برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه کلیه آلات موسیقی و لوازم جانبی با قیمتی استثنایی

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
درود فراوان بزرگوار.
جسارتا، پایه گیتار دوبل هم دارید؟ و اینکه اگه لطف کنید یه عکس واضح به صورت تکی ازش بذارید ممنون میشم. ( اگر عکس تکی رو هم بذارید لطف میکنید )
و اینکه پیک الکتریک ضد عرق و استرپ هم موجود دارید؟

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
درود فراوان بزرگوار.
جسارتا، پایه گیتار دوبل هم دارید؟ و اینکه اگه لطف کنید یه عکس واضح به صورت تکی ازش بذارید ممنون میشم. ( اگر عکس تکی رو هم بذارید لطف میکنید )
و اینکه پیک الکتریک ضد عرق و استرپ هم موجود دارید؟
پایه گیتار دوبل و پیک و استرپ فعلا موجود نیست
پایه گیتار تکی موجود هست با کیفیت عالی خواستین بگین تا عکس براتون تهیه کنم

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
پایه گیتار دوبل و پیک و استرپ فعلا موجود نیست
پایه گیتار تکی موجود هست با کیفیت عالی خواستین بگین تا عکس براتون تهیه کنم
بله اگه لطف بقرمایید زحمت عکس رو بکشید ممنون میشم.

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
داداش این عکس پایه و این پیکها هم امروز موجود شده رنگیندی زیادی داره این چند تا واسه نمونه گذشتم

مشاهده پیوست 882327 مشاهده پیوست 882328 مشاهده پیوست 882329 مشاهده پیوست 882330

خیلی ممنونم که زحمت کشیدین عکس ها رو تهیه کردین.
از این پایه ها که عکسش رو گذاشتید من یه مدل دبدم که فوم های پایینش که انتهای گیتار روش قرار میگیره، خیلی نازک بوده و جنس خوبی نداشت ولی مدلی که شما دارین خوبه. 2 تا پایه میخوام اگه لطف کنید.
بابت پیک هم، از این مدلی که عکسش رو گذاشتم میخوام. ( به اسم پیک الکتریک شناخته شده، که سایزش کوچیکتر از پیک های معمولی هست )
این مدل که مشخص کردم، قسمت بالایی که با شصت گرفته میشه، یه حالت زبر مانند داره و بهش میگن ضد عرق. از این مدل دارید؟

فایل های ضمیمه

• 20151122_223507.jpg
    20151122_223507.jpg
    111.6 KB · نمایش ها: 9

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
خیلی ممنونم که زحمت کشیدین عکس ها رو تهیه کردین.
از این پایه ها که عکسش رو گذاشتید من یه مدل دبدم که فوم های پایینش که انتهای گیتار روش قرار میگیره، خیلی نازک بوده و جنس خوبی نداشت ولی مدلی که شما دارین خوبه. 2 تا پایه میخوام اگه لطف کنید.
بابت پیک هم، از این مدلی که عکسش رو گذاشتم میخوام. ( به اسم پیک الکتریک شناخته شده، که سایزش کوچیکتر از پیک های معمولی هست )
این مدل که مشخص کردم، قسمت بالایی که با شصت گرفته میشه، یه حالت زبر مانند داره و بهش میگن ضد عرق. از این مدل دارید؟
داداش در خدمتیم
پیک الکتریک فقط همین مدل رو موجود داریم که عکس گذاشتم خدمتتون
برای پایه هم قابلدار نیست اگه خواستین پ خ بدین برای واریز و هماهنگی بیشتر و ارسال

sinafl

Registered User
لایک‌ها
26
سلام خدمت شما . می خواستم بپرسم که سینت سایزر های کرگ رو هم موجود دارید ؟ مثل ms20 mini ؟ اگه هست لطف کنید قیمت رو اعلام بفرمایید .

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
سلام خدمت شما . می خواستم بپرسم که سینت سایزر های کرگ رو هم موجود دارید ؟ مثل ms20 mini ؟ اگه هست لطف کنید قیمت رو اعلام بفرمایید .
این موارد رو سفارشی میاریم اگه خواستین مدل دقیق بگین تا قیمت روز تقدیم کنم

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
کیبورد ارزون قیمت چی داری؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

cena1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام، من قصد خرید سه تار دارم، یعنی تازه میخوام شروع کنم و یه جورایی هنوز دارم اطلاعات کسب میکنم و راجع به ساز و اینا تحقیق میکنم، همین ساز حیدری رو من جاهای دیگه با قیمت بیشتر دیدم و خب نشون میده خوبه قیمتهاتون، تو این رنج سه تار نوری رو دیدم، منتها فک کنم سه تار حیدری یا اهمون اکبری پرده هاش پلاستیکی باشن و نوری از روده، همراز هم قیمت بالاتر دیده بودم، من چون مبتدی هستم خودتون چی پیشنهاد میکنید؟ زیاد هم فعلاً نمیخوام هزینه کنم تا بعداً که بیشتر راه افتادم ایشالا یه ساز خیلی خوب میخرم، من خودم تهران هستم نمیدونم شما کجایید، میخوام برم بهارستانم ببینم ولی زیاد فرصت نمیشه، آنلاین هم یکی دوتا سایت خوب دیدم ولی هنوز تصمیم نگرفتم، ممنون میشم راهنمایی کنید، مضراب هم لازمه؟ قیمت کیس و کاورهاتونم لطف بفرمایید،
ببخشید طولانی شد؛
با سپاس

