برگزیده های پرشین تولز

فروش میدی کنترلر m-audio keystation 61 به قیمت توافقی به علت نیاز مالی و عدم فعالیت موسیقی

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
درود بر شما....
فروش میدی کنترلر m-audio keystation 61 تاچ پیانویی
به علت اینکه دیگه موسیقی کار نمیکنم(به علت مشکلات مالی بیکاری افسردگی بالا رفتن سن و ...)و نیاز مالی برای مخارج دیگر زندگی قصد فروش دارم.چون میخوام زود فروش بره قیمت رو توافقی میزارم.خودتون تو پیام خصوصی بهم قیمت بدید.فقط یه چیط بگم برای اونایی که نمیدونن این مدل میدی سفید با مدل مشکی که بسیار بسیار بی کیفیت هستش و جنس ساخت الیاژ به کار رفته در داخلش و همچنین سفتی کلاویه های مدل مشکی اصلا قابل مقایسه با سری سفید نیستش.برای صحت حرفام اگه سواد انگلیسیتون خوبه یک سر به سایتای موسیقی و فرومهای خارجی بزنید و ببینید که تفاوت این دو مدل زمین تا اسمون.همچنین قیمتشون..بنده خودم 980 خریده بودم.چون از اول از اکبندیش دست خودم بوده و خودم اکبند خریدمش و دست دلال و مغازه دار نبوده کاملا سالمه و من هم به تمیز نگهداری وسایلم حساسم. نگران قیمت نباشین باهاتون راه میام اگه قیمت خوب بگید.

میدی کیبورد - میدی کنترلر m-audio midi keyboard . midi controller

کاملا مشابه نو بسیار تمیزو سالم و کم کارکرد به همراه کارتن و سیدی و کاتالوگ و تمام متعلقاتش به شرط اول تست بعد خرید

5 اکتاو . 61 کلید با کلاویه های سنگین پیانویی

سازگار با کلیه نرم افزارهای آهنگسازی در ویندوز و مک

قابلیت اتصال پدال sustain

دارای pitchbend . modulation . volume

جنس کلاویه ها بسیار عالی و مشابه پیانو دیجیتال هاست

بدون نیاز به برق و اتصال تنها از طریق usb . شناسایی خودکار کامپیوتر & amp; amp; amp; lt; br />محتویات جعبه : کیبورد . سیم اتصال usb . نرم افزار ableton live 9 اصل��������������نرم افزار درا���و میدی
P_20151122_211750.jpg P_20151122_211902.jpg P_20151122_211923.jpg

Last edited:

sinafl

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام دوست عزیز . قیمت پیشنهادیتون رو پخ کنید بی زحمت . ممنون

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
بالا