برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
به به
سلام عرض شد
الان عکس پروفایلتونو دیدم یاد 2 سال پیش افتادم که اومدم این دانشگاه فکر کنم شما ترم های آخرتون بود.
چقدر سوال میپرسیدیم اینجا :)
سلام وعرض ادب
یادش بخیر دیگه تکرار شدنی نیست!

salam doostan. vaght bekheyr. aya darmoored afshin salajegheh khabari darid!? ke aya ezdevaj kardan ya ne? chikara mikonan? kheili delam mikhad bedoonam alan chikar mikona? lotfan agar az doostan kasi darmoored ishan etelaei dasht bande ra darjaryan bogzarad. mamnoonam​
دختری با کفش های کتانی:D
ازدواج کردن 6تام بچه دارن!

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
به به
سلام عرض شد
الان عکس پروفایلتونو دیدم یاد 2 سال پیش افتادم که اومدم این دانشگاه فکر کنم شما ترم های آخرتون بود.
چقدر سوال میپرسیدیم اینجا :)
سلام وعرض ادب
یادش بخیر دیگه تکرار شدنی نیست!

salam doostan. vaght bekheyr. aya darmoored afshin salajegheh khabari darid!? ke aya ezdevaj kardan ya ne? chikara mikonan? kheili delam mikhad bedoonam alan chikar mikona? lotfan agar az doostan kasi darmoored ishan etelaei dasht bande ra darjaryan bogzarad. mamnoonam​
دختری با کفش های کتانی:D
ازدواج کردن 6تام بچه دارن!

afsooooos

Registered User
لایک‌ها
56
لطفعلی کلن سخت گیر نیست شبکش رو نمی دونم. روحانی پایگاه قدیم اخلاقش گند بود افتاده ها هم زیاد ولی جدیدا یکم بهتر شده .کلن باید چیزی بنویسی که از نظر اون درست باشه.
ژوبین هوش داشتم یکم هوله . بیشتر سعی می کنه با منبع حرف بزنه و خیلیا حس می کنن بارش نیست ولی در کل بد نیست. حداقل بلد نباشه میره پیدا می کنه نه الکی چرت بگه. برگه رو هم دقیق تصحیح می کنه یکم رو به بالا. (از نزدیک برای چند نفرو دیدم)
کامپایلر فرمیسک خیلی سعی می کنه کار بکشه . نخونی با لبخند و تیکه آبروتو می بره . کلن انقدر گیر می ده و در طول ترم نگاه می کنی جزوه رو که امتحان اخر پاسیش بالاست.
خیلی مممنووووونم خیلی لطف کردید

afsooooos

Registered User
لایک‌ها
56
من ترم پیش عکس خودشو بچه چند ماهشووو دیدم

NOR-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان من فیش ثبت نام بدون ازمون از سایت گرفتم ولی هنوز ثبت نام حضوری نکردم به نظرتون الان میتونم ثبت نام کنم و کلاس های کارشناسی شروع شده؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

zsdfvzsdfv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
کسی جواب تمرین های ساختمان داده شاهپریان رو داره برام بفرسته؟ خیلی ضروریه.

benyaminsoroush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
ببخشید میخواستم بدونم استاد انصاری نو چطور هست؟
فیزیک 2 باهاش برداشتم میخوام ببینم اگه خوب نیست حذفش کنم

zahra1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی استاد فهيمه صابري زفرقندي رو میشناسه؟

mr.ali.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان معماری کامپیوتر رشته ای تی هماهنگه سوالاش؟
مدار منطقی چه طور ؟ خواهش می کنم تا حذف و اضافه جواب بدین

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
دوستم باهاش ریاضی 2 و ریاضی مهندسی داشت خیلی راضی بود. ریاضی مهندسی 18 شد ؛
میگفت 10 نمره هم ننوشته بودم! استاد سر امتحان همه رو بهم گفته! درس دادن و اخلاقش هم خوبه.
اگه بشناستت و خودت هم یکم بخونی مطمئن باش بالا میشی.