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
با سلام، من قصد خرید سه تار دارم، یعنی تازه میخوام شروع کنم و یه جورایی هنوز دارم اطلاعات کسب میکنم و راجع به ساز و اینا تحقیق میکنم، همین ساز حیدری رو من جاهای دیگه با قیمت بیشتر دیدم و خب نشون میده خوبه قیمتهاتون، تو این رنج سه تار نوری رو دیدم، منتها فک کنم سه تار حیدری یا اهمون اکبری پرده هاش پلاستیکی باشن و نوری از روده، همراز هم قیمت بالاتر دیده بودم، من چون مبتدی هستم خودتون چی پیشنهاد میکنید؟ زیاد هم فعلاً نمیخوام هزینه کنم تا بعداً که بیشتر راه افتادم ایشالا یه ساز خیلی خوب میخرم، من خودم تهران هستم نمیدونم شما کجایید، میخوام برم بهارستانم ببینم ولی زیاد فرصت نمیشه، آنلاین هم یکی دوتا سایت خوب دیدم ولی هنوز تصمیم نگرفتم، ممنون میشم راهنمایی کنید، مضراب هم لازمه؟ قیمت کیس و کاورهاتونم لطف بفرمایید،
ببخشید طولانی شد؛
با سپاس
دوست عزیز این چند تا ساز که اینجا موجودی زدیم صداشون انچنان فرقی نداره با هم ولی بی تفاوت هم نیستن پیشنهاد من برای شروع همراز هست چون حد وسط هست و برای شروع مناسب ولی به هر حال سازهای یک مهر و دو مهر مقامی هم عالی هستن
پایین بودن قیمت ما به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم و با کمترین واسطه از سازنده هست تمامی سازها بعد از خرید چک میشن و از این بابت خیالتون راحت باشه
فروشگاه ما شهرستان دورود هست از استان لرستان در خدمتتون هستیم
تمامی سه تارها هم روشون یه کاور به عنوان هدیه تقدیمتون میکنیم منتها اکه کاور حرفه ای هم خواستین اونم موجود هست که باید جدا تهیه بشه
مضراب هم موجوده خواستین تقدیم میکنم

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
خدمت دوستان گل پرشین تولز عرض کنم سازهای پست اول تقریبا نیمی از موجودی فروشگاه هست و سازهای دیجیتال و غیر دیجیتال بسیار بیشتری از قبیل شیپور ترومپت هارمونیکا پیانو و کیبورد و پرکاشن و غیره موجود هست اگه چیزی مدنظرتون هست که در پست اول نیست اعلام کنین
به دلیل زیاد بودن موارد و نوع سازها هنوز فرصت به روز رسانی برام مهیا نشده

Last edited:

cena1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز این چند تا ساز که اینجا موجودی زدیم صداشون انچنان فرقی نداره با هم ولی بی تفاوت هم نیستن پیشنهاد من برای شروع همراز هست چون حد وسط هست و برای شروع مناسب ولی به هر حال سازهای یک مهر و دو مهر مقامی هم عالی هستن
پایین بودن قیمت ما به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم و با کمترین واسطه از سازنده هست تمامی سازها بعد از خرید چک میشن و از این بابت خیالتون راحت باشه
فروشگاه ما شهرستان دورود هست از استان لرستان در خدمتتون هستیم
تمامی سه تارها هم روشون یه کاور به عنوان هدیه تقدیمتون میکنیم منتها اکه کاور حرفه ای هم خواستین اونم موجود هست که باید جدا تهیه بشه
مضراب هم موجوده خواستین تقدیم میکنم

خیلی ممنون از پاسختون، راستش الان بیشتر ترغیب شدم که ساز بهتری بخرم، یه جورایی نظرم اصاً رفت سمت همون مقامیِ دومُهر، که هم مناسب الان باشه هم دیگه تا چند سال شاید لازم به خرید ساز دیگه نباشه، اگه لطف کنید از نزدیک عکس بذارید ازش و همینطور کیس هاتون هر موقع که شد، و قیمتهاشونم لطف بفرمایید، ممنون میشم؛ هزینه پست به تهران چقدر میشه و چند روزه حدوداً میرسه؟ من احتمالاً تا یکی دو روز دیگه خرید رو قطعی میکنم باهاتون، باسپاس

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
خیلی ممنون از پاسختون، راستش الان بیشتر ترغیب شدم که ساز بهتری بخرم، یه جورایی نظرم اصاً رفت سمت همون مقامیِ دومُهر، که هم مناسب الان باشه هم دیگه تا چند سال شاید لازم به خرید ساز دیگه نباشه، اگه لطف کنید از نزدیک عکس بذارید ازش و همینطور کیس هاتون هر موقع که شد، و قیمتهاشونم لطف بفرمایید، ممنون میشم؛ هزینه پست به تهران چقدر میشه و چند روزه حدوداً میرسه؟ من احتمالاً تا یکی دو روز دیگه خرید رو قطعی میکنم باهاتون، باسپاس
فردا رفتم فروشگاه براتون عکس میذارم
هزینه ارسالم نهایتا بین 15 تا 20 بشه بستگی داره با چی ارسال بشه
زمان رسیدن هم یک روزه هست اگه تعطیلی بینش باشه دو روزه

بالا