برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت اینترنت همراه اول

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
دوستانی که از بسته های افزایش اینترنت (مخصوصا آلفا پلاس) همراه اول در بستر 3G استفاده می کنند اینقدر مشکلات دارند این روزها؟

من الان DownSpeed از سرور های ایرانی نزدیک 10 مگابیت هستش اما متاسفانه سرور های خارجی افتضاح هستش!

پینگ کوگل بالای 3000 هستش!:general602:

تا حدود یک ماه پیش سرعت و کیفیتش عالی بودش!

DANTE2006

Registered User
لایک‌ها
10
یک دزدی جدید از جانب همراه آخر برام اتفاق افتاد گفتم بگم تا دوستان مواظب باشن دیشب در حالی که هم از حجم بستم (800 مگ) و هم از زمان اتمام بستم (بیش از یک ساعت) باقی مونده بود از اینترنتم استفاده کردم در حدود صد و سی چهل مگابایت دانلود کردم در ضمن بسته جدید هم رزرو کرده بودم و اس ام اس اومده بود که پس از اتمام بسته فعلی بسته جدید به صورت خودکار برای شما فعال میشود پس از اتمام زمان بستم برام پیامک اومد که ازین به بعد اینترنت به صورت تعرفه آزاد برا شما محاسبه میشه و به علت نداشتن شارژ کافی بسته جدید برا شما فعال نگردید! چک کردم دیدم بیش از 12000 تومن از شارژم کم شده (ظاهرا دانلودم رو تعرفه آزاد برام حساب کردن) با اپراتور تماس گرفتم پس از نیم ساعت توضیح دادن با لحن بی ادبانه و طلبکارانه مرسوم اپراتورهای همراه اول گفت یه تیکت ثبت کردم هفته دیگه بعد از تعطیلات تماس بگیرید که البته چشمم آب نمی خوره که کاری انجام بدن.

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

DANTE2006

Registered User
لایک‌ها
10
آخه از کی بریم به کی شکایت کنیم دوست گلم اینا همه دستشون باهم تو یه کاسس همشون در واقع یکی هستن با اسمای مختلف ولی هدف مشترک.

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
تبلت ایسوس T100 LTE رو میخام با سیم کارت همراه اول به اینترنت وصل کنم
apn رو mcinet میزنم و یوزر پسورد رو چیزی نمیزنم ولی وصل نمیشه . و ارور اشنباه وارد شدن یوزر پسورد میده .

قسمت authentication type رو چی انتخاب کنم ؟ چهارتا گزینه داره

چکار باید بکنم ؟

ممنون

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
داداش صندوق پیامتان پر شده لطفا خالیش کنید باهاتون کار دارم .
ممنون

912

Registered User
لایک‌ها
472
3G/4G فقط رایتل همراه اول فقط برای مکالمه ایرانسلم که ول معطله

behzad4321

Registered User
لایک‌ها
11
نت همراه اول مفتشم گرونه

Poisonman

Registered User
لایک‌ها
60
در منطقه جنت آباد مرکزی، اینترنت همراه اول با سرعت 3G قابل استفاده هست. سرعت دانلود تا 300 کیلوبایت در ثانیه (یعنی اینترنت 1.5 Mbps)، به نظر شما می صرفه به جای ADSL از بسته‌های اینترنت همراه اول استفاده کنم؟

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
همراه اول تو شهر ما سرعتش پایینه
ایرانسل خیلی بهتره

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
همراه اول یه سری بسته های اینترنت 4G گذاشته که قیمت نسبتا خوبی دارند. از این لینک می تونید بسته ها رو بررسی کنید:

https://shop.mci.ir/index.php?route=product/category&path=65

دوستانی که از این بسته ها خریدند یا اخیرا تجربه استفاده از اینترنت 4G همراه اول رو دارند لطفا نظرشون رو راجع بهش بنویسند. ممنون. :)

بالا