برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

model8348

Registered User
لایک‌ها
241
مشکل در دوربین گوشی S6 سامسونگ

اقا ما یه گوشی s6 داریم ک وقتی با فلش عکس میگیرم خاموش

میشه و روشن نمیشه باید بزنم تو شارژ بعد کلیدو بگیرم روشن بشه

ولی وقتی بدون فلش میگیرم کار میکنه بدون مشکل تازه چراغ قوه هم

کامل روشن میشه بدون مشکل

model8348

Registered User
لایک‌ها
241

کامل روشن میشه بدون مشکل

model8348

Registered User
لایک‌ها
241

کامل روشن میشه بدون مشکل

کسی میتونه کمک کنه دوستان

09188446510

nowak

Registered User
لایک‌ها
466

کامل روشن میشه بدون مشکل
با یه فونت کوچیک تر هم بنویسی حله
به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری است
چک کنید ببینید تو حالت فیلمبرداری اگه فلاش رو روشن کنید چه اتفاقی میوفته
اگه نرم افزار چراغ قوه نصب کردید پاکش کنید مینونه باخاطر اختلال نرم افزارها باشه
اگه مشکل پابرجا بود
اول فکتور ریست کنید اگه درست نشد فلش
احتمال سخت افزاری کم هست

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان من یه گوشی خیلی کوچیک اندرویدی میخوام که مثلا صفحه اش 3 یا 3.5 اینچ باشه
فقط اگر کار کنم باهاش تلگرام کار میکنم

تو اینترنت گشتم این 2 مورد هست
http://www.digikala.com/Product/DKP-108415/GFive-President-Shark-3-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-جي-فايو-President-Shark-3-دو-سيم‌کارت#!/tab-techspecs/

http://www.digikala.com/Product/DKP-51102/Smart-dido-E3510-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اسمارت-ديدو-E3510-دو-سيم-کارت

مورد اول نظرتون درباره اش چیه؟ غیر از خود دیجی کالا سایت دیگه یا نمایندگی میشناسید این گوشی رو با همین قیمت بده؟
مورد دوم دیجی کالا موجودش نداره اما من از نمایندگی اسمارت پرسیدم و قیمت 145 هزار تومنی دادن

بین اینا کدوم بهتره؟ یا گوشی دیگه با همین شرایط و قیمت سراغ دارید؟

محمد رضا 79

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام. گوشی من lg مدل g2 هست اندروید 4.4.2 . من رو یکی از یادداشت هام pin گذاشتم اما هرچی اونو میزنم ارور میده. بعد وقتی میخام که از طریق جیمیلم اونو ریست کنم، وقتی پسوورد اکانتمو میزنم، اخطار unfortunately memo has stoped رو میاره . باید چکار کنم؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان من یه گوشی خیلی کوچیک اندرویدی میخوام که مثلا صفحه اش 3 یا 3.5 اینچ باشه
فقط اگر کار کنم باهاش تلگرام کار میکنم

تو اینترنت گشتم این 2 مورد هست
http://www.digikala.com/Product/DKP-108415/GFive-President-Shark-3-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-جي-فايو-President-Shark-3-دو-سيم‌کارت#!/tab-techspecs/

http://www.digikala.com/Product/DKP-51102/Smart-dido-E3510-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اسمارت-ديدو-E3510-دو-سيم-کارت

مورد اول نظرتون درباره اش چیه؟ غیر از خود دیجی کالا سایت دیگه یا نمایندگی میشناسید این گوشی رو با همین قیمت بده؟
مورد دوم دیجی کالا موجودش نداره اما من از نمایندگی اسمارت پرسیدم و قیمت 145 هزار تومنی دادن

