برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تماشاگران چلسی در ضلع شرقی ااااااااا ااااههههههه ..... استمفورد بریج خواهد زد!!!!!!!!!
یه حرف زد، خودش هم موند توش!! شرقه ؟ غربه؟؟ شماله یا جنوب؟؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این اسمالینگ و بلیند اخرش باعث میشن گل بخوره تیم

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لینگارد فرق ارزش استعدادهایی که از خود باشگاه میان رو با آشغالهایی که 40-30 میلیون میدیم واسشون رو نشون داده تو همین فصل...
موندم که اول فصل لینگارد رو داشتن دوباره مثل فصل پیش میفرستادن به یکی از این تیمهای چمیونشیپ و اگه حرفای خود لینگارد و تهدیدش به ترک باشگاه نبود که همچین اتفاقی افتاده بود و به جاش دیپای میخواست فیکس بازی کنه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دیپای رو نگاه کن، اگه خواهر کوچیکه من هم بود تو زمین، این توپ به گل تبدیل میشد...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این بلیند به فنا داد تیمو
گفته بودم این بلیند یا اسمالینگ تیمو به فنا میدن
اخرش این بلیند کار خودشو کرد

نمیدونم چند تا بازی بوده که با سوتی بلیند گل خوردیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فن بزغاله رو نگاه کن که چه غری میزنه به داور چهارم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب که نبودیم اصن!
داشتیم حالا میبردیم میگفتیم امتیازش مهمه،
ولی از الان حس میکنم دیگه باید واسه دوران مو آماده شیم[emoji23] [emoji85]

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب که نبودیم اصن!
داشتیم حالا میبردیم میگفتیم امتیازش مهمه،
ولی از الان حس میکنم دیگه باید واسه دوران مو آماده شیم[emoji23] [emoji85]

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
اینجوری که فن بزغاله به داور میپرید، موندم اگه بهش بگن اخراج شده، چکار میکنه؟؟؟ خودش رو زنجیر میکنه به درب ورودی باشگاه؟؟؟
یه وقت سکته نکنه، خونش بیوفته گردنمون؟؟؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
این همه سیو این همه موقعیتی خوبی که از حریف می گیریم بعد به ساده و مفت ترین شکل ممکن گل می خوریم
این تیم چرا حتی تو یه بازی هم ثبات نداره دقایقی خوب بازی می کنن بعد یهو از هم می پاشن
هر چقدر که بخوای بهشون امیدوار باشی باز بدجور می زنن تو ذوقت
ولی گذشته از این حرف ها کاملا مشخصه که آقای فلسفه در فلسفه ی بازیش تجدید نظر کرده

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
@plsboy
مورینیو با هیچ بازیکنی مشکل نداره. هر بازیکنی که مورینیو فروخته دلیل فنی داشته و بخاطر موفقیت تیم بوده. تو میگی چه ستاره هایی که نفروخت و مثلا از شورله بعنوان یکی از اون ستاره ها یاد میکنی! تو اینتر, مورینیو بازیکنایی مثل کوارشما و مانسینی رو خرید که اسامی بزرگتری از یکی مثل شورله بودن ولی اون 2تا بازیکن نتونستن تو اینتر مورینیو بازی کنن. اینکه اون 2تا بازیکن نیمکت نشین شدن دلیل بر این نیست که مورینیو باهاشون مشکل داشت. اونا نتونستن اونجور که مورینیو میخواست بازی کنن. بقیه بازیکنا یا بقول خودت ستاره هایی هم که اسم بردی همینطور. مورینیو با ماتا مشکل شخصی نداشت. ماتا نمیتونست اونجوری که مورینیو میخواد بازی کنه. وسلی اسنایدر میتونست, ماتا نمیتونست. یکی مثل دی بروینم همینطور.
پس هر بازیکنی زیر نظرش فروخته شده یا رفته رو نیمکت بخاطر تیم بوده و دلیل فنی داشته. البته استثنا هم وجود داشت. مثلا کاسیاس از لحاظ فنی خیلی بهتر از آدان بود و این مورد که کاسیاس نیمکت نشین آدان شده بود دلیل انظباطی داشت که البته بعد از چنتا بازی لوپز به رئال اضافه شد.
ضمنا از اوزیلم بعنوان ستاره ای که مورینیو فروخت یاد کردی که اشتباه کردی. مورینیو اومده بود چلسی و از شروع لیگ برتر چند هفته گذشته بود که اوزیل با تقریبا 3 برابر و نیم مبلغی که زیر نظر مورینیو خریده شده بود فروخته شد به ونگرِ بازیکن ساز.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما که کاری نمیتونیم بکنیم جز اینکه دعا کنیم مدیریت تصمیم درست رو بگیره

