برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد گوگل ادوردز

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
یه سوال برام پیش اومده ممنون میشم هر کی جوابم رو بده
امروز رفتم تو گوگل ادوردز اکانت ثبت کنم همه مراحل رو رفتم ولی وقتی نوبت به ثبت سایت رسید سایت فارسی رو قبول نمیکرد در حالی که سایت خارجی رو راحت قبول میکرد سوالم اینه که با توجه به این تحریم پش جه چوری این سایت هایی که میگن تبلیغ توی صفحه اول میدیم سایت های فارسی رو تبلیغ میکنن؟

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
دومین ir رو نمی پذیرن. با زبان فارسی مشکل ندارن.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
دامنه ir رو که اصلاً قبول نمی کنه. در ایران هستید؟ اگه در ایران هستید که کلاً بیخیالش بشید. هر کاری کنید متوجه میشه و اکانت رو مسدود می کنه.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اره تو ایرانم ولی برای تلیغ گرفتن از گوگل نمیخوامش که فقط میخوام تبلیغ یه محصول رو بدم به گوگل واسه اینم راهی نداره؟اخه باید راهس داشته باشه چون این همه سایت فارسی هستند که تبلیغشون رو دادن به گوگل

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
هم از طرف گوگل برای ایران تحریمه و هم در وضعیت فیلترینگ قرار داره

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
نه اخرش درستش کردم میگن خواستن توانستن هستا گوگلم حریفم نشد.اخه وقتی میدیدم توی همین گوگل کلی تبلیغ فارسی هست پس تحریم گوگلم کشکه اونا فقط چیزایی رو تحریم میکنن که به ضرر خودشون نباشه نمیان که سود خودشون رو قطح کنن من تبلیغو فعال کردم خیلی راحته اگه کسی خواست براش توضیح میدم ممنون بابت پاسخ و جواب های دوستان

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
با برتینا می تونین تبلیغ کنین .

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
اره قبلا باهاشون تماس گرفته بودم ولی جمعه بود گفتن شنبه تا چهار شنبه خدمات میدیم دیگه لازم نیست ممنون خودم تبلیغو دادم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
چطوری حساب رو شارژ کردید؟ اگه فرصت داشتید یه توضیح کوتاه بدید.

ضمناً تبلیغاتش مگه فیلی نیست؟

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
نه تبلیغات مشکلی نداره فی.لتر هم نیست.حساب رو با مستر کارت ویرفای و شارژ کردم جای اینکه چند برابر بدم به سایت ها یه مستر کارت با همون قیمت یه کمی هم ارزونتر خریدم و 75 دلار هم گوگل کوپون تازه واردی داد که اگه خودم مستقیم تبلیغ نمیدادم اینم نداشتم حالا با همه این موارد ببینم سود داره اصلا
تازه توی اکثر سایت ها نوشته بودن هزینه هر کلیک روی تبلیغات 0.01 تا 0.05 دلار هست که طبق گفته کاربران خیلی وقتا از اینم خیلی بالاتر میرفت در حالی که خودتون مدیریت کنید از 0.01 بالاتر نمیره ظهر گند زدم واسه هر کلیک یه دلار کم کرد مرتیکه مگه کلیک طلاست

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
@samanjigar
لطفاً نتیجه اش رو در پایان اینجا بنویسید که چطور بوده.

من شنیدم که: برای محصولاتی که مال خودتون باشه و مخصوصاً اگه قصد برندسازی داشته باشید، ممکنه خوب جواب بده ولی اگه مثلاً محصول همکاری در فروش رو تبلیغ کنید و یا محصولی که سود کمی به ازای هر فروش داشته باشه، سود چندانی نمی کنید.