بین اینا کدوم بهتره؟ یا گوشی دیگه با همین شرایط و قیمت سراغ دارید؟
هر دو گوشی تقریبا مشخصات شون نزدیک به هم هستش، ولی گوشی smart متاسفانه فناوری مخابراتی 3g نداره و کیفیت دوربینش هم کمتر از گوشی جی فایو هستش ، ولی گوشی smart اندکی قدرت سخت افزارش بالاتر هستش(دو هسته ایی در مقابل یک هسته ایی)
*من بجای شما بودم با 50 هزار تومان افزایش بودجه گوشی بهتری میخریدم (اگر نظر من رو بخواین اصلا سراغ این دو مدل گوشی نروید که اصلا ارزش خرید ندارند)
باتوجه به قیمت پیشنهادی بهترین انتخاب از برند هاواویی هستش
مورد اول با قیمت 177 هزار تومان : Huawei Ascend Y221 Dual SIM Mobile Phone
مورد دوم با کمی افزایش بودجه 225 هزار تومان : Huawei Y360 Dual SIM Mobile Phone
با سلام. گوشی من lg مدل g2 هست اندروید 4.4.2 . من رو یکی از یادداشت هام pin گذاشتم اما هرچی اونو میزنم ارور میده. بعد وقتی میخام که از طریق جیمیلم اونو ریست کنم، وقتی پسوورد اکانتمو میزنم، اخطار unfortunately memo has stoped رو میاره . باید چکار کنم؟
احتمالا برنامه تون دچار مشکل شده....

De..xter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام خدمت همه بچه های گل پی تی .اول از هم پوزش به دلیل اینکه چند وقتی درگیر اساس کشی بودم و نتونستم فعالیت زیادی داشته باشم اما تا جایی که توان داشتم مخصوصا پخ ها رو جواب دادم.به فکرم رسید که تاپیک مخصوص هر قسمت رو بزنم تا هم مشکلات دوستان برطرف شه و هم خدای نکرده تاپیکی از چشم نیفته و شرمنده نشیم.تا جایی که توان داشته باشم و از عهده حقیر بر بیاد انجام وظیفه می کنم.
البته دوستان هم یاری کنن و نظرات خودشون رو مطرح کنن تا به هم کمکی کرده باشیم
بسم ا...
سلام گوشیه من هواوی جی 7 هست ، من اندروید گوشیمو به 5،1،1 اپ کردم و همه چیش عالی شد فقط دیگه با برنامه های شریت و زاپیا نمیتونم چیزی بفرست البته کسای دیگه میتونن برام بفرستن ولی من نمیتونم تا یه درصد میره اروور میده ، نمیدونین مشکلش چیه؟

De..xter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام گوشیه من هواوی جی 7 هست ، من اندروید گوشیمو به 5،1،1 اپ کردم و همه چیش عالی شد فقط دیگه با برنامه های شریت و زاپیا نمیتونم چیزی بفرست البته کسای دیگه میتونن برام بفرستن ولی من نمیتونم تا یه درصد میره اروور میده ، نمیدونین مشکلش چیه؟

badluck

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوست عزیز
بنده هواوی هانر4cخودمو ازاندروید4.4 به5.1 و بیلد C185B310 اپدیت کردم حدودا2 ماه پیش بود
بعد از مدتی کار و روت کردن گوشیم وحذف گوگل پلی وسرویس های گوگل از روت و ریشه پاک کردم.
حالا دیروز گوشی رو ریست فکتوری کردم و متاسفانه پس از انتخاب زبان صحفه اول صحفه گوشی سفید و هیچ کاری نمیشه کرد فقط انتخب زبان اصلی و بعد فقط صحفه سفید میاد و هیچ و هیچ ولی خاموش وریستارت میشه و باز روز ازنو روزی از نو.
خواهشن راهنمایی لازم رو بفرمایید تا این مشکلم رفع بشه و همون اندروید5.1.1 خودم با روتش برگرده
ممنون میشم زودتر جواب بدین واقعا کارم لنگه و داغون.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دستان من میخوام یه مینی PC بگیرم اندرویدی باشه
فقط میخوام خروجی حتما AV داشته باشه
قیمتشم مناسب باشه

