برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
بد بازی کردیم. خیلی بد و بدون برنامه. احتمالا مالکیت توپمون بالا بود (آمار ندارم) اما اهمیتی نداره اگر هم بالا بوده باشه. برنامهء مشخصی از تیم ندیدم. می‌تونستیم یک گل دیگه بزنیم. که از روی یک ضربه کاشتهء دیگه بود. در عوض می‌تونستیم دو تا گل دیگه بخوریم.

لستر توپ رو داده بود به ما ولی کاملا برای زمانی که توپ رو تصاحب میکرد برنامه داشت. واقعا تیمشون توان نگه داشتن این جایگاه رو نداره و پایین خواهد رفت. اما با بضاعتی که دارند، خیلی شایسته تر از ما بازی کردند.

امیدوارم بازی بعدی، یک فکر و طراحی جدید از تیم ببینم. میدونم که خیلی‌ها امیدی ندارند. شاید هم حق داشته باشن. توی دو بازی اخیر، ضعف فنی کاملا مشهود بود. درست میشه :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من فکر میکنم همونطور که اصلان گفت، اگه موو تا چند هفته دیگه اخراج نشد، آنچلوتی مربی تیم میشه، چندین بار هم اعلام کرده که دلش میخواد به PL برگرده، نکته ای که باعث میشه بیشتر این قضیه تایید بشه، حرفایی هستش که رونالدو در مورد بازگشتش به منچستر میزنه...
احتمال اینکه پپ سر از منچستر در بیاره، خیلی کم شده، سیتی خیلی خیلی خیلی بهتر عمل میکنه تو خرید و قرارداد بستن...
آنچلوتی رو دوست دارم، ولی از اون دسته از مربی هاست که تاکتیک زیادی تو زمین ارائه نمیکنه تیمش، و در حقیقت اگه به در بسته خورد تیمش، عملا تعطیل میشه، مگه اینکه تو PL سبک بازی تیمش بگیره...
چیز جالب در مورد بازی دیشب، این بود که شواینی گفته بود که کاملا میدونستیم که واردی چجوری گل میزنه و کاملا آماده بودیم برای مقابله با این سبک بازیش ولی باز هم گل رو همونجوری خوردیم!!!!!
واردی هم اونجوری که ازش تعریف میکردن نبود و بازیکن کلاس بالایی نیست، فقط یه مربی خوب داره که میدونه چجوری ازش استفاده کنه واقعا...
البته انکار نکنم که از تک موقعیتش حداکثر استفاده رو کرد و سرعت و کنترل خوبی رو توپ داشت، ضربه آخرش رو هم بد نزد...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امیدوارم بازی بعدی، یک فکر و طراحی جدید از تیم ببینم. میدونم که خیلی‌ها امیدی ندارند. شاید هم حق داشته باشن. توی دو بازی اخیر، ضعف فنی کاملا مشهود بود. درست میشه :D
علی جان، 2 فصل همچین وضعیتی هستش، خیلی واسم جالب هستش که الان تقریبا 1 سال هستش که همچین صحبتی انجام میدی و میگی که درست میشه و بهتر میشه و قشنگ تر میشه، فکر میکنم با این حرفا بیشتر داری خودت رو گول میزنی...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

داشتم امیدوارم میشدم که رسیدم به اخرش. یعنی انگار بنزین رو من ریختن و کبریت زدن:D:D اقا باور کنید تا وقتی این طرف هست هیچی درست نمیشه
-------
بزرگترین اشتباه یونایتد وقتی بود که سر الکس و دیوید گیل همزمان کناره گیری کردن! من مطمئنم اگر رئیس یه فصل دیگه می موند تا تیم رو جمع کنه و این وودوارد یه خرده تجربه کسب میکرد وضعمون این نمیشد. یا بر عکس! دیوید می موند و خرید های مورد نیاز مویس رو انجام می داد ممکن بود اونم موفق بشه. من مطمئنم اگر اون فصلی که مویس سرمربی شد خرید های مورد نیازشو انجام می دادن حداقل سهمیه لیگ قهرمانان رو میگرفت. مثلا هررا و ماتا اگر اول فصل به تیم اضافه میشدن ما وضعمون خیلی بهتر از اینا میشد اما خب یه مدیر بی تجربه با مربی که کاریزمای لازم رو نداشت همزمان اومدن رو کار و اون فاجعه به وجود اومد.