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
مریم برنا سیگنال کسی میشناسه؟

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
سلام بچه ها خصوصا قدیمی ها
دیروز تی جی بودم چقدر دانشجو تو حیاط بود یه لحظه کف کردم!گفتم شاید قراره کنکوری چیزی تو تی جی برگزار بشه!بعد اینکه رفتم داخل دیدم نه بابا همشون بچه های تی جی هستن.ولی چقدر زیاد شدن!
مگه نگفتن ده هفتادیا کم هستن:D
خب قدیمیا چکار میکنید؟
1 ادامه تحصیل
2 پشت کنکور
3 ازدواج
4 سربازی (واسه پسرا)
5 منتظر کیس اکازیون (واسه دخترا)
6 سر کار
7....

NOR-1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستان میشه یکی جوابمو بده؟ من امروز رفتم برای ثبت نام مقطع کارشناسی عمران ناپیوسته گفتن ظرفیت تکمیله برو مهر بیا به نظرتون امکان داره اگر کسی انصراف داد بشه ثبت نام کرد؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

pmk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی از دوستان هست که ارشد عمران بخونه یا شناختی داشته باشه؟
برای ارشد میخواستم انتخاب کنم که فعلا سازه تهران جنوب زدم.چند روز وقت دارم که تغییرش بدم.
میخوام ببینم از نظر جایگاه و سختگیری و اساتید چه وضعیتی داره و دانشجوها راضی هستن یا نه؟
دانشکده عمرانش هم ابوذره؟
کلا اطلاعاتی در مورد عمران تهران جنوب داشتین ممنون میشم بگید.
تشکر.

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
سلام بچه ها خصوصا قدیمی ها
دیروز تی جی بودم چقدر دانشجو تو حیاط بود یه لحظه کف کردم!گفتم شاید قراره کنکوری چیزی تو تی جی برگزار بشه!بعد اینکه رفتم داخل دیدم نه بابا همشون بچه های تی جی هستن.ولی چقدر زیاد شدن!
مگه نگفتن ده هفتادیا کم هستن:D
خب قدیمیا چکار میکنید؟
1 ادامه تحصیل
2 پشت کنکور
3 ازدواج
4 سربازی (واسه پسرا)
5 منتظر کیس اکازیون (واسه دخترا)
6 سر کار
7....
سلام رفیق چطوری خوبی؟؟چه خبرا

masodd

Registered User
لایک‌ها
724
اصلا خداییش اومدم اینجا دلم گرفت...یاد بچه ها افتادم...انگار همین دیروز بود..بزرگترین تفریح زندگیم اون موقع ها
اینجا اومدن بود..و حرف زدن با بچه ها و اذیت کردن مدیر اینجا خخخخ...در کل خاطرات خوبی بود...اییشالله بچه ها هرجا هستند
موفق و خوشبخت باشند..از جمله داداشای گلم کابوی و مهدی و اهراد...خانوما هم یادمه لورام بود..ناز بانو...فری...لرد سیاه...
دردری...و مابقی بچه های گل پی تی...ایشالله همشون تنشون سالم و لبشون خندون باشه...
من هیچی دیگه درسم تموم شد..یه مدت رفتم دنبال کار..واقعا کار مرتبط با رشته خودم نبود...بود اما واقعا خوب نبود
مثلا کارای مونتاژ و اینا که خوب نبود..خلاصه رفتیم دنبال ادامه تحصیل و یکسال پشت کنکور بودم و الان دانشجوی ارشدم
دانشگاه علم وصنعتم...پدرمون رو در آوردن خداییش خخخخخخخخخخ...

gigawarn

Registered User
لایک‌ها
25
هنوز قوامی اونجا درس میده
بگیرین بزنینش مرتیکه ع*و*ضی رو همش با 10 یا 11 پاس میکرد آخرشم به خاطر این مرد ریش زاده با معدل پاین تموم کردیم

pmk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی از دوستان هست که ارشد عمران بخونه یا شناختی داشته باشه؟
برای ارشد میخواستم انتخاب کنم که فعلا سازه تهران جنوب زدم.چند روز وقت دارم که تغییرش بدم.
میخوام ببینم از نظر جایگاه و سختگیری و اساتید چه وضعیتی داره و دانشجوها راضی هستن یا نه؟
دانشکده عمرانش هم ابوذره؟
کلا اطلاعاتی در مورد عمران تهران جنوب داشتین ممنون میشم بگید.
تشکر.

بالا