برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
خوب موقعی داری می خدمت
بیرجند ساختمون هاش نو هستند و شنیدم پادگان خوبیه
سمنان مرکز آموزش نداره تا اونجا که می دونم
چون مشهد هستی ممکنه آموزشی خاش هم بیفتی

m7h

Registered User
لایک‌ها
0
خوب موقعی داری می خدمت
بیرجند ساختمون هاش نو هستند و شنیدم پادگان خوبیه
سمنان مرکز آموزش نداره تا اونجا که می دونم
چون مشهد هستی ممکنه آموزشی خاش هم بیفتی

خوب موقعی که تیر چله تابستونه تو اوج گرماس و خاش و بیرجند و.. هم باید خیلی گرم باشه

admiral_v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام بر دوستان گرامی
به نظرتون با توجه به افزایش درخواستای اعزام امکان کاهش مدت سربازی هست ؟ واگه بشه حالا یا کم یا زیاد برای کسایی که برگه سبزشون اومده و سال دیگه اعزام میشن تاثیر داده میشه یا نه؟

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
من اول تابستون درسم تموم میشه و مدرک لیسانس میگیرم آیا سربازی رفتن با مدرک لیسانس فرقی هم داره مثلا میتونم جایی پاره وقت هم کار کنم و هم خدمتم بگذره و هم عمرم تلف نشه ؟

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
من اول تابستون درسم تموم میشه و مدرک لیسانس میگیرم آیا سربازی رفتن با مدرک لیسانس فرقی هم داره مثلا میتونم جایی پاره وقت هم کار کنم و هم خدمتم بگذره و هم عمرم تلف نشه ؟
سلام
نه عزیز اگه شهر خودت باشی صبح تا ظهر باشی شاید بتونی عصرا بری سر کار اما شهر دیگه باشی نه

m7h

Registered User
لایک‌ها
0
از اونجا که دفعه اولمه میخوام برم بگین چه چیزایی با خودم ببرم

مرتضی 930

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.

یه سوال کلی داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید.

من وزنم 46 kg ، قدم 1.63 ، دارای فوق لیسانس. دو ماهه آموزشیم چه جوری میگذره؟ بعد دو ماه آموزشی باید چیکار کنم؟ به نظرتون کجا ممکنه بیندازنم؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام پایه خدمتی تیر ۹۴ هستم، پلیس دیپلماتیک، تهران، استوار دوم ( لیسانس )
کسی از استان مرکزی بود، باهاش جابجا میزنم
0939
167
4670
.............‌..
جابجایی
جا‌به‌جایی
جا به جای
سربازی
انتقالی
اراک
تهران
خدمت
نیروانتظامی
نیرو انتظامی
نیروی انتظامی
ناجا
پاوا

mrswk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان انجا کسی دژبان ارتش بوده یا در دادگاه نظامی بوده ؟ واقعا کا مهمی دارم کسی هست پیام بده ممنون میشم واقعا

Farzad Hashemigahrouei

Registered User
لایک‌ها
185
سلام دوستان.

یه سوال کلی داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید.

من وزنم 46 kg ، قدم 1.63 ، دارای فوق لیسانس. دو ماهه آموزشیم چه جوری میگذره؟ بعد دو ماه آموزشی باید چیکار کنم؟ به نظرتون کجا ممکنه بیندازنم؟
سلام
آموزشی که واسه همه یکی هست بعد آموزشی هم بستگی داره کجا بیوفتی کاری به مدرک و قد و وزن نداره به شانس خدمتی و پارتی بستگی داره