الان فقط یکی مثل گواردیولا میتونه ما رو نجات بده. یه مربی جوون در عین حال با تجربه و سابقه درخشان. گواردیولا میتونه انرژی و تفکر جدید به تیم تزریق کنه.
درسته مربی ای هست که دوست داره خرید های پر سر و صدا و گرون انجام بده ولی خب خرید هاش همه منطقی و درست هستن
این دیگه دست ما نیست اون احمقایی که هنوز تو الدترافورد دارن از این یارو حمایت میکنن باید دست به کار بشن.فشار طرفدارا باعث شد مویس رو اخراج کنن تا دیر نشده و گواردیولا نرفته سیتی باید این یارو رو هم بیرون کنن

اودین ازت نگذره رئیس که یه جمله در مورد حمایت از سرمربی گفتی و بلانسبت دوستان یه عده گوسفند فکر میکنن تا ابد باید بهش پایبند باشن!:D:(

باور کنید تیم مویس هم وقتی میدید داره امتیاز از دست میده حداقل اون 10 دقیقه اخر رو جون میکندن و زمین و زمان رو به هم می دوختن ولی این تیم... مثل یه تیم تازه صعود کرده که 1 امتیاز هم براش کافیه فقط وقت تلف میکنه

یادی بکنیم از فرگی تایم و اون کمپوتی که نیم ساعت اخر از حریفا میساخت:(:rolleyes:

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
چقدر بد بازی میکنیم.خسته کننده با پاس های خسته کننده.تیم میخواد اما نمیتونه :|

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان، فکر میکنم دیگه این عکس برات اثبات کنه که لالیگاسیما، بازی هارو میدزده
میلادجان گمان نکنم گفته باشم سیما کارش درسته. یادمه صحبت از اعمال نفوذ برای پخش بازی‌های لیورپول بود و کارشکنی برای پخش بازی‌های منچستر. این که میدزدن و این داستان‌ها، کار جدیدی که نیست.
ضمنا توجه نکردی که من تو نوشته‌ام رو با امیدوارم شروع کردم.

افشین جان هم یک بلانسبت گفت (باز دمش گرم که همین رو هم گفت!) اما بعد یکسره بنده و برخی دوستان دیگه رو فرستاد تو آغل. باشه افشین جان، رفقات رو به فنخال-گواردیولا فروختی!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلادجان گمان نکنم گفته باشم سیما کارش درسته. یادمه صحبت از اعمال نفوذ برای پخش بازی‌های لیورپول بود و کارشکنی برای پخش بازی‌های منچستر. این که میدزدن و این داستان‌ها، کار جدیدی که نیست.
ضمنا توجه نکردی که من تو نوشته‌ام رو با امیدوارم شروع کردم.

افشین جان هم یک بلانسبت گفت (باز دمش گرم که همین رو هم گفت!) اما بعد یکسره بنده و برخی دوستان دیگه رو فرستاد تو آغل. باشه افشین جان، رفقات رو به فنخال-گواردیولا فروختی!
جدی؟:general709:
پس من احتمالا قاط زدم...:general306::general306::general306:

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
به احتمال 70 درصد رونالدو سال دیگه میاد منچستر حتی فرگی هم باهاش صحبت کرده !!

و شگفت انگیزتر هم زلاتان هستش که خودش گفته احتمال اینکه اخر فصل بره انگلیس زیاد هستش به نظرم منچستر بی درنگ باید جفتشونو بیاره و به حرفای مزخرفی از قبیل خانه سالمندان و اینا توجه نکنه مهمترین چیز یه باشگاه برندش هستش که با بازی های کسل کننده سه فصل اخیر داره نابود میشه !

با امدن پپ و کلوپ و همین طور تقویت سال دیگه چلسی و ارسنال شیاطین سرخ در خطر بزرگی قرار میگیرن!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به احتمال 70 درصد رونالدو سال دیگه میاد منچستر حتی فرگی هم باهاش صحبت کرده !!

و شگفت انگیزتر هم زلاتان هستش که خودش گفته احتمال اینکه اخر فصل بره انگلیس زیاد هستش به نظرم منچستر بی درنگ باید جفتشونو بیاره و به حرفای مزخرفی از قبیل خانه سالمندان و اینا توجه نکنه مهمترین چیز یه باشگاه برندش هستش که با بازی های کسل کننده سه فصل اخیر داره نابود میشه !

با امدن پپ و کلوپ و همین طور تقویت سال دیگه چلسی و ارسنال شیاطین سرخ در خطر بزرگی قرار میگیرن!
شاید برند باشگاه تو این 3-2 سال خیلی ضربه خورده، ولی اوردن زلاتان و رونالدو هم برند نمیشه برای منچستر، شاید منظورت اینه که برند جدیدی بخوای بسازی که خرید ستاره هایی که دارن از رده خارج میشن، کاری که PSG و سیتی کردن، دلیلش نداشتن تاریخ و گذشته بوده، منچستر به هیچ کدوم این چیزا احتیاج نداره...
اما خرید مهاجم، در دنیای بدون ستاره امروزی، خرید رونالدو و بیل شاید عقلانی باشه ولی باز هم به قیمت عقلانی...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ارسنال هم مساوی کرد
و لیورپول هم در ادامه روند رو به رشدش بازیش رو برد

کلوپ بخوبی داره تاثیرش رو نشون میده

یادمه اومده بود ازش پرسیدن که چه جور فوتبالی دوست داری؟
گفت سرعت در انتقال توپ به خط حمله و بازی تهاجمی

