برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
اها یادم اومد
اس وی پی انش سیسکو بود
از همون جنرال فک کنم کانکت بشه
ادد وی پی ان داره
خودش سرور داشت که میفروخت
بعید میدونم IP sec پورتش باز باشه :)

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
بعید میدونم IP sec پورتش باز باشه :)
وقت شد میرم یه سر میپرسم ازش;)
با ایتولز اهنگ نمیشه ریخت ؟
هرچی میریزیم فقط عملیات انجام میشه ولی اخرش چیزی نمیره تو پلی لیست گوشی

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
وقت شد میرم یه سر میپرسم ازش;)
با ایتولز اهنگ نمیشه ریخت ؟
هرچی میریزیم فقط عملیات انجام میشه ولی اخرش چیزی نمیره تو پلی لیست گوشی
اگه داخل خود دیوایس بریزید به سرعت وارد موزیک میشه اما اگه داخل Music Stock بریزید بعدش باید Import to Device رو هم بزنید.
شب بخیر

x1qfheweodgghhj443qbi.png

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
اگه داخل خود دیوایس بریزید به سرعت وارد موزیک میشه اما اگه داخل Music Stock بریزید بعدش باید Import to Device رو هم بزنید.
شب بخیر

x1qfheweodgghhj443qbi.png
lمیگم اصلا نمیشه:general705::general705:
ادد نمیشه تو دیوایس
نمیشه دلیت کرد یا اضافه کرد فایلهارو

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
lمیگم اصلا نمیشه:general705::general705:
ادد نمیشه تو دیوایس
نمیشه دلیت کرد یا اضافه کرد فایلهارو
iTunes و iTools رو به آخرین ورژن آپدیت کنید باید بشه، اما اگه روی آخرین ورژن هستید عکس بذارید که تو موزیک فایل میریزید اما نمیره

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
با سلام
یک برنامه می خوام که گوشی به 3 یا 2 یا 1 درصد شارژ ریخت گوشی اخطار بده که برنید تو شارژ
این ios طراحش اینقدر ابله بود که تو درصد های آخر گوشی هیچ اخطاری به آدم نمیده و گوشی خاموش میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
گوشی جیلبریک نیست

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
با سلام
یک برنامه می خوام که گوشی به 3 یا 2 یا 1 درصد شارژ ریخت گوشی اخطار بده که برنید تو شارژ
این ios طراحش اینقدر ابله بود که تو درصد های آخر گوشی هیچ اخطاری به آدم نمیده و گوشی خاموش میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید
گوشی جیلبریک نیست
فقط توییک activator رو میشناسم
که هم به ۱٪ رسید و هم به ۱۰۰٪ رسید یه رینگ تونی رو پخش کنه تا هم بشه به شارژ زد و هم بشه از شارژ کشید

فایل های ضمیمه

• image.jpg
    image.jpg
    37.2 KB · نمایش ها: 4

sinasantana

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوستان
من به ios 9.1 آپدیت کردم.... بجز روش simiJB و نصب vshare ...چه راهی واسه نصب نرم افزارها هست؟... آیا روش های toungbu , 25pp واسه 9.1 کار میده؟
ممنون

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
دوستان من به یه مشکل خیلی اعصاب خورد کن برخوردم، ممنون میشم کمکم کنین. :general208:
الان گوشیم به لپتاپ وصل بود، آیتونز سینک کرد و خواست یه سری از اپ‌های گوشیم رو Authorize کنه و من Don't Authorize رو زدم و نصف اپ‌هام پریدن! :eek:
الانم دیگه هر کاری می‌کنم میگه Apps could not be found... چیکار کنم؟! :general210:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
با سلام
گوشی رو به ios 9.1 آپدیت کردم از طریق اتصال به کامپیوتر و آیتونز ولی الان که تموم شده کار روی لوگوی verify update مونده و کاری نمیکنه
راهنمایی میکنید چیکارش کنم که دستگاه تبدیل به آجر نشه ممنون ازتون

