برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
برای خریدتاج وال سی دی گوشی به سایت موبایلکو که مدیر سایت اقای کوچکی هستن سربزنید و سایت من وتو.دقیقا همین کاری که من کردم برای خرید تاج وال سی دی.برای خرید برد این گوشی به همین سایت وسایت سید شاپ مراجعه کنید.در ضمن سایت تاج موبایلم داره که اصلا جوابگو نستند واحتمال اینکه کلاه برداری باشه بسیار زیاده./راستی یه نکته گفتی ال سی دی سالمه وتاچ از کار افتاده مشکل تو عین گوشی خود منه ال سی دی کاملا سالمه وتاچ از کار افتاده بود اما متاسفانه این گوشی تاچ وال سی دی سرهم هست یعنی باید برای عوض کردن تاچ ...ال سی دی هم باهاش عوض کنی واینم یه مشکل بزرگ برای این گوشی پس تاهست درست مراقب باشید خراب که شد فقط اشغالی چون نمی ارزه ومیشه باهزینه که میکنید ه حدود 330تا 350درمیاد گوشی دیگه ایی بخرید مثل هووای 630درحد اک که 300هم میدنش یا گوشی از این قبیل.

Last edited:

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
خریدار تاچ ال سی دی ای نیو v3 , v8 . 3 عدد خریدارم

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
خریدار تاچ ال سی دی ای نیو v3 , v8 . 3 عدد خریدارم
نگرد نیست گشتم نبود تاچ وال سی دی فقط سفارش ازچین باقیمت 270هزار تومن / دست دومش که اصلاگیرت نمیادمنم دنبالدست دوم بودم اصلا نبود مجبور شدم سفارش بدم نوش رو./درضمن ناگفته نیاشدقیمت اصلی تاچ وال سی دی برااین گوشی 70تومن هست اما به دلیل نبود اون یاکمیاب بودنش ازبازار سیاه باقیمت 3برابر خریداری کنید عین بنده که ازیه سایت معتبر خریدم با این قیمت که باهزینه تعمیر وپست برا بنده گوشی در اومد330هزار تومن فقط تاچ وال سی دیش که اصلا توصیه نمیشه.

amirs

Registered User
لایک‌ها
536
دوستانی که تاچ یا ال سی دی گوشی v3 شون خرابه من گوشی شون رو به همین صورت خریدارم . به شرطی که برد کامل سالم باشه

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
قیمتتون رو بذارید جهت خرید تا دوستان بتونن راحتتر تصمیم بگیرند در رابطه با فروش این گوشی

intel123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
خبر دارید واسه +v3 اندروید5 میاد یا نه؟i

amirhseifi

Registered User
لایک‌ها
29
جالبه . خرابی تو این مدل یا ic تغذیه سوزوندن ( مثل من ) یا ال سی دی !!

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام گوشی اینیو یه کم ال سی دی از بدنه جدا شده اگه پیچ هاش رو سفت کنم دوباره سر جاش محکم میشه یا باید با چبی یا چیز دیگه بچسبونم

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
سلام گوشی اینیو یه کم ال سی دی از بدنه جدا شده اگه پیچ هاش رو سفت کنم دوباره سر جاش محکم میشه یا باید با چبی یا چیز دیگه بچسبونم
سلام این مشکل رو خیلی از دوستان در این تایپیک داشتن باید یچسبونی اما مجدد بازهم بعد یه مدت کنده میشه وباید این عمل رو تکرا کنی

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دیگه به این نتیجه رسیدم که خرید این گوشی اشتباه بود :
1- باتری ضعیف که تو بعضی شرایط واقعا اعصاب خورد کن بودش
2-عدم انت دهی درست حتی با اینکه دوتا رام اصلی نصب کردم و یک رام کاستوم باز مشکل انتن دهی داشت

اخطار :لطفا رام شائومی که دوستان معرفی کردند نصب کنید چون بعد دوروز گوشی خود به خود خاموش شد و دیگه روشن نمیشه با اینکه کلا یک هفته هر نوع اموزش تغییر رام و ریکاوری .. خونده بودم و به صورت استاندارد و اصولی تغییر رام دادم ولی گوشی اصلا روشن نمیشه حتی نر افزار های فلش هم گوشی نمیشناسن
اگه کسی از دوستان روشی بلده بگه تا گوش یبرگردونم چون تو سایت های خارجی که نتونستم اموزشی پیدا کنم الان بعد دو هفته کلا ناامید شدم