دقیقا چیزی که گوهر گمشده یا به قولی فراموش شده تیم ماست

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
چیزی که عجیبه اینه که حتی هوادارهای ونگال هم آینده ای بیش از سه سال رو برای اون متصور نیستن‌ خوب در این شرایط دو فصل سپری شده یعنی فصل گذشته و این فصل که همه شاهدش هستیم در این دو فصل نمیشه گفت تیم متحول شده چون توی تمامی پست ها غیر از دروازه که اون هم آینده مشخصی نداره مشکل وجود داره حالا ما دو راه‌ داریم یا ونگال رو تمدید کنیم و یک بودجه پانصد میلیونی مثلا بهش بدیم تا یکسری نفرات جدید رو جذب کنه که بازهم مشخص نیست اوضاع تغییر‌ کنه یا اینکه رویکرد‌ جدیدی رو وارد تیم کنیم به شخصه حضور آنجلوتی یا کس دیگه ای در این سن رو یک گردش باطل میدونم و اعتقاد دارم که باید یک نیروی جوان به تیم اضافه بشه اگر ونگال در اواسط فصل اخراج بشه میشه فرصتی به‌ گیگز داد که خودش رو تا حدی دیکته کنه اگر هم آخر فصل بنا به تغییر باشه باید ببینیم میشه به گیگزی اعتماد کرد یا خیر...که خیلی ها معتقدند اون تجربه کافی رو نداره ولی من اعتقاد دارم که در شرایط فعلی یک راه چاره یونایتد برای برگرداندن انگیزه به بازیکنها استفاده از اسطوره های باشگاه به ریاست یکی از اونهاس این ترکیبیه که میشه امتحانش کرد و در صورت در دسترس بودن کسانی مثل گواردیولا به اونها هم میشه فکر کرد ولی قدر مسلم مربی جوان و بیکاری در اواسط فصل در دسترس نیست و آنجلوتی هم از چاله به چاهی بیش نیست.....
در مورد خریدهای سنگین هم بجای‌ حل مشکل میتونه تیر خلاص باشه برای‌ باشگاه چون رونالدو یا هر کس دیگه ای با توجه به شرایط فعلی و سیستم‌ غیر قابل انعطاف ونگال میتونه بازدهی لازم رو نداشته باشه البته میتونیم بگیم خیر مسئله از نفراته و چند صد میلیون هزینه کنیم درسته از جیب من و شما نیست ولی اگر خریدها جواب نده شاید باشگاه به مشکلات بزرگی برای جذب اسپانسر و هوادار‌ بخوره....
یک سوال هم دارم از علی عزیز و سایر دوستان موافق‌با حضور‌ ونگال ، سوال من اینه که شما موافق حضور ونگال بیش از سه سال و دادن یک بودجه چندصد میلیونی برای بازسازی‌ تیم هستید؟ اگر‌ موافقید بر چه اساسی اطمینان میکنید که این بودجه و زمان در اختیارش قرار‌ بگیره خواهشا از رزومه ونگال‌نگید نکات مثبت‌ حضور‌ش در‌ منچستر‌ رو بگید و اینکه‌ چه چیزی شما‌رو راضی میکنه که دوباره به اون فرصت بیشتری‌ بدید؟؟ درسته که هنوز سه سال سپری نشده ولی نصف این زمان گذشته و میشه تا حدی جمع بندی در میانه راه‌ کرد

