برگزیده های پرشین تولز

چه دمنوشی خوبه ؟

nazgol1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان

دنبال یه دمنوش خوب میگردم که جایگزین چای کنم

یجورایی اعتیاد به چای پیدا کردم و فکر میکنم خوب نباشه

لطفا از تجربیاتتون بهم راهنمایی بدین

ممنون

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
چند نوبت در روز میشه خورد ؟

و اینکه با شیر و شکر خوبه یا تلخ ؟

قهوه ی خوب ، قهوه ی واقعیه نه این نسکافه ها که هزار تا طمع دهنده و مواد شیمایی توش می زنند.
قهوه هم انتی اکسیدان داره ، هم کافیینش باعث می شه سرحال بشی
بهترین حالت خوردن قهوه اینجوریه که هر چهار ساعت بخوری، اما من خودم شخصا زیاد دنبالش نیستم ، چون صبح 2 تا دبل اسپرور می خورم تا بتونم بگم سلام.

من خودم یه دستگاه گرفتم اسپروسو سازه ، دلونگی ، الان جدیدا از 30 تومن تا 30 میلیون می تونی قهوه ساز پیدا کنی ، اینایی که رو گاز می زارند پات ها زیاد دوست ندارم چون اکثرا می سوزونند قهوه رو. ولی بقیه نه .
تو لیوان قهوه ام به اندازه یه قاشق شیر می ریزم. که می تونی بیشتر بریزی تا طمع تلخش بره.اصلا شکر رو توی قهوه نمی پسندم ، تلخی رو که نمی شه با شکر خورد ، اما می تونی توش شکلات اب کنی بشه موکا

خلاصه قهوه هزار مدل داره ،شیرشو زیاد بریزی می شه کاپوچینو ، شیرشو یه خورده کمتر بریزی می شه لاته ، کمتر از لاته بریزی می شه ماکیاتو (البته استاندارد لمیز اینجوریه)، توش شکلات بریزی می شه موکا ، توش بستنی بریزی می شه فراپاچینو و افروگاتو و این بازی ادامه داره و هرکدومش هم مناسب ذاعقه ی یه نفره ، من خودم بیرون فقط دوبل اسپرسو می خورم. اما مردم اکثرا لاته ، یا موکا می خورند چون تلخیش کمتره کاپوچینو هم که کلا بیرون بخوری خزه
(نمی دونم چرا ولی هست).

nazgol1358

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قهوه ی خوب ، قهوه ی واقعیه نه این نسکافه ها که هزار تا طمع دهنده و مواد شیمایی توش می زنند.
قهوه هم انتی اکسیدان داره ، هم کافیینش باعث می شه سرحال بشی
بهترین حالت خوردن قهوه اینجوریه که هر چهار ساعت بخوری، اما من خودم شخصا زیاد دنبالش نیستم ، چون صبح 2 تا دبل اسپرور می خورم تا بتونم بگم سلام.

من خودم یه دستگاه گرفتم اسپروسو سازه ، دلونگی ، الان جدیدا از 30 تومن تا 30 میلیون می تونی قهوه ساز پیدا کنی ، اینایی که رو گاز می زارند پات ها زیاد دوست ندارم چون اکثرا می سوزونند قهوه رو. ولی بقیه نه .
تو لیوان قهوه ام به اندازه یه قاشق شیر می ریزم. که می تونی بیشتر بریزی تا طمع تلخش بره.اصلا شکر رو توی قهوه نمی پسندم ، تلخی رو که نمی شه با شکر خورد ، اما می تونی توش شکلات اب کنی بشه موکا

خلاصه قهوه هزار مدل داره ،شیرشو زیاد بریزی می شه کاپوچینو ، شیرشو یه خورده کمتر بریزی می شه لاته ، کمتر از لاته بریزی می شه ماکیاتو (البته استاندارد لمیز اینجوریه)، توش شکلات بریزی می شه موکا ، توش بستنی بریزی می شه فراپاچینو و افروگاتو و این بازی ادامه داره و هرکدومش هم مناسب ذاعقه ی یه نفره ، من خودم بیرون فقط دوبل اسپرسو می خورم. اما مردم اکثرا لاته ، یا موکا می خورند چون تلخیش کمتره کاپوچینو هم که کلا بیرون بخوری خزه
(نمی دونم چرا ولی هست).
خیلی خیلی بابت توضیحات کاملت ممنونم
خیلی لطف کردی
قهوه سبز ( دمنوش برگ سبز درختی )
عالیه
اینم تست میکنم ببینم میپسندم

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
بستگی داره دمنوش رو برای چی بخواید؟ چه طبع و مزاجی داشته باشید و ...
من دمنوش اسطوخودوس (LAVENDER) رو پیشنهاد میکنم، خواص زیادی داره من جمله برای آرامش و کاهش استرس خوبه ( بنابه تجربه شخصی میگم نه گفته های متفرقه )

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
بستگی داره دمنوش رو برای چی بخواید؟ چه طبع و مزاجی داشته باشید و ...
من دمنوش اسطوخودوس (LAVENDER) رو پیشنهاد میکنم، خواص زیادی داره من جمله برای آرامش و کاهش استرس خوبه ( بنابه تجربه شخصی میگم نه گفته های متفرقه )
منم تجربه کردم و لذت بدم از اسطوخودس واقعا دلنشین بود طعم و مزاجش..

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
این دمنوش نیست ولی صبحانه یک لیوان ازش بخوری ناهار رو به زور می تونی بخوری
خیلی هم انرژی زاست:
یک لیوان شیر ولرم + چهارتا خرما + زرده تخم مرغ + دو قاشق عسل + دوتا مغز گردو خرد شده
میریزن داخل میکسر و خوب هم میزنین تا یک دست بشه و می خورین
بسیار خوشمزه هم هست

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
این دمنوش نیست ولی صبحانه یک لیوان ازش بخوری ناهار رو به زور می تونی بخوری
خیلی هم انرژی زاست:
یک لیوان شیر ولرم + چهارتا خرما + زرده تخم مرغ + دو قاشق عسل + دوتا مغز گردو خرد شده
میریزن داخل میکسر و خوب هم میزنین تا یک دست بشه و می خورین
بسیار خوشمزه هم هست
من اینم تست کردم قبل از باشگاه :/
همونجا تاکسی گرفتم برگشتم انقدر سنگین هست این معجون و مقوی :general107:

بالا