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
گوشیت رو به یکی از رامهای اصلی فلش بزن اگر نشد گوشیت بریک شده یعنی مرده چون تو اون حالتم که تو میگی باید حداقل کامپیوتر روبشناسه اگر نشد بفروشش اینم شمارم تماس بگیر تا بهت بگم 09101471916

#God Of War#

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان برای فلش زدن گوشی حتما باید باکس بگیرم؟

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
سلام یک عدد گوشی inew v3 ترو تمیز سالم بدونه عیب با فیمت 340 هزارتومن ب فروش می رسد

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
یک عدد گوشی ای نیو وی 3خراب که فقط ال سی دی مشکل داره وتاج بفروش میرسه هر کس خواست بگه تا بهش بدم وسریع ارسال کنم ///اگر تعمیرکنید وال سیدی بندازیدکه درست میشه عین اینه کارمیکنه .اگرتعمیرکارباشه طرف که خوب.ای سی.تغذیه.برد.دوربین.باطری ومخلفاتش بکارش میاد .پس خواهش یا اینجا یاتوشخصی قیمت وشماره بدید تا من تماس بگیرم خدمتتون.مرسی

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
خریدارگوشی ای نیووی 3وای نیووی 3پلاس اگر فروشنده هستید تماس بگرید .09352399909ویا esmaili 09191471916

yas_per

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. بنده تاچ و ال سی دی inew v3 رو از سایت بست چاینا خریدم با قیمت 150 تومان و الان هم گوشیم شد مثل روز اولش. درضمن به همراه تاچ و ال سی دی وسایل تعویضش هم فرستاده بود. اینم آدرس سایتش http://bestchina.ir/
بالای سایتش زده که برای خرید قطعات ایمیل بزنید به [email protected] که خیلی سریع هم پاسخ میدن!
امیدوارم کمکی از دستم براومده باشه... :)

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام دوستان. بنده تاچ و ال سی دی inew v3 رو از سایت بست چاینا خریدم با قیمت 150 تومان و الان هم گوشیم شد مثل روز اولش. درضمن به همراه تاچ و ال سی دی وسایل تعویضش هم فرستاده بود. اینم آدرس سایتش http://bestchina.ir/
بالای سایتش زده که برای خرید قطعات ایمیل بزنید به [email protected] که خیلی سریع هم پاسخ میدن!
امیدوارم کمکی از دستم براومده باشه... :)
بله تشکر از اسپم شما و تبلیغات ناشیانه شما!!

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
خوب یکم اطلاعات بدم خدمتون اما نگید تبلیغ کرد فقط جهت اطلاع عرض میکنم اینجا
من خودم گوشیم مشگل داره یعنی تاج وال سی دی خرابه که تو ایران هیجا نیست اما بابدبختی تونستم موجود در ایران پیدا کنم اونم توسایت چی بایل باقیمت290هزار تومن که باهزینه تعمیر کار وهزینه پست ارسال وپست برگشت گوشی به 350 یا بالا تر هم میرسید که من این کارو نکردم چون اصلا ارزشنداشت.
سایت بست چاینام بدون فریم تاج رومیده 150که قیمت تمام شدس وارسالم درب منزل رایگانه.تاج وال سی دی هم بافریم میده 239تومان .
میرسیم به سایت تاج موبایل اقای جمشیدی که بارها خود مدیرش اینجا تبلیغ کرد که هزینه تاج وال سی دی هم اونجا260 یا270 هست وسفارش میده تازه بعد یک ماه میاد اما این سایتم کلاه برداره وهیچوقتم پاسخگو نیست پس اصلا سمتش نرید
سایت موبایلکو که باقیمت 170 بدون فریم سفارشمیگیره که از بست چاینا هم گرونتره پس این سایتم توصیه نمیشه
سایت تو ومن باقیمت 245 سفرش میده که سایت خوبی هست
سایت امیراکسپرس 200 بدون فریم سفارش میگیره با فریم رونمیدونم که اینم سایتش معتبره
باز انتخاب باخودتونه ایا این گوشی ارزش این هزینه رو داره یا نه اما از نظر من اصلا ارزش نداره والسلام

Last edited:

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
راستی گوشی uini u5هم اومده 5/2اینچ اچ دی.هشت هسته ایی.دوسیم کارت4جی.رزولیشن اچ دی.باطری غیر قابل تعویض.دوربین 13.سلفی 8. وامکانات بالای دیگه باقیمت 415 هزار تومن که inewرو قورت میده خواستید اگر پول داشتید اونم مدنظر داشته باشید سگش به این گوشی سرتا پا مشگل می ارزه.یاعلی

بالا