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حسین جان من بصورت کلی جواب سوالت رو میدم: تفاوت تیم نسبت به سال گذشته که بنظر من بهبود داشته یعنی برآیند پیشرفت تیم مثبت بوده هرچند کم. ما پارسال پاس میدادیم ولی بیشتر تو نیمه خودی و بین بازیکنان خط دفاعی ولی امسال این پاسکاری رو یک خط جلوتر اوردیم و توپ بین هافبکها و وینگر جابه جا میشه و بنظر من این یعنی پیشرفت تیم در راستای فلسفه فن خال. بنظر من تیم بیشتر با فلسفه فکری فن خال همخوانی پیدا کرده. راجع به این فلسفه و نحوه اجراش هم آخر کامنتم یچیزی میگم. الان خط دفاعی تیم خیلی سر و سامون گرفته و فکر کنم بهترین خط دفاعی رو بین تیمهای لیگ برتر داشته باشیم که این خودش هم یه پیشرفته. شاید گفته بشه چون با دو تا هافبک دفاعی بازی میکنیم خوب پارسالم با دوتا هافبک دفاعی بازی میکردیم. کیفیت بازیکنان اضافه شده هم بنظر من بی تاثیر نبوده و بازیکنهای خوبی جذب شدن مخصوصا امسال. فایده بعدی حضور فن خال که بنظر من خیلی مهم بوده خونه تکونی تیم بوده که من یکی از اینکارش خیلی حال کردم. تقریبا اکثریت بازیکنایی که به درد تیم نمیخوردن رو رد کرد چه از تیم اصلی و چه از آکادمی. فایده مهم دیگه حضور فن خال برگشت دسیپلین و قدرت به جایگاه سرمربی بوده که باحضور مویس خیلی کمرنگ شده بود و یجورایی بازیکنها واسش شاخ شده بودن ولی الان حرف اول و آخر رو فن خال یعنی سرمربی تیم میزنه و این واسه سرمربی بعدی و آینده باشگاه هم خیلی مهمه. فایده دیگش خریدهای اکثرا جوون بوده در حالیکه مثلا پول خرید ممفیس و مارسیال رو میتونست بده یه مهاجم سن بالا ولی اسم و رسم دار جذب کنه که اونهم یکی دوسالی جواب بده و بعد تموم بشه ولی اینجوری واسه مربی بعدی بازیکنی خریداری نشده بود در حالیکه خود فن خالم گفت که امثال ممفیس و مارسیال رو واسه مربی بعدی خریده.
راجع به فلسفه فن خال و توتال فوتبال بنظرم فن خال یجورایی استارت این نوع بازی رو توی بارسا و بایرن زد ولی خودش نتونست تکمیلش کنه چون اوتقدر بلوغ تاکتیکی واسه اجرای این سبک بازی رو نداره. منم قبول دارم فن خال در کنار خوبیهاش عیبهایی هم داره که دوستان بهش اشاره میکنن ولی دیگه اینکه بگیم طرف هیچ حسنی نداشته رو اصلا قبول ندارم. آره تیم کسل کننده بازی میکنه و موقعیت کم میسازه درست. ولی پذیرش و اجرای فلسفه ذهنی فن خال توسط بازیکنان زمان میبره همونجوری که شواینی گفت چند وقت پیش. من فکر میکنم فن خال توی پلنهای تاکتیکی و تکمیل این سبک بازی و به بلوغ رسوندنش ضعف داره. شخصی مثل گواردیولا این سبک رو به بلوغ کامل رسونده ولی همونم توی بایرن سال اول و دوم مخصوصا توی اروپا تیمش مشکلات خاص خودش رو داشت و امسال خیلی شکوفا شده. البته توی لیگ تک قطبی بوندس لیگا از همون اول حضورش هم موفق بود که گفتم بنظرم در اجرای این سبک فوتبال از فن خال کاملتره.
من میگم باید صبر کرد و دید تا آخر سال چی پیش میاد و آیا بازیکنها با فلسفه فکری فن خال هماهنگتر میشن یا اینکه نه این سبک بازی کلا بدرد تیم ما نمیخوره و اونوقت تابستون فن خال رو کنار بذارن و جایگزین مناسبی واسش پیدا کنن بجز گیگزی به نظر من. چون هوادارای ما نشون دادن که تو داشتن صبر و حوصله رتبه یک رو در جهان دارن!! و اینجوری اگه گیگزی بیاد و اوایل حضورش مثل فرگی و فن خال نتیجه نگیره نابودش میکنن و این یعنی سرمایه سوزی. به هیچ عنوان موافق سرمربی گری گیگزی نیستم و علتشم عدم داشتن صبر و حوصله بین هواداران و اینکه هنوز تو رویای دوران فرگی به سر میبرن و یادشون رفته که فرگی دیگه تموم شده، هست.
اینا نظر منه که بارها گفتم میتونه کاملا هم اشتباه باشه ولی بنظر من اخراج سرمربی در این برهه سال درست نیست و بهتره تا آخر امسال حداقل بهش فرصت داده بشه و اگه قرار به قطع همکاری باشه اینکار تابستون صورت بگیره.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حسین جان من بصورت کلی جواب سوالت رو میدم: تفاوت تیم نسبت به سال گذشته که بنظر من بهبود داشته یعنی برآیند پیشرفت تیم مثبت بوده هرچند کم.
معین جان اصلا اصلا و اصلا قبول ندارم حرفات رو...:eek:
ما هی بحث میکنیم که تیم ضعیف تر شده، کسالت آورتر شده و حتی نتایجش هم از دو فصل پیش بدتر شده، ولی شما میای میگی بهتر شده!!!!
اگه بنچمارک بهتر و بدتر شدن، امتیازات تیم باشه(که 100 درصد میشه تعداد موقعیت های گل و تعداد گل های زده که ضعیفترین عملکرد هستش و نحوه بازی کسالت آور و ضعیف تیم رو هم بهش اضافه کرد) که همین دو هفته پیش یه اسکرین گذاشتم که نتایج تیم نسبت به دو فصل گذشتش(حتی زمان مویس) هم ضعیفتر بوده و کمتر امتیاز گرفته بود، باز هم این رو باید گفت که دو فصل گذشته EPL خیلی قویتری داشتیم...
شما ببین که پارسال ما تقریبا 15 بازی اول فصل رو جنگ داشتیم با فن هال سر اینکه 2-5-3 جواب نمیده تو انگلیس(درحقیقت 2-5-3 که فن هال اجرا میکرد، هیچوقت جواب نمیداد) ولی باز هم با اون مشکلی که داشته تیم در اول فصل پیش و بازی ندادن بازیکن ها تو جایگاه اصلیشون، ولی چون هنوز خیلی از بازیکنها توسط فن هال نابود نشده بودن، حتی روی حرکات فردی و هنر کسایی مثل ماتا و هررا و دیماریا، نتایج بهتری از امسال گرفتیم...
