برگزیده های پرشین تولز

آخرین عکسی که گرفتم - نسخه تصاویر دوربین (قوانین در پست اول)

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
دم بچه هایی که عکس میزارن گرم
دریاچه اوان . قزوین
GoPro

0fn8faf7suk6jiteggfb.jpg

rez7

Registered User
لایک‌ها
597
آقا من تو عکاسی مبتدی هستم. ممکنه لطفا بگی چطور این نوع عکسها را میگیری؟ با موبایل هم میشه؟

ممنون.
با موبایل نمیشه این عکس
با نوردهی 30 ثانیه و دیاف 22 گرفته شده.

goldenrule

Registered User
لایک‌ها
165
با موبایل نمیشه این عکس
با نوردهی 30 ثانیه و دیاف 22 گرفته شده.

ممنون.

یعنی هیچ راهی نیست که بشه با موبایل هم این کار را کرد؟ چه دوربینهایی این قابلیت را دارن؟

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
ممنون.

یعنی هیچ راهی نیست که بشه با موبایل هم این کار را کرد؟ چه دوربینهایی این قابلیت را دارن؟
چرا داداش کار که نشد نداره. اگه بتونی یه برنامه رو گوشیت نصب کنی که قابلیت تنظیم سرعت شاتر داشته باشه و یه سه پایه مخصوص موبایل هم تهیه کنی که اونو یه جایی ثابت کنی. میشه یه کارایی کرد.
درباره long exposure photography کمی تحقیق کنید.
جواب سوال دومتون معلومه دیگه دوربین های DSLR :general707: ولی خوب دوربین فقط یه ابزاره تو دست عکاس. شما اگه در مورد قوانین نوردهی و اصول عکاسی چیزی ندونین بهترین دوربین هم نمیتونه کاری انجام بده.

من دوربین dslr دارم دلت بسوزه :p
از طرف افتک

goldenrule

Registered User
لایک‌ها
165
چرا داداش کار که نشد نداره. اگه بتونی یه برنامه رو گوشیت نصب کنی که قابلیت تنظیم سرعت شاتر داشته باشه و یه سه پایه مخصوص موبایل هم تهیه کنی که اونو یه جایی ثابت کنی. میشه یه کارایی کرد.
درباره long exposure photography کمی تحقیق کنید.
جواب سوال دومتون معلومه دیگه دوربین های DSLR :general707: ولی خوب دوربین فقط یه ابزاره تو دست عکاس. شما اگه در مورد قوانین نوردهی و اصول عکاسی چیزی ندونین بهترین دوربین هم نمیتونه کاری انجام بده.

من دوربین dslr دارم دلت بسوزه :p
از طرف افتک

ممنون از پاسخ. فکر میکردم جوابم DSLR باشه.

از طرف خودم:
ای خبیث:p.

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
عالی شده. فقط کاش اگزیف رو هم میزاشتی.

پ ن: فکر کنم با روند فعلی تا چند وقت دیگه نام عنکبوت جامپر رو در لیست گونه های در خطر انقراض ببینیم:D خودم چند وقتیه که تو خونمون یه دونه هم ندیدم:general503:

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
عالی شده. فقط کاش اگزیف رو هم میزاشتی.

پ ن: فکر کنم با روند فعلی تا چند وقت دیگه نام عنکبوت جامپر رو در لیست گونه های در خطر انقراض ببینیم:D خودم چند وقتیه که تو خونمون یه دونه هم ندیدم:general503:
سلام دوست عزیز
خدمت شما:
DSC_0203.JPG
بله متاسفانه بدترین شانس زندگی این موجودات همینه که به پست یه عکاس ماکرو بیوفتن، البته بیچاره ها بلایی سرشون میاد که مرگ و انقراض خودشون رو به زندگانی ترجیح میدن:D خودم سعی میکنم تا اونجایی که ممکنه زنده عکسشون رو بگیرم که قاعدتا عکس طبیعیتری هم از اب در میاد. ولی کشتنشون زیاد جالب نیست حداقلش اگر بفهمم نمییشه ثابت نگهشون داشت ولش میکنم بره. البته روشهای زیادی غیر از کشتن برا ثابت نگه داشتنشون هست:cool:

پ ن: از این عنکبوت ها توی حیاط ما کمو بیش پیدا میشه بر خلاف مگس و بقیه حشرات که نسلشون توی این نقطه از کره زمین به کل از هستی محو شده ، غریب از یک دونه:(فک کنم اسمان حیاط ما رو نا امن میدونن:D

amin one

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان
عکاسی جواهرات سختی های خودش رو داره امیدوارم خوشتون بیاد
اگر مشکلی داره یا نظری برای بهتر شدنش دارید خوشحال میشم بشنوم
باقی تصاویر این سبک را میتونید اینجا ببینید
.
.
.
2015-09-02-21.25.41%20ZS%20DMap%20%282%29.jpg

فایل های ضمیمه

• 2015-09-02-21.25.41 ZS DMap (2).jpg
    2015-09-02-21.25.41 ZS DMap (2).jpg
    417.9 KB · نمایش ها: 9

netmsm

Registered User
لایک‌ها
1,999
آقا من تو عکاسی مبتدی هستم. ممکنه لطفا بگی چطور این نوع عکسها را میگیری؟ با موبایل هم میشه؟

ممنون.
بعضی از گوشی ها قابلیت لانگ شات رو دارن، مدل بالاهای نوکیا لومیا تا 4 ثانیه، الجی G4 تا 30 ثانیه و فک کنم HTC M9 هم داشته باشه.
دوربین های کامپکت کنون هم این قابلیت رو دارن.

بالا