در مورد مورینیو هم به نظر من اخلاقش تا حدی تغییر کرده

از اون طرف ما نمیدونیم در چلسی دقیقا چه اتفاقی افتاده

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
@plsboy مورینیو در مورد ماتا و دی بروین بارها گفته بازیکنای خوبین وقتی مالکیت توپ در اختیار تیمشون هست. ولی وقتی توپ در اختیار تیم حریف هست اینا نمیتونن (یا نمیخوان) دفاع کنن. در نتیجه بله, این 2تا نمیتونن تو تیم مورینیو بازی کنن.
در مورد وینگرها سمت چپ که هازارد فیکس بود و سمت راستم کم کم شد مال ویلیان و هر کی میومد یا باید اونقدر خوب بود که این 2تا رو بشونه رو نیمکت یا خودش بره رو نیمکت.
در مورد اینکه میگی مشکل مورینیو خرید و فروش بازیکن بوده و مثل فنخال خرج میذاره رو دست باشگاه, تیم مورینیو فصل گذشته با تراز مالی مثبت قهرمان انگلستان شد و بعد از خرید و فروش بازیکنها 1.4 میلیون پوند برای چلسی موند:

upload_2016-2-8_19-17-16.png
در حالیکه قهرمان دو فصل قبل که منچسترسیتی بود 74.3 میلیون پوند بعد از خرید و فروش بازیکنا از دست داد:

upload_2016-2-8_19-22-29.png
و قهرمان 3 فصل قبل که منچستریونایتد بود 52.6 میلیون پوند بعد از خرید و فروش بازیکن از دست داد:

upload_2016-2-8_19-24-2.png
و قهرمان 4 فصل قبل که بازم منچسترسیتی بود 53.1 میلیون پوند بعد از خرید و فروش بازیکن از دست داد:

upload_2016-2-8_19-26-19.png
و...
در واقع این یه باور غلط هست که مورینیو زیاد خرج میکنه و اهل ریخت و پاش هست. قبلا در این مورد تو این پُست بصورت مبسوط توضیح دادم.
======================
در کل شما که دوست ندارین مورینیو به یونایتد بیاد و من هم امیدوارم که هیچوقت این اتفاق نیفته و خاطر شما عزیزان آزرده نشه.

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
این دوستانی که میگن مورینیو ال هست و بل هست و ما قید باشگاه رو می زنیم و روح یونایتد رو خراب میکنه آیا یک لحظه فکر کردند؟ بزارید جور دیگه بگم.به سوال من جواب بدید. تو این سه سال با مویس و فنخال آیا به اندازه کافی از یونایتد بودن فاصله نگرفتیم؟ مورینیو بیاد چی رو بدتر می کنه؟ فوتبال تهاجمی و تماشاگر پسند بدون حاشیه و پر از جام از دست ما در میره؟ سگ مورینیو شرف داره به این فنخال از خود راضی و داغون. تو این سه سال از یونایتدی که همه ما طرفدارش بودیم چی مونده؟ الان مورینیو مثلا چقدر می تونه بدتر باشه؟ بی خیال.بد ماجرا می تونه این باشه که اینم دو سال باشه و هیچ.از این بدتر هم میشه؟ خلاصه اینکه اگه هوادار باشید فقط صبر می کنید و تصمیمات مدیران رو نقد می کنید.یکم حرص خوردن مواقع باخت و کمی خوشحالی مواقع برد تنها چیزی هست که من هوادار می تونم انجام بدم.امیدوارم هر کسی میاد ابهت از دست رفته تیم رو بهش برگردونه. حالا میخواد مورینیو باشه یا هر کس دیگه.فقط دوست دارم دوباره بر گردیم به زمان رییس.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

بالا