حسین جان من بصورت کلی جواب سوالت رو میدم: تفاوت تیم نسبت به سال گذشته که بنظر من بهبود داشته یعنی برآیند پیشرفت تیم مثبت بوده هرچند کم. ما پارسال پاس میدادیم ولی بیشتر تو نیمه خودی و بین بازیکنان خط دفاعی ولی امسال این پاسکاری رو یک خط جلوتر اوردیم و توپ بین هافبکها و وینگر جابه جا میشه و بنظر من این یعنی پیشرفت تیم در راستای فلسفه فن خال. بنظر من تیم بیشتر با فلسفه فکری فن خال همخوانی پیدا کرده. راجع به این فلسفه و نحوه اجراش هم آخر کامنتم یچیزی میگم. الان خط دفاعی تیم خیلی سر و سامون گرفته و فکر کنم بهترین خط دفاعی رو بین تیمهای لیگ برتر داشته باشیم که این خودش هم یه پیشرفته. شاید گفته بشه چون با دو تا هافبک دفاعی بازی میکنیم خوب پارسالم با دوتا هافبک دفاعی بازی میکردیم. کیفیت بازیکنان اضافه شده هم بنظر من بی تاثیر نبوده و بازیکنهای خوبی جذب شدن مخصوصا امسال. فایده بعدی حضور فن خال که بنظر من خیلی مهم بوده خونه تکونی تیم بوده که من یکی از اینکارش خیلی حال کردم. تقریبا اکثریت بازیکنایی که به درد تیم نمیخوردن رو رد کرد چه از تیم اصلی و چه از آکادمی.
یعنی یه مربی تو یک و نیم فصل تاثیرش فقط میتونه تو این باشه که بازیکن ها بتونن بهتر به هم پاس بدن؟؟ یا درحقیقت حرف شما اینه که میتونن بهتر تحت فشار همدیگه رو پیدا کنن؟؟ واسه همین هم انواع مصداق رو میشه اورد که تیم ر...ده تو همین فصل تحت کوچکترین فشار، همین بازی با PSV و آرسنال رو میشه اسم برد...
هیچ افتخاری هم که واسه تیم نیاورده و نمیتونه بیاره...
تازه یه چیزی برای من جالبه؟!!! معین جان، مگه زمان رئیس سبک بازی منچستر چجوری بود؟؟ همه میگن تیکی تاکا، در صورتیکه منچستر 20 سال هستش که سبک بازی با پاس های هدفمند بسیار زیاد و با سرعت بالا داشته بازی میکرده، پس طبق چیزی که شما میگی، فن خال هیچ چیز جدیدی نمیخواسته به این تیم اضافه کنه...
اگه بخوای هم بگی که بازیکنهارو عوض کرده، من میگم که هنور همه ستون های اصلی تیم و بهترین بازیکن هامون همون بازیکنهایی هستن که زمان زئیس بازی میکردن، خرید هاش یکی از یکی آشغال تر بودن، نمیدونم سر چه قضیه ای بحث سن بازیکن هایی که خرید رو وسط میاری، چون غیر از دیپای و مارسیال، بقیه حداکثر تا 2 فصل دیگه بتونن فوتبال بازی کنن و باید به فکر جانشین بود واسشون، تازه همه این ها به این قضیه برمیگرده که مربی بعدی بخواد از این بازیکن ها استفاده کنه و به قولی با فلسفه مربی بعدی سازگاری داشته باشن و گرنه که روز از نو و روزی از نو و باید یه سری دیگه همین کارایی که فن خال کرده رو با یه مربی دیگه بگذرونیم؟؟؟؟؟؟:general208:
معین جان، یه نگاه کن که پارسال با چه بازیکن هایی واسه هافبک دفاعی بازی میکردیم، به جواب میرسی، بلیند و هررا، بلیند و فلینی، بلیند و رونی!!!!!! کریک هم 90 درصد فصل مصدوم بود و هر بازی هم که بازی میکرد، یه اتوبان درست میکرد وسط زمین (مثل امسال)
در کل منظورم اینه که خط دفاعی(بلکت و اوانز که فوق ستاره بودن) و میانی که خود فن خال با ترکیب های مسخره و بازی ندادن بازیکن ها در جایگاه اصلیشون، نابودش کرده بود، امسال با اومدن شواینی و اشنیدرلین و بازی کردن بازیکنها در جایگاه اصلیشون، بهتر داره عمل میکنه...
خدا نکنه که منچستر بخواد به سمت این بازی آشغال فن هال بره که باید بگیم که فاتحش خوندست...
فایده بعدی حضور فن خال که بنظر من خیلی مهم بوده خونه تکونی تیم بوده که من یکی از اینکارش خیلی حال کردم. تقریبا اکثریت بازیکنایی که به درد تیم نمیخوردن رو رد کرد چه از تیم اصلی و چه از آکادمی. فایده مهم دیگه حضور فن خال برگشت دسیپلین و قدرت به جایگاه سرمربی بوده که باحضور مویس خیلی کمرنگ شده بود و یجورایی بازیکنها واسش شاخ شده بودن ولی الان حرف اول و آخر رو فن خال یعنی سرمربی تیم میزنه و این واسه سرمربی بعدی و آینده باشگاه هم خیلی مهمه. فایده دیگش خریدهای اکثرا جوون بوده در حالیکه مثلا پول خرید ممفیس و مارسیال رو میتونست بده یه مهاجم سن بالا ولی اسم و رسم دار جذب کنه که اونهم یکی دوسالی جواب بده و بعد تموم بشه ولی اینجوری واسه مربی بعدی بازیکنی خریداری نشده بود در حالیکه خود فن خالم گفت که امثال ممفیس و مارسیال رو واسه مربی بعدی خریده.
خونه تکونی؟؟
هر بار این حرف رو میزنی، انگار که با یک چکش میزنن تو سرم...:p
اول یه چیزی بگم در مورد اینکه هر مربی که هر جا بخواد کار کنه، بازیکن هایی رو میخواد که با سبک بازیش بسازن، همونطور که فن هال با این بازیکن ها نساخت، هیچ دلیلی هم وجود نداره که مربی بعدی با آشغال هایی که فن هال جمع کرده، بسازه...(البته این رو بگیم که این بازیکنها قبل از اینکه به منچستر بیان و یا از منچستر برن، خیلی هاشون بازیکنهای خوبی بودن)
