش )
و با همون بسازه و گوشی جدید نخره ( خرید) و به تبع اون حجم معاملات به نوعی کاهش پیدا میکنه
تازه در همین اوضاع به نوعی رکود
حجم تاپیک ها در پرشین تولز از خیلی دیگه از انجمن ها بیشتر بوده ( به مراتب)

دقت خریدار درست
اما ما قانون رو موظفیم برای همه کاربران ( اعم از تازه وارد و کاربر با سابقه و حتی همکاران و مدیران انجمن رعایت کنیم

موفق باشید

Last edited:

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
البته قطعا همه عرائض بنده به این معنا نیست که بخوام بگم ما هیچ ایرادی نداریم و 100 درصد کارمون درسته

نه

به هر حال همه ما انسان هستیم و بشر جایز الخطاست

و قطعا کار ما بی ایراد نیست

اما همه تلاش ما اینه که کمتریم اشتباه ممکن رو داشته باشیم

و باز هم میگم خوشحال میشیم و ( به شخصه خوشحال میشم ) که از جانب شما دوستان پیشنهادات و انتقادات سازنده مطرح بشه

موفق باشی دوست عزیز

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
بهتر بود که در قسمت نوشته ها و یا پروفایل, قسمت تاپیک های بازارچه ای را هم ایجاد می کردید تا اینقدر دنبال تاپیک های خودمون نگردیم...
و یا یه چیزی شبیه bookmark(نشانه دار کردن) ایجاد می کردید

:)

ho3in(^_^)

Registered User
لایک‌ها
139
سلام
کسی از اینجانب کلاهبراری کرده و حالا میخوام در قسمت شکایات مربوط به کاربران یه پست بزارم تا این اتفاق برای کس دیگه نیفته
آیا این قسمت پاک شده یا اینکه بنده پیدا نمیکنم ؟

np.1400

Registered User
لایک‌ها
50
پیشنهاد خوبی هست
البته باید بررسی بشه که آیا بازخورد خوبی خواهد داشت یا خیر
به دلیل زیاد شدن این نوع اسکریپت ها سازندگان معمولا خودشون یک فروم پیشتبانی راه اندازی می کنند که نیمی زیادی از یوزر ها را جذب می کنه...

ممنون
ولی توی انجمن های پشتیبانی هرگز پاسخگویی به سطح اینجا نمیرسه.
اونجاها همش میگن باید ماژول تهیه کنید یا قبلا جواب داده شده و ...

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام
کسی از اینجانب کلاهبراری کرده و حالا میخوام در قسمت شکایات مربوط به کاربران یه پست بزارم تا این اتفاق برای کس دیگه نیفته
آیا این قسمت پاک شده یا اینکه بنده پیدا نمیکنم ؟
ازت کلاهبرداری کرده ؟
مگر عکس از کالاش با نام کاربری خودش نزده بود؟؟؟
مگه میشه یکی عکس از کاربریش تو کالا اینداخته باشه انوقت کلاهبرداری هم کرده باشه!! جل الخالق :eek::general403::general707:

ho3in(^_^)

Registered User
لایک‌ها
139
ازت کلاهبرداری کرده ؟
مگر عکس از کالاش با نام کاربری خودش نزده بود؟؟؟
مگه میشه یکی عکس از کاربریش تو کالا اینداخته باشه انوقت کلاهبرداری هم کرده باشه!! جل الخالق :eek::general403::general707:
خسته نباشید !
بهش دلار وبمانی فروختم در یاهو! بعدشم به دروغ میگه یک نفر دیگه خرید کرده با ای دی من
معلوم نیست چند نفرو به همین روش انداخته !

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
خسته نباشید !
بهش دلار وبمانی فروختم در یاهو! بعدشم به دروغ میگه یک نفر دیگه خرید کرده با ای دی من
معلوم نیست چند نفرو به همین روش انداخته !
وب مانی رو پس بگیر . درخواست بده انها رسیدگی میکنند. بگو که کلاهبرداری کرده و پولی به شما نداده و دلارهایی که دادی رو پس بگیر...

ho3in(^_^)

Registered User
لایک‌ها
139
وب مانی رو پس بگیر . درخواست بده انها رسیدگی میکنند. بگو که کلاهبرداری کرده و پولی به شما نداده و دلارهایی که دادی رو پس بگیر...
نمیدونم چطور باید ریپورت بدم شما کار کردید با وبمانی ؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077
دقیقا حق با شماست.ولی خوب به جواب بهتر و زودتر می رسه کاربر نه؟
ممنون
ولی توی انجمن های پشتیبانی هرگز پاسخگویی به سطح اینجا نمیرسه.
اونجاها همش میگن باید ماژول تهیه کنید یا قبلا جواب داده شده و ...

