برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت بدون نیاز به مدیریت با 6000 تا 7000 آی پی در روز و 20000 تا 25000 بازدید

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
من قیمت سایتو 2 تومن تعیین کردم؟
عرض کردم 2 میلیون الان بدید - هاست دست شما و دامنه به نام بنده میمونه - 7 ماه درآمد سایت هم برای من - تو اون 7 ماهم هروقت پشیمون شدی پولتو پس میدم.
اوکی؟
آخه مگه میشه سایتو من بخرم دست شما باشه / به من قیمتی که میخوای بفروشی با انتقال هاست و دامنه و ساماندهی و غیره رو بگو

file3

Registered User
لایک‌ها
69
آخه مگه میشه سایتو من بخرم دست شما باشه / به من قیمتی که میخوای بفروشی با انتقال هاست و دامنه و ساماندهی و غیره رو بگو
شما تاپیکو مطالعه نفرمودی فکر کنم
قیمت پایه 6 تومن هست یعنی کسانی که بالای 6 میخان سایتو فقط پیشنهادشونو میگن و من به هر نفر که بیشترین قیمتو بده سایتو میدم.
این یعنی زیر 6 تومن اصلا حرفشم نزن .
پس نه میخای 2 تومن بده همه سایت و دامنه و ... در اختیار شما بزارم

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
قیمت 6 تومن برای این سایت خیلی بالاست
2/5 مشتری ام حاجی

file3

Registered User
لایک‌ها
69
قیمت 6 تومن برای این سایت خیلی بالاست
2/5 مشتری ام حاجی

ممنونم عزیز
اما مشکل اینجاست به 6 تومن هم نمیدم و فقط بالای 6 تومن تازه \یشنهاد هارو بررسی میکنم .
قیمت بایه گذاشتم که کسی زیر اون قیمت نظری نده :)

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
ممنونم عزیز
اما مشکل اینجاست به 6 تومن هم نمیدم و فقط بالای 6 تومن تازه \یشنهاد هارو بررسی میکنم .
قیمت بایه گذاشتم که کسی زیر اون قیمت نظری نده :)
خودتم میدونی چندین بارم بهتون گفتم چه تو یاهو چه اینجا با این قیمت کسی این سایتو نمیخره ولی شما بازم روی حرفتون هستین
این سایتو چندین ماهه که میخواین بفروشین که تا حالا نتونستین دلیلشم خودتون میدونین
اگه قیمت معقولی بدین صد در صد تا الان به فورش رفته بود !

file3

Registered User
لایک‌ها
69
خودتم میدونی چندین بارم بهتون گفتم چه تو یاهو چه اینجا با این قیمت کسی این سایتو نمیخره ولی شما بازم روی حرفتون هستین
این سایتو چندین ماهه که میخواین بفروشین که تا حالا نتونستین دلیلشم خودتون میدونین

آقا شما نخر دستت درد نکنه بابت راهنمایی هات
فقط در جریان باش تا 7 تومن خریدن من ندادم الانم شما 6.5 هم بگی نمیدمت.
به هرحال فایده نداره هرچی بزنی تو سر مال و تاپیک خراب کنی به قیمت زیر 6 حتی فکر نمیکنم پس الکی خودتو خسته نکن .

file3

Registered User
لایک‌ها
69
بنده هم مشتری هستم از همون اول ولی ... کمی قیمت بهتر شد حتما به من خبر بدین
عرض ادب
نه نیاز فوری به فروش ندارم هر چند وقت تاپیک میزنم تا کسی که احساس میکنه سایت به کارش میاد و قدرشو میدونه بخره
خلاصه میخام شیرین بفروشم عجله ای هم ندارم - تاپیکمم 2-3 روز آپ میکنم اگه مشتری خیلی خوب پیدا نشد باز میرم تا 1 ماه دیگه دوباره تاپیک میزنم :)

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
قدمت و آی پی و تاسیس رو بزار کنار دوست من .
درآمد و مخارج رو لطف کنین :)
من سایت زدم 3ماهه . روزی 15 تا آیپی داره . تا الان 1.700 ازش در اوردم :)

file3

Registered User
لایک‌ها
69
قدمت و آی پی و تاسیس رو بزار کنار دوست من .
درآمد و مخارج رو لطف کنین :)
من سایت زدم 3ماهه . روزی 15 تا آیپی داره . تا الان 1.700 ازش در اوردم :)

شرمنده عزیز اگه خریداری بیا تلگرام
ببخشید منو

درآمد 500-800 + هزینه 0 :)
نه نویسنده نه هیچی فقط هاست سالانه میگیری 100 تومن

m09135300031

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان آماری که ادعا شده درسته چون بنده از این سایت پاپ آپ گرفتم
دوستی که میگن آمار آی پی اشتباهه اگر واقعا دنبال واقعیت هستند من بشون میگم آمار درسته
صاحب سایت هم واقعا آدم درستیه
من دو ماه باشون تبلیغات کار کردم