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
با سلام
گوشی رو به ios 9.1 آپدیت کردم از طریق اتصال به کامپیوتر و آیتونز ولی الان که تموم شده کار روی لوگوی verify update مونده و کاری نمیکنه
راهنمایی میکنید چیکارش کنم که دستگاه تبدیل به آجر نشه ممنون ازتون
به حالت DFU مود ببرید و دوباره Restore کنید.

blake

Registered User
لایک‌ها
531
دوستان کسی میدونه چجور میشه بدون سیم کارت IOS 9 رو اکتیو کرد(IPHONE 5S)
داستان از این قراره که توی مسیر خونه یه ایفون پیدا کردم و یه مدت روی یه کاغذ نوشتم یه گوشی پیدا شده با این شماره تماس بگیرین
مشخصات گوشی رو بدین تحویل بگیرین
ولی کسی پیدا نشد و میخام به عنوان IPOD ازش استفاده کنم ولی دوس ندارم دردسر بشه واسم
خواهشا فقط اگر کسی راهی بلده بگه در غیر اینصورت از دادن هرگونه امر به خیر و نهی از منکر جدا خودداری کنید :D

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان کسی میدونه چجور میشه بدون سیم کارت IOS 9 رو اکتیو کرد(IPHONE 5S)
داستان از این قراره که توی مسیر خونه یه ایفون پیدا کردم و یه مدت روی یه کاغذ نوشتم یه گوشی پیدا شده با این شماره تماس بگیرین
مشخصات گوشی رو بدین تحویل بگیرین
ولی کسی پیدا نشد و میخام به عنوان IPOD ازش استفاده کنم ولی دوس ندارم دردسر بشه واسم
خواهشا فقط اگر کسی راهی بلده بگه در غیر اینصورت از دادن هرگونه امر به خیر و نهی از منکر جدا خودداری کنید :D
با سیم کارت AT&T به راحتی میشه اکتیوش کرد، نیازی هم نیست که سیمکارت ایرانسل یا همراه اول بذارید.
البته با یه سیمکارت همراه اول یا ایرانسل سوخته هم تست کنید فک میکنم جواب میده، اما اگه با اینا نشد برید یه تعمیرات موبایل که سرش از آیفون درشه، بهش بگید یه سیمکارت AT&T میخوام باهاش گوشی رو اکتیو کنم، اگه سیمکارت رو داشت بهش بده برات اکتیو کنه اگر هم نداشت که بیخیال شو :) من یه 5اس گرفتم داخل کارت یه سیم AT&T داشت اگه نتونستی پیدا کنی که بعید میدونم، بیا همین رو برات پست کنم کارت راه بیوفته.

پ.ن: اگه قصدت اینه که گوشی در نهایت به صاحبش برسه به نظرم مث مرد سیمکارت خودت رو بذار روش، اگه کسی پیدا شد که خوب بهت زنگ میزنه و میگه پیگیرم شما هم براش قضیه رو تعریف میکنی و گوشی رو دودستی تقدیم میکنی :)
:)

blake

Registered User
لایک‌ها
531
با سیم کارت AT&T به راحتی میشه اکتیوش کرد، نیازی هم نیست که سیمکارت ایرانسل یا همراه اول بذارید.
البته با یه سیمکارت همراه اول یا ایرانسل سوخته هم تست کنید فک میکنم جواب میده، اما اگه با اینا نشد برید یه تعمیرات موبایل که سرش از آیفون درشه، بهش بگید یه سیمکارت AT&T میخوام باهاش گوشی رو اکتیو کنم، اگه سیمکارت رو داشت بهش بده برات اکتیو کنه اگر هم نداشت که بیخیال شو :) من یه 5اس گرفتم داخل کارت یه سیم AT&T داشت اگه نتونستی پیدا کنی که بعید میدونم، بیا همین رو برات پست کنم کارت راه بیوفته.

