برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
با سلام و تشکر بابات تاپیک مفیدتون آقای یاسینی
من مدتی هست دارم راجع عمل چشم تحقیق می‌کنم و بین سرچام رسیدم به تاپیک شما
خیلی از پستاشو خوندم اما اونقدر زیاده که همه‌ش رو هنوز نتونستم بخونم.
داشتم دنبال راهنمایی در مورد دکتری از تبریز می‌گشتم که هنوز پستی با این مضمون پیدا نکردم
من ۳۲ سالمه و تصمیم گرفتم چشمام رو عمل کنم. شماره چشمام هم یکی ۴ و یکی ۳/۷۵ هست. تو انتخاب دکترش موندم
اگه ممکنه دکتر مناسبی از تبریز معرفی بکنین و اینکه کدوم کلینیک تبریز بهتر هست
ممنون از توضیحات مفید و صادقانه‌تون
موفق باشید

سلام
دکتر های بزرگی در شهر تبریز هستند ولی ببینید شکن نکنید که دکتر لطفی صدیق از همه در تبریز بهتره. از اون بهتر نداریم. دکتر میرزایی هم عالی هستند ولی الان انگار سرشون خیلی شلوغه.
فکر می کنم در علوی عمل می کنند که در اونجا قیمت هم بسیار مناسب در میاد.

• Like
Reactions: L+X

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ظاهرا آقای یاسینی نیستن جواب بدن به سوالا.......من واقعا سر دوراهی موندم،کسی از کاربرا تجربه عمل دوربین آستیگمات داشته؟نتیجه اش چطور بوده؟
شرمنده کمی سرم شلوغ بود ضمن اینکه الان فکر می کنم این تاپیک اطلاعات بسیار عالی داره و فقط کافیه که صفحات را مرور کنید تا هر سوالی که دارید جوابش رو پیدا کنید.
لطفا سوالتون رو دوباره بپرسید تا جواب بدم.

• Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقاي ياسيني عزيز من حدود يه ماه پيش از شما خواستم يه دكتر خوب تو شيراز بهم معرفي كنيد يكي از دوستان دكتر ساسان نيكنام رو پيشنهاد دادن و من براي ١٠روز ديگه پيشون نوبت دارم ب مدت دو هفته از دبي ميام متاسفانه من فكر كردم ايشون رو شما معرفي كرديد متوجه اسم كابري شون نشدم امروز اتفاقي فهميدم ك شما دكتر جعفري رو پيشنهاد داديد بهم و دكتر نيكنام رو شما معرفي نكرديد حالا ميخواستم ببينم نظر شما راجب دكتر نيكنام چيه ؟؟؟و ايا دكتر جعفري ك شما گفتيد زود نوبت ميدن البته جوري باشه ك تا ١٢دي بهم نوبت معاينه و عمل رو پشت سر هم بدن اخه ساكن شيراز نيستم نهايتش دو هفته ميتونم بمونم از نظر هزينه هم تا ٦مليون ميتونم بدم ،، دبي هم دكتراي ايراني و خارجي خوبي داره اما هزينه ش چندين برابر ميشه ب همين دليل ميخوام بيام ايران براعمل ...لطفا اگه امكانش هست جوابم رو بديد زودتر خودم از هيچكدوم دكترا شناخت ندارم

هر دو دکتر خوب هستند. دکتر نیکنام رو برای این نام نبردم که سرشون شلوغ بود. در دبی عمل نکنید. هم دستگاهها از ایران ضعیفتره و هم دکتر ها کم دقت ترند ضمن اینکه گرونتره.

• Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام خدمت همه بچه ها و آقای یاسینی
یه سوال
هزینه عمل لیزیک یا prk توی بیمارستان بقیه الله چقدره؟ بعدش اینکه من سرباز ارتشم توی تهران هستم خواستم بدونم میتونم با دفترچه بیمه ای که بهمون دادن این عمل روانجام بدم؟

ممنون میشم بهم جواب بدید....یا علی

دوست عزیز فکر می کنم نزدیک 1.7 باشه.

• Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
میشه منو راهنمایی کنید. من قصد دارم پیش اقای دکتر سازنده عمل لازک انجام بدم. کار ایشون خوبه؟ چون من خیلی از اینکه بعد از عمل دو بینی شبانه ی دایمی و مشکلات دیگه داشته باشم میترسمو و ایا انجام عمل لازک باعث کوری میشه؟
خواهشا جواب منو بدید چیزی تا عملم نمونده.
میتونم با خیال راحت پیش دکتر سازنده عمل کنم ؟
و ایا کلینیک نو اوران که دکتر سازنده اونجا عمل رو انجام میدن کلینیک خوبیه از همه لحاظ؟

بله ایشان از دکتر های بسیار خوب کلینیک مرکزی و بیمارستان ولی عصر هستند.
خودشون هم آدم خیلی خوبی هستند
کلینیک نوآوران پونک کلینیک نوپایی است که البته در مورد من خیلی خوب شنیدم.

• Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوستان عزیز مدتی نبودم.
کلا اعتقاد دارم که این تاپیک الان تقریبا چواب 99 درصد سوالات دوستان رو در خود دارد و با کمی مرور می تونید جواب سوالاتاتتون رو بیابید.
ولی بازهم هر سه روز سعی می کنم یک سر بیام.
همینطوری شانسی یک سری سوالات رو جواب دادم.

لطفا دوستان اگر سوالاتاتشون جواب داده نشده و هنوز مشکلی وجود داره دوباره بپرسن که جواب بدم.

بازم شرمنده.

• Like

saeidahvaz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اقای یاسینی عزیز

1..قبلا گفته بودین که دستگاه تکنولاس دستگاه قدیمی هست دیگه..ولی من توی سایتا چک میکردم اکثر جاها نوشته شده دستگاه جدید تکنولاس به اسم زاپوتیک 100 همچین چیزی الان بهترین دستگاه و مرفروش ترین دستگاه لیزر در دنیا هست.
2..من از اهواز دارم میرم اصفهان پیش دکتر قریشی کلینیک پارسیان..شماره چشمام 2 با استیگمات 1..ضخامت قرنیه 610..خودم دوس دارم فمتو لیزیک انجام بدم..به نظر شما مشکلی نداره یا باید حتنا prk انجام بدم؟؟و اینکه دکتر خوب و کلینیک خوبی انتخاب کردم ایا؟؟

با تشکر

mahtab.msm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من ده روزه پیش دکتر سازنده عمل لازک انجام دادم. همه چی خوبه فقط مقداری دو بینی دارم و نزدیکو خوب نمیبینم ایا اینا طبیعیه اقای یاسینی؟ و ایا حل میشه یا لازمه برم دکتر؟ دوستانی که قراره پیش دکتر سازنده عمل کنن تردید نکنن کارشون عالیه و تجربشونم خیلی بالا

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای یاسینی عزیز

1..قبلا گفته بودین که دستگاه تکنولاس دستگاه قدیمی هست دیگه..ولی من توی سایتا چک میکردم اکثر جاها نوشته شده دستگاه جدید تکنولاس به اسم زاپوتیک 100 همچین چیزی الان بهترین دستگاه و مرفروش ترین دستگاه لیزر در دنیا هست.
2..من از اهواز دارم میرم اصفهان پیش دکتر قریشی کلینیک پارسیان..شماره چشمام 2 با استیگمات 1..ضخامت قرنیه 610..خودم دوس دارم فمتو لیزیک انجام بدم..به نظر شما مشکلی نداره یا باید حتنا prk انجام بدم؟؟و اینکه دکتر خوب و کلینیک خوبی انتخاب کردم ایا؟؟

با تشکر

سلام.
1 این "بهترین دستگاه و مرفروش ترین دستگاه" رو دقیقا در کدوم سایت دیدید؟ الان پرفروش ترین لیزر های دنیا Visx شرکت AMO و Alegrato شرکت Alcon هستند. در مورد تکنولاس همیشه منظرو من مدلهای بسیاری قدیمیه که در خیلی از کلینیک های ایران نصب شده بود و عملا جزوه اولین دستگاههای بود که در ایران نصب شد. البته شرکت فجر شاهد خیلی از این دستگاهها را به مدل های جدید آپگرید کرد و الان از لحاظ کیفیت با مدلهای آلکان برابری می کنند.
2 چرا در اهواز پیش دکتر های اهوازی نمیرید مثل قفهی و اناری . انتخاب نوع عمل با دکتره ولی معمولا فمتو رو برای شماره های استیگمات بالا استفاده می کنند.

• Like

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من ده روزه پیش دکتر سازنده عمل لازک انجام دادم. همه چی خوبه فقط مقداری دو بینی دارم و نزدیکو خوب نمیبینم ایا اینا طبیعیه اقای یاسینی؟ و ایا حل میشه یا لازمه برم دکتر؟ دوستانی که قراره پیش دکتر سازنده عمل کنن تردید نکنن کارشون عالیه و تجربشونم خیلی بالا

سلام
بله دوبینی و دید نزدیک بد به مرور زمان در طول چند هفته آینده از بین میره.
دکتر سازنده هم دکتر خوبی هستند و هم خیی آدم خوش برخوردی هستند.