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستی که میگن آمار آی پی اشتباهه اگر واقعا دنبال واقعیت هستند من بشون میگم آمار درسته
آفرین ، چه استدلال دقیق و درستی :general404:
یعنی شما از هر سایتی تبلیغ گرفتی میتونی آمارشو به من بگی؟
-------------
در مورد قیمت هم بگم که خیلی بالاست
این سایت نهایت 2 2.5 میرزه

file3

Registered User
لایک‌ها
69

سلام و عرض ادب
شرمنده کردین و شما خیلی لطف دارین.
مهم نیست این اسپمر ها چی میگن اتفاقا چند روز پیش یکی از دوستان سئو کار گفت اینجا اصلا نباید تاپیک بزنی چون یه سری آدم های بیسواد هستن و نظرات کارشناسی رو هوا میدن ! اما من گفتم حالا اینجاهم تاپیک بزنم شاید یه مشتری خوب پیدا شد.
به هرحال قصد فروش فوری ندارم و به قیمت مفت سایتو به کسی نمیدم :) خودمم دلم نمیاد بفروشم اما واقعا درگیر شدم زیاد.
باز هم تشکر از شما.

file3

Registered User
لایک‌ها
69
آفرین ، چه استدلال دقیق و درستی :general404:
یعنی شما از هر سایتی تبلیغ گرفتی میتونی آمارشو به من بگی؟
-------------
در مورد قیمت هم بگم که خیلی بالاست
این سایت نهایت 2 2.5 میرزه

بله عزیز حق با شماست - سایت ارزشی نداره نظرتم برای خودت نگه دار
فقط یه سر به سایت بزن از پاپ آپ - بنر های شناور - بنر های کلیکی بپرس درآمد ماهانه سایت چقدر هست - امیدوارم ایناهارو باهم جمع زدی شوکه نشی :)

لطفا دیگه اسپم نده ممنون میشم من خودم پست اولو ویرایش میکنم میزنم سایت 1 تومن میارزه اما لطفا پیشنهاد زیر 6 نباشه :)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
فقط یه سر به سایت بزن از پاپ آپ - بنر های شناور - بنر های کلیکی بپرس درآمد ماهانه سایت چقدر هست - امیدوارم ایناهارو باهم جمع زدی شوکه نشی :)

لطفا دیگه اسپم نده ممنون میشم من خودم پست اولو ویرایش میکنم میزنم سایت 1 تومن میارزه اما لطفا پیشنهاد زیر 6 نباشه :)
خب معلومه که حق با منه . اگه حق با شما بود که من اصن نظر نمیدادم (ببین مردم چه فکرا که نمیکنن :general304:)
در من نظرمو میگم چون اینجا انجمنه و محل بحث و تبادل نظر. اگه دوست نداری کسی نظر بده برو یه صفحه html درست کن برا فروش سایتت
در ضمن اینجا بزرگترین انجمن ایرانه و قسمتی که توش تاپیک زدی روزانه وب مستر های حرفه ای زیادی واردش میشن پس انتظار نداشته باش کسی چیزی نگه
در کل وقتمو بیش از این توی این تاپیک حروم نمیکنم. بیشتر اومدم نظرم درباره پست اون بنده خدا رو بگم تا خود تاپیک
آخه پست ش خنده دار تر از پست اول تاپیک و قیمت سایت و اینا بود :general404::general404:

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

لطفا دیگه اسپم نده ممنون میشم من خودم پست اولو ویرایش میکنم میزنم سایت 1 تومن میارزه اما لطفا پیشنهاد زیر 6 نباشه :)[/QUOT
خب معلومه که حق با منه . اگه حق با شما بود که من اصن نظر نمیدادم (ببین مردم چه فکرا که نمیکنن :general304:)
در من نظرمو میگم چون اینجا انجمنه و محل بحث و تبادل نظر. اگه دوست نداری کسی نظر بده برو یه صفحه html درست کن برا فروش سایتت
در ضمن اینجا بزرگترین انجمن ایرانه و قسمتی که توش تاپیک زدی روزانه وب مستر های حرفه ای زیادی واردش میشن پس انتظار نداشته باش کسی چیزی نگه
در کل وقتمو بیش از این توی این تاپیک حروم نمیکنم. بیشتر اومدم نظرم درباره پست اون بنده خدا رو بگم تا خود تاپیک
آخه پست ش خنده دار تر از پست اول تاپیک و قیمت سایت و اینا بود :general404::general404:
عجب :general112: / من دیگه حرفی ندارم

file3

Registered User
لایک‌ها
69

نه نظر بدین کار خوبی میکنین استفاده میکنم از نظرات کارشناسی.
حوصله ندارم تایپ کنم اما خب بگین نظراتتونو میخونم و میخندم...

شما اگه سایتی داشتی که میانگین درآمد 6 ماه قبلش حداقل 700 بود - 10 دقیقه در روز مدیریتش داشت - هزینش در ماه 10-20 هزار تومن بود بیار من ازت 6+ میلیون میخرم.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

شما اگه سایتی داشتی که میانگین درآمد 6 ماه قبلش حداقل 700 بود - 10 دقیقه در روز مدیریتش داشت - هزینش در ماه 10-20 هزار تومن بود بیار من ازت 6+ میلیون میخرم.
دوست عزیز همین بنده خدا سایتی زیر دستش بوده که حداقل 6 برابر سایت شما قیمتش هست / و اصلا هم من نمیخواستم چیزی دیگه بگم ولی چون این اکانتو میشناسم گفتم شما رو مطلع کنم

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164

صرفا جهت اطلاع

file3

Registered User
لایک‌ها
69
دوست عزیز همین بنده خدا سایتی زیر دستش بوده که حداقل 6 برابر سایت شما قیمتش هست / و اصلا هم من نمیخواستم چیزی دیگه بگم ولی چون این اکانتو میشناسم گفتم شما رو مطلع کنم

آها پس خوب شد گفتی
آقا قیمت عوض شد قیمت پایه 2 تومن شد ...
ممنون از تذکر شما

بالا