برگزیده های پرشین تولز

هرکسی که اطلاعاتی درباره ی بهترین برند لوازم خانگی داره لطفا بیاد داخل

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
اسنوا این روزا خیلی خوب رو خدمات پس از فروشش کار کرده. محصولاتش هم میتونه راضی تون کنه.
البته در هر عرصه در لوازم خانگی یک برند معروف تر از بقیه هست.

saeedimail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ٬میخواستم بدونم کسی از ماشین لباس شویی و یخچال هیوندا استفاده کرده؟؟لطفا راهنمایی کنید

mostafasha110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
فروشنده لوازم خانگی هستم در کرج...به هیچ عنوان ماشین ظرف شویی بوش نخرید،فقط ال جي...این ی نصیحت برادرانه بود
لباس شویی هم فقط ال جي و سامسونگ...بوش فقط پول برندش رو میدید
اتو مدل های بالا تفال و فیلیپس،با این که خودمون هم مجبوریم بوش بیاریم،ولی خرابی بوش رو زیاد دیدم که دیگه کلا ازش دل سرد شدم...بوش و مارک هایی امثالهم فقط قدیمی هاش خوب بودن...به طور مثال Braun واقعا قدیم خیلی آبمیوه گیری های خوبی میزد

filmbazz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من تو لوازم خانگی کار میکردم اول تو سونی بودم
تلوزیون های سونی روشون زده prc این یعنی مشترک ایران و چین بعضیاشونم زده ژاپن اونا اصله
قیمتاشون یکیه ولی متاسفانه بعضی فروشنده ها ژاپن رو 100 تومن بیشتر میدن
بعد رفتم سامسونگ
تلوزیون های سامسونگ خیلی بهتر از سونی بود..لوازم خانگیشم خوب بود با lg یه پا میره

farasystem05

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
باسلام همینجور که میدونین سامسونگ الجی و پاناسونیک بهترین برند لوازم خانگی به حساب می آیند. برای کسب اطلاعات بیشتر و نقد و بررسی این برندها و همچنین لیست قیمت لوازم خانگی و خرید اینترنتی پیشنهاد میکنم به سایت فروشگاه اینترنتی سل به آدرس sell.ir مراجعه فرمایید.

crouse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود،
ما حدود 5 سال پیش لوازم زیر رو برای مادرم خریداری کردیم که من به شدت راضیم گفتم با شما درمیون بذارم.
یخچال وستینگ هاوس ساخت مکزیک،
ماشین رخشتویی بوش ساخت آلمان که عالیه،
تلوزیون سونی براویا led که کمترین آپشن رو هم داشت و عالی کار میکنه علاوه بر کیفیت خوب کاراییش هم خیلی خوبه هرچند مدیا پلیرش خیلی فرمتارو باز نمیکنه اما کارکردش خیلی خوبه.

حالا امروز که خودم واسه خونه خودم میخوام وسیله بخرم متوجه شدم که بوش آلمانی دیگه نیست. دوستان اگه میدونید کیفیت لوازم خانگی بوش امروز چطوره لطفن بهم بگید چون با خانومم تصمیم گرفتیم همه وسایل آشپزخونه رو بوش بگیریم که دردسر خرابی و هزینه دوباره خریدن رو بهمون تحمیل نکنه. بقول انگلیسیا اونقدر پولدار نیستیم که جنس ارزون بخریم.

فقط اینو میدونم که سامسونگ نباید خرید همه از خدماتش ناراضین. قطعاتشم همه چینیه ولی میگن کره ایه.

سمیرا ...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مي خوام يخچال فريزر بخرم.بين دو مدل B2014PW و BF-214PW الجي موندم. نمي دونم کدومش بهتره کسي تجربه اين دو مدل رو داره.
بدنش زنگ نميزنه؟ صدا و مصرف برق موتورش چطور؟در کل راضي هستين؟
لطفا کمک کنید.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,720
يعني چي كه پول داره مي خواد بهترين ماركو بخره
نيازش چيه دكوراسيون و كابينتش چيه
من يكي رو مي شناختم قرار بود بچه اولش به دنيا بياد تو سيسمونيش وسايل مخصوص بچه معلول هم قالبش كرده بودند
عالی بود :general404: چقدر خندیدم:general304:
:general504:

forklift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بچه ها برند aege کسی نمایندگیشو میدونه کجاست

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
ماشین لباس شویی زروات ایتالیایی نخرید بدنه همه شون برق 10 ولتی داره! نیاز به سیم ارث داره!! صدا هم زیاد میده

بالا