یعنی به نظرت معین جان، خریدهایی مثل: فالکائو، دیماریا، شواینی، رومرو، والدز و دارمین خوب بودن؟؟؟ و آیا اشنیدرلین و روخو و بلیند آینده ای دارن با سن 26-25 واسه 3-2 فصل دیگه؟؟؟(البته خود من به اشنیدرلین و روخو به عنوان بازیکنهای خیلی خوب این تیم نگاه میکنم) وقتی شاو و پریرا و لینگارد تو تیم وجود دارن؟؟؟ یا فقط این بازیکن ها برای نتیجه گیری در همین برهه زمانی خریداری شدن؟؟؟؟:general210:
دیسیپلین؟ چرا همچین اتفاقی برای گیگز نیوفتاد؟ چرا همچین اتفاقی برای رئیس نیوفتاد؟؟ مویس مربی کوچیکی بود و این قضایارو همه جا ثابت کرده...
راجع به فلسفه فن خال و توتال فوتبال بنظرم فن خال یجورایی استارت این نوع بازی رو توی بارسا و بایرن زد ولی خودش نتونست تکمیلش کنه چون اوتقدر بلوغ تاکتیکی واسه اجرای این سبک بازی رو نداره. منم قبول دارم فن خال در کنار خوبیهاش عیبهایی هم داره که دوستان بهش اشاره میکنن ولی دیگه اینکه بگیم طرف هیچ حسنی نداشته رو اصلا قبول ندارم. آره تیم کسل کننده بازی میکنه و موقعیت کم میسازه درست. ولی پذیرش و اجرای فلسفه ذهنی فن خال توسط بازیکنان زمان میبره همونجوری که شواینی گفت چند وقت پیش. من فکر میکنم فن خال توی پلنهای تاکتیکی و تکمیل این سبک بازی و به بلوغ رسوندنش ضعف داره. شخصی مثل گواردیولا این سبک رو به بلوغ کامل رسونده ولی همونم توی بایرن سال اول و دوم مخصوصا توی اروپا تیمش مشکلات خاص خودش رو داشت و امسال خیلی شکوفا شده. البته توی لیگ تک قطبی بوندس لیگا از همون اول حضورش هم موفق بود که گفتم بنظرم در اجرای این سبک فوتبال از فن خال کاملتره.
من که خوبی ندیدم... جز مصاحبه های توهین آمیز هم نسبت به طرفدارها و هم نسبت به اسطوره های باشگاه...
معین جان، این حرف پایه گذاری رو هیچ کس ازت قبول نمیکنه، تمام طرفدارهای بارسا و بایرن(حتی طرفدارهای تیم های دیگه) میان این قضیه رو رد میکنن...
پپ سال اول و دومش هم تو بایرن موفق بود و تنها دلیل نتیجه نگرفتنش تو CL مصدومیتهای بازیکن هاش بود که امسال اومد دست پیش رو گرفت و چند بازیکن خرید که مثل پارسال مشکلی واسش پیش نیاد...
وقتی اسم تاکتیک رو واسه فن هال میاری، خندم میگیره معین جان!!!! احتمالا علی اصغری بزرگترین و بهترین تاکتیکش هستش...:D
من میگم باید صبر کرد و دید تا آخر سال چی پیش میاد و آیا بازیکنها با فلسفه فکری فن خال هماهنگتر میشن یا اینکه نه این سبک بازی کلا بدرد تیم ما نمیخوره و اونوقت تابستون فن خال رو کنار بذارن و جایگزین مناسبی واسش پیدا کنن بجز گیگزی به نظر من. چون هوادارای ما نشون دادن که تو داشتن صبر و حوصله رتبه یک رو در جهان دارن!! و اینجوری اگه گیگزی بیاد و اوایل حضورش مثل فرگی و فن خال نتیجه نگیره نابودش میکنن و این یعنی سرمایه سوزی. به هیچ عنوان موافق سرمربی گری گیگزی نیستم و علتشم عدم داشتن صبر و حوصله بین هواداران و اینکه هنوز تو رویای دوران فرگی به سر میبرن و یادشون رفته که فرگی دیگه تموم شده، هست.
اینا نظر منه که بارها گفتم میتونه کاملا هم اشتباه باشه ولی بنظر من اخراج سرمربی در این برهه سال درست نیست و بهتره تا آخر امسال حداقل بهش فرصت داده بشه و اگه قرار به قطع همکاری باشه اینکار تابستون صورت بگیره.
اتفاقا من هم مثل اصلان میگم که تا قبل از اینکه دوباره تمام گزینه هامون رو از دست ندادیم و صبر بیخود و بی معنی برای اتفاق افتادن معجزه نکردیم، باید سرمربی عوض بشه، حتی اگه شده تا آخر فصل رو با گیگز سر کنیم، مطمئن هستم که حداقل میتونه سهمیه CL رو بگیره تو این EPL ضعیف...
معین جان مگه یه مربی چقدر باید بهش فرصت داد؟؟؟
بنیتز حتی یه نیم فصل هم بهش فرصت ندادن و دستمال های سفید بیرون اومد(البته طرفدارهای رئال عجول ترین هستن) ولی مشخص بود که بنیتز مربی واسه رئال نیست...
همین پپ پارسال داشتن اخراجش میکردن بعداز حذف از CL (بعداز اون همه جام و نتایج فوق العاده ای که واسشون گرفت) و اونقدر روش فشار اوردن که دیگه نمیخواد تو بایرن بمونه و قراردادش رو تمدید نمیکنه، بایرن و آلمانی که به عنوان صبورترین باشگاه و طرفدارهای جهان هستن، بعداز یک و نیم فصل داشتن نابودش میکردن...
یه نگاه کن به بازی لیورپول، ببین که کلوب تو 1 ماه تیمش رو از این رو به اون رو کرده، بازی قشنگ با نتیجه همراه هستش!!!!
آخه مگه وضعیت منچستر بدتر از لیورپول بود؟؟؟ اصلا مگه تیم لیورپول رو کلوب بسته؟؟؟ فلسفه رو هم تونسته عوض کنه تو 1 ماه؟؟این فلسفه:general711::general711::general711: فن هال بزرگترین جوک دنیای فوتبال شده...
نظرت در مورد اینکه گیگز رو بزاریم و جواب نده فرصت سوزی بشه رو قبول دارم، ولی یه سوال؟ گیگز از کی میخواد سرمربی بشه؟؟؟ الان که داره بعنوان سوژه فن هال واسه جذب طرفدارها ببخشید دستیار فن هال هستش...:mad:
اتفاقا بهترین موقع اخراج مربی بعداز نیم فصل هستش، چون از مربی بعدی انتظاری نمیره در اون فصل و مربی بعدی میتونه شناخت کامل از اون تیم پیدا کنه و تو تابستون خریدهای درستی انجام بده...
نه معین جان، این ها دلایل دفاع از یه مربی نمیتونه باشه...
من رو بگو که گفنم دیگه کاری به فن هال ندارم...:(:(:( خوب نمیزارید دیگه...:(:(:(
سر خودم درد گرفت هنگام نوشتن، شما دیگه خدا بهتون رحم کنه...:p

