برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی فروش انواع کیت لامپ وترانس زنون خودرو (ارسال رایگان)

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
آقا اینا رو باهم بخوام تخفیف میدی ؟
لامپ سقفی (smd flat (Cob فلت سایزبزرگ
لامپ فندوقی تک کنتاک LED COB
لامپ LED COB سکن (چراغ شب)

Mostafa Fazlali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک مشکل دارم در نصب لامپ زنون برای نور بالا من چون در کشور سوئد زندگی میکنم باید در تاریکی که اینجا زمانش هم زیاد هست با نور بالا رانندگی کنم برای دید بهتر حیوانات داخل جاده که اینجا رایج هست البته اگر از روبرو ماشینی نیاید.حالا لامپ های من 5 ثانیه طول میکشد که به اوج نوردهی برسد این در خاموش و روشن کردنش در موقعی که اتومبیل از روبرو میاد مشکل میشه چون هر دفعه باید 5 ثانیه طول بکشه تا به اوج نوردهی برسه،راهی هست برای کم یا از بین بردن این 5 ثانیه.ممنون

Mostafa Fazlali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یک مشکل دارم در نصب لامپ زنون برای نور بالا من چون در کشور سوئد زندگی میکنم باید در تاریکی که اینجا زمانش هم زیاد هست با نور بالا رانندگی کنم برای دید بهتر حیوانات داخل جاده که اینجا رایج هست البته اگر از روبرو ماشینی نیاید.حالا لامپ های من 5 ثانیه طول میکشد که به اوج نوردهی برسد این در خاموش و روشن کردنش در موقعی که اتومبیل از روبرو میاد مشکل میشه چون هر دفعه باید 5 ثانیه طول بکشه تا به اوج نوردهی برسه،راهی هست برای کم یا از بین بردن این 5 ثانیه.ممنون

Mostafa Fazlali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

farzad_

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
باید از هد لایت استفاده کنید.چون ال ای دی هستش لود نمیشه.
=======
سلام دوست گرامی.شما هد آپ دیسپیلی موجود دارید؟

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
من قصد دارم 2 چراغ پایین و چراغ نور بالای ماشین رو تعویض کنم و زنون بندازم(پژو206)

حالا با این اوضاع باید 2 سری کیت زنون بخرم؟ نمیشه با یسری کیت 4 تا لامپ رو خوراک داد؟؟!!
ضمنا تو چراغ های پایین 206-روی سپر جلو اگر کیت با وات بالا انداخت مشکلی پیش نمیاد با حرارت بالایی که داره؟ضمنا میخوام نور این قسمت خیلی زیاد باشه آیا با کاسه کوچیکی که دارن نور زیاد میدن؟

Had.bzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا سجاد.با تشکر از سایت خوبتون.
لطف کنین قیمت کیت زنون 3 گوش رو بگین و این با گارانتی میدینش یا ن؟

Had.bzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا سجاد.خسنه نباشین
من میخواستم رو نور بالا پرشیا زنون بندازم میخوام جنس مطمعن باشه قیمتش مهم نیس
ممنون میشم راهنماییم کنین.با تشکر

sina_bonjovi

Registered User
لایک‌ها
46
میشه راجع به ال ای دی ها توضیح بدین

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

navid.ns

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تولید و فروش دستگاه نور افزا"تقویت کننده نور چراغ خودرو و موتور سیکلت" کاملا الکترونیکی . نور بالا و نور پایین توسط یک مدار. تقویت کاملا واضح و مشخص حتی در روز. قیمت بسیار مناسب با ضمانت ۶ ماهه تعمیر رایگان در صورت بروز اشکال.

navid.ns

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نه عزیز ما طراح تولید کننده پروژه های الکترونیکی هستیم و این دستگاه هم یک مدار تماما الکترونیکی هست که واقعا نور چراغ جلوی خودرو یا موتورسیکلت شما رو به وضوح تقویت میکنه

navid.ns

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا سجاد.خسنه نباشین
من میخواستم رو نور بالا پرشیا زنون بندازم میخوام جنس مطمعن باشه قیمتش مهم نیس
ممنون میشم راهنماییم کنین.با تشکر
سلام دوست عزیز
اگر هدف شما افزایش نور چراغ خودروتون هست من دستگاه نور افزا که یک تقویت کننده نور چراغ با استفاده از لامپهای فابریک یا حتی تعویض شده خودروی خودتون هست رو بهتون پیشنهاد میکنم که مشکلات و ممنوعیت های چراغ زنون هم شامل حالش نمیشه.
تولید شده توسط خودم(شرکتی) و شش ماه ضمانت تعمیر رایگان و خدمات پس از فروش

jamal60

Registered User
لایک‌ها
22
IMG_20170530_003150.jpg سلام دوست عزیز از این مدل لامپ زنون دارید

بالا