بنظرتون خوبه بخرم؟ از کجا بخرم که مناسب باشه قیمتش؟

%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-rk3188-%D8%A8%D8%A7-2%DA%AF%DB%8C%DA%AF-%D8%B1%D9%85-%D9%88-8%DA%AF%DB%8C%DA%AF-%D9%81%D9%84%D8%B4%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC%DB%8C-av%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-lan-mk908-cs918-rk-42.jpg

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
دستان من میخوام یه مینی PC بگیرم اندرویدی باشه
فقط میخوام خروجی حتما AV داشته باشه
قیمتشم مناسب باشه

بنظرتون خوبه بخرم؟ از کجا بخرم که مناسب باشه قیمتش؟

%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C-rk3188-%D8%A8%D8%A7-2%DA%AF%DB%8C%DA%AF-%D8%B1%D9%85-%D9%88-8%DA%AF%DB%8C%DA%AF-%D9%81%D9%84%D8%B4%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC%DB%8C-av%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-lan-mk908-cs918-rk-42.jpg
مینی پی سی ها چیزای جالبی هستن ..بستگی داره کارتون چی باشه...

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
سلام دوست عزیز
بنده هواوی هانر4cخودمو ازاندروید4.4 به5.1 و بیلد C185B310 اپدیت کردم حدودا2 ماه پیش بود
بعد از مدتی کار و روت کردن گوشیم وحذف گوگل پلی وسرویس های گوگل از روت و ریشه پاک کردم.
حالا دیروز گوشی رو ریست فکتوری کردم و متاسفانه پس از انتخاب زبان صحفه اول صحفه گوشی سفید و هیچ کاری نمیشه کرد فقط انتخب زبان اصلی و بعد فقط صحفه سفید میاد و هیچ و هیچ ولی خاموش وریستارت میشه و باز روز ازنو روزی از نو.
خواهشن راهنمایی لازم رو بفرمایید تا این مشکلم رفع بشه و همون اندروید5.1.1 خودم با روتش برگرده
ممنون میشم زودتر جواب بدین واقعا کارم لنگه و داغون.

به نظر من رام گوشی رو دانلود کنین و دوباره رام رو نصب کنین...آموزش هاش داخل اینترنت موجوده با یه گوگل کردن می تونین بدست بیارید.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
يه كاربر عادي كامپيوتر چه كاراي با كامپيوتر انجام ميده؟
اينترنت رفتن مداوم و زياد ، گوش دادن به موزيك ، ديدن فيلم ، چك كردن ايميل ، آخرش بازي ها اركيد و پلتفرمر

خوب همه اين كارا رو mini pcانجام ميده

خوب مگه خرم مثل بار قبل ١ ميليونو خورده اي بدم واسه pc

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام. کسی میدونه Allow mock location رو چجوری روی گوشیم فعال کنم ؟ اندروید 6 و سونی ز5 پریمیوم هست گوشیم. اصلا همچیم گزینه ای نداره

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان يكي از اعضا خانواده گوشي اندرويدي داره اشتباهي رفته تو منو سيستميهمون محيط ريكاوري معلوم نيست چيكار كرده الان گوشي روشن ميشه تو منو لگو اوليه گوشي ميمونه بعد عكس اخطار همون ربات اندرويد با نشان قرمز نسادمينويسه فرمان وجود ندارد

بايد چجوري درستش كنم؟

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
سلام دوستان

چطوری می‌تونم کاری کنم در صورتی که کسی به گوشیم دسترسی پیدا کرد (دزدی و ...) نتونه وارد محیط ریکاوری گوشیم بشه؟
چون ظاهرا الان با آپلود یه فایل تو محیط ریکاوری می‌تونند پسورد گوشی رو ریست کنند...
گوشی 3c

لطفا راهنمایی کنید

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
سلام:

متاسفانه تمام عکس های گالری من پاک شده....

راهی برای بازگشتش هست؟؟؟با هر برنامه ای تست کردم برنگشت...بدم بیرون میتونن درست کنن؟

کسی رو توی این فروم میشناسید کارش موبایل باشه؟

بالا