برگزیده های پرشین تولز

نیاز به روانشناس/روان پزشک خوب در اصفهان

ican

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
کسی روان شناس یا روان پزشک در اصفهان سراغ داره که کارش درست باشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم ، کسی تا حالا پیش روانپزشک رفته؟ آیا واقعا تاثیر داره ؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام دوستان
کسی روان شناس یا روان پزشک در اصفهان سراغ داره که کارش درست باشه؟
یه سوال دیگه هم داشتم ، کسی تا حالا پیش روانپزشک رفته؟ آیا واقعا تاثیر داره ؟
من انواع و اقسام بیماری های روحی و روانی رو داشتم و دارم از جمله:افسردگی- دو قطبی و ساده - شیزوفرنی - پارانوید- جنون ادواری و مستمر-مانیا-اختلال شخصیت-رواپریشی و غیره...
من تا دلت بخوام رفتم انواع و اقسام روانپزشک و روانشاس و روانکاو بالینی و ساده تا حدی هم نتیجه گرفتم
ببین دوست عزیز یه چیپس خیلی جالب بهتون بگم اگه بره افسردگی میخواین برین پیش روانپزشک باید خیلی سریع عمل کنین چون افسردگی تو سه هفته اول خیلی خوب جواب میده به درمان ولی هر چی زمان رو از دست بدین درمان سخت تر و طولانی تر میشه
پس هر چه زودتر برین پیش دکتر و سرخود هم به هیچ وجه دارو مصرف نکنین

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
من انواع و اقسام بیماری های روحی و روانی رو داشتم و دارم از جمله:افسردگی- دو قطبی و ساده - شیزوفرنی - پارانوید- جنون ادواری و مستمر-مانیا-اختلال شخصیت-رواپریشی و غیره...
یعنی یک دیوانه تمام عیار ؟!:D

ican

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون برادر
راستش افسردگی فکر نمیکنم داشته باشم! من وحشتناک استرس دارم .

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
ادم تو خودش بگرده هزار و یک ایراد پیدا میکنه
همه هم دارن بخصوص که ایرانی هم هستیم !!
نگران گباش اصلا
افرین که دنبال دکتر میگردی
برو پیش مشاور و مشکلاتت رو بگو حتما کمک میکنه من خیلی از دوستام رفتن پیششون واقعا نیاز بهش تو زندگی ماها هست اصلا هم لازم نیست به کسی بگی, برو راحت بشین حرف بزن

from Lg

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
یعنی یک دیوانه تمام عیار ؟!:D

تو تیمارستان دکترا به ما میگن 24 عیار
202819_smetpilf_2.gif

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
ممنون برادر
راستش افسردگی فکر نمیکنم داشته باشم! من وحشتناک استرس دارم .

خوب استرس باعث تخریب ناقل های عصبی میشه و درنهایت میشه افسردگی مزمن اگه بهش نرسین
متاسفانه تو جامعه ما به بیماری های روانی خیلی بد نگاه میکنن و سعی میکنن پنهانش کنن که این خودش باعث بدتر شدن بیمار میشه

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام دادا . من به خاطر استرس رفتم پیش روانپزشک ، اتفاقا شهید صدوقی هم رفتم ، یه 3-4 مدل قرص بهم داد منم خوردم ولی به نظرم فایده چندانی نداشت . واقعیت اینه که اگه بخوای با دارو درمان بشی باید یه مدت طولانی به خوردن انواع داروها عادت کنی وگرنه با 4 تا بسته قرص اثری نمیکنه .
یادمه یه جایی میخوندم نوشته بود دوره درمان بیماریهای روانی که قراره با دارو درمان بشه بین 6 ماه تا 2 سال ممکنه طول بکشه . این همه دارو دهن ادمو .... اره !

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
ایشون اول باید بره پیش مشاور اون یا درستش میکنه یا میگه بره پیش روان پزشک که اونوقت بهش قرص میدن . مشکل شما شاید وخیم تر از ایشون بوده , که امیدوارم حل شده باشه و حالت خوب باشه .

