برگزیده های پرشین تولز

مقایسه 3 ساب

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
پس یه جورایی میشه گفت که با خریده 12 هم کیفیت رو داریم هم قدرت رو.هر چند که 10 کیک بهتری داره ولی قدرت کمتری داره نسبت به 12.
همینطوره
و اینم اضافه کردند که ده اینچش واقعا به درد صندوقدار نمیخوره و تو هاچبک صداش درمیاد مگر این که دبل بسته شه
در اون صورت با سی وی ایکس ۱۲ قابل رقابت خواهد بود
من اگه آمپ خوب گیرم بیاد سی وی ایکسمو میفروشم
میخوام دوبلش کنم برام سنگین میشه ۱۲۰۰ پول یدونه آکشو دوباره بدم
دلمم نمیاد بدمش چون کمتر از یک ساله داره میکوبه و از پلمی دست خودم بوده و 500.1 بهش وصل بوده یعنی ۷۰ درصد بازی کرده و پدرش در نیومده
حالا تا قسمت چی باشه

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
همینطوره
و اینم اضافه کردند که ده اینچش واقعا به درد صندوقدار نمیخوره و تو هاچبک صداش درمیاد مگر این که دبل بسته شه
در اون صورت با سی وی ایکس ۱۲ قابل رقابت خواهد بود
من اگه آمپ خوب گیرم بیاد سی وی ایکسمو میفروشم
میخوام دوبلش کنم برام سنگین میشه ۱۲۰۰ پول یدونه آکشو دوباره بدم
دلمم نمیاد بدمش چون کمتر از یک ساله داره میکوبه و از پلمی دست خودم بوده و 500.1 بهش وصل بوده یعنی ۷۰ درصد بازی کرده و پدرش در نیومده
حالا تا قسمت چی باشه

جناب اطهری آمپلی فایر چی در مد نظرتون هست ؟؟

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان اینهمه از کیکر صحبت شد.اگه کسی میدونه نمایندگیاش کجاست بگه که همه بدونن چون انگار هیچ کسی خبر نداره.تشکر.

benz_6000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با اقای همتی هماهتگ کنین براتون میفرستن اگه بتونن گیر بیارن

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
دوست عزیز وقتی تو تهران هست میشه پیداش کرد دیگه.چه کاری هست که از شهرستان بگم بفرستن.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان اینهمه از کیکر صحبت شد.اگه کسی میدونه نمایندگیاش کجاست بگه که همه بدونن چون انگار هیچ کسی خبر نداره.تشکر.
نمایندگیاشو از ساند ایران بپرسید بنده هم بی اطلاعم

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
در حال مذاکره بر روی یدونه kicker zx1000.1 هستم تا بتونم سابم رو کامل درایو کنم
نمیدونم این امپ کیکر میخاین چقدر براش هزینه کنین ولی اگه یه نگاه به ماسکونی one 1000 هم بندازین فک کنم بد نباشه.البته اگه قیمتشون تو یه رنج باشه.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
نمیدونم این امپ کیکر میخاین چقدر براش هزینه کنین ولی اگه یه نگاه به ماسکونی one 1000 هم بندازین فک کنم بد نباشه.البته اگه قیمتشون تو یه رنج باشه.
در حدود ۸۰۰ در حدشو قیمت گرفتم
متاسفانه اصلا قصد عوض کردن برند آمپام رو ندارم
اگه آمپ کیکر مدل zx سراغ داشتید خبرم کنید

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان همیشه از ساب و امپ حرف زدیم و از چیزایه دیگه حرفی نشده.یکم ریز بین تر بشیم.در مورد اینکه کلا برق خوب چه تاثیری رو صدایه خروجی ساب داره هم نظر بدین.برق خوب که شامل باطری و کابل برق و سیم کشی.هر چقدر اینا بهتر باشن تاثیرش بیشتر روی کیفیت صدایه خروجی هست یا روی حجم بیشتر صدا و یا هر 2 با هم دیگه.تشکر از همه.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
دوستان همیشه از ساب و امپ حرف زدیم و از چیزایه دیگه حرفی نشده.یکم ریز بین تر بشیم.در مورد اینکه کلا برق خوب چه تاثیری رو صدایه خروجی ساب داره هم نظر بدین.برق خوب که شامل باطری و کابل برق و سیم کشی.هر چقدر اینا بهتر باشن تاثیرش بیشتر روی کیفیت صدایه خروجی هست یا روی حجم بیشتر صدا و یا هر 2 با هم دیگه.تشکر از همه.
رو جفتش تاثیر مستقیم داره برق ماشین
شما تصور منید باطری قلب سیستمه دینام مغزه و اکسسوری رگ های سیستم هستند
هرچی رگ ها دچار نقصان باشند برق به مابقی اجزای سیستم نمیرسه و سکته در مدارات آمپ و سیم پیچ های ساب رخ خواهد داد که به زبان عامیانه در آمپ پروتکت نامیده میشه و در ساب افت عملکرد

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
ماسکونی جز برندای فوق حرفه ای جهانه و با گرند و راکفورد قابل مقایسس دوست من
بله میدونم که فوق حرفه ای هست برای همین هم پیشنهاد دادم.چون قیمت خیلی بالایی نداره.چون فک میکردم امپاش حداقل از 2 3 تومن شروع میشه ولی این مدلش قیمتش مناسبتر هستش.

