برگزیده های پرشین تولز

کاهش شدید سرعت اینترنت

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
من سرعت نتم افتضاحه بعد زنگ زدم مخابرات میگم خانم من یه page ساده هم نمیتونم باز کنم پینگ بالا رفته ! بعد میگه پینگ چیه ؟ بهش توضیح دادم بعد تو cmd پینگ گرفته میگه این که رفت !! یعنی هنوز نمیدونن دستور -t پارامتر رو اضافه میکنه گفتم اره دیگه میره ولش کن من چی کار کنم ؟ بعد میگه مودمت رو یه چند ساعت خاموش کن استراحت کنه درست میشه !!! گفتم باشه یه پتو هم روش میکشم سرما نخوره :)))) بعد شاکی شد داد زد منو مسخره میکنی ؟ گفتم خدا شفات بده قطع کردم :DDDD

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
من سرعت نتم افتضاحه بعد زنگ زدم مخابرات میگم خانم من یه page ساده هم نمیتونم باز کنم پینگ بالا رفته ! بعد میگه پینگ چیه ؟ بهش توضیح دادم بعد تو cmd پینگ گرفته میگه این که رفت !! یعنی هنوز نمیدونن دستور -t پارامتر رو اضافه میکنه گفتم اره دیگه میره ولش کن من چی کار کنم ؟ بعد میگه مودمت رو یه چند ساعت خاموش کن استراحت کنه درست میشه !!! گفتم باشه یه پتو هم روش میکشم سرما نخوره :)))) بعد شاکی شد داد زد منو مسخره میکنی ؟ گفتم خدا شفات بده قطع کردم :DDDD

امیدوارم شوخی نباشه، پ.ن: خیلی بدبختی مخابرات :|

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان مشکلی که هست تو همه آی اس پی ها هست چون درد اصلی تو زیرساخته
تنها راهشم اینه که وی پی ان ایران بخرید
پینگ گوگل میاد رو دویست و پکت لاست هم میشه دو درصد

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
دوستان مشکلی که هست تو همه آی اس پی ها هست چون درد اصلی تو زیرساخته
تنها راهشم اینه که وی پی ان ایران بخرید
پینگ گوگل میاد رو دویست و پکت لاست هم میشه دو درصد

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نمیشه به 200 گفت پینگ مناسب

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
کلا اوضاع اینترنت مخابرات خرابه از دو ماه پیش شروع شده و در بعضی مواقع با اینکه نت وصل هست اما برای چند ثانیه سند و رسیو وجود نداره یا DNS دچاره مشکل میشه از ساعت 1 شب بهتر میشه و از نظر بده چیزی جز فروش غیر منصفانه پهنای باند نیست و مشترک یک چهارم حق واقعی نت دریافت میکنه در مورد پشتیبانی مخابرات هم دقیقا حق با دوست بزرگوارمون هست ایشون شوخی نکردن قبلا زیاد زنگ میزدم به پشتیبانی تا جایی که ریس بخش اینترنت تجاری دقیقا منو میشناختبعد از کلی سوال پیچ کردن ایشون اعلام کرد پهنای باند کمه و چاره ای جز تعویض شرکت نداریم و از انجایی که منطقه ما مخابرات تنها شرکت هست مجبورم بگیم دستتون درد نکنه

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
من حدوداً 5 سالی هست مخابرات دارم و قبل اون هم 3 سال از یه شرکت خصوصی نت داشتم کلاً همیشه نامحدود بودم اما دیگه خسته شدم از این اینترنت !! به خدا روزا نمیوتم یه وبرگردی ساده داشته باشم کارم جوریه که مرتب باید به VPS وصل شم اما فقط 1 شب به بعد میتونم وصل شم ... دوستان کسی شاتل داره ؟ ازش راضیه ؟ اینترنتش چطوره ؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
Dialup 56K شرف داره به سرعت امشب اینا تازه خیر سررشون 10مگه!
واقعا که عنقلاب ما انفجار نور بود (ن->گ)

e0svur.jpg

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
کلا چیزی که 4 پا داره توی ایران به اسم اینترنت میده شبیه :general502: البته همه کشورهای آزاد ورچپه دیکتاتوری همینه وضعشون ماهم به برکت کم عقلی پدرانمون به این وضع اسفبار دچار شدیم لعنت ا...

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199
کلا چیزی که 4 پا داره توی ایران به اسم اینترنت میده شبیه :general502: البته همه کشورهای آزاد ورچپه دیکتاتوری همینه وضعشون ماهم به برکت کم عقلی پدرانمون به این وضع اسفبار دچار شدیم لعنت ا...

دقیقا!

نسل اونا این چیزا نبود که.
الانم که بیشترشون خونه نشین هستند و بازنشسته!

آینده مارو نمودن رسما!

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
دوستان من از مخابرات خوزستان سرویس 10 مگ داشتم. الان تغییر تعرفه دادم به 1 مگابایت . 10 مگش دست 1.3 مگابایت دانلود میداد. الان 1 مگابیتش همیشه خداروشکر بین 650 تا 700 میده. با 100 گیگ ترافیک و ترافیک شب از 2 تا 6 صبح رایگان در میاد 120 هزار تومان .

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    517.1 KB · نمایش ها: 30

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
پارس آنلاین استفاده میکنم سرعتش انصافا خوبه

esi13

Registered User
لایک‌ها
18
مخابرات که مفت نمی ارزه ،الان اسیاتک هم داره خوب کار میکنه

shadowir

Registered User
لایک‌ها
144
دوستان قبل اینکه به ADSL مخابرات یا شرکتای دیگه خُرده بگیرید بایدببینید کیفیت خطتون چطوره
ببینید SNR خط اگه زیر 20 هستش انتظار سرعت خوب نداشته باشید ، اگه زیر 10 هستش که ولش کنید کلا برید سراغ ایرانسل رایتل و همراه اول

p.x

Registered User
لایک‌ها
73

SerialDownload.IR

Registered User
لایک‌ها
199

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
سلام
چند ماهی هست هرچی سایت HTTPS دار هست باز نمیشه صفحه ی نازنین پیوندها هم نمیاد فقط ERROR میده این وسط فقط استثناء گوگل و جیمیل هست به نظرتون برادران سفارت بهشت چی کار کردن که این مشکل بوجود اومده ؟ میخوام این مشکل رو به ادمین یه سایت توضیح بدم چی باید بگم؟"

بالا