برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت 3G/4G ایرانسل

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
این مسئله رو به طور کلی گفتم اگر جایی سرعت بالا نمیره یا نوسان داره علتش یوزرهای زیاده
اما در رابطه مشکل شما ممکن است علت دیگری باشد

بنظرنون سیم های نسل جدید تاثیری تو سرعت داره با سیم های قدیمی!!؟

aria2059

Registered User
لایک‌ها
14
درود بر شما SerialDownload.IR
ببخشید دیر جواب دادم مشغله کاری نمیزاره زیاد این سایت بیام. اما در مورد اینترنتتون باید عرض کنم که امکان نداره که روز اول سرعت شما اینقدر خوب باشه بعدش افتضاح بشه .برای منم همون طور که گفتم نوسان داره اما نه دیگه اینقدر فاجعه.یکبار تنظیمات گوشیتون رو دوباره چک کنید ایا گوشیتون 4g ساپورت هست یا نه چون اگر نباشه اصلا بهتون اینترنت خوبی نمیده و منطقتون رو حتما بروید تو سایت ایرانسل چک کنید ببینید 4g ساپورت میشه یا نه . سیمکارتتون هم بروید یو سیم کنید احتمال داره تاثیر داشته باشه نمیدونم بازم ولی اینا خیلی مهمه.احتمالا تو یکی از این مطالبی که عرض کردم مشکل داریدامیدوارم مشکلتون حل بشه .پیروز باشید.

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
بنظرنون سیم های نسل جدید تاثیری تو سرعت داره با سیم های قدیمی!!؟
سیمکارت نسل قدیم اصلا 4جی ساپرت نمیکند
اما وقتی شما سرعت خوبی با همان سیمکارت داشته اید مشکل نمیتواند از سیم باشد!
همانطور که دوستمون گفتن اگه 4جی ساپرت میکنه گوشیتون سیم جدید تهیه کنید شاید رو اون سیستم سرعت بهتری بگرید

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
بنده از لحاظ سرعت خیلی از 4G ایرانسل راضی هستم اما از لحاظ پایداری ارتباط و مناطق تحت پوشش رضایت ندارم و این موارد را به خودشون هم که تماس گرفته بودن نظرسنجی کنن گفتم و گفتن حتما پیگیری می کنیم. بنده با 4G ایرانسل از تبلت هات اسپات کردم روی پی سی با IDM از سایت های داخلی سرعت دانلود تا 2مگ هم میرسه

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام دوستان
یه سوال داشتم! میخواستم بدونم میشه برای سیمکارت 4g ایرانسل دو بسته رو همزمان ثبت کرد؟ مثلا یه بسته ی یک ماهه داشته باشی و همزمان با اون از بسته های اینترنت شبانه هم برای دانلود استفاده کنی؟

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوستان
یه سوال داشتم! میخواستم بدونم میشه برای سیمکارت 4g ایرانسل دو بسته رو همزمان ثبت کرد؟ مثلا یه بسته ی یک ماهه داشته باشی و همزمان با اون از بسته های اینترنت شبانه هم برای دانلود استفاده کنی؟
نه نمیشه متاسفانه

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
سلام دوستان
من یه بسته شش ماهه 30 گیگی دارم.
هر شب هم یه بسته 10 گیگی میگیرم 1000 تومن، 2 تا 6 صب برای دانلود. خودش خود به خود بعد از ساعت 2 بسته شبانه رو محاسبه میکنه.

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من یه بسته شش ماهه 30 گیگی دارم.
هر شب هم یه بسته 10 گیگی میگیرم 1000 تومن، 2 تا 6 صب برای دانلود. خودش خود به خود بعد از ساعت 2 بسته شبانه رو محاسبه میکنه.
یعنی واقعا میشه؟! بابا دمت گرم که گفتی، داشتم میرفتم یه سیمکارت دیگه برای بسته های شبانه بخرم!
راستی امضات خیلی قشنگه، خیلی به آدم انرژی و امید میده (حیف که یکم فونتش کوچیکه!)

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
یه چیز جالب دوستان، من برای خرید مودم 4g USB ایرانسل به سه جا مراجعه کردم که هر کدوم یه قیمت دادن.
اولی نمایندگی رسمی فروش مودم های ایرانسل بود که شمارش توی سایت ایرانسل هست و مودم رو به قیمت 137500 تومان میداد.
دومی دفتر مرکزی ایرانسل توی شیراز بود (همون که توی خیابان حکیمی هست) که مودم رو به قیمت 230000 تومان میداد (که کارکنانش (مخصوصا خانوم شماره ی 6!) هم خیلی بی ادب و پر رو بودن و وقتی گفتم چرا اینقدر گرونه گفتن همینه که هست برو هر جا ارزونتر دادن بگیر!).
سومین جا یکی از نمایندگی هاشون توی شیراز به نام "مرکز اینترنت تهران" توی خیابان هدایت بود که همون مودم رو با سیمکارت و تمام متعلقات به قیمت 115000 تومان داد و گفت 50 درصد تخفیف خورده. یعنی دقیقا نصف قیمت دفتر مرکزی ایرانسل! مهمتر از قیمتش برای من این بود که برعکس دفتر مرکزی ایرانسل کارکنانش خیلی مودب و خوش رو بودن (البته ناگفته نماند با دو روز تاخیر اطلاعات منو توی سیستم ثبت کردن و من دو روز اینترنت نداشتم!)
من از این سیاست شل کن سفت کن ایرانسل اصلا سر در نمیارم! کسی میدونه ایرانسل دقیقا داره چیکار میکنه؟!