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
بله میدونم که فوق حرفه ای هست برای همین هم پیشنهاد دادم.چون قیمت خیلی بالایی نداره.چون فک میکردم امپاش حداقل از 2 3 تومن شروع میشه ولی این مدلش قیمتش مناسبتر هستش.
چند قیمت دارید؟
مشخصات میفرمایید

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
من گفتم قیمتش مناسبتر هستش شاید دوستان اشتباه برداشت کنن که قیمتش خیلی پایین هست.به نسبت ذهنیتی که قبلا رو قیمتاش داشتم گفتم مناسبتر هستش.الان اقا پیام تو باره جدیدی که اورده این ماسکونی هستش که قیمتش 1/490 هست رو 4 اهم 600 تا میده و رو 2 اهم 1000 تا.حالا نمیدونم بر فرض برای ساب کیکر مناسب هست یا نه خیلی از این ساب بالاتر هستش.از لحاظ اعداد رو کاغذ نمیگم از لحاظ اینکه با هم تناسبی دارن یا نه.مثلا ساب 700 تومن هستش امپش 1/500.تشکر.

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
و بحث دیگه ای که هست.دوستان الان من کیج 4 دارم که از دوستان پرسیدم تقریبا همه گفتن تا 1100 1200 ار ام اس جواب میده.ولی نکته ای که هست الان همین گیج 4 داره 10 ساله کار میکنه.چون گفتم حالا که داریم ساب میگیریم به نظرتون کابل برقو عوض کنم یا نه همین جواب میده.اگه باید عوض کنم همین گیج 4 یه برند خوب بگیرم کافیه.مثلا گلیدن یا کانکشن البنه اگه گیج 4 داشته باشن.تشکر.

Ravis

Registered User
لایک‌ها
130
برادر من برو بازار کابل 25 ایرانی یا 35 افشان ایرانی بگیر که تمام مس هستن . . خودت داری میگی 10 سال داره کار میکنه الان این کابل شما در حد جریان دهی واسه یه سیستم خیلی ضعیفی کاراییش . .
برق سیستم از خود سیستم مهمتره..
کابل گیج 25 متری 10 هزار تومن .. و کابل 35 متری 17 تومن....
از کابل 25 میتونی 60 آمپر جریان بکشی و از کابل 35 هم 90 آمپر .. در ضمن کابل منفی یا همون بدنه هم باید گیج بالایی داشته باشه . . .

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
و بحث دیگه ای که هست.دوستان الان من کیج 4 دارم که از دوستان پرسیدم تقریبا همه گفتن تا 1100 1200 ار ام اس جواب میده.ولی نکته ای که هست الان همین گیج 4 داره 10 ساله کار میکنه.چون گفتم حالا که داریم ساب میگیریم به نظرتون کابل برقو عوض کنم یا نه همین جواب میده.اگه باید عوض کنم همین گیج 4 یه برند خوب بگیرم کافیه.مثلا گلیدن یا کانکشن البنه اگه گیج 4 داشته باشن.تشکر.
شدیدا بهت پیشنهاد میکنم کابل گیج دو کانکشن بگیری و خیالتو از برقت راحت کنی

Ahmad.athari

Registered User
لایک‌ها
114
من گفتم قیمتش مناسبتر هستش شاید دوستان اشتباه برداشت کنن که قیمتش خیلی پایین هست.به نسبت ذهنیتی که قبلا رو قیمتاش داشتم گفتم مناسبتر هستش.الان اقا پیام تو باره جدیدی که اورده این ماسکونی هستش که قیمتش 1/490 هست رو 4 اهم 600 تا میده و رو 2 اهم 1000 تا.حالا نمیدونم بر فرض برای ساب کیکر مناسب هست یا نه خیلی از این ساب بالاتر هستش.از لحاظ اعداد رو کاغذ نمیگم از لحاظ اینکه با هم تناسبی دارن یا نه.مثلا ساب 700 تومن هستش امپش 1/500.تشکر.
آمپ زد ایکس هزار هم اگه آکبندش باشه تو همین قیمتاست و رو چهار اهم ۵۰۰ تا و رو دو اهم در شرایط مطلوب ۱۱۵۰ تا میده
بعدشم ربطی نداره ساب قیمتش چنده آمپ چنده من سابو یک ملیون خریدم و ۱۵۰۰ وات پیک قدرتشه
کیکر سری ۲۰۰۸ واقعا طلاست و با این مدلای جدید از لحاظ کیفیت قابل مقایسه نیست

بالا