برگزیده های پرشین تولز

تاپيك جامع رفع مشكلات هارد ديسك

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
باز کنید باید بیخیال گارانتی بشید .
عزیز زحمت جواب رو میکشی ولی کامل سوالات رو پاسخ نمیدی !!
میشه باز کرد و اطلاعات رو کپی کرد یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون این گارانتی امروز میگفت این کار رو هم نمیشه کرد درسته گفته یا بیراه گفته؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
عزیز زحمت جواب رو میکشی ولی کامل سوالات رو پاسخ نمیدی !!
میشه باز کرد و اطلاعات رو کپی کرد یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون این گارانتی امروز میگفت این کار رو هم نمیشه کرد درسته گفته یا بیراه گفته؟
تا به حال چند تا از سوال های شما رو جواب دادم . طلبکارانه برخورد کنید همین جواب هم نمیگیرید .
هارد وسترنه یا سیگیت ؟

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
نمیشه . چون مبدل متصل به برد هارد یکپارچست . فقط با ابزار تخصصی ریکاوری میشه . قیمت هم مناسب گفتند .

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
نمیشه . چون مبدل متصل به برد هارد یکپارچست . فقط با ابزار تخصصی ریکاوری میشه . قیمت هم مناسب گفتند .
یک بار دیگر به عکس نگاه بندازید ببینید راهی نداره اون قسمت خم شده رو صاف کنم که کابل بره داخل پورت
http://8pic.ir/images/8wsnbbsgd5s17nnfalze.jpg
تعمیر کار در غرب تهران سراغ دارید فردا ببرم یه نگاهی بندازه حوالی منطقه 22؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
این کانکتور الان از جاش کنده شده ولی کاملا نه . هر کی دست بزنه گارانتیش باطله

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
قابل توجه دوستانی که مشکل بنده رو دارن و کابل داخل پورت یو اس بی نمیره
یا یک پیچ کوشتی با سر نازک بسیار با احتیاط کامل و فشار کم به راحتی پورتی که خم شده رو فشار بدید تا بره سر جاش به همین راحتی ممنون
در مورد کابل هم اگر درست وارد کتید و اروم هم کابل رو بیرون بکشید این اتفاق نمی افته

m1s

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان الان بهترین و سخت جون ترین هارد اکسترنال داخل بازار چیه؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
وسترن های پاسپورت سری الترا . اگر به خوبی نگهداری بشه و در کیف مخصوصش نگه دارید مشکلی براش ایجاد نمیشه .

• Like
Reactions: m1s

iL0ve23

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان
من یه هارد اکسترنال داشتم مدل my passport . چند ماه پیش داشت کار می کرد و روش نرم افزار bitlocker نصب بود. بعد از مدتی دیدم که اطلاعات هارد قابل copy/paste کردن نیست. برای همین تصمیم گرفتم که کلا bitlocker رو از کار بندازم ولی هر کاری که کردم نشد که نشد و recovery key رو هم حتی دیگه نمیشناخت اینقدر که باهاش ور رفتم. تصمیم گرفتم که format کنمش که به راحتی فرمت شد. بعد از فرمت تست health رو با برنامه HDTune چک کردم و مشکلی نبود ولی موقعی که تست رو زدم بعد از مدتی قسمتای قرمز نشون داد بین سکتورها. تصمیم گرفتم از دستور Checkdisk استفاده کنم و هارد رو repair کرد. الان که به کامپیوتر می زنم بعد از repair هارد شناخته نمی شه و صدای هد هارد هم به طور واضحی به گوش میرسه( چراغ هارد روشن میشه ولی detect نمیشه). تازه 2 ماه هست که گارانتیش تموم شده. به نظر شما جایی هست یا راهی هست که بشه اینو تعمیر کرد؟ این سومین هارد وسترن من هست که تو 2 سال اخیر سوخته. دیگه وسترن نمی گیرم. 3 تا سیگیت دارم 6 سال هست بدون مشکل دارن کار می کنن.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان
من یه هارد اکسترنال داشتم مدل my passport . چند ماه پیش داشت کار می کرد و روش نرم افزار bitlocker نصب بود. بعد از مدتی دیدم که اطلاعات هارد قابل copy/paste کردن نیست. برای همین تصمیم گرفتم که کلا bitlocker رو از کار بندازم ولی هر کاری که کردم نشد که نشد و recovery key رو هم حتی دیگه نمیشناخت اینقدر که باهاش ور رفتم. تصمیم گرفتم که format کنمش که به راحتی فرمت شد. بعد از فرمت تست health رو با برنامه HDTune چک کردم و مشکلی نبود ولی موقعی که تست رو زدم بعد از مدتی قسمتای قرمز نشون داد بین سکتورها. تصمیم گرفتم از دستور Checkdisk استفاده کنم و هارد رو repair کرد. الان که به کامپیوتر می زنم بعد از repair هارد شناخته نمی شه و صدای هد هارد هم به طور واضحی به گوش میرسه( چراغ هارد روشن میشه ولی detect نمیشه). تازه 2 ماه هست که گارانتیش تموم شده. به نظر شما جایی هست یا راهی هست که بشه اینو تعمیر کرد؟ این سومین هارد وسترن من هست که تو 2 سال اخیر سوخته. دیگه وسترن نمی گیرم. 3 تا سیگیت دارم 6 سال هست بدون مشکل دارن کار می کنن.
سلام خیر . متاسفانه هارد شما کرش کرده و تعمیر نمیشه . سیگیت rate خرابی بیشتری نسبت به وسترن دارد . من فقط سه تا الترا دارم . که در کیف مخصوص نگه داری میکنم با دقت الان 4 ساله برام کار میکنند . هاردهای پاسپورتی رو باید در کیف مخصوص نگه داری کرد . کوچکترین ضربه خرابشون میکنه .