پ.ن: اگه قصدت اینه که گوشی در نهایت به صاحبش برسه به نظرم مث مرد سیمکارت خودت رو بذار روش، اگه کسی پیدا شد که خوب بهت زنگ میزنه و میگه پیگیرم شما هم براش قضیه رو تعریف میکنی و گوشی رو دودستی تقدیم میکنی :)
:)

اول که ممنونم بابت پاسخ و راهنماییتون
در مورد گوشی اینو بگم که واقعا من دوست دارم صاحبش پیدا شه چون خودم گوشی گم کردم و میدونم واقعا سخت میگذره به آدم(حالا بحث اطلاعات شخصی به کنار)
و متاسفانه وقتی پیدا کردم گوشی رو سیم کارت روش نبود که روشن بذارم تا صاحبش زنگ بزنه و گوشی خاموش بود!!
حتی چندین جای مختلف توی خیابونی که پیدا کردم کاغذ چسبوندم که گوشی پیدا شده و حتی امروز دیدم که هنوز هستنشون کاغذ ها
ولی متاسفانه دیدم موردی که اقواممون گوشی پیدا کرد و سیم کارت روش انداخت تا صاحبش گوشی رو پیدا کنه ولی براش دردسر شد(صاحب گوشی رو زده بودن و صاحب گوشی ازش شکایت کرد و به قول خودمون اومد ثواب کنه کباب شد)
من خودم 6+ دارم و اینو فقط برا بازی و موزیک به کارم میاد وگرنه میتونستم بفروشمش به مغازه دارا که از خداشونه(یعنی استفاده آنچنانی برا من نداره)
ولی من بازم شمارم رو میذارم تو محل پیدا کردن باشه که اگر صاحب گوشی موبایلش رو گم کرده باشه حتما میاد اونجا بگرده و احتمالش هست شماره رو ببینه

فقط یه سوال دیگه اینکه اگر خودم بخوام گوشی رو با همون سیم AT&T و با اینترنت خودم اکتیو کنم مشکلی پیش نمیاد؟
چون بلاخره شاید با این گوشی یه کار خلافی انجام دادن و شماره سریالش شاید تحت تعقیب پلیس باشه و دردسر بشه واسم
برا این میپرسم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
فقط یه سوال دیگه اینکه اگر خودم بخوام گوشی رو با همون سیم AT&T و با اینترنت خودم اکتیو کنم مشکلی پیش نمیاد؟
نه مشکلی پیش نمیاد چون IP های دینامیک همش در حال تغییر هستن.
سیم کارت AT&T هم که آنتنی نداره که ردگیری بشه.
با خیال راحت استفاده کن

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
سلام
برای اتصال کامپیوتر به گوشی اپل با کابل یو اس بی و رد و بدل کردن فایل و موسیقی و عکس و این جور چیزا نیاز به نرم افزار خاصی هست یا همینکه گوشی رو وصل کنیم کامپیوتر میشناسدش و میشه وارد حافظه گوشی شد و فایل ها رو جابجا کرد؟
با آیتونز میشه؟
البته بدون نیاز به اینترنت

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام
برای اتصال کامپیوتر به گوشی اپل با کابل یو اس بی و رد و بدل کردن فایل و موسیقی و عکس و این جور چیزا نیاز به نرم افزار خاصی هست یا همینکه گوشی رو وصل کنیم کامپیوتر میشناسدش و میشه وارد حافظه گوشی شد و فایل ها رو جابجا کرد؟
با آیتونز میشه؟
البته بدون نیاز به اینترنت
iTunes اگر گوشی شما جلبریک باشد یا نباشد
iTools, iFunbox اگر گوشی شما جلبریک باشد.
پیشنهاد میشود

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
قندشکن خوب برای ایفون که کار کنه سرعتشم خوب باشه چیه؟

بالا