Last edited:

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
شاید برند باشگاه تو این 3-2 سال خیلی ضربه خورده، ولی اوردن زلاتان و رونالدو هم برند نمیشه برای منچستر، شاید منظورت اینه که برند جدیدی بخوای بسازی که خرید ستاره هایی که دارن از رده خارج میشن، کاری که PSG و سیتی کردن، دلیلش نداشتن تاریخ و گذشته بوده، منچستر به هیچ کدوم این چیزا احتیاج نداره...
اما خرید مهاجم، در دنیای بدون ستاره امروزی، خرید رونالدو و بیل شاید عقلانی باشه ولی باز هم به قیمت عقلانی...
دوست عزیز برند یک باشگاه جذاب بودن اون باشگاه هستش زیبا بازی کردن و زیبایی ورزشگاهش هستش نه گذشته اون باشگاه درسته گذشته باشگاه هم مهم هستش ولی این گذشته به مرور زمان اگه جذاب بودن زمان حالش رو از دست بده کاری از پیش نمیبره !!!

مثال : میلان 7 بار قهرمان اروپا شده وکلی افتخارات داره ولی همین الان تو ایران چقدر طرفدار داره در حالی که یه زمانی تو ایران پرطرفدار ترین تیم بودش که همین ایرانو میتونیم به کل دنیا نسبت بدیم الان تو هر جایی از دنیا بری به غیر از خود میلان بگی بیا امشب بازی میلانو نگاه کنیم میگه بی خیال ...

