برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

silly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
137
قبل از شروع فصل یه چیز همش تو ذهنم بود!
آزموده را آزمودن خطاست!!

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
بعید میدونم اون ضربه کاشته گل شده باشه .

البته با وجود رحمتی شاید معادلات قهرمانی کمی پیچیده تر بشه ، حیدری و کریمی هم هستن ولی با توجه به این بازی خیلی بعیده قهرمان بشیم ، بعید و دور از ذهن ، البته پرسپولیس هم دروازه بانش کاملن شوت هست و از همین ناحیه مطمئنن ضربع خواهند خورد.

منم با کرانچار موافقم ، مظلومی اوتسال با یکی از بهترین تیمهای تاریخ استقلال نتوتست قهرمانی رو به دست بیاره امسال که دیگه فقط باید وایسه بقل زمین زل بزنه به بازیکنا ، دوای درد این تیم یه مربی باهوش و کاربلد خارجیه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
فقط امیدوارم سید مهدی همیشه سلامت بدون محرومیت تو بازیها باشه . نبودش کاملا حس میشه . به جای طالب لو همون حسینی رو بیارن خیلی بهتره .

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,309
بدترین بازی که تا بحال دیده بودم.
اینکه اون ضربه گل بود یا نبود به نظر من که گل نبود ولی پرس دوسی پور این هفته با بستن آسمون و ریسمون ثابت میکنه که گل بوده.البته اگه بتونه ثابت کنه ضربه فینال 1966 هم گل بود یا نبود شاهکار کرده.
798be693-e340-4649-96f1-7777d4bbff93-cb.Jpeg

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
مظلومی باز ریدن در نیم فصل دوم رو شروع کرد! مثل همیشه

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
جان من تو پی تی کلوپ هواداران اس اس هم داشتیم و خبر نداده بودین ؟؟!!!!:D:D:D

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
سوالی که پیش میاد اینه که اون تمریناتی که پشت درهای بسته انجام میشه چه علتی میتونه داشته باشه؟! احتمالن مجلس لهو و لعبه وگرنه مطمئنن اجرای تاکتیک و این حرفا نیست .

راستی از همون اول فصل هیچ اعتقادی به مگویان نداشته و ندارم ، بازیکن متعصبیه ولی بهره ی هوشی پایینی داره ، گلی که خوردیم رو هم مقصر صد در صد بود

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
در مورد اینکه گل شد یا نشد، از این زاویه به هیچ وجه نمیشه گفت. خاک بر سر صدا و سیما که هنوز نمیتونه یک صحنه رو واضح نشون بده که گل شده یا نه.

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
من موندم چه حکمتیه که تیم ما ببره مساوی کنه یا ببازه بازم بوی سوزش از تاپیکای دیگه میاد

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

abiposhan

Registered User
لایک‌ها
124
بچه ها نا امید نشید و این حس به بازیکنان منتقل نکنید . یادمون باشه هنوز صدریم و به جز اس خوزستان با بقیه فاصله لازم هم داریم . نیم فصل اول هم چند بازی افت داشتیم و بعد بلند شدیم پس به کمک من و شمای هوادار و بازیکنان و کارد فنی که به حد کافی سرزنش شنیدن میریم به سوی قهرمانی در دو جام .

abiposhan

Registered User
لایک‌ها
124
جان من تو پی تی کلوپ هواداران اس اس هم داشتیم و خبر نداده بودین ؟؟!!!!:D:D:D
1151 پست دارید و نمیدونستید در پی تی تاپیک هواداران سرور است . :) به کلبه درویشی آبیمون خوش اومدی . وسیله پذیرایی نداریم ;)

abiposhan

Registered User
لایک‌ها
124
من موندم چه حکمتیه که تیم ما ببره مساوی کنه یا ببازه بازم بوی سوزش از تاپیکای دیگه میاد

برادر وقتتو تو تاپیکهای دیگه و به خصوص تیمهایی که از قرن وسطی به این ور قهرمان نشدند تلف نکن .

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
1151 پست دارید و نمیدونستید در پی تی تاپیک هواداران سرور است . :) به کلبه درویشی آبیمون خوش اومدی . وسیله پذیرایی نداریم ;)
داداش من که از اسم آیدیم معلومه دیگه :آبی آبی آبی.........:D:D:Dآواتار هم که برادارن اس اسی هستن دیگه !:D درود بی پایان به لشکر سرافراز آبی:cool:.....قربون همگی :cool:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
برادر وقتتو تو تاپیکهای دیگه و به خصوص تیمهایی که از قرن وسطی به این ور قهرمان نشدند تلف نکن .
رو ایمیلم میاد پیغاماش
منم واسه تفریح میخونم شاد بشم

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
متاسفانه ما با یه برد باز همچی یادمون میره این تیم پرهزینه ترین تیمه امساله عجیب و شاهکار نیست که الان صدر جدوله اکثر جوونای که بهشون یکم بازی میده هم کشف قلعه نوعیه کلا خیلی توپ لو میدیم
و تماشاگر پسند بازی نمیکنیم ای کاش توپ اخر رو برای اس اهواز گل میگرفت تا لاقل یه تلنگر به تیم وارد میشد البته یادمون نره اگه اتفاقی یه گل تو ثانیه ها اخر میزدیم الان هیچ کدوم از پیامای بالا نبود
و به به چه چه از تیم بود با این مدیر عامل که من میبینم باید مدیر عامل عوض بشه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
خوشم میاد اینجا هیچ صحبتی راجع به داوری و اینجور مباحث در مورد تیم حریف نیست ... چه هفته ی گذشته و چه این هفته ..

به امید پیروزی در بازی مقابل نفت

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
مهدی رحمتی، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، روزبه چشمی، آرش برهانی، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، جابر انصاری و سجاد شهباززاده.

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
خدا وكيلي كيفيت بازي تيم حال آدمو به هم ميزنه

بالا