memary14

Registered User
لایک‌ها
23

payam2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان چطوری میتونم پستی که گزاشتم رو حذف کنم. دو ساعته دارم میگردم ولی به غیر از گزینه ی ویرایش پست چیز دیگه ای پیدا نمیکنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوست من
شما نمی تونید پست تون رو حذف کنید.
اگر موردی داره گزارش تخلف کنید تا مدیر بخش رسیدگی کنه.
موفق باشید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
چرا وضع رسیدگی به گزارشات اینقدر بده؟! از چند روز پیش 3 بار یک مطلب را گزارش کردم 2 بار هم پ خ دادم به مدیران هنوز که هنوزه هیچ رسیدگی نشده. چرا اینطوریه؟!.....
کسی انتظار رسیدگی آنی و لحضه ای نداره ولی 3 بار گزارش و 2 بار هم پ خ به مدیران مربوطه و عدم رسیدگی واقعا جای حرف داره, این همه همکار بازارچه و مدیر یعنی هیچ کدوم نمیتونن کاری کنن و دخالت های بی مورد و پست هایی که کاملا مشخصه اخلال در تاپیک های بازارچه ای هست رو نمیبینن که پست رو حذف کنن؟ البته این روز ها بار اولی هست که به چنین مشکلی بر خوردم یادمه قبلا رسیدگی به گزارشات عالی بود و جزیره بن شدگان هم آباد بود :/ به هر حال ممنون میشم اگه به این مشکلات رسیدگی کنید

Last edited:

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
سلام،
درصورت امکان بهتر هست که قسمت آخرین نوشته هارو تغییر بدین تا پست های بازارچه ها رو از سایر بخش های انجمن جدا کنه چون 10 صفحه بیشتر نیست و اغلب مطالب هم نمایش داده نمیشه به علت آپ خودکار، یا اینکه به دو بخش تقسیم کنید که مثلا آخرین نوشته های بازارچه/انجمن

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام،
درصورت امکان بهتر هست که قسمت آخرین نوشته هارو تغییر بدین تا پست های بازارچه ها رو از سایر بخش های انجمن جدا کنه چون 10 صفحه بیشتر نیست و اغلب مطالب هم نمایش داده نمیشه به علت آپ خودکار، یا اینکه به دو بخش تقسیم کنید که مثلا آخرین نوشته های بازارچه/انجمن
ممنون از پیشنهاد شما . بررسی میشود

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
با سلام و عرض خسته نباشید!
خوشبختانه در زمینه بازارچه به جز چند مورد شاهد مدیریت خوبی هستیم!
ولی در انجمن پاتوق یا خاطرات من پست هایی دیدم که واقعا دور از ادب و شان یک انجمن(حتی در مکالمه روزمره هم من دوست ندارم به زبان بیارم،با این که به هیچ وجه انسان پاستوریزه ای هم نیستم) هستش ولی هیچ اقدامی جهت حذف پست یا اخطار و بن به افراد مذکور نشده!
لطفا در این باره اقدامات مقتضی را انجام دهید با تشکر!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام
از دقتتون متشکرم .با توجه به حجم بالای مطالب رسیدگی هر روز به این بخش مشکل است .من با مدیر بخش پاتوق صحبت می کنم شما هم موردی را دیدید به ما اطلاع بدید .ممنون
با سلام و عرض خسته نباشید!
خوشبختانه در زمینه بازارچه به جز چند مورد شاهد مدیریت خوبی هستیم!
ولی در انجمن پاتوق یا خاطرات من پست هایی دیدم که واقعا دور از ادب و شان یک انجمن(حتی در مکالمه روزمره هم من دوست ندارم به زبان بیارم،با این که به هیچ وجه انسان پاستوریزه ای هم نیستم) هستش ولی هیچ اقدامی جهت حذف پست یا اخطار و بن به افراد مذکور نشده!
لطفا در این باره اقدامات مقتضی را انجام دهید با تشکر!

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
با سلام
از دقتتون متشکرم .با توجه به حجم بالای مطالب رسیدگی هر روز به این بخش مشکل است .من با مدیر بخش پاتوق صحبت می کنم شما هم موردی را دیدید به ما اطلاع بدید .ممنون
سپاس از حسن توجه شما!
بنده با توجه به سابقه ای که در این فروم دارم و این که سال 83 هم مدیر انجمن بودم در سایت دارینوس!
میتونم به عنوان همکار انجمن جهت نظم بخشیدن به انجمن مورد نظر اعلام آمادگی کنم.

بالا