برگزیده های پرشین تولز

بهترین آمارگیر وب؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
سلام - دنبال یه آمارگیر شبیه وبگذر هستم ولی خود وبگذر کاملا افتضاحه یعنی هر روز سایتش خرابه و باز نمیشه, تاریخش خرابه مثلا امروز را با دیروز اشتباه میگیرد! و... از آمارگیر هیستتس استفاده کردم کلمات کلیدی را نشان نمیداد آمارگیر w3c هم کلمات کلیدی را نشون نمیده!! تجزیه تحلیل و آنالیز سایت خیلی مهم تر از فهمیدن تعداد بازدید است. لطفا یه آمارگیر خوب و رایگان معرفی کنید که کلمات کلیدی را هم نشون بده البته به جز این سه مورد و موارد مشابه

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
همین های ایستیتس یا هیستیتس یا هر چی :D:p:D
این امارگیر خودش خیلی خوبه از هر نظر درسته کلمات رو نشون نمیده ولی در حال حاضر از همه افزونه ها و همه امارگیر ها خوبه خود همین امارگیر قطعی زیاد داره و من زیاد دیدم که داون بشه یا کلا ای پی هارو نشماره هر امارگیری یه کمی یا عیب و نقصی داره
وبگذر که دیگه ...

parisa_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ببخشینا اگه یه امارگیر خوب سراغ دارین به ماهم بدین

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام - دنبال یه آمارگیر شبیه وبگذر هستم ولی خود وبگذر کاملا افتضاحه یعنی هر روز سایتش خرابه و باز نمیشه, تاریخش خرابه مثلا امروز را با دیروز اشتباه میگیرد! و... از آمارگیر هیستتس استفاده کردم کلمات کلیدی را نشان نمیداد آمارگیر w3c هم کلمات کلیدی را نشون نمیده!! تجزیه تحلیل و آنالیز سایت خیلی مهم تر از فهمیدن تعداد بازدید است. لطفا یه آمارگیر خوب و رایگان معرفی کنید که کلمات کلیدی را هم نشون بده البته به جز این سه مورد و موارد مشابه
همه ما میدونیم وبگذر بده اما چون 5 6 ساله داریم ازش استفاده میکنیم دیگه بهش عادت کردیم.

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
وبگذر به نظرم خوبه

متکه ار هیت استیتس چیزی سردر نیوردیم پاکش کردیم بسکه کلمات نامفهوم و... بود

بالا