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
هارد سیلیکون پاور a80 رو به هاب وصل کردم سیستم هنگ کرد بعد رسیت ویندوز دیگه هارد شناسایی نمیشه البته موتورش روشن میشه و چراغش ایضا ولی تو مای کامپیوتر و دیسک منجمنت خیر وقتی هم گوشمو رو هارد میزارم صدایی میده و بعد چند ثانیه استوپ و دوباره همون صدا تکرار میشه
هارد گارانتی داره و میخوام بفرستم گارانتی ولی ولی چون اطلاعات هم دام میخوام بدونم راهی وجود داره خودم کاری کنم یا خیر
درضمن با کابل دیگه و چند سیستم تست کردم و نرم افزار اپدیت فریومر سایت سیلیکون پاور هم تست کردم شناسایی نکرد هارد رو

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
هارد سیلیکون پاور a80 رو به هاب وصل کردم سیستم هنگ کرد بعد رسیت ویندوز دیگه هارد شناسایی نمیشه البته موتورش روشن میشه و چراغش ایضا ولی تو مای کامپیوتر و دیسک منجمنت خیر وقتی هم گوشمو رو هارد میزارم صدایی میده و بعد چند ثانیه استوپ و دوباره همون صدا تکرار میشه
هارد گارانتی داره و میخوام بفرستم گارانتی ولی ولی چون اطلاعات هم دام میخوام بدونم راهی وجود داره خودم کاری کنم یا خیر
درضمن با کابل دیگه و چند سیستم تست کردم و نرم افزار اپدیت فریومر سایت سیلیکون پاور هم تست کردم شناسایی نکرد هارد رو
عزیز اون صدا یعنی هارد مشکل مکانیکال داره .
شما دو راه داری
بیخیال گارانتی بشی و با هزینه 400 تومن اطلاعات رو برگردونی یا ببری گارانتی هاردت رو عوض کنی .

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
سلام و خسته نبشید خدمت دوست خوبم AMD.POWER
عزیز من به یه مشکلی عجیب برخوردم,گفتم یه سوالی از شما بکنم که استادی,هارد من 1ترا وسترن گرین هست
حدود 2ساله دارمش,الان چند وقته در حال کار با سیستم که هستم,یهو هارد صدای جیر جیر میده و سیستم خیلی کند میشه به قدری که
مای کامپیوتر 20 ثانیه طول میکشه باز میشه!!!!! این کند شدن سیستم چند بار شده به 5 دقیقه کشیده و چند بار هم بیشتر که دیگه ریستارت کردم سیستم رو,حالا اسکرین شات هارو شما ببین,ببین اکتیویتی هارد رو تو اون لحظه با اینترنت خاموش عکس انداختم
رید و رایتش 180و 280 مگ هست,معلوم نیست چیه(درضمن ویندوز رو عوض و با انتی ویروس نود 32 اپدیت شده کل سیستم رو فول اسکن کردم)
izpr_21-february-2016_16-22.png
0107_gdrgvd.jpg
mr9c_fbdfv.jpg

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
از اطلاعات بکاپ بگیر و یکبار فرمت کامل کن .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
جا ندارم حقیقتش,2تا اکسترنال دارم پره پر هستن,راهی دیگه نداره؟
بودجه داری یک هارد سیگیت بارکودا بخر . خیلی سرعتش بیشتر از وسترن گرین . فقط تو ایران وسترن گرین برای نصب ویندوز استفاده میشه . خود وسترن داره فریاد میزنه این هارد آرشیوه

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
بودجه داری یک هارد سیگیت بارکودا بخر . خیلی سرعتش بیشتر از وسترن گرین . فقط تو ایران وسترن گرین برای نصب ویندوز استفاده میشه . خود وسترن داره فریاد میزنه این هارد آرشیوه
این هاردو سر یه قضیه ای گرفتمش,من رو اون یکی سیستمم بلک نصبه,باشه ببینم چی میشه,ممنونم به هر حال

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
این هاردو سر یه قضیه ای گرفتمش,من رو اون یکی سیستمم بلک نصبه,باشه ببینم چی میشه,ممنونم به هر حال
گرین به صورت اتومات میره حالت کم مصرف . تا بیاد از اون حالت روشن بشه . سیستم یه گیر کوچیک میکنه .
خودم مدتی مجبور شدم با این هارد گرین کار کنم کلافه شدم .

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
سلام و درود
دوتا هارد رو کیس بستست. از کجا بفهمم سرعت کدوم بیشتره؟ (برای نصب ویندوز)
1-سامسونگ یک ترا
2- وسترن گرین 2 ترا
توی مثلا HD TUNE سرعت رو مینویسه؟

بالا