Badbakht22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید
من افتادم شهید رجایی کرمانشاه از اردبیلم اعزامم امکان داره تمدید بزنم بیفتم ی جای دیگه مثلا اصلاندوز؟؟؟
ممنون میشم زود جواب بدین چون 22 اعزامم

hamid_maxpayne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.کسی خبر داره که ارتش کارت سبز رو به عنوان آموزشی قبول میکنه یا نه؟(اینجور که شنیدم نیروی انتظامی کارت سبز رو قبول کرده)

midco

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
43
سلام دوستان.کسی خبر داره که ارتش کارت سبز رو به عنوان آموزشی قبول میکنه یا نه؟(اینجور که شنیدم نیروی انتظامی کارت سبز رو قبول کرده)
سلام
کارت سبز کاملا شانسیه و ممکنه ازتون قبول کنن یا نکنن و همه اینها بستگی به فرمانده و ارگانتون داره البته ارتش اصلا قبول نمیکنه
ولی اگه واقعا این آموزش ها رو بلد نیستید بعدا توی سربازی و یا حتی توی زندگی ممکنه واستون مشکل ایجاد شه !

sinammu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان من اعزام یک اسفندم به نظرتون کی واسه پذیرش **** اقدام کنم؟
من کارت سبزم ندارم و لیسانسم بعضیا میگن **** قبول نمیکنه چون واسه لیسانسه ها اموزشی نداره فقط اونایی که برگ سبز دارن رو میگیره که اموزشی ندارن
از بچه های لیسانس بدون کارت سبز کسی افتاده **** یا تونسته پذیرش بگیره؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان من اعزام یک اسفندم به نظرتون کی واسه پذیرش **** اقدام کنم؟
من کارت سبزم ندارم و لیسانسم بعضیا میگن **** قبول نمیکنه چون واسه لیسانسه ها اموزشی نداره فقط اونایی که برگ سبز دارن رو میگیره که اموزشی ندارن
از بچه های لیسانس بدون کارت سبز کسی افتاده **** یا تونسته پذیرش بگیره؟
سلام: بنده هم اعزامم اول اسفند هستش،برگ سبز بسیج هم دارم،کارهای بسیج رو انجام دادم انشالله که بیفتم ****.
شما باید دو ماه قبل اعزامم کارهای **** رو انجام بدین،به نظرم هر چه زودتر اقدام کنید بهتره. فکر کنم **** فقط از کسانی که برگ سبز بسیج دارند پذیرش داشته باشه.
*برای دریافت اطلاعات دقیق تر شما میتوانید به "نیروی انسانی در داخل ناحیه ****" مراجعه کنید.

sent from my inew v3

sinammu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام: بنده هم اعزامم اول اسفند هستش،برگ سبز بسیج هم دارم،کارهای بسیج رو انجام دادم انشالله که بیفتم ****.
شما باید دو ماه قبل اعزامم کارهای **** رو انجام بدین،به نظرم هر چه زودتر اقدام کنید بهتره. فکر کنم **** فقط از کسانی که برگ سبز بسیج دارند پذیرش داشته باشه.
*برای دریافت اطلاعات دقیق تر شما میتوانید به "نیروی انسانی در داخل ناحیه ****" مراجعه کنید.

sent from my inew v3

ممنون دوست عزیز فقط اخه چیزی که واسه من سواله اینه این پادگان های اموزشی **** که مال لیسانسه هاست مثل کرمانشاه و یزد و قزوین و ... پس اینا کین که میرن مسلما کارت سبز ندارن که میرن اموزشی

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام
من اموزشی افتادم پادگان جاده ساوه ارتش !! کسی میدانه اسم این پادگان ارتش دقیقا چی هست؟و چطوری هست ؟
سپاس

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
سلام.
چندتا سوال داشتم اگه لطف کنید و پاسخ بدین ممنون میشم.
1.
کسری خدمت جهبه پدر برداشته شده؟اگه برنداشتن برا هر ماه چند روز کسری میدن؟
پدرم حدود 11 ماه جبهه داره.
2.
برگه ابطال معافیت که دانشگاه بهم داده بود بدم به **** وظیفه(باید کپیشو میدادم بهشون) من همونو دادم **** وظیفه الان هیچی دم دست ندارم بدم مرکز اموزشی خواستم ببینم برم **** وظیفه بهم میده یه کپی ازش بگیرم بردارم؟
پلیس +10 چی میشه رفت و از اونجا گرفت؟دست رسی دارن؟
اخه دانشگاه دوره تو شهر خودمون نیست منم وقت ندارم برم تا دانشگاه و بگیرم دوباره.

بالا