• Like

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
سلام جناب ياسيني

من قوز قرنيه دارم و ديدم به حدود 0.3 رسيده بود که تحت عمل رينگ قرنيه قرار گرفتم در کلينيک نور و توسط دکتر امان زاده. بعد عمل ديدم خيلي خوب بود و به حدود 0.8 رسيده بود اما 3 ماه بعد عمل به حدود 0.6 رسيد و دکتر تجويز عمل UVX‌ رو کرده.
اطلاعاتي در مورد عمل UVX‌ ميخواستم از اينکه حين عمل چگونه هست و دوره نقاهت و درد بعد عمل نيز به چه صورت هست.
به من گفتند دکتر امان زاده در کلينيک نور دکتر بسيار خوبي و هم سطح دکتر هاشمي ميباشد. نظرتون در مورد ايشون چيست؟
خيلي در مورد اين عمل نگرانم.

سلام آقاي ياسيني
گويا شما مدتي نبوديد و سرتون هم شلوغ بود به هر حال من عمل uvx‌رو انجام دادم.
الان حدود دوماه از عمل گذشته چشمام خيلي تارتر از قبل شده و دکتر امان زاده هم ميگه بدتر از قبل از عمل نميشه و بايد 3 تا 4 ماه صبر کنيد تا قرنيه کدري اش برطرف بشه. اين آقاي دکتر امان زاده هم بسيار بداخلاق و کم حرف هستند و اصلا اطلاعاتي بهت نميده و سوال دومي رو که بپرسي عصباني ميشه. به من گفته بودن کار ايشون بسيار خوب هست تو کلينييک نور و من به همين دليل ايشون رو انتخاب کردم ولي بسيار بداخلاق و کم حوصله اند.
ولي الان که سه ماه از عمل گذشته خيلي محسوس بهتر نشده.و هنوز ديدم به قبل از عمل برنگشته.
ممنون ميشم در مورد اين عمل uvx اطلاعاتي بدين.

• Like

mahtab.msm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستانی که تجربه عمل لازکو داشتن میشه بگن شست و سوی صورت و استحمامشونو چجوری انجام میدن؟ انقد مارو از شست و سوی صورت ترسوندن که من واقعا نمیدونم چجوری درست تره.
ضمنا سر درد بعد عمل لازک بخاطر تغییر نمره چشمه و طبیعیه؟
من یه مقدار دچار سنگینی سر شدم خصوصا وقتی به صفحه گوشی و اجسام نزدیک نگاه میکنم .

• Like

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
بهترین دکتر برای عمل لیزیک در اصفهان کی هست ؟
هزینه هر دو چشم چقدر میشه ؟ و تکته خاصی هست که رعایتش کنم قبل و بعد عمل ؟

• Like

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
بهترین دکتر برای عمل لیزیک در اصفهان کی هست ؟
هزینه هر دو چشم چقدر میشه ؟ و تکته خاصی هست که رعایتش کنم قبل و بعد عمل ؟

• Like

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام جناب یاسینی
من ششم برج پیش پیشه دکتر هاشمی در کلینیک نور عمل PRK کردم.یک ماه و یک هفته گذشته ولی چشام یک مقدار هنوز تار و ضعیف هست.بنظرتون درست میشه ؟

• Like

mahtab.msm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ببخشید ایا بعد 15 روز ضربه اروم به چشمی که لازک شده بخوره خطر افرینه؟ خواهر زاده ی کوچکم خیلی ناگهانی دستشو زد به چشمم ... خیلی نگرانم

man69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عرض سلام دارم خدمت شما دوست گرامی و ارجمند
می خواستم نظر شما رو راجع به پیوند PK در کلینیک بیناقزوین بدونم (آقای دکتر فاتحی) و بیمارستان دیگری هم هست که گویا دکتر مهرتاش انجا عمل می کنند
قبلا در مورد لبافی نژاد ازتون سوال کرده بودم ولی پس مراجعه به بیمارستان ترجیح میدم در یک مرکز خصوصی عمل کنم و به دلیل اینکه تنها هستم و رفت و آمد برای پیگیری بعد از عمل برایم دشواره چه بهتر که به محل سکونتم نزدیک باشه
به نظرتون (از لحاظ تبحر پزشک و امکانات مراکز) اینجا جراحی بشم و یا ریسکش بالا است و بهتره به مراکز تهران مراجعه کنم؟!
اگر به دلیل مسائلی نمیتونید عمومی پاسخ بدید ممنون میشم نظرتون رو خصوصی اعلام کنید