به هر حال اگه نتیجه اش رو اینجا بنویسید ممنون میشم.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
حتما اعلام میکنم دوست عزیز
منم خیلی گشتم تا ببینم کسی تجربشو رو نوشته یا نه ولی پیدا نکردم مجبور شدم خودم امتحانش کنم محصولای من مال همکاری در فروش هست البته انتظار سود ندارم فقط واسه امتحان این محصولا رو گذاشتم تا ببینم فروش چقدر میشه بعدا با یه حساب ساده ادم میتونه بفهمه که اگه محصولات مال خودش بودن سودش چقدر میشد منم میخوام محصول خودمو بزارم اما اول با همین محصولا میزان فروش و بازدهی تبلیغات تا اندازه زیادی دستم میاد

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
یکی از دوستان بنده، 7 سال پیش این روش شما رو انجام داد (تبلیغ همکاری در فروش در گوگل)، میگفت که تقریباً سود با هزینه تبلیغات یکی شده بود. (دقیقتر اینکه حدود 3000 تومان ضرر کرده بود.)

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
خوب اگه اینطوری باشه که عالیه ولی در کل هنوز من که چیزی دستگیرم نشده انقدر روند کلیکا کنده که فکر کنم واسه نتیجش باید چند ماه صبر کنم مثلا با وجود اینکه 20 کالای پر فروش از میهن استور رو تبلیغ گذاشتم و کلمه های پیشنهادی گوگل رو هم گذاشتم اما امروز 9 کلیک رو تبلیغات خورده وقتی کلیکا رسید به 200 تا اگه فروش نداشته باشم ضرر کردم اگه از هر 200 کلیک به فروش داشته باشم تقریبا پول تبلیغ در میاد.اگه پول تبلیغ در بیاد یا حتی یه کم کمتر هم در بیاد اون موقع خودت محصول بزاری که میترکونه تنها عیبش اینه که خیلی طول میکشه.خیلی ارزونه هر کلیک 0.01 دلار ارزونه چون بهترین بازدید کننده ها روش کلیک میکنن ولی خیلی تعداد کلیکا کمه مثلا 100 تومن سرمایه تبلیغ بدی شاید بشه 200 تومن اما واسه پند وقت؟شاید 3 ماه بعد.هزینه بیشترم بزاری فرقی نداره که مگه اینکه تعداد محصولاتت اونقدر بالا باشه که فکر نکنم حتی فروشگاه اینطوری تو ایران باشه

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
ممنون از ارائه گزارش آمار. به هرحال اگه سودی هم نداشته باشه، حداقل تجربه ای خوب هم برای شما خواهد بود و هم برای کاربران فوروم. ولی واقعاً نکته جالبیه که اینقدر تعداد کلیک ها کمه.

(من خودم تجربه دادن تبلغ به گوگل رو نداشتم ولی چندین بار به سایتهای پربازدید ایرانی که تبلیغ دادم، واقعاً تعداد کلیک ها کم بود. مثلاً در سایتی که روزانه 25هزار IP داشت، شاید نهایتاً روزی 80تا کلیک میشد / بنر 468x60 بود و تبلیغ هم نسبتاً هم محتوای سایت بود. / نتیجه گیری شخصی من از دادن چند تبلیغ به این سایتها این بود که تبلیغ برای برندسازی عالیه ولی برای فروش مستقیم خیر.)

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
والله باور کن با 25 هزار ای پی 80 کلیک نسبت به بقیه سایت ها خیلی هم خوبه سایت فارس روید که بازدید کننده هاش خیلی از این حرفا بالاتره تبلیغ دادم روزی 10 کلیک روش نمیکردن

chimikhay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
با برتینا می تونین تبلیغ کنین .
دوستان گرامی سلام
پیشنهاد میکنم تو کار کردن با برتینا تجدید نظر کنید! بنده مبالغ بالایی برای ادوردز هزینه میکنم ماه گذشته از برتینا اکانت گرفتم شارژ شد مشکلی نبود تا یک هفته بعد گوگل یه کوپن 300 درهمی به اکانت اضافه کرد و روز بعدش در کمال ناباوری از برتینا برای 300 درهم کوپن صورتحساب فرستادند!!! در جواب اعتراض تند بنده هم اکانتمو بطور کامل از سایت خودشون + گوگل حذف کردن! بله برتینا در کنار شارژ دلاری واقعی، از کوپن هم استفاده می کنه و صورتحساب میفرسته! اون شرکت آمریکایی میده این از هموطنش میگیره ... پولش برای بنده مهم نبود اما بخاطر این کارشون کلیه فعالیتهامو با این به اصطلاح شرکت قطع کردم و به هیچ کس هم توصیه نمی کنم!

بالا