یا کلی مثال دیگه . فرسودگی تو طول زمان به اهستگی پیش میره و خیلی کم خودشو نشون میده و جایی یه دفعه از خفا میاد بیرون که دیگه کار از کار گذشته !

منچستر به اهستگی داره تو باتلاق فرو میره و فعلا خرج های سنگین نمیذاره این موضوع خودشو نشون بده ولی به همین موازات درامد باشگاه کم و کمتر میشه و ممکنه مثل میلانی بشه که یه زمانی گرون ترین خرید ها رو انجام میاد ولی الان اه نداره با ناله سودا کنه !!

کی فکرشو میکرد روزی فقط 300 نفر برای دیدن بازی میلان بیان استادیوم!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوست عزیز برند یک باشگاه جذاب بودن اون باشگاه هستش زیبا بازی کردن و زیبایی ورزشگاهش هستش نه گذشته اون باشگاه درسته گذشته باشگاه هم مهم هستش ولی این گذشته به مرور زمان اگه جذاب بودن زمان حالش رو از دست بده کاری از پیش نمیبره !!!

مثال : میلان 7 بار قهرمان اروپا شده وکلی افتخارات داره ولی همین الان تو ایران چقدر طرفدار داره در حالی که یه زمانی تو ایران پرطرفدار ترین تیم بودش که همین ایرانو میتونیم به کل دنیا نسبت بدیم الان تو هر جایی از دنیا بری به غیر از خود میلان بگی بیا امشب بازی میلانو نگاه کنیم میگه بی خیال ...

یا کلی مثال دیگه . فرسودگی تو طول زمان به اهستگی پیش میره و خیلی کم خودشو نشون میده و جایی یه دفعه از خفا میاد بیرون که دیگه کار از کار گذشته !

منچستر به اهستگی داره تو باتلاق فرو میره و فعلا خرج های سنگین نمیذاره این موضوع خودشو نشون بده ولی به همین موازات درامد باشگاه کم و کمتر میشه و ممکنه مثل میلانی بشه که یه زمانی گرون ترین خرید ها رو انجام میاد ولی الان اه نداره با ناله سودا کنه !!

کی فکرشو میکرد روزی فقط 300 نفر برای دیدن بازی میلان بیان استادیوم!!
خوب عزیز شما دارید خودتون حرف قبلیتون رو نقض میکنید، خرید ستاره های از رده خارج برای افزایش جذابیت یه باشگاه، کار اشتباهی هستش، مگه اینکه اون باشگاه هیچ چیزی نداشته باشه، مثل سیتی و PSG ...
منچستر هیچ مشکلی نداره، همین الان هم حداقل یکی از 3 باشگاه پرطرفدار دنیا هستش و اگه پردآمدترین نباشه، در جایگاه دوم هستش(بایرن ظاهرا به جایگاه اول اومده)...
مشکل منچستر مدیریت و مربیش هستش که با انتخاب گزینه های درست، به اون چیزایی که میخواد، میرسه...
در مورد میلان هم خیلی راحت بهتون بگم که فقط میلان نیست که وقتی اسمش میاد، طرفدارای فوتبال فرار میکنن، کلا فوتبال ایتالیا هستش که نابود شده که 90 درصدش مشکلات اقتصادی کل ایتالیا هستش که با نابود شدن تیم هایی مثل لاتزیو و اینتر و کالچوپلی شروع شد و با اومدن آلگری(هم برای میلان و هم برای یووه) و نابود شدن بقیه تیمها مثل پارما و فیورنتینا و رم و ... ادامه داره...
درضمن اسم برند رو بیاری، باید ببینی که مجله فوربز چی میگه؟ که منچستر یونایتد هنوز ارزشمندترین برند هستش...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ماتا هم دیگه یه جورایی اولتیماتوم داده به فن هال!!!!:general711::general711::general711:
گفته که این 6 بازی در دسامبر، همه چیز این تیم رو مشخص میکنه و تصمیم میگیره که این تیم به کجا میرسه:
1.PNG
نگاه کنیم، بازی های ساده ای به نظر میرسن، ولی باید دید که چه نتایجی بدست میاد...
مهمترینشون میشه گفت بازی هفته دیگه با وولفسبورگ هستش، فکر میکنم اگه نتونیم از گروهمون بالا بریم و تا ژانویه نتونیم به صدر جدول برسیم، اخراج فن هال، باید انجام بشه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

علی خان من اون بلانسبت رو برای این گفتم که برای دوستان سو تفاهم ایجاد نشه ولی بازم شد متاسفانه

من منظورم کسایی بودن که میرن الدترافورد و از فن خال حمایت میکنن. عذر میخوام اگر برای شما و دوستان سو تفاهم ایجاد شد

بالا