با تشکر

ELI ELI ELI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام خدمت جناب آقای یاسینی و همه دوستان
من چهل روز پیش در بیمارستان نور با دکتر هاشمی عمل prk انجام دادم. اصلا و ابدا اذیت نشدم!! به طوری که یه جورایی شک می کردم که چرا من اصلا درد ندارم!! حتی روز اول و ساعتهای اولیه عمل هم اذیت نشدم و نیازی به استفاده از مسکن نشد. 4 روز بعد از عمل لنز تماسی رو از روی چشمم برداشتن و خب اصلا خوب نمی دیدم. ولی به مرور دیدم بهتر شد. البته هفته اول چشم راستم خوب می دید و چشم چپم بدتر می دید. بعد ار یک هفته برعکس شد! چشم چپ خوب شد و راست بد!! الان حدود 40 روز می گدره و خب الیته روز به روز داره دیدم بهتر می شه ولی هنوز کاملا خوب نمی بینم. برای اولین معاینه بعد از عمل هم که مراجعه کردم و تعیین دید رو انجام دادن شماره چشمام هنوز کمی ازش باقی مونده.چشم چپ نیم و چشم راست 1 ازش باقیمانده!! راستش یه کم نگران شدم که نکنه در همین حد باقی بمونه ولی دکتر گفتند کاملا عادیه و کم کم دیدم کامل میشه. خب طبیعتا منهم به حرفشون امیدوارم و انتظار دارم که شماره چشمم به مرور صفر بشه! خوشحال میشم دوستان نظرشونو بگن. راستی شماره چشمای من حدود 5 و 5.5 بوده.

salman_1779

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام خدمت جناب آقای یاسینی و همه دوستان
من چهل روز پیش در بیمارستان نور با دکتر هاشمی عمل prk انجام دادم. اصلا و ابدا اذیت نشدم!! به طوری که یه جورایی شک می کردم که چرا من اصلا درد ندارم!! حتی روز اول و ساعتهای اولیه عمل هم اذیت نشدم و نیازی به استفاده از مسکن نشد. 4 روز بعد از عمل لنز تماسی رو از روی چشمم برداشتن و خب اصلا خوب نمی دیدم. ولی به مرور دیدم بهتر شد. البته هفته اول چشم راستم خوب می دید و چشم چپم بدتر می دید. بعد ار یک هفته برعکس شد! چشم چپ خوب شد و راست بد!! الان حدود 40 روز می گدره و خب الیته روز به روز داره دیدم بهتر می شه ولی هنوز کاملا خوب نمی بینم. برای اولین معاینه بعد از عمل هم که مراجعه کردم و تعیین دید رو انجام دادن شماره چشمام هنوز کمی ازش باقی مونده.چشم چپ نیم و چشم راست 1 ازش باقیمانده!! راستش یه کم نگران شدم که نکنه در همین حد باقی بمونه ولی دکتر گفتند کاملا عادیه و کم کم دیدم کامل میشه. خب طبیعتا منهم به حرفشون امیدوارم و انتظار دارم که شماره چشمم به مرور صفر بشه! خوشحال میشم دوستان نظرشونو بگن. راستی شماره چشمای من حدود 5 و 5.5 بوده.
منم 40 روز پیش عمل کردم با دکتر هاشمی.اولش خوب بود ولی الان تار می بینم.یه چشمم 1.5 هست هنوز.دکتر گفت خوب میشه ولی الان 40روزه گذشته و تاره و خیلی نگرانم

saeidahvaz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان منم دوشنبه عمل رو انجام دادم..از اهواز امدمداصفهان برای عمل...پیش دکتر قریشی در کلینیک پارسیان انجام دادم..
عمل trance prk یا پی ار ک فوق پیشرفته(تمام لیزری) رو دکتر برای من انجام دادن..

به دوستان توصیه اکید میکنم کسی پی ارک معمولی رو انجام مده دیگه و پی ار ک تمام لیزری رو انجام بده..

کل عمل من با لیزر بود و هرچشم در حد 40 ثانیه شد..کل عمل زیر 2 دقیقه بود..

به هیچ عنوان بعد عمل هیچگونه درد ..سوزش و ناراحتی وجود نداره..من یکبارم از قطره درد استفاده نکردم بعد عمل..
دیدمم بعد 2 روز از فمل فک کنم به 70 درصد رسیده.

بالا