برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

hadi.sparvarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقا پدرام.آپدیت جدید که مشکلی نداشته باشه و آنلاک نخواد کی میاد؟ممنون

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام آقا پدرام.آپدیت جدید که مشکلی نداشته باشه و آنلاک نخواد کی میاد؟ممنون

سلام
برای کدام مدل؟
اپدیتهای جدید امده ولی فعلا ورژن مخصوص خود مشترکین ودافون است.تا ورژن انلاکشان بیاید چند ماهی طول میکشد

Sent from my SM-G355H using Tapatalk

hadi.sparvarin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای مدل N556a.میترسم ورژن ۸۳رو بریزم.همون ۶۱ روشه

amirinline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا پدرام! من مودم HG556ودافون دارم و حدود سه سالی هست که بدون مشکل کار میکرده و یکبار طی این سه سال آپگرید به ورژن 31 شده ولی به تازگی خط تلفن تعویض و باید یوزر و پسورد جدید را اعمال کنم ولی متاسفانه با IP 192.168.0.1 وارد Settingنمیشه و آدرس خودبخود به 192.168.1.1تبدیل میشه و فقط با یوزر vodafone و پسورد vodafone وارد میشه(یوزر و پسورد اصلی admin و VF-EShg556) که منوی اصلی نیست و قابلیت تنظیمات رو نداره، حتی Reast Factory هم کردم ولی به هیچ صورتی آی پی اصلی رو قبول نمیکنه! آیا راهی وجود داره که مشکل رفع بشه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

amirinline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اساتید کسی پاسخگو نیست؟ لطفا مرا راهنمایی کنید!!!

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام آقا پدرام! من مودم HG556ودافون دارم و حدود سه سالی هست که بدون مشکل کار میکرده و یکبار طی این سه سال آپگرید به ورژن 31 شده ولی به تازگی خط تلفن تعویض و باید یوزر و پسورد جدید را اعمال کنم ولی متاسفانه با IP 192.168.0.1 وارد Settingنمیشه و آدرس خودبخود به 192.168.1.1تبدیل میشه و فقط با یوزر vodafone و پسورد vodafone وارد میشه(یوزر و پسورد اصلی admin و VF-EShg556) که منوی اصلی نیست و قابلیت تنظیمات رو نداره، حتی Reast Factory هم کردم ولی به هیچ صورتی آی پی اصلی رو قبول نمیکنه! آیا راهی وجود داره که مشکل رفع بشه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
در پست اول فهرست راهنمایی ها درج شده است. در یکی از راهنمایی ها مشخصات متفاوت مودمها اعلام شده که باید امتحان کنید.
یا اینکه فریم ور مودم را عوض کنید به ورژن 61 . مودم را خاموش کنید دکمه سوزنی را نگهدارید و مودم را روشن کنید.ده ثانیه بعد صفحه بوت مودم میاید که میتوانید فریم ور را از انجا عوض کنید

Masoud.Neshat

Registered User
لایک‌ها
3
سلام. همین مدل 556a رو دیروز خریدم. چراغ وای فای روشن نمیشه. از اون دکمه سمت چپ هم نیست. داخل مودم قسمت diagnostics می نویسه Test your Wireless Connection: Fail ولی fail رو به جای قرمز با نارنجی بی حال نوشته. داخل تنظیمات advanced مربوط به wireless در مورد کانال وایرلس نوشته Current: 0
یعنی این از سخت افزاره و مودم خرابه؟ یا مشکل فیرمور یا... داره؟
پشتش نوشته HG55VDFA VER.C
سریالش هم با 30634 شروع میشه.
فیرمورش الان اینه: V100R001C10B083
پسوردش هم VF-EShg556 هست.
من به فیرمورش مشکوکم. درست میگم؟ الان چیپ وای فای این مودم Atheros هستش. یعنی باید از نوع B استفاده کرد؟ پشتش پس چرا نوشته VER .C ؟ عجیبه...

Last edited:

Masoud.Neshat

Registered User
لایک‌ها
3
سلام. همین مدل 556a رو دیروز خریدم. چراغ وای فای روشن نمیشه. از اون دکمه سمت چپ هم نیست. داخل مودم قسمت diagnostics می نویسه Test your Wireless Connection: Fail ولی fail رو به جای قرمز با نارنجی بی حال نوشته. داخل تنظیمات advanced مربوط به wireless در مورد کانال وایرلس نوشته Current: 0
یعنی این از سخت افزاره و مودم خرابه؟ یا مشکل فیرمور یا... داره؟
پشتش نوشته HG55VDFA VER.C
سریالش هم با 30634 شروع میشه.
فیرمورش الان اینه: V100R001C10B083
پسوردش هم VF-EShg556 هست.
من به فیرمورش مشکوکم. درست میگم؟ الان چیپ وای فای این مودم Atheros هستش. یعنی باید از نوع B استفاده کرد؟ پشتش پس چرا نوشته VER .C ؟ عجیبه...

خیلی ممنون! با روش مشخص شده در پست http://forum.persiantools.com/threads/%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-adsl-%DA%86%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9
%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%A7%D9%86.380402/page-47#post-9766594

درست شد. خدا خیرتون بده. ممنونم خیلی زیااااد.

manotow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام علیکم.
بنده دیروز یه مودم vodafone 556a خریدم. ورژنش فریمور اون هم 25 هستش. یه مودم دانگل رایتل انداختم روش ولی جواب نداد. فریمور اون رو به 83 ارتقا دادم ولی باز هم نشناخت. کلی هم توی مطالب قبلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. این رو هم فقط به خاطر پشتیبانی از 3g اون خریدم.
خواهشا اگه کسی راه حلی سراغ داره، دریغ نکنه. من کارم واقعا زمین مونده. تشکر

tictak

Registered User
لایک‌ها
7
الان بهترین نسخه فریم ور کدومه؟
لینک فریم ور Dlink توی پست اول نیست؟
ممنون

manotow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان عزیز، کسی نیست که ما رو نجات بده؟

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام علیکم.
بنده دیروز یه مودم vodafone 556a خریدم. ورژنش فریمور اون هم 25 هستش. یه مودم دانگل رایتل انداختم روش ولی جواب نداد. فریمور اون رو به 83 ارتقا دادم ولی باز هم نشناخت. کلی هم توی مطالب قبلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. این رو هم فقط به خاطر پشتیبانی از 3g اون خریدم.
خواهشا اگه کسی راه حلی سراغ داره، دریغ نکنه. من کارم واقعا زمین مونده. تشکر
سلام مدل 556 فقط با دانگل هواوی یا ودافون کار میکند.و لاک است برای دانگلهای متفرقه
الان بهترین نسخه فریم ور کدومه؟
لینک فریم ور Dlink توی پست اول نیست؟
ممنون
به لینک دراپ باکس اشاره شده در پست اول مراجعه کنید

کسی نیست اینجا راهنمایی کنه؟
سلام
در خدمتم

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
سلام
من یک مودم قبلا ازتون خریدم
فریمورشو عوض کردم و 83 ریختم و خوب کار میکرد
بعد اینترنتمو عوض کردم دیگه کار نکرد
اومدم از یک سایت دیگه فریمور 62 بود فکر کنم دانلود کردم و روش ریختم چون لینک های اینجا دیگه کار نمیکرد
الان دیگه حتی با کابل هم نمیتونم بهش وصل بشم و فقط چراغ پاورش روشنه
باید چکار کنم؟

manotow

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من الان یه دانگل 3g مارک خود وودافون انداختم روش ولی باز هم نمیشناسه چرا ؟!!!
فریمور مودم رو هم حتی الان به ورژن 63 SP1 تغییر دادم ولی باز هم چیزی نمیشناسه !!! فریمور 83 هم نمیشناخت !!!
همه رو توی تنظیمات، unknown میزنه !!!
چیکار کنم؟

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
یه مودم HG556A داشتم رعد و برق زد و دیگه اینترنتش کار نمیکنه، یعنی کار میکنه منتها با نویز و نوسان بسیار شدید که سرعت نت 2 مگ رو در حد دایالاپ پایین میاره، قیدش رو زدم. ولی کماکان WiFi اون کار میکنه.
آیا قابل تعمیر هست؟ یا یه نو بخریم؟
این مدل دقیقا n هست یا n پلاس؟
اگه n هست مدل دقیق n پلاس رو با قیمت و تصاویرش برام پی.ام کنید.
سپاس

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
سلام مدل 556 فقط با دانگل هواوی یا ودافون کار میکند.و لاک است برای دانگلهای متفرقه

به لینک دراپ باکس اشاره شده در پست اول مراجعه کنید

سلام
در خدمتم
سلام
من یک مودم قبلا ازتون خریدم
فریمورشو عوض کردم و 83 ریختم و خوب کار میکرد
بعد اینترنتمو عوض کردم دیگه کار نکرد
اومدم از یک سایت دیگه فریمور 62 بود فکر کنم دانلود کردم و روش ریختم چون لینک های اینجا دیگه کار نمیکرد
الان دیگه حتی با کابل هم نمیتونم بهش وصل بشم و فقط چراغ پاورش روشنه
باید چکار کنم؟

david-ebi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه مودم HG556A داشتم رعد و برق زد و دیگه اینترنتش کار نمیکنه، یعنی کار میکنه منتها با نویز و نوسان بسیار شدید که سرعت نت 2 مگ رو در حد دایالاپ پایین میاره، قیدش رو زدم. ولی کماکان WiFi اون کار میکنه.
آیا قابل تعمیر هست؟ یا یه نو بخریم؟
این مدل دقیقا n هست یا n پلاس؟
اگه n هست مدل دقیق n پلاس رو با قیمت و تصاویرش برام پی.ام کنید.
سپاس
سلام.مودم هواوی ودافون من موقعیکه خاموش بوده اشتباها کابل تلفن رو توی پریز برق زدم و بعد زدم به پشت مودم که همونجا متوجه شدم و درآوردم.(مودم خاموش و از برق کشیده بود)حالا دیگه چراغ لینکش ثابت نمیشه.یعنی روشن میشه و حتی گوشیم وای فای مودم رو میشناسه اما چراغ لینک اصلا ثابت نمیشه و نمی تونم به اینترنت متصل بشم.پورت ورودی adsl پشت مودم به علت برق گرفتگی یک کمی دوده کرده و سیاه شده.من احساس میکنم اگر همون پورت عوض بشه مشکل حل میشه.چون الان یک جورایی اصلا تلفن انگار وارد مودم نمیشه.میخواستم نظر شما رو بدونم.همچنین اگر بخواهم یک مودم جدید بخرم باید چکار کنم و قیمت چنده؟
ببخشید در جواب کاربر دیگه کامنت گذاشتم.چون نتونستم به طور مستقل کامنت بزارم.

Last edited:

behzad353

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سری N موجود هست؟

Arthas98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان کسی می دونه چطوری میشه با اینترنت ÷ارس انلاین به گوگل استور گوشی اندروید رفت.قبلا های وب داشتم مشکلی نبود اصلا ولی الان نمیره و ارور میده.
لطفا کمک کنین.

بالا