نماز هم ربطی به ماجرا نداره
from Lg

ican

Registered User
لایک‌ها
0
uuuppp
دوستان اصفهانی یه روانشناس یا مرکز خوب لطفا معرفی کنند

neginolfat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
سلام کسی اسم دکتر صمصام کریمی رو شنیده ؟ میخواستم ببینم کارشون خوبه در زمینه مشاوره یا نه؟

neginolfat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
اگر مشاور خوب تو اصفهان میشناسید معرفی کنید

ماریاما

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکتر افشین طباطبایی بنظر من بهترین مشاوره ی دنیاس. من خودم بعد از کلی اینور اونور رفتن پیش مشاوره های دیگه ک راضی نبودم بالاخره ایشونا بهم معرفی کردن توی اصفهان هستن و واقعا عالین. شماره همراهشون 09131188539 شماره مطب 03132220163

sedighe lajevardi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی اسم دکتر صمصام کریمی رو شنیده ؟ میخواستم ببینم کارشون خوبه در زمینه مشاوره یا نه؟
سلام دوست عزیز؛
به خودتون رحم کنید و پیش این به اصطلاح مشاور صمصام کریمی نرید. ایشان دفتر صیغه دارند به جای مشاور. من دو نفر از دوستانم را می شناسم که برای مشاوره پیش این آقا رفتند و با شوهرهایشان مشکل داشتند و ایشان پیشنهاد صیغه برای خود و یا افراد دیگر دادند. مراقب باشید. به هر کسی نمیشه اعتماد کرد. ایشان ظاهری مذهبی دارند و بسیار در حرف زدن تبحر دارند اما به دنبال اهداف دیگری هستند.

mahtaa1395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیزی گه در بالا در مورد صمصام کریمی صحبت کرده اند میشه ازشون خواهش کنم گه دقیقتر توضیح بدن در مورد این مشاور. من و همسرم چندین بار پیشش رفتیم. نکنه به همسرم توصیه ی احمقانه کنه در مورد صیغه و این کثافت کاریها??? نگران شدم. میشه خواهش کنم اگر ممگنه به من ایمیل بزنید. چندین جلسه دیگه هم باید پیشش بریم. [email protected]

mahtaa1395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز؛
به خودتون رحم کنید و پیش این به اصطلاح مشاور صمصام کریمی نرید. ایشان دفتر صیغه دارند به جای مشاور. من دو نفر از دوستانم را می شناسم که برای مشاوره پیش این آقا رفتند و با شوهرهایشان مشکل داشتند و ایشان پیشنهاد صیغه برای خود و یا افراد دیگر دادند. مراقب باشید. به هر کسی نمیشه اعتماد کرد. ایشان ظاهری مذهبی دارند و بسیار در حرف زدن تبحر دارند اما به دنبال اهداف دیگری هستند.

دوست عزیزی گه در بالا در مورد صمصام کریمی صحبت کرده اند میشه ازشون خواهش کنم گه دقیقتر توضیح بدن در مورد این مشاور. من و همسرم چندین بار پیشش رفتیم. نکنه به همسرم توصیه ی احمقانه کنه در مورد صیغه و این کثافت کاریها??? نگران شدم. میشه خواهش کنم اگر ممگنه به من ایمیل بزنید. چندین جلسه دیگه هم باید پیشش بریم. [email protected]

mohammadshah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز اگر به مشاوره خوب نیاز دارین میتونید تو این وب سایت مشکلتون و مطرح کنید تا روانشناساشون جوابتون و بدن. کارشون خیلی خوبه.

mahtaa1395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز اگر به مشاوره خوب نیاز دارین میتونید تو این وب سایت مشکلتون و مطرح کنید تا روانشناساشون جوابتون و بدن. کارشون خیلی خوبه.
ضمن سلام و تشکر
من پرسشم را در این سایت مطرح کردم ولی پاسخی دریافت نکرده ام.
فکر میکنم متاسفانه این پیام فقط جنبه ی تبلیغاتی داشته و هدفش افزایش مراجعه کنندگان سایت معرفی شده می باشد.

Kmamhd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تا دلت بخوام رفتم انواع و اقسام روانپزشک و روانشاس و روانکاو بالینی و ساده تا حدی هم نتیجه گرفتم
ببین دوست عزیز یه چیپس خیلی جالب بهتون بگم اگه بره افسردگی میخواین برین پیش روانپزشک باید خیلی سریع عمل کنین چون افسردگی تو سه هفته اول خیلی خوب جواب میده به درمان ولی هر چی زمان رو از دست بدین درمان سخت تر و طولانی تر میشه
پس هر چه زودتر برین پیش دکتر و سرخود هم به هیچ وجه دارو مصرف نکنین

بالا