Last edited:

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بچه ها سیمکارت 4g ایرانسل الان چنده؟ دیدم توی قسمت فروش آنلاین ایرانسل زده 22 هزار تومان با دو تومان شارژ اولیه که فکر کنم خیلی گرونه. کسی نمیدونه ارزونتر هم هست یا نه؟

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
بچه ها سیمکارت 4g ایرانسل الان چنده؟ دیدم توی قسمت فروش آنلاین ایرانسل زده 22 هزار تومان با دو تومان شارژ اولیه که فکر کنم خیلی گرونه. کسی نمیدونه ارزونتر هم هست یا نه؟

من دو روز پیش از آدرس sim.irancell.ir خریدم با پست و متعلقات اش 29ت دراومد.

سیمکارت هم معمولی ارسال میکنند که پانچ شده هست فقط باید دربیارید از پانچ بعد از تحویل از پست هم بعد 1 تا 3 ساعت فعال میشه.

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من دو روز پیش از آدرس sim.irancell.ir خریدم با پست و متعلقات اش 29ت دراومد.

سیمکارت هم معمولی ارسال میکنند که پانچ شده هست فقط باید دربیارید از پانچ بعد از تحویل از پست هم بعد 1 تا 3 ساعت فعال میشه.
آره تو سایتشون همین قیمت میشه ولی با توجه به تجربه ی خرید مودمی که داشتم احتمال میدم نمایندگی هاشون خیلی ارزونتر بدن تا خود ایرانسل.

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
آره تو سایتشون همین قیمت میشه ولی با توجه به تجربه ی خرید مودمی که داشتم احتمال میدم نمایندگی هاشون خیلی ارزونتر بدن تا خود ایرانسل.

میدن اما دستت برای انتخاب شماره باز نیست من ۶۱۹۱۹۹۹ رو خریدم که خیلی هم خوشم اومد از شمارش

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
اگه سیمکارت ایرانسل داری همونو ببر نمایندگی به رایگان تبدیل به 4G میکنن

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
3g از فایل گیر
از طریق گوشی میدم به کامپیوتر
تا جای که توی نت دیدم تا 4 مگ هم سرعت میگیرن

dhzj96y7mjehmpoin012.jpg

smpe68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
سرعت دانلود من با 3g ایرانسل 215 هست ولی جدیدا اینجوری شده حدود یک ماه پیش 450 بود

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
ایرانسل من دو تا سیم دارم قدیمیه تا 2 مگ دانلود میده ولی سیم جدید اصلا وضع جالبی نداره و به 500 هم نمیرسه ...
برای تعویض سیم حتما باید به نام خودم باشه ؟ این طرحی که پیامکی کد ملی و اینارو گرفت من ارسال کردم ولی در پنل ایرانسل هنوز به نام مالک قبلیه

avands

Registered User
لایک‌ها
108

Poisonman

Registered User
لایک‌ها
60
من هم از 4G ایرانسل خیلی راضی هستم. البته به قول دوستان تو بعضی مناطق متاسفانه پوشش خوب نیست ولی توی منطقه ای که خودم هستم خدا رو شکر فوق العاده خوبه.
این هم تست سرعتشه.
photo_2015-11-29_22-57-13.jpg

PersiBoy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام دوستان
من مودم 4g مدل USB ایرانسل رو دارم که جای اتصال دو تا آنتن خارجی داره. این دو تا انتن پورت ts-5 دارن که هر چی گشتم پیدا نکردم. خواستم خودم یه سیم بزنم داخلش و یه آنتن هم خودم بسازم دیدم توی اینترنت گفته شده انتهای پورت آنتن یه سوئیچ داره که اگه فیش استاندارد نباشه ممکنه مودم صدمه ببینه. دوستان جایی سراغ ندارن این فیش آنتنو داشته باشه؟ یا راه حل خاصی ندارید؟

یه موضوع دیگه اینه که خیلی مراقب مصرف شبانه ی اینترنتتون باشید. نامردها بسته ی شبانه ی 10 گیگ من رو ثبت نکرده بودن و از حجم شبانم کم کردن. در صورتی که اس ام اس تایید ثبت شدن هم اومده بود. فعلا یک هفته هست درخواست بررسی مشکل دادم و هنوز خبری نشده!

یه موضوع جالب دیگه اینه که اگه بخواید ریز مصرفتونو ببینید باید 500 تومان خرج کنید! یعنی برای حق قانونیتون باید پول پرداخت کنید! قبلا پارس آنلاین که بودم این مزخرفات ایرانسل رو نداشتم، کاش میشد به ما تلفن میدادن و قید این ایرانسل مزخرف رو میزدم و بر میگشتم به همون روزهای خوش پارس آنلاین. ایرانسل زرت زرت از آدم برای هر چیزی پول میگیره، تا میگی سلام میگه پول زور وده!!!

بالا