برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

sarbaz_cyber

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
تبریک میگم به اونایی که وارد آموزشی شدن، میگن پادگان خضرایی جای خیلی خوبیه!!
فقط یه سوال... این برگه کفایت از آموزش جریانش چیه!؟ اونجا قبول دارن دوره بسیج رو ؟؟؟
ممنون میشم یکی جواب بده ...

shamekhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آدمه خوبی هست علیمرادی دلسوزه
اگه بدونه مشکل داری کمک میکنه

hadibarzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
البته در مورد علیمرادی اضافه کنم که اگه چند نفر خطا کنن کل گروهان رو به بدترین شیوه تنبیه میکنن
یه نمونش این بود که یروز چند نفر دیر اومد از مرخصی بعدش جلوی گروهان به همه حالت شنا داد حدود 95 تا شنا به زور رفتیم واقعا اشکمون دراومد تا 10 روز دستمون بالا نمیومد
برومندی واسطه شده بود ولی انگار حرفاشو نمیشنید!

a_m_i_r_b_o_y

Registered User
لایک‌ها
119
ما که کدمون عوض شد افتادیم **** الانم تو یگانمون خدمت میکنیم

mhm007_007

Registered User
لایک‌ها
184
سلام
یجه ها ما هفته اول آموزشیمون تموم شد تو خضرایی
آخر هفته هم مرخصی دادند
پدرمون رو هم دراوردند
میخواستم بپرسم یگان کجا میافتیم؟سرهنگ میگفت احتمال 90 درصد شهر خودتون میفتید واسه من تهران میشه اما امروز یکی رو تو brt دیدم میگفت چند ماه پیش که اونجا بود فقط 20-30 درصد بچه ها افتادن تهران بقیه افتادن چابهار. کسی میدونه؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
آخر هفته هم مرخصی دادند
پدرمون رو هم دراوردند
میخواستم بپرسم یگان کجا میافتیم؟سرهنگ میگفت احتمال 90 درصد شهر خودتون میفتید واسه من تهران میشه اما امروز یکی رو تو brt دیدم میگفت چند ماه پیش که اونجا بود فقط 20-30 درصد بچه ها افتادن تهران بقیه افتادن چابهار. کسی میدونه؟
سلام دوست عزیز
خسته نباشید،هفته اول سخته،ازاین به بعد خوب میشه...
یگان که ازالان معلوم نیست،ولی خب اگه مشکل خاصی داشته باشید که تو کمیسیون گرفتاری ها تایید بشه یا پدرنظامی باشید یا متاهل شهر خودتون میفتید
اابته اگه فوق به بالا باشید احتمال تاینکه شهرخودتون باشید زیاده...
اما اگه لیسانس باشید و هیچ مشکلی یا اشنایی نداشته باشید احتمالش خیلی کنه شهرخودتون باشید مگر اینکه دوره کد بخورید که اونوقت احتمال زیاد میفتید شهرخودتون...

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
سلام
آخر هفته هم مرخصی دادند
پدرمون رو هم دراوردند

ببین ماهم 4 ماه پیش داشتیم اونجا اموزشی میگذروندیم
درسته سخت بود اما بعد اینکه تموم شد با بچه ها صحبت کردیم فهمیدم خیلی جای خوبی اموزشی رو گذروندم
کل تو اون پادگان حواست باشه که تنها سختی که وجود داره جنگ اعصابه
واقعا بلد نیستن فیزیکی اذیت کنن مخصوصا لشکری هارو
بعد از گذشت دو ماه از اموزشی دیگه هیچی از سختیای اون دوران یادم نمونده حتی خاطراتشم یادم نمونده :)

hellhammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان 8/1 چرا اینقدر ساکتن
یکم برامون تعریف کنید

H A M E D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان من اعزام مجددی برج 8 هستم و الان 1 ماه از اعزام مجددم میگذره.یک سری موارد را برای کسانی که اعزام مجدد هستند در اینجا عنوان میکنم:
1.روزی که دوباره به خضرایی معرفی میشید پذیرش خواهید شد(روز اول و سوم ماه تهرانی ها و روز دوم ماه فقط شهرستانی ها).در این روز اگر تعداد روز خدمت قبلیتون بالای 56 روز باشه بهتون میگن که دیگه نیازی به گذراندن مجدد آموزشی ندارید.
تبصره 1: اگر کمتر از 56 روز ولی بیشتر از 45 روز خدمت کرده باشید و میدان تیر را نیز گذرانده باشید نیز نیازی به گذراندن مجدد آموزشی نیست.
2.در این روز مدارکتون را برای تقسیم می گیرند.و بدون در نظر گرفتن محل خدمت قبلیتون یک هفته ی بعد تقسیم خواهید شد پس اصل کلیه مدارک را با خود ببرید.مثلا اگر متاهل هستید اصل عقد نامه و شناسنامه ها و یا اگر پدر نظامی هستید اصل فیش حقوقی و شناسنامه پدر!
توجه: با توجه به اینکه این مدارک باید در اونجا بمونه بهتره که از قبل کپی برابر اصل بگیرید و اصل مدارک را اونجا نگذارید.
3.بعد از پذیرش در روز اول که 2 تا 4 ساعت طول میکشه به شما به مدت حدودا 1 هفته مرخصی داده می شود.تا در اون تاریخ یگانتون معلوم بشه.
4.بعد از یک هفته که به خضرایی با لیاس شخصی برگشتید به شما لباس جدید(سبز خیارشوری با پوتین) داده خواهد شد و نامه معرفی به یگان به شما داده میشود که باید ظرف 48 ساعت خودتون را به پایگاه مورد نظر معرفی کنید.پروسه ی تحویل لباس ممکنه ساعت ها طول بکشه.
5.پوشیدن لباس های قبلی در یگان برای ورودی های جدید ممنوع است ولی شدنی! خود من یک روز هم اون لباس سبز را نپوشیدم.

peyman0071

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان,اعضامی 10/1 شهید خضرایی هستم,خدا رو شکر اینجوری ک خوندم جاش خوبه,فقط ی موود میمونه,این 2 ماه برام مهم نبود حتی مرز بیفتم ولی بعدش برام خیلی مهمه تهران باشم,تقسیماتش چحوریه؟

mehdi_shiraz

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوستان,اعضامی 10/1 شهید خضرایی هستم,خدا رو شکر اینجوری ک خوندم جاش خوبه,فقط ی موود میمونه,این 2 ماه برام مهم نبود حتی مرز بیفتم ولی بعدش برام خیلی مهمه تهران باشم,تقسیماتش چحوریه؟
سلام دوست عزیز. منم 1/10 خضرایی افتادم
لیسانس هستید یا ارشد؟
کدوم شهری؟

peyman0071

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان میشه ی مشورت بدید,من افتادم خضرایی با مدرک لیسانس,از طرفی میتونم تو **** برم ولی 2 ماه اموزشی باید برم یزد ولی بقیشو حتما تهرانم.از طرفی هم میدونم نیرو هوایی هم برای خدمت راحته ولی ترسم از بقیشه که بد تقسیم منن بیفتم شهرستان,به نظرتو برم **** یا همینجارو برم؟؟وضعیت تقسیم چحوریه؟؟؟

peyman0071

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
از شیرازم
ارشد
روز اول که رفتیم اونجا بعدش 4. 5 روز مرخصی میدن؟
نمیدونم والا!ولی احتمال 99% بدن یکی از دوستام اونجاست دادن,من هنوز دو دلم,نمیدونم برم پاه یا همینحا بمونم!!چون میگن موقع تقسیم بچه های تهران خیلیارو میندازن شهرستان

mehdi_shiraz

Registered User
لایک‌ها
45
نمیدونم والا!ولی احتمال 99% بدن یکی از دوستام اونجاست دادن,من هنوز دو دلم,نمیدونم برم پاه یا همینحا بمونم!!چون میگن موقع تقسیم بچه های تهران خیلیارو میندازن شهرستان
به نظرم اگه 100 درصدی مطمینی که بعد اموزشی تهرانی همون **** انتخاب کن. 2 ما یزد بعدش تهران

samiasoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان...ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم

اول دی ماه اعزام من به پایگاه نیروی هوایی خضرایی هستش.مدرکمم کارشناسی عمران هستش.شما وضعیت رو چطور ارزیابی میکنید؟

من میتونم معاف از رزم بشم اما نمیخوام اینکارو کنم....بخاطر صافی کف پا.

آموزش الان به چه صورت هستش؟ بعد از اتمام اموزش تقسیم بندی چطور میشه؟

shamekhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان...ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم

اول دی ماه اعزام من به پایگاه نیروی هوایی خضرایی هستش.مدرکمم کارشناسی عمران هستش.شما وضعیت رو چطور ارزیابی میکنید؟

من میتونم معاف از رزم بشم اما نمیخوام اینکارو کنم....بخاطر صافی کف پا.

آموزش الان به چه صورت هستش؟ بعد از اتمام اموزش تقسیم بندی چطور میشه؟
سلام
داداش هر چی میتونی بگیر به درد می خوره معاف از رزم و ..... نترس بعدا برات مشکل پیش نمیاد . اگه متاهل یا پدر نظامی نیستی کفالتم نداری به احتمال زیاد دوره کد میخوری بعدشم شهر خودتی

بالا