برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای اسم یک بازی فراموش شده نیتندو(دهه شصتیا کمک)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M E Y S A M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
خیلی وقت پیش شاید بیش از پونزده سال پیش یه نیتندو داشتم که مطمئنم خیلیاتون بهاش خاطره زیاد دارین خصوصا دهه شصتیا ...من یه کارتریج قرمز رنگ برا این دستگاه امانتی دستم بود که چندتا بازی روش بود که از جمله فوتبال و بازیی که من الان و مدته زیادیه دنبالشم همه بازیهایه موجود داخل نت رو زیرو رو کردم و انواع املاتور و...اما نتونستم پیداش کنم ولی بازی شبیهشو چرا که اسمش هست rolling thunder که تصویرشو براتون میزارم .
شرح بازی: یک بازی یک نفره بود ، که طرف یه کلت داشت،مرحله اولش داخل محیطی شبیه یه چمنزار دوطبقه بود در این محیط و مراحل بعدیشم درهایی بودن که اگه مقابلشون میستادی و جهت بالارو میزدی به داخل میرفتی بعضی از این درها داخلش خشاب بود و... اول بازی یک نفر براش توضیحاتی میداد بعد هر مرحله رو که میبردی یه پسورد بهت میداد که با وارد کردنش لازم نبود مراحل رو از اول شروع کنی ووووو توضیحاتش زیاده اگه موردی بود و توضیح بیشتر خواستید بگین مینویسم .حالا با این توضیحات اگه اسم این بازی رو میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی دنبالش بودم ولی متاسفانه چیزی ازش پیدا نکردم...عکس بازی مشابهش که دقیقا سبکش مثله خودشه رو میزارم ولی اینی که دنبالشم گرافیک بهتری داشت.

فایل های ضمیمه

• دانلود.jpg
    دانلود.jpg
    5.1 KB · نمایش ها: 8
  • دانلود.png
    دانلود.png
    4.9 KB · نمایش ها: 13
  • دانلود (1).png
    دانلود (1).png
    4.2 KB · نمایش ها: 11

M E Y S A M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختانه بعد از مدتها پیداش کردم و خیلی خوشحالم که تونستم این بازیو پیداش کنم ، لینکشو میزارم شاید کسی دوس داشت باهاش بازی کنه و اگه مدیرت هم خواستین این تاپیک رو حذف کنن:
https://cafebazaar.ir/app/group.rayansoft.app.viper/?l=fa

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا