برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
معین جون تورو خدا بیخیال ! اینکه بعد از گذشت یک فصل تازه تونستن یه خط بیان جلو تر رو میگی پیشرفت؟ برادر این مسئله حتی برای یه تیم ایرانی هم فاجعس چه برسه به یونایتد!!! یه نگاه به لیورپول بکن ببین تغییری که کلوپ تو این مدت کوتاه ایجاد کرده چقدر بوده. اونوقت بازم دلت میاد از فلسفه این طرف صحبت کنی؟

برادر خط دفاعیمونم فاجعس نمیدونم چرا فکر میکنی خیلی تو دفاع خوبیم! فکر میکنی چرا این طرف بال بال زد تا دخیا تمدید کنه؟ چون میدونست با رفتن اون گند خط دفاع هم در میاد

باور کن اسمالینگ و دخیا نباشن ما تو هر بازی 3 4 تا میخوریم! شاو بدبخت که داغون شد بقیه بازیکنامونم که مادر زاد داغون بودن! نمونش همین دارمیان که بدون شک از مزخرف ترین و اشغال ترین خرید های تاریخ یونایتد هست. اوایل فصل من میگفتم این طرف اصلا نمیتونه تو فاز هجومی کمکی به تیم بکنه اما خب اون موقع حداقل بلد بود چطوری دفاع کنه. اما اونم خود واقعیشو تو بازی مقابل سیتی نشون داد و از اون به بعد من یه بازی خوب ازش ندیدم. همین فن خال هم میدونه چه گندی زده که ترجیح میده از والنسیا تو اون پست استفاده کنه
شاو و هررا رو من خرید های فن خال نمیدونم. بین تمام بازیکنایی که به تیم اورده فقط شواینی و اشنیدرلین هستن که تا حدودی خوب بودن

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
خوب عزیز شما دارید خودتون حرف قبلیتون رو نقض میکنید، خرید ستاره های از رده خارج برای افزایش جذابیت یه باشگاه، کار اشتباهی هستش، مگه اینکه اون باشگاه هیچ چیزی نداشته باشه، مثل سیتی و PSG ...
منچستر هیچ مشکلی نداره، همین الان هم حداقل یکی از 3 باشگاه پرطرفدار دنیا هستش و اگه پردآمدترین نباشه، در جایگاه دوم هستش(بایرن ظاهرا به جایگاه اول اومده)...
مشکل منچستر مدیریت و مربیش هستش که با انتخاب گزینه های درست، به اون چیزایی که میخواد، میرسه...
در مورد میلان هم خیلی راحت بهتون بگم که فقط میلان نیست که وقتی اسمش میاد، طرفدارای فوتبال فرار میکنن، کلا فوتبال ایتالیا هستش که نابود شده که 90 درصدش مشکلات اقتصادی کل ایتالیا هستش که با نابود شدن تیم هایی مثل لاتزیو و اینتر و کالچوپلی شروع شد و با اومدن آلگری(هم برای میلان و هم برای یووه) و نابود شدن بقیه تیمها مثل پارما و فیورنتینا و رم و ... ادامه داره...
درضمن اسم برند رو بیاری، باید ببینی که مجله فوربز چی میگه؟ که منچستر یونایتد هنوز ارزشمندترین برند هستش...
خوب داداش وجود ستاره باعث جذابیت میشه و نباشه برند باشگاه به مرور زمان از بین میره منچستر قرار نیست با این بازیهای مزخرفی که انجام میده با همین منوال تا ابد درامد بالا داشته باشه. خودت میگی مدیریت غلط ایتالیا رو به مرور زمان نابود کرد خوب تو گفته خودت هم هستش که مدیریت باشگاه شما ضعیفه و داره همون بلایی رو میاره که سر میلان امدش اصلا بیخیال ایتالیا تو همون جزیره میشه مثال هایی از قبیل لیورپول یا ناتینگهام فارست اوردش اونا که دیگه ربطی به ایتالیا نداره !!

در ضم الان مگه شما مثل پی اس جی یا سیتی خرج نمیکنید تو این دوساله حداقل مدیرای ورزشی اونا میدونن چه جوری پول خرج کنن !!

درضم رونالدو کجا از رده خارج هستش 30 سال داره و حداقل تا 35 مثل بنز بازی میکنه و باتوحه به امادگی بدنی که داره میتونه جای پای گیگز و اسکولزی بذاره همین طور در مورد زلاتان هرچی سنش میره بالا بهتر میشه این دوتا به علاوه مسی استثنا هستن و نمیشه با ستارهای قبلی مقایسشون کرد!!

الان خدا میلیون دلار خرج این بچه سیاه کردید که اسمشم بلد نیستم به عنوان مهاجم اگه ده سالم بازی کنه نمیتونه بازده ی دوسال رونالدو و زلاتان رو داشته باشه تو همون دوسال زلاتان و رونالدو میتونن کلی جام بیارن ولی این اخرش میشه مثل یکی هیگواین یا بنزما که این نشون میده مدیرای باشگاه پول خرج کردن بلد نیستن کاری که فرگی توش استاد بود !!

چنتا بازیکن سن بالا فرگی اوردش و تا سالها براش درخشیدن .

به هرحال من نظرم اینه که با مدیریت فعلی منچستر سقوط ازاد رو شروع کرده مدیریتی که نه بلده مربی انتخاب کنه نه بازیکن بخره!!

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب داداش وجود ستاره باعث جذابیت میشه و نباشه برند باشگاه به مرور زمان از بین میره منچستر قرار نیست با این بازیهای مزخرفی که انجام میده با همین منوال تا ابد درامد بالا داشته باشه. خودت میگی مدیریت غلط ایتالیا رو به مرور زمان نابود کرد خوب تو گفته خودت هم هستش که مدیریت باشگاه شما ضعیفه و داره همون بلایی رو میاره که سر میلان امدش اصلا بیخیال ایتالیا تو همون جزیره میشه مثال هایی از قبیل لیورپول یا ناتینگهام فارست اوردش اونا که دیگه ربطی به ایتالیا نداره !!

در ضم الان مگه شما مثل پی اس جی یا سیتی خرج نمیکنید تو این دوساله حداقل مدیرای ورزشی اونا میدونن چه جوری پول خرج کنن !!

درضم رونالدو کجا از رده خارج هستش 30 سال داره و حداقل تا 35 مثل بنز بازی میکنه و باتوحه به امادگی بدنی که داره میتونه جای پای گیگز و اسکولزی بذاره همین طور در مورد زلاتان هرچی سنش میره بالا بهتر میشه این دوتا به علاوه مسی استثنا هستن و نمیشه با ستارهای قبلی مقایسشون کرد!!

الان خدا میلیون دلار خرج این بچه سیاه کردید که اسمشم بلد نیستم به عنوان مهاجم اگه ده سالم بازی کنه نمیتونه بازده ی دوسال رونالدو و زلاتان رو داشته باشه تو همون دوسال زلاتان و رونالدو میتونن کلی جام بیارن ولی این اخرش میشه مثل یکی هیگواین یا بنزما که این نشون میده مدیرای باشگاه پول خرج کردن بلد نیستن کاری که فرگی توش استاد بود !!

چنتا بازیکن سن بالا فرگی اوردش و تا سالها براش درخشیدن .

به هرحال من نظرم اینه که با مدیریت فعلی منچستر سقوط ازاد رو شروع کرده مدیریتی که نه بلده مربی انتخاب کنه نه بازیکن بخره!!
البته این نظر شماست...
بله عزیز بنده هم همون ابتدا تاییدتون کردم که برند باشگاه، ضربه زیادی خورده تو این 3-2 سال، ولی باز هم میگم که خرید بازیکنی مثل زلاتان به درد منچستر، چه از نظر بازیکن فوتبال و چه از نظر تبلیغاتی نمیخوره...
شاید ما الان ضعف تو خط حمله داشته باشیم و اوردن یه بازیکنی مثل رونالدو و بیل به عنوان مهاجم و یا وینگر بخواد به تیم کمک کنه، ولی خریدی که خودش بخواد واسه تیم دردسر درست کنه هم یه مشکل جدید میشه تو تیم، الان چیزی که مشخصه، هم رونالدو و هم زلاتان و هم بیل در تیمهاشون مشکل دارن، بیل و رونالدو، حتی با هم مشکل دارن، خرید این بازیکنها، بیشتر به ضرر یه تیم میتونه باشه...
معین جون تورو خدا بیخیال ! اینکه بعد از گذشت یک فصل تازه تونستن یه خط بیان جلو تر رو میگی پیشرفت؟ برادر این مسئله حتی برای یه تیم ایرانی هم فاجعس چه برسه به یونایتد!!! یه نگاه به لیورپول بکن ببین تغییری که کلوپ تو این مدت کوتاه ایجاد کرده چقدر بوده. اونوقت بازم دلت میاد از فلسفه این طرف صحبت کنی؟

برادر خط دفاعیمونم فاجعس نمیدونم چرا فکر میکنی خیلی تو دفاع خوبیم! فکر میکنی چرا این طرف بال بال زد تا دخیا تمدید کنه؟ چون میدونست با رفتن اون گند خط دفاع هم در میاد

باور کن اسمالینگ و دخیا نباشن ما تو هر بازی 3 4 تا میخوریم! شاو بدبخت که داغون شد بقیه بازیکنامونم که مادر زاد داغون بودن! نمونش همین دارمیان که بدون شک از مزخرف ترین و اشغال ترین خرید های تاریخ یونایتد هست. اوایل فصل من میگفتم این طرف اصلا نمیتونه تو فاز هجومی کمکی به تیم بکنه اما خب اون موقع حداقل بلد بود چطوری دفاع کنه. اما اونم خود واقعیشو تو بازی مقابل سیتی نشون داد و از اون به بعد من یه بازی خوب ازش ندیدم. همین فن خال هم میدونه چه گندی زده که ترجیح میده از والنسیا تو اون پست استفاده کنه
شاو و هررا رو من خرید های فن خال نمیدونم. بین تمام بازیکنایی که به تیم اورده فقط شواینی و اشنیدرلین هستن که تا حدودی خوب بودن
احتمالا فصل دیگه یه خط میریم جلوتر، جلوی خط دروازه به هم پاس میدن تا فن هال اجازه بده یکی با توپ بره تو گل...:D:D:D
100 درصد موافقم، اگه دخیا و اسمالینگ نبودن، حتی جزو 6 تیم بالای جدول هم نبودیم، اسم شاو رو اوردی، داغم رو تازه کردی، ولی باز هم خوشم اومد از معرفت تماشاچی های PSV که اومدن تو ورزشگاه ما و شاو رو تشویق کردن...:general601::general601::general601:
افشین جان، کی شاو و هررا رو جزو خریدهای فن هال حساب کرده؟؟؟؟؟!!!!!!o_Oo_Oo_O
جالبیش اینجاست که طبق گفته های وودی، هم شاو و هم هررا در زمان رئیس Scout شده بودن، البته شاو خیلی سن پایینتر بود که رئیس میخواستتش ولی سر از سوتون در اورده...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
احتمالا فصل دیگه یه خط میریم جلوتر، جلوی خط دروازه به هم پاس میدن تا فن هال اجازه بده یکی با توپ بره تو گل...:D:D:D
100 درصد موافقم، اگه دخیا و اسمالینگ نبودن، حتی جزو 6 تیم بالای جدول هم نبودیم، اسم شاو رو اوردی، داغم رو تازه کردی، ولی باز هم خوشم اومد از معرفت تماشاچی های PSV که اومدن تو ورزشگاه ما و شاو رو تشویق کردن...:general601::general601::general601:
افشین جان، کی شاو و هررا رو جزو خریدهای فن هال حساب کرده؟؟؟؟؟!!!!!!o_Oo_Oo_O
جالبیش اینجاست که طبق گفته های وودی، هم شاو و هم هررا در زمان رئیس Scout شده بودن، البته شاو خیلی سن پایینتر بود که رئیس میخواستتش ولی سر از سوتون در اورده...

انصافا رئیس هم ما رو سرویس کرد با این صبر کردناش! :D بیل - شاو- کول - روبن - چک - تورس و خیلیای دیگه رو ما اول میخواستیم منتها نمیدونم رئیس مقصر بود یا دیوید گیل که همشون سر از تیمای دیگه در اوردن !

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
انصافا رئیس هم ما رو سرویس کرد با این صبر کردناش! :D بیل - شاو- کول - روبن - چک - تورس و خیلیای دیگه رو ما اول میخواستیم منتها نمیدونم رئیس مقصر بود یا دیوید گیل که همشون سر از تیمای دیگه در اوردن !
مودریچ، سانچز و رونالدینیو رو فراموش کردی...:general507:
فکر میکنم، این جر و بحث های رئیس با گیل، همه چیز رو مشخص میکنه که مقصر کی بوده...
این هم یه خبر نه چندان جالب:
http://www.goal.com/en/news/1862/pr...ester-united-splash-out-over-27m?ICID=HP_HN_2

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
معین جان اونقدر کامل و دقیق نوشت که من حرف اضافه‌ای ندارم. مخالفین هم یک کلمه از این حرف‌ها رو قبول ندارند و من هم ندید، میدونم که چه نظری دارند. من نه از بازی فعلی تیم خوشم میاد و نه شانس زیادی برای گرفتن جام (یا با نگاه تلخ همان مخالفین، سهمیه) برای تیم نمی‌بینم. با این‌همه به دلایلی که قبلا بارها در موردش صحبت کردم، از این تغییرات شتابزده، از این جابجایی‌های عصبی حمایت نمی‌کنم.
من به تازیخ علاقهء ویژه‌ای دارم (رجوع شود به وبلاگم). برای این که از اون درس بگیرم و خطاهای تجربه شده رو تکرار نکنم. دقیقا مخالفین نظر من، تاکید دارند که الان زمانهء دیگریست و شما هنوز در اون دوران هستید ...
خوب من این‌ها رو می‌فهمم و بارها هم شنیدم. و اصلا هم فکر نمی‌کنم زمانه عوض نشده، اما جملهء تاریخی مارکس رو آویزهء گوشم دارم: تاریخ تکرار میشه اول بصورت تراژدی و بعدا یک کمدی احمقانه. مشهورترین نمونهء اون کمدی، مدیریت انتحاری ماسیمو موراتی بود که سالی سه تا مربی عوض می‌کرد و هی پول می‌ریخت تو تیم و تا کالچوپولی پیش نیومد، نتونست نتیجه بگیره.
یکی از اولین نوشته‌های من پس از بازگشت به اینجا، هشدار در مورد پذیرش "دوران بعد از فرگوسن" بود. الان هم حرف جدیدی ندارم. به احترام پرسش حسین عزیز کمی از همون حرف‌ها رو تکرار می‌کنم. بعد از فرگی ما باید با فضای جدیدی مواجه می‌شدیم. دوران سخت گذار. همه حرفش رو زدند اما فکر می‌کنم مایی که کنار مربی می‌ایستادیم واقعا به درک واقعیت این دوران رسیده بودیم. وگرنه اینکه بگیم با خلا پس از فرگوسن تیم لطمه شدیدی می‌خوره اما بعد چپ و راست مربی رو بگیریم به باد فحش و ناسزا که چرا این‌طوری کردی چرا اون رو خریدی یا نخریدی، این که دیگه نقض غرضه، نگید که تا الان صبر کردیم چی شد؟
کدوم صبر؟ شما که از ماه دوم و سوم شروع کردید. مثل مربی‌هایی میشه که ده بار میان میگن باخت رو گردن می‌گیرم. بعد هم سرومرگنده راست راست میچرخن. از استعفا هم خبری نیست. پس اصلا چیزی رو گردن نگرفته بودی جیگر.

به هر حال این خلا بد جور خودش رو نشون داد. کادر مدیریتی تغییر کرد که خودش مشکل رو بیش‌تر میکرد. نهایتا هم مویس با حذف دستیاران فرگوسن کل مشکلات رو ضربدر سه کرد، اما هیچ‌کدوم از این‌ها به این معنی نیست که اگر هر کدوم از این اشتباهات رخ نمی‌داد، تیم به دوران با شکوه سرالکس برمیگشت. شکی هم ندارم که اگر همون اول یورگن کلوب رو می‌آوردیم به تیم، کمابیش همین نتایج رو می‌گرفتیم و سپس خواهر و مادر کلوب رو دوستان به سیخ کشیده بودند. الان ظاهرا حضور کلوب در لیورپول نتیجه داده اما دوستان یادشون رفته که راجرز تیم رو تا آستانهء قهرمانی پیش برده بود. تیمش نه تنها بد بازی نمی‌کرد بلکه بسیار خوب هم بود. لااقل از تیم فعلی ما قشنگ‌تر بازی می‌کرد. من که سوادی ندارم اما کله‌گنده‌هایی بودند که می‌گفتند راجرز روند رو آماده کرده بود و نباید برکنار می‌کردنش، اما همهء اینها حدسیاته و قابل اثبات نیست که اگر می‌موند چی میشد؟ به هر حال کلوب به تیمی رفت که محلهء برو بیا بود. این تغییرات (تا اینجا بدون نتیجه) براشون عادیه. برعکس باشگاه ما که ثبات شیوه‌اش هست. بنابراین کلوب یا هر مربی دیگه‌ای می‌تونستند در آغاز موفق بشن. دوستان تو رو خدا برید به گذشته و ببینید هر بار که لیورپول مربی عوض کرد، همینجوری شد. بازگشت دالگلیش، چه ولوله‌ای راه انداخت. تیم شروع به برد کرد بعد، بنگ .... فس....... دالگلیش بای بای.

بقیه‌اش دیگه تکراریه. مخالفین، جدول و آمار رو نشون میدن و منطق‌شون با معین و امثال من نمی‌خونه. شده مثل حرف مایلی‌کهن که میگه کیروش چیکار کرده، من هم تو چهار تیم می‌تونستم چهارم بشم. البته دو دو تا چهارتای حرف کاملا درسته. اما این نتیجه‌گیری ازش مهمله. به همون دلیل که بقال محلهء آقا مایل هم می‌تونست چهارم بکنه تیم رو. و همون بقال ایضا می‌تونست تمام تیم‌هایی که با مربی‌گری مایلی‌کهن به دسته پایین‌تر سقوط کردند، ببره دسته دو. این اعداد که دلیل نمیشه. آمار جواب همه چیز نیست.

و در پاسخ به بخش دوم سوال حسین عزیز، من فکر می‌کنم دورهء سه ساله فنخال کفایت میکنه. روی گیگز شرط نمی‌بندم، اما اگر اصرار داشته باشیم که یکی از بازیکن‌های قدیمی تیم رو بنشونیم رو نیمکت، فکر می‌کنم گری نویل صلاحیت فنی، و قدرت مدیریت بیش‌تری داشته باشه.

و برای اینکه مخالف‌خوانی خودم رو تخت گاز برم، این رو هم بگم که خیلی خیلی از آنجلوتی خوشم میاد. با اینکه از همهء تیم‌هایی که ***** کرده بدم میاد. چه تناقضی! آدم از یکی اینقدر خوشش بیاد اما دائم آرزوی شکستش رو بکنه. شخصا از حضورش استقبال می‌کنم بدجور. اینجوری برای اولین بار دوست خواهم داشت تیم آنجلوتی برنده بشه.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
معین جان اونقدر کامل و دقیق نوشت که من حرف اضافه‌ای ندارم. مخالفین هم یک کلمه از این حرف‌ها رو قبول ندارند و من هم ندید، میدونم که چه نظری دارند. من نه از بازی فعلی تیم خوشم میاد و نه شانس زیادی برای گرفتن جام (یا با نگاه تلخ همان مخالفین، سهمیه) برای تیم نمی‌بینم. با این‌همه به دلایلی که قبلا بارها در موردش صحبت کردم، از این تغییرات شتابزده، از این جابجایی‌های عصبی حمایت نمی‌کنم.
من به تازیخ علاقهء ویژه‌ای دارم (رجوع شود به وبلاگم). برای این که از اون درس بگیرم و خطاهای تجربه شده رو تکرار نکنم. دقیقا مخالفین نظر من، تاکید دارند که الان زمانهء دیگریست و شما هنوز در اون دوران هستید ...
خوب من این‌ها رو می‌فهمم و بارها هم شنیدم. و اصلا هم فکر نمی‌کنم زمانه عوض نشده، اما جملهء تاریخی مارکس رو آویزهء گوشم دارم: تاریخ تکرار میشه اول بصورت تراژدی و بعدا یک کمدی احمقانه. مشهورترین نمونهء اون کمدی، مدیریت انتحاری ماسیمو موراتی بود که سالی سه تا مربی عوض می‌کرد و هی پول می‌ریخت تو تیم و تا کالچوپولی پیش نیومد، نتونست نتیجه بگیره.
یکی از اولین نوشته‌های من پس از بازگشت به اینجا، هشدار در مورد پذیرش "دوران بعد از فرگوسن" بود. الان هم حرف جدیدی ندارم. به احترام پرسش حسین عزیز کمی از همون حرف‌ها رو تکرار می‌کنم. بعد از فرگی ما باید با فضای جدیدی مواجه می‌شدیم. دوران سخت گذار. همه حرفش رو زدند اما فکر می‌کنم مایی که کنار مربی می‌ایستادیم واقعا به درک واقعیت این دوران رسیده بودیم. وگرنه اینکه بگیم با خلا پس از فرگوسن تیم لطمه شدیدی می‌خوره اما بعد چپ و راست مربی رو بگیریم به باد فحش و ناسزا که چرا این‌طوری کردی چرا اون رو خریدی یا نخریدی، این که دیگه نقض غرضه، نگید که تا الان صبر کردیم چی شد؟
کدوم صبر؟ شما که از ماه دوم و سوم شروع کردید. مثل مربی‌هایی میشه که ده بار میان میگن باخت رو گردن می‌گیرم. بعد هم سرومرگنده راست راست میچرخن. از استعفا هم خبری نیست. پس اصلا چیزی رو گردن نگرفته بودی جیگر.

به هر حال این خلا بد جور خودش رو نشون داد. کادر مدیریتی تغییر کرد که خودش مشکل رو بیش‌تر میکرد. نهایتا هم مویس با حذف دستیاران فرگوسن کل مشکلات رو ضربدر سه کرد، اما هیچ‌کدوم از این‌ها به این معنی نیست که اگر هر کدوم از این اشتباهات رخ نمی‌داد، تیم به دوران با شکوه سرالکس برمیگشت. شکی هم ندارم که اگر همون اول یورگن کلوب رو می‌آوردیم به تیم، کمابیش همین نتایج رو می‌گرفتیم و سپس خواهر و مادر کلوب رو دوستان به سیخ کشیده بودند. الان ظاهرا حضور کلوب در لیورپول نتیجه داده اما دوستان یادشون رفته که راجرز تیم رو تا آستانهء قهرمانی پیش برده بود. تیمش نه تنها بد بازی نمی‌کرد بلکه بسیار خوب هم بود. لااقل از تیم فعلی ما قشنگ‌تر بازی می‌کرد. من که سوادی ندارم اما کله‌گنده‌هایی بودند که می‌گفتند راجرز روند رو آماده کرده بود و نباید برکنار می‌کردنش، اما همهء اینها حدسیاته و قابل اثبات نیست که اگر می‌موند چی میشد؟ به هر حال کلوب به تیمی رفت که محلهء برو بیا بود. این تغییرات (تا اینجا بدون نتیجه) براشون عادیه. برعکس باشگاه ما که ثبات شیوه‌اش هست. بنابراین کلوب یا هر مربی دیگه‌ای می‌تونستند در آغاز موفق بشن. دوستان تو رو خدا برید به گذشته و ببینید هر بار که لیورپول مربی عوض کرد، همینجوری شد. بازگشت دالگلیش، چه ولوله‌ای راه انداخت. تیم شروع به برد کرد بعد، بنگ .... فس....... دالگلیش بای بای.

بقیه‌اش دیگه تکراریه. مخالفین، جدول و آمار رو نشون میدن و منطق‌شون با معین و امثال من نمی‌خونه. شده مثل حرف مایلی‌کهن که میگه کیروش چیکار کرده، من هم تو چهار تیم می‌تونستم چهارم بشم. البته دو دو تا چهارتای حرف کاملا درسته. اما این نتیجه‌گیری ازش مهمله. به همون دلیل که بقال محلهء آقا مایل هم می‌تونست چهارم بکنه تیم رو. و همون بقال ایضا می‌تونست تمام تیم‌هایی که با مربی‌گری مایلی‌کهن به دسته پایین‌تر سقوط کردند، ببره دسته دو. این اعداد که دلیل نمیشه. آمار جواب همه چیز نیست.

و در پاسخ به بخش دوم سوال حسین عزیز، من فکر می‌کنم دورهء سه ساله فنخال کفایت میکنه. روی گیگز شرط نمی‌بندم، اما اگر اصرار داشته باشیم که یکی از بازیکن‌های قدیمی تیم رو بنشونیم رو نیمکت، فکر می‌کنم گری نویل صلاحیت فنی، و قدرت مدیریت بیش‌تری داشته باشه.

و برای اینکه مخالف‌خوانی خودم رو تخت گاز برم، این رو هم بگم که خیلی خیلی از آنجلوتی خوشم میاد. با اینکه از همهء تیم‌هایی که ***** کرده بدم میاد. چه تناقضی! آدم از یکی اینقدر خوشش بیاد اما دائم آرزوی شکستش رو بکنه. شخصا از حضورش استقبال می‌کنم بدجور. اینجوری برای اولین بار دوست خواهم داشت تیم آنجلوتی برنده بشه.
اول بگم که نمیخوام رمان بنویسم...:p
دوم بگم که نظر همه دوستان قابل احترام و قابل تامل هستش، من هم علامه دهر نیستم و فقط نظر خودم رو گفتم، مدیر باشگاه هم نیستم و حتی فن باشگاه هم نیستم که بگم بازیهای تیم رو میرم از نزدیک تماشا میکنم و از تیم حمایت وحشتناک میکنم، اینجا یه کلوب تشکیل شده برای دوستان فقط بیان در مورد یه یک چیزی که همه بهش عشق دارن، نظر بدن و در موردش صحبت کنند...
سوم، علی جان فکر میکنم فقط من و یکی دیگه از دوستان بودن که از ابتدا با اومدن فن هال مخالف بودن و تقریبا 95 درصد از اومدنش استقبال کردن، همون موقع هم دلایلمون رو هم گفته بودیم که تقریبا 90 درصد تمام چیزایی که گفتم، اتفاق افتاد(به غیر از بازی کسل و خسته کننده که حتی فکرش رو هم نمیکردم اون موقع!!!)، پس نتیجه میگیریم که اشتباه نگفته بودیم!!! شما ببین حرفای بنده تو 2 سال گذشته کوچکترین تغییری نکرده!! مسخره نیست؟؟؟ یعنی این تیم تغییری نکرده؟؟؟
تاریخ رو من هم دوست دارم و دلم میخواد همیشه ازش درس عبرت بگیرم، ولی یه چیزی مهمتر و بزرگتر از تاریخ وجود داره که اسمش عقل و یا منطق هستش...
شما وضعیت تیمت رو ببین و بسنج که چه کاری درست هستش...
یه چیز دیگه که هست در مورد منچستریونایتد، این تیم هیچ وقت در چنین وضعیتی که الان وجود داره، نبوده، حداقل برای 30 سال، پس نمیشه هیچ جوری چیزی رو برای اون مقیاس در نظر بگیریم، مقایسه لیورپول با منچستر هم شاید اشتباه باشه، به قول خودت شکل مدیریت ها متفاوت بوده !!!! دقت کن، گفتم که بوده، هیچ دلیلی نداره که همچین چیزی بخواد برای منچستر هم اتفاق بیوفته، البته قبول دارم که راجرز هم بد کار نکرده بود، حتی دو فصل پیش هم دوم شدن تو لیگ، ولی این رو بگو که سوارز رو داشتن که با دو جوون دیگه تیمشون، خیلی خوب کار میکردن...
شما ببین که رئیس هم بعداز از دست دادن رونالدو، تیمش یه افتی داشت...
در آخر هم باید بگم که گذاشتن اسطوره های باشگاه بعنوان سرمربی یه ریسک هستش که ممکنه جواب بده، شما نگاه کن که بارسا هم با گذاشتن پپ گواردیولا بعنوان سرمربی یه ریسک رو انجام داد و چجوری هم نتیجه گرفت...

دارم کم کم به این نتیجه میرسم که خیلی محافظه کار هستی!!!:D

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آخرین شایعه میگه که PSG به دنبال رونالدو هستش ولی مادر رونالدو میخواد که به منچستر برگرده!!!!!!:general711: بچه به حرف مادرت گوش بده!!!:D
ستاره های مادرید بدجور با بنیتز مشکل پیدا کردن، بیل هم دیگه داره کم کم خسته میشه و به اونها خامس روریگز رو هم اضافه کنید که از نظر من یه بازیکن فوق العاده هستش که واقعا میتونه بازی فانتزی و خلاقیت رو به تیم ما بیاره...
از اون طرف هم هررا غزل خداحافظی خونده، ماتا هم داره خسته میشه از دست فن خال، کسی که هیچ وقت صداش در نیومده بود هم دیگه ...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان راجع به کلوپ و موفقیت کنونیش در لیورپول من یه فرضیه دارم: اول بگم که خودم شدیدا کلوپ رو دوست داشتم و تو همین تاپیک بارها این موضوع رو گفتم و از حرکات و هیجان کنار زمینش واقعا لذت میبردم. اینم میدونم که تیمهای تحت هدایت کلوپ تهاجمی و زیبا بازی میکنن.
ولی یه فرضیه میتونه این باشه که مربیها و بازیکنها و تیمهای لیگ برتر هنوز با تاکتیک کلوپ کاملا آشنا نشدن و ممکنه در آینده با آنالیز و شناخت بهتر در برابر تیم تحت هدایت کلوپ بهتر بازی کنن همونجور که الان ضد تاکتیک بازی تیم ما شده 10 نفر دفاع کنن و رو ضدحمله ها برنامه ریزی کنن. به هرحال این صرفا یه فرضیه است و باید صبر کرد و دید چه اتفاقی میفته. از طرفی حتی شاید تیم تحت هدایت کلوپ با گذشت زمان بهتر هم بشه پس با گذشت زمان بهتر میشه عملکرد کلوپ رو بررسی کرد.
هررا و جونز و روخو فکر کنم بازی قبل مصدوم بودن. روی نیکمت هم دوتابازیکن 18 ساله یعنی راشفورد و جکسون رو داشتیم در کنار پریرا.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان راجع به کلوپ و موفقیت کنونیش در لیورپول من یه فرضیه دارم: اول بگم که خودم شدیدا کلوپ رو دوست داشتم و تو همین تاپیک بارها این موضوع رو گفتم و از حرکات و هیجان کنار زمینش واقعا لذت میبردم. اینم میدونم که تیمهای تحت هدایت کلوپ تهاجمی و زیبا بازی میکنن.
ولی یه فرضیه میتونه این باشه که مربیها و بازیکنها و تیمهای لیگ برتر هنوز با تاکتیک کلوپ کاملا آشنا نشدن و ممکنه در آینده با آنالیز و شناخت بهتر در برابر تیم تحت هدایت کلوپ بهتر بازی کنن همونجور که الان ضد تاکتیک بازی تیم ما شده 10 نفر دفاع کنن و رو ضدحمله ها برنامه ریزی کنن. به هرحال این صرفا یه فرضیه است و باید صبر کرد و دید چه اتفاقی میفته. از طرفی حتی شاید تیم تحت هدایت کلوپ با گذشت زمان بهتر هم بشه پس با گذشت زمان بهتر میشه عملکرد کلوپ رو بررسی کرد.
هررا و جونز و روخو فکر کنم بازی قبل مصدوم بودن. روی نیکمت هم دوتابازیکن 18 ساله یعنی راشفورد و جکسون رو داشتیم در کنار پریرا.
100 درصد!!!
مطمئنا همچین اتفاقی خواهد افتاد، ولی کلوب یه مربی بود و هست که تیمش فقط یه تاکتیک رو تو زمین پیاده نمیکنه، شاید الان انتظار نباشه، ولی برای فصل جدیدشون، حتما بیشتر از 1 تاکتیک دارن تو زمین، برخلاف تیم فن خال که 2 سال هستش که حتی 1 تاکتیک هم تو زمین نداره واسه بازی، چه برسه به پلن های B و C و D و ... البته یه پلن داره به اسم علی اصغری...:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب دیگه مصاحبه های این یارو هم داره از کنترل خارج میشه:
1.JPG
هر روز نتیجه هاش رو گردن یکی میندازه...
بدبخت مک نر، نمیدونم که موقع ضربه کرنر چه دسته از بازیکنها میرن واسه ضربه سر؟؟؟ احتمالا ماتا میره سر میزنه و بازیکنهای کند و دفاع های میانی می ایستن وسط زمین که ضد حمله نخوریم، البته از مربی که دفاع میانیش میره ضربه کرنر میزنه، چه انتظاری میشه داشت؟؟
اما اینجا یه نکته وجود داره که بحث افشین جان رو میاره وسط!!!!!
اگه مک نر فکر کرد که مهاجم هستش و رفت واسه ضربه کرنر، مربی این وسط چه کاره بود؟؟؟ علف سرخرمن؟؟؟ چرا بلند نشد بیاد کنار خط بهش بگه که چرا میری جلو؟؟؟
آقا من یکی دیگه خسته شدم از دست این مسخره...

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ممنون از علی آقا و معین عزیز که خیلی متمدنانه در بحث شرکت کردند کلا خوبی انجمن همینه که طاقت شنیدن حرفهای هم رو داشته باشیم و یک چیزی هم از هم یاد بگیریم شاید شما بتونید با حرفهاتون روی تفکر من یا دیگر دوستان تاثیر داشته باشید خیلی خوب خوب بود استفاده بردیم....حرفهای گروه مخالفین رو هم که میلاد به عنوان سخنگو تا حد زیادی زد و افشین هم در نقش وزیر دفاع یک جاهایی پشتیبانی رو به خوبی انجام داد به نظرم به یک جمع بندی رسیدیم و موافق یا مخالف حرفی نمونده که نزده باشیم حالا ببینیم که زمان چه بر سر تیم مورد علاقه ما میاره امیدوارم که تهش خوب باشه...
در مورد شایعات اخیر...با توجه به اینکه نصف قرارداد ونگال گذشته و داره نیمه پایانی قراردادش رو طی میکنه توی این یکسال و نیم پیش رو اطمینان داشته باشید از بازگشت سرالکس به نیمکت تا حضور مقتدر درخشان و قلعه نویی روی نیمکت یونایتد رو دوستان ورزشی نویس تیتر خواهند رفت ولی چیزی که مشخصه یونایتد تا به امروز تصمیمات رادیکال نگرفته و یک گذینه عقلانی رو انتخاب خواهد کرد حالا باید دید در زمان قطع همکاری با ونگال که اگر روال طبیعی طی بشه باید یک سال و نیم دیگه باشه چه کسانی در دسترس خواهند بود...چیزی که من رو نگران میکنه آینده رایان گیگزه من دوست ندارم این اسطوره از باشگاه جدا بشه ولی زمزمه هاش هست که این اتفاق شاید حتی در پایان این فصل رخ بده به این جهت که رایان شانس زیادی برای خودش در یونایتد نمیبینه و میخواد یک تجربه جدید به عنوان نفر اول تیم رو داشته باشه از ابتدا بنا بر این بود که ونگال یک تیم بسازه و در نهایت گیگز جانشین اون باشه ولی تا اینجای کار کمتر کسی حس میکنه تا یک سال و نیم دیگه تیمی آماده خواهد شد که گیگز تحویل بگیره به این جهت گیگز براش بعد از یک سال و نیم دیگه موندن و با یک مربی دیگه کار کردن بی فایده خواهد بود و ما ناگزیریم که رای به رفتن گیگز برای کسب تجربه بیشتر بدیم یا بعد از ونگال اون رو انتخاب کنیم چه تیم خوبی ونگال آماده کرده باشه چه نکرده باشه چون واقعا هم منطقی نیست که گیگز بیشتر از این در نقش کمک باقی بمونه...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من الگری رو دوست ندارم. تو میلان که بود خیلی اذیت شدم از بازیهاش

البته رفت یووه واقعا خوب بود و یووه رو تا مرز ۳ گانه برد

البته به نظر من الگری از فان خال فعلی بهتره. حداقل لجباز نیست

اما به نظر من باید سرمربی کاریزماتیک تری بالا سر این تیم باشه

یکی مثل پپ یا مورینیو یا کلوپ

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب بین این همه خبرا و تحلیلای بد آندرِ دوست داشتنی هم یه پست داده و شایعات مربوط به انتقالش رو رد کرده:
I don't want this dream to finish. I have to play as well as possible if I want to play as long as I can at this club."
دمش گرم، خوشم میاد از بازیکن باغیرتی که قدر پیرهن تنشو بدونه.
امیدوارم زودتر از این وضع درآیم تا بازیکنایی مث ئررا پتانسیل وافعیشونو نشون بدن.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
لیورپول تو بازی جلو ساتهمپتون بازی ۱ ۰ باخته رو تا پایان نیمه اول با برد ۳ ۱ عوض کرده

تاثیر سرمربی به این میگن

چهارمین برد پیاپی

ایا ما در زمان فان خال چهار تا برد پیاپی داشتیم ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
من الگری رو دوست ندارم. تو میلان که بود خیلی اذیت شدم از بازیهاش

البته رفت یووه واقعا خوب بود و یووه رو تا مرز ۳ گانه برد

البته به نظر من الگری از فان خال فعلی بهتره. حداقل لجباز نیست

اما به نظر من باید سرمربی کاریزماتیک تری بالا سر این تیم باشه

یکی مثل پپ یا مورینیو یا کلوپ

اگه یادتون باشه تو میلان هم همون سال اول خوب بود بعد گند زد به میلان که نمونه بارزش جدا شدن پیرلو بود و اومدنش به یوونتوس
تو یوونتوس هم که همون روند رو داره تکرار میکنه تا الان تا ببینیم در آینده چی پیش میاد
ولی اصلا در حد منچستر نیست در حد یووه هم نبوده و نیست

بالا